Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 79

Θέμα: Απαράδεκτη έως ύποπτη η συμπεροφορά του site

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28

    Απαράδεκτη έως ύποπτη η συμπεροφορά του site

    Οι διαχειριστές του προηγούμενου θέματος που άνοιξα το έκλεισαν (https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=161947). Αυτό είναι από περίεργο έως ύποπτο. Αυτό που έχω να πω σαν συνέχεια για να αποστομωσω τους ύποπτους διαχειριστές που κάνουν αδικαιολόγητες πλάτες στους κακούς επαγγελματίες είναι ότι πήγα τη μηχανή σε άλλο συνεργείο και μου είπαν ότι δεν άλλαξε τίποτα!!! Φυσικά και θα πάω να δώσω το όνομα του συνεργείου στον Σαρακάκη αλλά και την μηχανή για να κάνει και ο ίδιος νέο έλεγχο και έπονται μηνύσεις κύριοι. Εντάξει τώρα κύριοι διαχειριστές; Μήπως έχετε να πείτε κάτι; Που γράψατε ότι έβγαλα φάτσα κάρτα το συνεργείο ενώ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ;
    Τελευταία τροποποίηση από nonlinear; 16/02/2023 στις 12:05.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Οι διαχειριστές του προηγούμενου θέματος που άνοιξα το έκλεισαν (https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=161947). Αυτό είναι από περίεργο έως ύποπτο. Αυτό που έχω να πω σαν συνέχεια για να αποστομωσω τους ύποπτους διαχειριστές που κάνουν αδικαιολόγητες πλάτες στους κακούς επαγγελματίες είναι ότι πήγα τη μηχανή σε άλλο συνεργείο και μου είπαν ότι δεν άλλαξε τίποτα!!! Φυσικά και θα πάω να δώσω το όνομα του συνεργείου στον Σαρακάκη αλλά και την μηχανή για να κάνει και ο ίδιος νέο έλεγχο και έπονται μηνύσεις κύριοι. Εντάξει τώρα κύριοι διαχειριστές τσιράκια των συνεργείων; Μήπως έχετε να πείτε κάτι; Που γράψατε ότι έβγαλα φάτσα κάρτα το συνεργείο ενώ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ;
    Φιλαράκι χαλάρωσε κατα πάσα πιθανότητα ξεσπας σε λάθος ατομα ,καταννοητη η αγανακτηση σου γιατι νομίζεις οτι σου φαγανε λεφτά αλλα
    εξαρχης θα έπρεπε να ζητησεις το παλιο ανταλλάκτικο για να βεβαιωθεις οτι σου λένε μουφες.
    Ψαξε επισης καλά αν αξιζει να κανεις μηνυσεις και να πληρωνεις δικηγορους για 180 ευρώ.
    Ειναι δυσκολο να βρεις μαστορα που να τον εμπιστευεσαι αλλα υπαρχουν και σωστοι επαγγελματιες που δε θα πανε να σε δαγκώσουν.

  3. #3
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    2.963
    Αναλογίσου λίγο τι γράφεις και αν στέκουν λογικά.
    Εξαπολύεις πυρά "Οι ύποπτοι διαχειριστές κάνουν αδικαιολόγητες πλάτες σε κακούς επαγγελματίες..." χωρίς να έχεις αποδείξει τίποτα από την "απάτη" που υπέστης παρά μόνο ενδείξεις.Το ότι πήγες και σε άλλο συνεργείο δεν το έγραψες στο πρώτο ποστ αλλά τώρα και εννοείται ότι αυτό δεν αποδεικνύει κάτι.

    Για κρίνει κάποιος μια κατάσταση πρέπει να ακούσει και τις δύο πλευρές,δε νομίζεις? Αν σου έδινε δίκιο το φόρουμ με την πρώτη θα μπορούσε να βρεθεί κάποιος και να πει "οι ύποπτοι διαχειριστές κάνουν πλάτες στους κλέφτες επαγγελματίες που απατούν κλπ κλπ".

    Κατανοώ την αγανάκτησή σου με την περιπέτεια της μοτοσυκλέτας σου αλλά μην τα τσουβαλιάζουμε όλα,άκου ύποπτοι διαχειριστές!

    Το θέμα λήγει εδώ.

  4. #4
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.077
    Πέστα ρε φίλε!!
    Με τις καλές αγγελίες να δείς!!!

    Μ...νοπ@να admins.... ( κάπως έτσι το είχε πει, καλά δεν το γραψα??)

    I’ve got the bike every middle-aged dude dreams of!!

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Φιλαράκι χαλάρωσε κατα πάσα πιθανότητα ξεσπας σε λάθος ατομα ,καταννοητη η αγανακτηση σου γιατι νομίζεις οτι σου φαγανε λεφτά αλλα
    εξαρχης θα έπρεπε να ζητησεις το παλιο ανταλλάκτικο για να βεβαιωθεις οτι σου λένε μουφες.
    Ψαξε επισης καλά αν αξιζει να κανεις μηνυσεις και να πληρωνεις δικηγορους για 180 ευρώ.
    Ειναι δυσκολο να βρεις μαστορα που να τον εμπιστευεσαι αλλα υπαρχουν και σωστοι επαγγελματιες που δε θα πανε να σε δαγκώσουν.
    Εξισώνεις το θύμα με το θύτη. Είναι υποχρεωμένος να μου δώσει το παλιό. Δεν το δίνουν για να φέρουν σε δύσκολη θέση τον πελάτη να το ζητήσει ο ίδιος. Αλλά κι εγώ άμαθος είμαι. Μου το είπανε μετά ότι έτσι θα έπρεπε να γίνει. Το γεγονός ότι έκλεισαν το θέμα πριν πάρω επιβεβαιώσεις για τις τιμές το κάνει τουλάχιστον ανόητο αν όχι ύποπτο.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.889
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Οι διαχειριστές του προηγούμενου θέματος που άνοιξα το έκλεισαν (https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=161947). Αυτό είναι από περίεργο έως ύποπτο. Αυτό που έχω να πω σαν συνέχεια για να αποστομωσω τους ύποπτους διαχειριστές που κάνουν αδικαιολόγητες πλάτες στους κακούς επαγγελματίες είναι ότι πήγα τη μηχανή σε άλλο συνεργείο και μου είπαν ότι δεν άλλαξε τίποτα!!! Φυσικά και θα πάω να δώσω το όνομα του συνεργείου στον Σαρακάκη αλλά και την μηχανή για να κάνει και ο ίδιος νέο έλεγχο και έπονται μηνύσεις κύριοι. Εντάξει τώρα κύριοι διαχειριστές τσιράκια των συνεργείων; Μήπως έχετε να πείτε κάτι; Που γράψατε ότι έβγαλα φάτσα κάρτα το συνεργείο ενώ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ;
    Ένα site δεν μπορεί και δεν είναι σωστό να λειτουργεί ως μέσο συκοφαντίας επαγγελματιών.
    Δεν είναι καθόλου ύποπτο.
    Είναι το σωστό.
    Δεν έχουν καμιά υποχρέωση να τρέχουν σε δικαστήρια να αποδείξουν αυτά που ισχυρίζονται κατά καιρούς τα μέλη του forum.

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Αναλογίσου λίγο τι γράφεις και αν στέκουν λογικά.
    Εξαπολύεις πυρά "Οι ύποπτοι διαχειριστές κάνουν αδικαιολόγητες πλάτες σε κακούς επαγγελματίες..." χωρίς να έχεις αποδείξει τίποτα από την "απάτη" που υπέστης παρά μόνο ενδείξεις.Το ότι πήγες και σε άλλο συνεργείο δεν το έγραψες στο πρώτο ποστ αλλά τώρα και εννοείται ότι αυτό δεν αποδεικνύει κάτι.

    Για κρίνει κάποιος μια κατάσταση πρέπει να ακούσει και τις δύο πλευρές,δε νομίζεις? Αν σου έδινε δίκιο το φόρουμ με την πρώτη θα μπορούσε να βρεθεί κάποιος και να πει "οι ύποπτοι διαχειριστές κάνουν πλάτες στους κλέφτες επαγγελματίες που απατούν κλπ κλπ".

    Κατανοώ την αγανάκτησή σου με την περιπέτεια της μοτοσυκλέτας σου αλλά μην τα τσουβαλιάζουμε όλα,άκου ύποπτοι διαχειριστές!

    Το θέμα λήγει εδώ.
    Ή δεν έχεις καταλάβει το θέμα φίλε μου ή το διάβασες επιπόλαια.
    Δεν είναι ενδείξεις. Σήμερα το πρωί το πήγα σε άλλο συνεργείο. Οπότε πως περιμένεις εχθές να το έγραφα; Σχετικά με τους διαχειριστές γράψανε ότι έβγαλα φόρα παρτίδα το συνεργείο αλλά όνομα συνεργείου όμως δεν έγραψα. Επίσης έκλεισαν το θέμα πριν προλάβω να επιβεβαιώσω τις τιμές που αναφέρθηκαν. Οπότε δεν έχουν βάσει αυτά που έγραψες. Διάβαζε καλύτερα τα θέματα πριν βιαστείς να απαντήσεις.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.889
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Ή δεν έχεις καταλάβει το θέμα φίλε μου ή το διάβασες επιπόλαια.
    Δεν είναι ενδείξεις. Σήμερα το πρωί το πήγα σε άλλο συνεργείο. Οπότε πως περιμένεις εχθές να το έγραφα; Σχετικά με τους διαχειριστές γράψανε ότι έβγαλα φόρα παρτίδα το συνεργείο αλλά όνομα συνεργείου όμως δεν έγραψα. Επίσης έκλεισαν το θέμα πριν προλάβω να επιβεβαιώσω τις τιμές που αναφέρθηκαν. Οπότε δεν έχουν βάσει αυτά που έγραψες. Διάβαζε καλύτερα τα θέματα πριν βιαστείς να απαντήσεις.
    Και πιστεύεις ότι το "άλλο" συνεργείο θα έρθει να καταθέσει στο δικαστήριο αυτά που σου είπε, στην περίπτωση που σου κάνουν μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση?
    Το ότι υπάρχουν συνεργεία που δουλεύουν ύποπτα είναι γνωστό σε όλους αλλά αυτά λύνονται σε άλλους χώρους.

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Ένα site δεν μπορεί και δεν είναι σωστό να λειτουργεί ως μέσο συκοφαντίας επαγγελματιών.
    Δεν είναι καθόλου ύποπτο.
    Είναι το σωστό.
    Δεν έχουν καμιά υποχρέωση να τρέχουν σε δικαστήρια να αποδείξουν αυτά που ισχυρίζονται κατά καιρούς τα μέλη του forum.
    Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Το ξαναλέω για ακόμα μια φορά γιατί φαίνεται ότι κάποιοι διαβάζουν επιπόλαια. Δεν έδωσα κανένα όνομα συνεργείου οπότε είναι άκυρο αυτό που γράφεις. Και όταν πάς σε ένα forum πας γιατί έχεις προβληματισμούς και θέλεις να δείς αν επιβεβαιώνονται ή όχι και όχι για να πλέξεις λουλούδια και να πιείς τσάι.

  10. #10
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    2.176
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Ή δεν έχεις καταλάβει το θέμα φίλε μου ή το διάβασες επιπόλαια.
    Δεν είναι ενδείξεις. Σήμερα το πρωί το πήγα σε άλλο συνεργείο. Οπότε πως περιμένεις εχθές να το έγραφα; Σχετικά με τους διαχειριστές γράψανε ότι έβγαλα φόρα παρτίδα το συνεργείο αλλά όνομα συνεργείου όμως δεν έγραψα. Επίσης έκλεισαν το θέμα πριν προλάβω να επιβεβαιώσω τις τιμές που αναφέρθηκαν. Οπότε δεν έχουν βάσει αυτά που έγραψες. Διάβαζε καλύτερα τα θέματα πριν βιαστείς να απαντήσεις.
    Ξέρεις κάτι?
    Σου είπαν ότι σου άλλαξαν μια τρόμπα και εσύ έδωσες έναν σκασμό λεφτά .
    Δεν έψαξες, δεν ρώτησες δεν ασχολήθηκες και τελικά από όσο λες σε εξαπάτησαν.
    Εδώ δεν καταλαβαίνω τι ζητάς και τι ψάχνεις?

    Τιμές για την τρόμπα?
    Μπες στο Car.gr και ψάξε , πάρε τηλ τον σαρακάκη και ρώτα .

    Γράφεις ένα ποστ που κυριολεκτικά δεν προσφέρει τίποτα.
    Μιλάς για μηνύσεις για απάτη και δεν ξέρω εγώ τι άλλο λες και είμαστε στην ευελπίδων και θα κρίνουμε εμείς αν θα ασκηθεί η ποινική του δίωξη.

    Θες να σου πω τι είναι όντως μηνύσημο από όσα έγραψες?

    ''Τους ύποπτους διαχειριστές που κάνουν αδικαιολόγητες πλάτες στους κακούς επαγγελματίες''

    Συκοφαντική δυσφήμιση λέγεται αυτό. google it.

    Στα του θέματος τώρα , αν θες την συμβουλή μου , πήγαινε και ζήτα την παλιά αντλία από τον μάστορα που νιώθεις ότι σε εξαπάτησε.
    Αν σου πει δεν την έχω την πέταξα κλπ , ζήτα του τα ρέστα και βγάλε τον στην σέντρα να κόψεις αντιδράσεις. Αλλά ως εκεί.
    Δεν έχεις κυριολεκτικά τίποτα άλλο να κάνεις.
    The Dirty Harry.

  11. #11
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    2.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nonlinear Προβολή μηνύματος
    Ή δεν έχεις καταλάβει το θέμα φίλε μου ή το διάβασες επιπόλαια.
    Δεν είναι ενδείξεις. Σήμερα το πρωί το πήγα σε άλλο συνεργείο. Οπότε πως περιμένεις εχθές να το έγραφα; Σχετικά με τους διαχειριστές γράψανε ότι έβγαλα φόρα παρτίδα το συνεργείο αλλά όνομα συνεργείου όμως δεν έγραψα. Επίσης έκλεισαν το θέμα πριν προλάβω να επιβεβαιώσω τις τιμές που αναφέρθηκαν. Οπότε δεν έχουν βάσει αυτά που έγραψες. Διάβαζε καλύτερα τα θέματα πριν βιαστείς να απαντήσεις.
    Διάβασα πολύ καλά και τα δύο θέματά σου.Δεν με αφορά η έκβαση της υποθέσεώς σου ούτε αν θα κινηθείς εναντίον του συνεργείου.Δεν έχεις κανένα δικαίωμα όμως-στο επαναλαμβάνω-να χαρακτηρίζεις ύποπτους τους διαχειριστές επειδή έκαναν την δουλειά τους και κλείδωσαν ένα θέμα με δεδομένη την απουσία της αντίπερα άποψης.

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Και πιστεύεις ότι το "άλλο" συνεργείο θα έρθει να καταθέσει στο δικαστήριο αυτά που σου είπε, στην περίπτωση που σου κάνουν μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση?
    Το ότι υπάρχουν συνεργεία που δουλεύουν ύποπτα είναι γνωστό σε όλους αλλά αυτά λύνονται σε άλλους χώρους.
    Για να μην τα λύσω λοιπόν σε άλλους χώρους και με άλλους τρόπους... Επίσης μια καταγγελία στον Σαρακάκη πιστευεις ότι θα τον αφήσει αλώβητο;

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.570
    Δεν ξερω γιατι ξεσπαθωνεις αλλα αν μαζευτουν πολλοι που σου λενε το ιδιο να το κοιταξεις λιγο.

    Το πρωτο σου ποστ παραθετει μια ιστορια ενος no name (λογω διαδικτυου) μελους με ενα συνεργειο. Μεχρι εκει.. Δεν εχει ερωτηση, δεν ζητα πληροφοριες ειναι μια παραθεση. Τι θα ηθελες/περιμενες? Να σε χτυπησουν φιλικα στην πλατη, να σου πουν αυτα συμβαινουν, να σε προτρέψουν να τον σκισεις τον π@στη? Αυτο το φορουμ -και καθε σοβαρο φόρουμ- θα σε βοηθησει, κατευθύνει, συμβουλεύσει αν ζητησεις κατι (το οποιο και κανανε καποιοι χωρις να το ζητας).

    Αν ομως περιμενεις πασα, για να πεταξεις κανενα ονομα στην φορα δεν θα στο επιτρεψουν. Ορθα κατα την γνωμη μου γιατι κανεις δεν θα ρισκαρει να τρεχει με τιποτε καταγγελιες για δυσφημιση επειδη εσυ -ανωνυμα- μπορει να το επιλεξεις.

    Τωρα γιατι βλεπεις ιστοριες με δρακους πισω απο την επιλογη να κλειδωθει το θεμα, ε νομιζω καπου το χανεις και να οτ κοιταξεις το θεμα..
    Quod me nutrit... me destruit.....

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    677
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Στα του θέματος τώρα , αν θες την συμβουλή μου , πήγαινε και ζήτα την παλιά αντλία από τον μάστορα που νιώθεις ότι σε εξαπάτησε.
    Αν σου πει δεν την έχω την πέταξα κλπ , ζήτα του τα ρέστα και βγάλε τον στην σέντρα να κόψεις αντιδράσεις. Αλλά ως εκεί.
    Δεν έχεις κυριολεκτικά τίποτα άλλο να κάνεις.
    Κλασσικά δεν θα την έχει εφόσον δεν την άλλαξε. Ένα σωρό δικαιολογίες.

    Έπειτα υποπτεύομαι ότι δεν υπάρχουν φορολογικά παραστατικά (δεν πιστεύω να είναι τόσο #@%#% το συνεργείο!) οπότε άντε πάλι να βγάλεις άκρη.
    Το συνεργείο θα βγάλει τρελό τον πελάτη και ο πελάτης κλέφτη το συνεργείο.
    Αν δεν υπάρχουν αποδείξεις ο πελάτης θα έχει χάσει τα λεφτά του και το συνεργείο θα πάρει μία αρνητική κριτική στη χειρότερη και αυτή με όμορφα λόγια για να μήν πέσει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση!!!

    Μακάρι να κάνω λάθος και να λάμψει η αλήθεια
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/02/2023
    Μηνύματα
    28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω γιατι ξεσπαθωνεις αλλα αν μαζευτουν πολλοι που σου λενε το ιδιο να το κοιταξεις λιγο.

    Το πρωτο σου ποστ παραθετει μια ιστορια ενος no name (λογω διαδικτυου) μελους με ενα συνεργειο. Μεχρι εκει.. Δεν εχει ερωτηση, δεν ζητα πληροφοριες ειναι μια παραθεση. Τι θα ηθελες/περιμενες? Να σε χτυπησουν φιλικα στην πλατη, να σου πουν αυτα συμβαινουν, να σε προτρέψουν να τον σκισεις τον π@στη? Αυτο το φορουμ -και καθε σοβαρο φόρουμ-  θα σε βοηθησει, κατευθύνει, συμβουλεύσει αν ζητησεις κατι (το οποιο και κανανε καποιοι χωρις να το ζητας).

    Αν ομως περιμενεις πασα, για να πεταξεις κανενα ονομα στην φορα δεν θα στο επιτρεψουν. Ορθα κατα την γνωμη μου γιατι κανεις δεν θα ρισκαρει να τρεχει με τιποτε καταγγελιες για δυσφημιση επειδη εσυ -ανωνυμα- μπορει να το επιλεξεις.

    Τωρα γιατι βλεπεις ιστοριες με δρακους πισω απο την επιλογη να κλειδωθει το θεμα, ε νομιζω καπου το χανεις και να το κοιταξεις το θεμα..
    Στην πρώτη ανάρτηση έδωσα τιμές. Και περίμενα μια επιβεβαίωση ή όχι και οι διαχειριστές το έκλεισαν χωρίς καμια δικαιολογία. Με μια πρώτη προσέγγιση ψάχνοντας στο Internet τουλάχιστον για τις μεταχειρισμένες αντλίες νερού δεν βρήκα πάνω από 60 με 70 ευρώ. Αυτός μου είπε ότι την βρήκε 230 και τον έπεισε να του την αφήσει 180!!! Εντάξει καλά ότι θέλει μπορεί να ισχυριστεί κάποιος αν δεν είσαι μπροστά. Τελικά δεν άλλαξε. Και θα το πάω και Σαρακάκη για επιβεβαίωση γιατί και το 2ο συνεργείο μπορεί να μου λέει ψέματα για να με κάνει πελάτη του... ναι οκ το καταλαβαίνω αυτό για αυτό και θα πάω και στον Σαρακάκη.
    Όσον αφορά τα υπόλοιπα αυτά είναι δικά σου. Δεν υπονόησα πουθενα ότι περίμενα κάποιος να με παροτρύνει να πω όνομα. Αυτά είναι δικές σου ερμηνείες. Όνομα δημόσια δε θα έδινα ποτέ.
    Τελευταία τροποποίηση από nonlinear; 16/02/2023 στις 12:11.

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2014, 14:06
  2. ΩΡΑ ΤΟΥ Site
    από LKOSTAS στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2010, 11:16
  3. Ένα site για το service του CBR 600f
    από dankannn στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2006, 22:42
  4. Και το site του Aνέμου υπέστη defacement ...
    από Gandalf dr685sm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 20:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF