Σελίδα 63 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1353585960616263646566676873113 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 931 έως 945 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #931
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SpineshankD Προβολή μηνύματος
    αυτο συζητουσα τωρα με ενα φιλαρακι και ειδα το ποστ σου.Παληκαρακι γυρω στα 25 απο παρεα ακρανωτων που κανουν αισθητη την παρουσια τους απο αποσταση στα δυτικα προαστεια. Μπηκε στα τουνελ με καμμια 200αρα(κοντα εκει που σκοτωθηκε ο Αγγελοπουλος) γνωστη καταληξη....
    Το ήξερα το παιδί. Αλλά νόμιζα ότι το ατύχημα έγινε με hypermotard, γι'αυτό δε σχολίασα (έγραψε "supersport" στην περιγραφή). Δανεικό φίλου του...
    Life begins at 45°.

  2. #932
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Με ειδες....Σε ειδα...και μιλησαμε λιγακι...
    Bandit 1250 κι εσυ...στην Πετρου Ραλλη στον Κορυδαλλο....
    3 φορες μου ειπες το nickname σου απο το moto....αλλα δεν κατάλαβα μέσα απο το κρανος

  3. #933
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το ήξερα το παιδί. Αλλά νόμιζα ότι το ατύχημα έγινε με hypermotard, γι'αυτό δε σχολίασα (έγραψε "supersport" στην περιγραφή). Δανεικό φίλου του...
    το hypermotard το ειχε παρει απο ενα φιλο μου,αλλα οπως ειπες το ατυχημα δεν εγινε με αυτο. τι να πω...

  4. #934
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Με ειδες....Σε ειδα...και μιλησαμε λιγακι...
    Bandit 1250 κι εσυ...στην Πετρου Ραλλη στον Κορυδαλλο....
    3 φορες μου ειπες το nickname σου απο το moto....αλλα δεν κατάλαβα μέσα απο το κρανος

    Αν ησουν με την μαυρουκα 1250 μαζι μιλησαμε!!

    Ειδα αυτοκολλητο moto κολλημενο και ειπα να σου μιλησω μιας και δεν ειμαστε πολλοι ληστες!!!

    Καλες βολτες
    Suzuki GSF Bandit 1250cc
    Suzuki GSF Bandit 400cc
    Honda Bros 400cc
    Kawasaki Kazer

  5. #935
    Μολις σας ειδα ή μαλλον σας ακουσα πρωτα να περνατε
    καμαρωτοι-καμαρωτοι στον δρομο μεσα στην Πανεπιστημιουπολη,
    XTακιδες 550 με 600, ολη η γκαμα αποτελουμενη απο καγκουρες και μη καμια 80 μηχανακια...
    Ο θορυβος που ακουγοτανε ητανε κατι μεταξυ σε απογειωση 747 και εκτοξευση στο Καναβεραλ!!!
    Που πηγαινατε ωρε παιδια?
    Καλους δρομους!
    ΑΑΑΑ, τα κρανη μαλλον τα ξεχασατε στο σπιτακι για να μην λιαζοντε στα κεφαλακια σας πανω, υποθετω...
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  6. #936
    Σε είδα τρομπαδούρε να με κοπανάς από πίσω, να μου μπλοκάρεις την ρόδα με τον προφυλακτήρα και να κάθεσαι να κοιτάς σαν χάνος να παλεύω να μην πέσει η μηχανή χωρίς να κάνεις όπισθεν.

    Ομολογώ πάντως δεν έχω ξαναπλαγιάσει τόσο χωρίς να ακουμπήσει η μηχανή κάτω Ευτυχώς τη γλυτώσαμε μόνο με κράμπα από την υπερπροσπάθεια

  7. #937
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ωραιο να συναντας συμφορουμητες που δεν τους ξερεις στο δρομο και να λετε 2 κουβεντες.καστορα χαρηκα που τα ειπαμε.το βαψιμο τα σπαει !!!!!!!!!!!

    Ειχα πολύ καιρό να συναντήσω κράνος με αυτοκόλλητα moto.gr!Κι εγώ χάρηκα που τα είπαμε!Αντε να γίνουμε όλοι λίγο πιο κοινωνικοί στο δρόμο και να γνωριζόμαστε σιγά σιγά!!


    Υ.Γ.:κι εγώ δε χορταίνω να βλέπω το βάψιμο!!!Ευχαριστώ!!!!!

  8. #938
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από black mamba Προβολή μηνύματος
    Μολις σας ειδα ή μαλλον σας ακουσα πρωτα να περνατε
    καμαρωτοι-καμαρωτοι στον δρομο μεσα στην Πανεπιστημιουπολη,
    XTακιδες 550 με 600, ολη η γκαμα αποτελουμενη απο καγκουρες και μη καμια 80 μηχανακια...
    Ο θορυβος που ακουγοτανε ητανε κατι μεταξυ σε απογειωση 747 και εκτοξευση στο Καναβεραλ!!!
    Που πηγαινατε ωρε παιδια?
    Καλους δρομους!
    ΑΑΑΑ, τα κρανη μαλλον τα ξεχασατε στο σπιτακι για να μην λιαζοντε στα κεφαλακια σας πανω, υποθετω...


    τους ειδα κι εγω! Κατα τις 11:30 το πρωι ηταν, στην Ουλωφ Παλμε, στις εστίες!

    Εγω ειδα 5 ατομα, ολα με ΧΤ 550 πολύ προσεγμένα όλα τους!

    Βεβαια, must ηταν το μή κρανος, τα μπαντηλίκια, οι σουζες!

    Πολυς θορυβος και σαματας όντως!

    Περιεργως, ήταν μια "άλλης εποχής, οχι τοσο ενοχλητική καγκουρια"


  9. #939
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα μ@λακισμένο με το λευκό Audi το Σάββατο το βράδυ, στο ύψος της εκκλησίας της Αγ. Μαρίνας, να κολάς στον προφυλακτήρα μου κορνάροντας για να σου ανοίξω χώρο, ενώ μπροστά υπήρχε κίνηση και δεξιά ήταν τίγκα στα παρκαρισμένα.
    Ήσουν τόσο προκλητικός και τόσο τριμ@λακας που, μετά από αιώνες, πραγματικά μου γύρισε η βίδα και σε πήγα, ξέρεις εσύ πώς, μέχρι το Λαγονήσι, μετά έκανες αναστροφή και εξαφανίστηκες. Δεν σταμάτησες όμως κοτούλα να πούμε καλησπέρες από κοντά .

  10. #940
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panos_zip
    Εγγραφή
    01/02/2012
    Μηνύματα
    662
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το ήξερα το παιδί. Αλλά νόμιζα ότι το ατύχημα έγινε με hypermotard, γι'αυτό δε σχολίασα (έγραψε "supersport" στην περιγραφή). Δανεικό φίλου του...

    Έτσι είναι, το είχα γνωρίσει κ γω κάποτε το παιδι. Είχαμε πάει με μεγάλη παρέα βόλτα με μηχανές. Το ατυχημα εγινε με ενα tiger 1050 δενεικο.

    Περνάω απο το σημείο κάθε μέρα για να παω σχολή. Είναι αμαρτία να μετράει ήδη 3 εκκλησάκια απο ατυχήματα και το θανατο του Αγγελόπουλου, ένας δρόμος περίπου τριών ετών.

  11. #941
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σε ειδα καλό μου μπροστινό να μπλοκάρεις και να διπλώνεις μετά το απότομο τσαρουχωμα της δεξιάς μανετας...
    βλέπεις δεν προνόησε ο ηλίθιος με το punto να βγαλει φλας πριν στριψει παρανόμως αριστερα!
    Ευτυχως δεν ημουν κολλημενος πισω του ουτε ετρεχα οποτε και προλαβα να σε αφησω κι εσυ ισιωσες πριν καν προλαβω να κατεβασω ποδια κατω.
    Ο μπασταρδος βεβαια, εστριψε αριστερα και μετά τα καντήλια, αναψε το φλας και εβγαλε χερι και κεφαλι εξω να ζητησει το λογο!

    Δεν ειμαι σιγουρος απο ποτε αλλα ειχα χρονια να βρισω ετσι!

  12. #942
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.335
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos_zip Προβολή μηνύματος
    Έτσι είναι, το είχα γνωρίσει κ γω κάποτε το παιδι. Είχαμε πάει με μεγάλη παρέα βόλτα με μηχανές. Το ατυχημα εγινε με ενα tiger 1050 δενεικο.

    Περνάω απο το σημείο κάθε μέρα για να παω σχολή. Είναι αμαρτία να μετράει ήδη 3 εκκλησάκια απο ατυχήματα και το θανατο του Αγγελόπουλου, ένας δρόμος περίπου τριών ετών.
    παλικαρια σας διαφευγει κατι ομως! το ατυχημα του γιαννη εγινε στις 12 του μηνα, και ο portishead ποσταρε στις 20 και μιλαει για ss! δεν πρεπει να ειναι το ιδιο ατυχημα!

  13. #943
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    159
    Σε είδα να περνάς το κόκκινο με καμιά 80ρα και να γλυτώνω επειδή άργησα παραπάνω απότι συνήθως να ξεκινήσω.
    Δεν σε χάλασε τυρόγαλο που πήγα καπάκια στη τροχαία και έδωσα νουμεράκι και στοιχεία αυτοκινήτου...ελπίζω να σου κόψουν τον κ#λο.

    Προσοχή παίδες στις διασταυρώσεις!

  14. #944
    Σε είδα, κάπου εκεί στη διασταύρωση για χαλάνδρι
    να στέκεσαι στην έρημη λωρίδα αυτών που στρίβουν και να κάνεις τον τροχονόμο
    ήσουν χοντρούλης, φορούσες καφέ και με μια γερή ίσως δόση αυτού που λέμε τρέλα
    ο πραγματικός τροχονόμος ήταν στο άλλο ρεύμα
    κι εσύ με τα χέρια να κουνιούνται με απίστευτο πάθος, έκανες ό,τι κι αυτός
    σε είδα και χαμογέλασα με την ευτυχία σου, σαν να έκανες εσύ τα αυτοκίνητα να τρέχουν..
    μα ΤΟΣΗ χαρά...
    μετά σκέφτηκα τον τροχονόμο να σε παίρνει χαμπάρι και να σε κατσαδιάζει
    και μια ίσως κουβέντα εδώ μέσα με πολλούς να σε χαρακτηρίζουν επικίνδυνο
    και να σβήνει η ευτυχία σου..
    και πάτησα κάτι κλάμματα εκεί στο τιμόνι.. στα καλά καθούμενα...
    Δύσκολοι καιροί.. ζέστη.. δεν ξέρω τι φταίει.
    safety doesn't happen by accident

  15. #945
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    ....και πάτησα κάτι κλάμματα εκεί στο τιμόνι.. στα καλά καθούμενα...
    Δύσκολοι καιροί.. ζέστη.. δεν ξέρω τι φταίει....
    Τώρα τελευταία συμβαίνει και σε εμένα αυτό με αυτά που βλέπω στους δρόμους και συνειδητοποιώ πράγματα που δεν παρατηρούσα πρίν....σε είδα παλίκαρε στη δευτέρας μεραρχίας στον πειραιά να ψάχνεις στα σκουπίδια με το μικρό σου αδερφάκι να σου κρατάει το χέρι κοιτώντας σε με λατρεία και ανυπομονησία σαν να περίμενε να δεί να βγάζεις φαγητό από εκεί μέσα.....


    Ήθελα να πάω να τους πάρω κάτι να φάνε αλλά κόλωσα....δεν ήξερα πώς θα το πάρει και ντράπηκα,έσκυψα το κεφάλι και έφυγα με βουρκωμένα μάτια.....
    Keep spamming!!!:a13:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF