Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 113

Θέμα: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    731

    Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    ημαρτον πια!!!!απο τοτε που αγορασα την πρωτη μηχανη μεχρι σημερα οι μπατσοι με σταματανε καθε βδομαδα το λιγοτερο μια φορα,σημερα με σταματησαν 2 φορες μεσα σε 4 ωρες.Ελεος πια οσοι εχουν klx,kdx,ttr,wr,crm... δεν ειναι εγκληματιες!!!σταματηστε και καμια varadero,transalp,tdm...
    ΑΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΠΙΑ!!ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Εμενα εχουν να με σταματησουν 8 χρονια κ εχει αρχισει κ μου τι δινει.........
    love will save the planet,hate is a good start.

  3. #3
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    Εμενα εχουν να με σταματησουν 8 χρονια κ εχει αρχισει κ μου τι δινει.........
    Ε, αλλάξτε μηχανάκια τότε:smilea:
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  4. #4
    Να πηγαινεις παρεα με τον animal και ολα τα προβληματα σου θα λυθουν....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Έχουν βάσιμες υποψίες ότι η επόμενη απόδραση του Ριτζάι θα γίνει με ΚΛΞ

  6. #6
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    Εμενα εχουν να με σταματησουν 8 χρονια κ εχει αρχισει κ μου τι δινει.........
    δεν έχεις baby face φαίνεται :rotflmao: :rotflmao:
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/03/2009
    Μηνύματα
    26
    κ εγω τα ιδια παθαινα με το xr που ειχα. οπου με εβλεπε μπατσος εμενα σταματαγε,(ενω φορουσα κρανος /μπουφαν) κ ας υπηρχαν αλλοι στο φαναρι χωρις κρανος, χωρις πινακιδα κ διαφορα αλλα. απο τοτε που πηρα το 636 ομως,ουτε ενας δεν με εχει σταματησει

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DeusEx
    Εγγραφή
    26/05/2009
    Μηνύματα
    702
    ε και εσυ τι σταματας ???



    Περα απο την πλακα ... πριν κατι μηνες ειχαν φρικαρει οι μπατσοι, δεν ξερω γιατι ...

    Ειμαι για ποτακι με αλλα 3 φιλαρακια κ γυρναμε σπιτι απο Πειραιως.

    Μπλοκο(σχεδον αορατο) - μας βγαζουν στην ακρη. γυρω στους 8-10 μπατσους κομπλε με αλεξισφερα κ MP5. Ενας πιτσιρικος απο απεναντι κρυμμενος πισω απο ενα παρκαρισμενο αμαξι, ναταν 21 χρονων, να εχει στρεψει το υποπολυβολο του λιγα εκατοστα πιο κατω απο τα κεφαλια μας.Κατι γκαριζουν κ βλεπω τα φιλαρακια μου να βαζουν κ τα 2 χερια πανω στο ταμπλο κ στα μαξιλαρακια. Μας βγαζουν εναν εναν ξεχωριστα ανα διαστηματα των 2-3 λεπτων, μας πηγαινουν στο καπο του κουτιου, τα ποδια ανοιχτα - τα χερια πανω στο καπω ... σωματικος ελεγχος (χουφτωμα κανονικο-παντου παντου), , τσεκ πορτοφολια, καπνους, μπουκαλια που ειχαμε μαζι κ καπακι ανακριση ... Ολη η φαση πηρε κανα 30λεπτο.

    Επομενη ημερα - Παω στο γραφειο, λεω το σκηνικο στους συναδελφους και 16,30 σχολαω.
    Κατεβαινω στην μοτο που εχω παρκαρει απο κατω. Βαζω μπρος για να ζεστανει κ περιμενω με το κρανος στον αγκωνα ακινητος. Νασου ξεπεταγωνται δυο μπατσονια πεζης περιπολιας και μου ζητανε χαρτια κτλ κτλ. Ξανα ελεγχος

    Επομενη ημερα - Γυρναω απο το γυμναστηριο κ ετσι οπως περναω απο την πλατεια, πεταγεται ενα μπατσονι κ μου κανει νοημα να σταματησω στα 3 μετρα, (ηταν κρυμμενος πισω απο τα αμαξια) ... Με το που τον παιρνω χαμπαρι , κεφαλι αριστερα θαυμαζοντας την πλατεια - παρατηρωντας για πρωτη φορα την ομορφια της κ το πρασινο, με γκαζι ελαφρως επιταγχυνωμενο κ λουης ... ουτε που ασχοληθηκε, περιμενε τον επομενο!

    ... και δεν ειχα klx,kdx,ttr,wr,crm ενα fazeraki ειχα!


    Απο τοτε δεν με εχουν ξανασταματησει ...

    :smilea:

    ... γιατι απλα δεν σταματαω!

  9. #9
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Ακούσατε για μια καραμπόλα που έγινε σε μια καταδίωξη εχθες το βραδυ στην Εθνική Αθ. Λαμίας?

    Εδω εξω απο το σπίτι μου εγινε... Δεν εχω κοιμηθεί ολο το βραδυ με τις κωλοσειρηνες...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
    ... γιατι απλα δεν σταματαω!
    Το να την κοπανήσει κάποιος με Fazer μέσα στην κίνηση της Αθήνας, (εφόσον δεν έχει διαπράξει κακούργημα) για χοντρομαλακία το κόβω Deux.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    606
    εμενα με την μηχανη δεν με σταματαγανε σχεδον ποτε....2 φορες σε ολα τα χρονια !!
    με το παπι με εχουν ξεσκισει....τουλαχιστον 1-2 φορες τον μηνα !!
    και ειμαι παντα με κρανος και μπουφαν .....οπως πρεπει.....

    μοτοσυκλετιστικος ρατσισομος λεγετε κυριοι αυτο !!

    «Αυτούς που χόρευαν τους είπαν τρελούς εκείνοι που δεν μπορούσαν να ακούσουν την μουσική»

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
    μοτοσυκλετιστικος ρατσισομος λεγετε κυριοι αυτο !!

    :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DeusEx
    Εγγραφή
    26/05/2009
    Μηνύματα
    702
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Το να την κοπανήσει κάποιος με Fazer μέσα στην κίνηση της Αθήνας, (εφόσον δεν έχει διαπράξει κακούργημα) για χοντρομαλακία το κόβω Deux.
    εξαρταται απο την φαση ... αμα σε εχει δει απο την αρχη κ εχει βγει μεσα στην μεση του δρομου, ή βλεπεις μπροστα φουλ κινηση που δεν μπορεις να διεισδυσεις τοτε αναγκαστηκα σταματας - Μην μας παρουν κ στο κυνηγι !

    σου μιλαω για ποιο αμφιβολες καταστασεις

    - να σε δει τελευταια στιγμη κ να πεταχτει (οποτε δεν ειναι σιγουρος αν τον ειδες),

    - να εισαι στην αριστερη λωριδα κ να χαζευεις αριστερα (οταν εχει 2 ή κ παραπανω λωριδες - σπανια θα ρισκαρει την ζωη του να πεταχτει 2 λωριδες πεζος κ να βγει μπροστα σου χωρις να ξερει αν τον εχεις παρει χαμπαρι κ τον πατησεις )

    - σε πλατειες , κανεις οτι χαζευεις τα κοριτσακια στις καφετεριες κ προσπερνας τα αμαξια απο αριστερα ...

    δεν εχει ασχοληθει ποτε κανενας παραπερα ... τους κοιταω στους καθρεπτες, ουτε καν την πινακιδα μου δεν προσπαθουν να διαβασουν. Απλα κοιτανε τον επομενο.

    κ παρτο λογικα ρε εσυ ... εισαι ενας σκατ@ αμοιβωμενος δημοσιος υπαλληλος μπατσος και τα πραγματα εχουν αγριεψει το τελευταιο διαστημα - ληστειες πυροβολησμοι κτλ κτλ ... Σουρχετε λοιπον ο ανωτερος σου κ σου λεει , πηγαινε παρε το μπλοκακι με τις κλησεις, στησε μπλοκο εκει χψω και γραφε μεχρι να τελειωσουν τα φυλλα. Ολοι κοιτανε να γραψουν οσες μπορουν ποιο γρηγορα ωστε να πανε κ για ενα καφεδακι μετα! Πολυ απλα δεν θα ασχοληθουν με την παρτη σου αμα δουνε οτι εισαι ζορικη περιπτωση ... δεν εχει κατι να κερδισει, ουτε μπραβο, ουτε μπονους θα παρει ενω ενδεχομενος να κινδυνεψει η ζωη του ... εσυ τι θα εκανες?

  14. #14
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Στα 6 χρόνια μ' έχουν σταματήσει (με τη μηχανή) μόνο μια φορά για έλεγχο χαρτιών.
    Νομίζω πως αν είσαι κομπλέ από εξοπλισμό (μπουφάν, κράνος, γάντια) δεν σε πολυενοχλούν καθώς δίνεις την εντύπωση του νομοταγή πολίτη.
    ...

  15. #15
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της MG
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    434

    Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
    .Ελεος πια οσοι εχουν klx,kdx,ttr,wr,crm... δεν ειναι εγκληματιες!!!

    φιλε αυτα ειναι αποθυμενα που εχουν μεινει απο τις cult ελληνικες ταινιες του 80 οπου οποιος ηταν πανω σε κανενα XR ηταν η τσαντακιας, η χουλιγκαν., κλπ

    οποτε την αλλη φορα αν σε σταματησουν βγαλε την αλυσιδα και πες τους " ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ" ?

    If you think adventure is dangerous, try routine, it's lethal....

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια, ά σιχτίρι
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2008, 22:57
  2. Οι μπάτσοι προτιμούν POLO....
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 13:16
  3. Παραλίγο να την πατήσω...και να με πατήσει!
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2004, 13:03
  4. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 15:56
  5. να με και εγωωωωω....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 01:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF