Σελίδα 133 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3383123128129130131132133134 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.981 έως 1.995 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1981
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα να φευγεις απο stop σαν να μη τρεχει τιποτα... επρεπε να εχω φορτηγο...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  2. #1982
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα τρελό μελαχρινό μωράκι, με το κολάν και παραλίγο να τρακάρω...που να πιάσουν και οι ζέστες... σας είδα όλους σήμερα να μην χρησιμοποιείτε ούτε για αστείο τα φλας και αλάρμ...

  3. #1983
    Σε είδα κυρατσα με το τσιουαουα (η όπως αλλιώς τα λένε αυτά τα ρακουν που γαβγίζουν) να σπέρνεις τον τρόμο όταν ήθελες να κάνεις ελιγμο με κουτί σου ενώ αυτό καθόταν στα πόδια σου.

    Σας είδα και εσάς Κυρία μου με το jeep σας που ενώ κυρίως απο δική μου απροσεξία κοντεψατε να με κάνετε σαμαρακι στο δρόμο, μου ζητήσατε συγγνωμη. Σας ευχαριστώ και από εδώ και εύχομαι να μεταδοσετε την οδηγική σας παιδεία και στα 2 σας παιδακια που είχατε μαζί.

  4. #1984
    Σε ειδα με το φακιολι στο κεφαλι να χωνεις ξερογκαζιες στο ντουλαποντιβανοκασελα χαρχαρλεϊ στον πειραια. Δεν καταλαβα τι επαιζε το στερεο. Κοψε λιγο ρε μορτη, ουτε ο τζαξ τελερ δεν ειχε τετοιο τουπε. Ποσο πιθηκοι ειστε μερικοι ακομα...

    Σε ειδα στο γκλου κυρ χιπστερ που εβγαλες την παλια σου μοδα (το τζιξερ) με το ψευτικο καθικακι (σε μοκα με κρεμ σιριτι) τυπου σιξτις αζελατινωτο που λογικα φορας με το νεο σου καφε ρεισερ, δεν φανταζεσαι ποσο γελιο σκορπισες...

  5. #1985
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σε είδα σήμερα προς μετά το Ribas προς Σούνιο με το GSXR άσπρο-μπλε και την πινακίδα διπλωμένη. Επειδή είχα κολλήσει από πίσω σου σε κάποιες στροφές ελπίζω να μην παρεξήγησες ότι ήθελα να σε πιέσω ή κάτι τέτοιο. Άλλωστε στην ευθεία που άνοιξες δεν ακολούθησα. Καλούς δρόμους να χεις (ελπίζω να μην είσαι μπάτσος μόνο γιατί δίνεις κακό παράδειγμα με την πινακιδούλα σου )

  6. #1986
    Σε ειδα χτες απογευμα nc700 στην αριστερη λωριδα της ΕΟ καπου στο περιστερι. Η τροχαια ειχε κλεισει το δρομο, δυο κοπελες με στολη τραβουσαν τη μηχανη, ειχα ακουσει σειρηνες οσο περιμεναμε στην κινηση νωριτερα αλλα ιχνη απο τρακαρισμα δεν υπηρχαν ουτε το μηχανακι φαινοταν χτυπημενο... Ελπιζω ολα καλα.

  7. #1987
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα πάνω στο κόκκινο Trasnalp, με συνεπιβάτη το γιό σου μάλλον, και οι δύο ακράνωτοι, να αγνοείς τον εδώ και ώρα αναμμένο "Σταμάτη" και να διασχίζεις κάθετα και τα δύο ρεύματα της Θησέως, αναγκάζοντας την κοπελίτσα με το γκολφάκι, να πλακωθεί στα φρένα για να μην σας σμπαραλιάσει. Ούτε που το πήρες είδηση ....

    Σε είδα και εσένα φίλε με το γκρί Varadero στην Παραλιακή, στο ρεύμα πρός Πειραιά, στο ύψος της Αλίμου. Προβλεπέ με τις προστασίες σου, ΑΛΛΑ ... βρέ καλέ μου άνθρωπε ... την προστατευτική ποδιά της piaggio για την βροχή και το κρύο, τί την ήθελες και την έβαλες? Μέ ένα ισοθερμικό θα ήσουν σούπερ και δεν θα φαινόσουν σαν τον μπάτμαν με απλωμένα φτερά.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  8. #1988
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σας είδα γίδια της ΔΙΑΣ να κάνετε (ή μάλλον να προσπαθείτε να κάνετε) σούζες μες στην κίνηση στη βουλιαγμένης. Φυσικά περνάγατε και τα κόκκινα χωρίς σειρήνες. Αν ήταν 1η φορά που το έβλεπα (μέσα στο μήνα φυσικά) να πω εντάξει... Αλλά και πάλι το παιδάκι με το Husqvarna μετά γιατί το σταματήσατε ρε γουρούνια ? Και του τη λέγατε για την κρυμμένη πινακίδα ??? έχει μάτια ο κόσμος και βλέπει οπότε μην αναρωτιέστε μετά για φίλους-συγγενείς που ντρέπονται να πούνε για μπάτσο στην παρέα/οικογένεια.

  9. #1989
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα στο Τζανειο. Σε πονουσε η μέση συνφορουμίτη. Κόψε τις παρέες με τον Abdulah.

  10. #1990
    Σε ειδα μεσημερι να μπουκαρεις με κουκουλα μεσα σε κρεωπωλειο, οι υπαλληλοι να σε κοιτουν λιγο κουμπωμενοι και να παιρνεις μια σακκουλα κρεατα. Πριν προλαβω να παρω το 100, φτανω στη γωνια με το αυτοκινητο και βλεπω τα λευκα υπηρεσιακα, βλεπω και χωρις τα παρκαρισμενα να μου κοβουν τη θεα, περα απο το κεφαλι σου το σωμα με τη στολη...
    Ρε γιδι διας, γαμω το κερατο σου, τη γαμωκουκουλα αφου μπαινεις να ψωνισεις ποσο δυσκολο σου ειναι να τη βγαλεις; Τι ειστε 'σεις πια...

  11. #1991
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε είδα με ένα κλασικό triumph να εχεις όρεξη για "άνοιγμα"...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #1992
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Σε είδα στο Τζανειο. Σε πονουσε η μέση συνφορουμίτη. Κόψε τις παρέες με τον Abdulah.
    κι εγω σε ειδα! η μεση με πονουσε επειδη τις εκοψα τις παρεες με τον λεγαμενο.. πολυ σκληρα δουλευετε ρε! θελετε κανεναν ακομα στην ομαδα??

  13. #1993
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2012
    Μηνύματα
    6
    Σε ειδα κατα τις 12:15 σημερα μεσημερι με το μαυρο tmax στη Καβάλας στο υψος του MediaMarkt, να τρεμεις ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ απο το κρυο... Φυσικα χωρις κρανος και γαντια... Μιλαμε για ανωμαλια στο επακρο...

  14. #1994
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα χθες το βραδακι πελετιδη(δημαρχε ησουνα με τον vaska νωριτερα..?)να περπαταμε μαζι στην μαιζωνος και να χαιρετας τους παντες μιλωντας στο τηλεφωνο συνεχεια και μπκες στο δημαρχειο αργα το βραδυ...

  15. #1995
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα χθες το βραδακι πελετιδη(δημαρχε ησουνα με τον vaska νωριτερα..?)να περπαταμε μαζι στην μαιζωνος και να χαιρετας τους παντες μιλωντας στο τηλεφωνο συνεχεια και μπκες στο δημαρχειο αργα το βραδυ...
    ρε λύσσα με τον vaska που έχεις αδερφούλη μου. Ναι μαζί μου ήταν ο δήμαρχος και τα λέγαμε

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF