Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 69

Θέμα: Άμα οι ζητάδες δέ νοιάζονται για την πάρτη τους...

  1. #1
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318

    Άμα οι ζητάδες δέ νοιάζονται για την πάρτη τους...

    Πρίν απο καμιά ώρα περπατούσα κοντά στον Ευαγγελισμό(ο δρόμος που περνάει μπροστά απο το Γεννάδειο, πάνω απο τον Ευαγγελισμό). Όπως περπατούσα, απο το δρόμο περνάνε δύο ζητάδες, και ξαφνικά ένα ασημί αυτοκίνητο(μάλλον ford) παραβιάζει στόπ από αριστερά την ώρα που πλησιάζανε. Πλακώνονται στα φρένα και στις κόρνες και ευτυχώς προλαβαίνουν. Τί του κάνανε; Του κλάσανε. Δηλαδή ένας τύπος που καρασκότωσε στόπ και μάλιστα παραλίγο να τους σκοτώσει/τραυματίσει, έφυγε χωρίς να του κάνουν τίποτα. Άν οι ζητάδες δέν ενδιαφέρονται για πάρτη τους, πώς να ενδιαφερθούν για μάς και πόσο μάλλον για την πάταξη τροχαίων παρανομιών;

    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  2. #2
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    ξερεις γιατι ε?

    "-ωχ αδερφε μου...αφου δε παθαμε τιποτα...ολα καλα...εχουν δει εμενα τα ματια μου...εχω ζησει καταστασεις...αυτο δεν ειναι τιποτα μωρε....δε βαριεσαι -κεφαλι πιανεις ΚΛΠ"
    Accipere quam facere praestat injuriam

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Εσυ τωρα περιμενεις απο εναν "δημοσιο υπαλληλο" να "νοιαστει" για καποιον.
    Απλα σε μπερδευει η ενοια "Αστυνομικος-Ζητας"
    Δημοσιος υπάλληλος ειναι κιαυτος

  4. #4
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Εσυ τωρα περιμενεις απο εναν "δημοσιο υπαλληλο" να "νοιαστει" για καποιον.
    Απλα σε μπερδευει η ενοια "Αστυνομικος-Ζητας"
    Δημοσιος υπάλληλος ειναι κιαυτος
    Άν και δέν θα έπρεπε να είναι έτσι, να σου πώ την αλήθεια ΑΠΑΙΤΩ να νοιαστεί και να πράξει αναλόγως γιατί πληρώνεται απο τους φόρους μου. Με τσαντίζει αφάνταστα το να είναι ο ίδιος αυτόπτης μάρτυρας(πόσο μάλλον απο τη σκοπιά του μοτοσυκλετιστή) σε παρανομία και μένει άπραγος, και στη συνέχεια σε φανάρι(όχι στο ίδιο περιστατικό) τίγκα στους ξεκράνωτους δίπλα του να σταματάει τον προβλεπέ γιατί 'θέλει να κόβει φάτσες' και για εξατμίσεις κλπ.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  5. #5
    Παιδιά δίκιο έχετε αλλά υπάρχει και η περίπτωση να βιάζονταν να πάνε κάπου.
    Ένα φόνο, μιά ληστεία... Δεν ξέρει κανείς.

    Πάντως τους ζητάδες δεν τους έχω μάθει να συγχωρούνε έτσι παραβάσεις...
    Μάλλον ήταν βιαστικοί.

    Ο καραγκιοζάκος με το στοπ θα πρέπει να την άκουσε λίγο όταν τους είδε...
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  6. #6
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Συνηθιζεται σε περιοχες με υψηλο στατους να μην κανουν τιποτε πολυ απλα γιατι φοβουνται μην αυτος που θα σταματησουν τους κανει κανα καψονι και βρουν τον μπελα τους... πανε σε καμια πλατεια κολωνακιου οπου τα αμαξια κανουν αναστροφες μπροστα στα ματια τους και δεν κανουν τιποτε... για κανα καμακι ειναι και κανα μοστριλικι...

    ολα τα αυτοκινητα με τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα... γιατι δεν σταματανε κανενα μα κανενα... δηλαδη αυτοι με τα φιμε δεν ειναΙ ΥΠΟΠΤΟΙ;
    Ban 'em all

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    325

    χμ χμ χμ

    χμ χμ χμ, με βαλατε σε σκεψεις τωρα! εγω λεω αφου τους θεωρειτε δημοσιους υπαλληλους μην τους παρετε τηλ οταν τους χρειαστειτε και τον επομενο μηνα να μην τους δωσετε μισθο αφου εσεις τους πληρωνετε!
    καλαματιανος

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akis_1
    Εγγραφή
    13/07/2006
    Μηνύματα
    174
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Παιδιά δίκιο έχετε αλλά υπάρχει και η περίπτωση να βιάζονταν να πάνε κάπου.
    Ένα φόνο, μιά ληστεία... Δεν ξέρει κανείς.

    Πάντως τους ζητάδες δεν τους έχω μάθει να συγχωρούνε έτσι παραβάσεις...
    Μάλλον ήταν βιαστικοί.

    Ο καραγκιοζάκος με το στοπ θα πρέπει να την άκουσε λίγο όταν τους είδε...
    Μαλλον τους πετυχε στο σχολασμα.................................:rotflmao:
    When the unnamed feeling
    It comes alive
    Then the unnamed feeling
    Takes me away

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Συνηθιζεται σε περιοχες με υψηλο στατους να μην κανουν τιποτε πολυ απλα γιατι φοβουνται μην αυτος που θα σταματησουν τους κανει κανα καψονι και βρουν τον μπελα τους... πανε σε καμια πλατεια κολωνακιου οπου τα αμαξια κανουν αναστροφες μπροστα στα ματια τους και δεν κανουν τιποτε... για κανα καμακι ειναι και κανα μοστριλικι... ολα τα αυτοκινητα με τα φιμε τζαμια ειναι παρανομα... γιατι δεν σταματανε κανενα μα κανενα... δηλαδη αυτοι με τα φιμε δεν ειναΙ ΥΠΟΠΤΟΙ;

    Αυτο στο εχει πει καποιος η το νομιζεις???

  10. #10
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    τι εννοεις αν μου το εχουνε πει; Με εχουνε ελεγξει στην πλατεια για μη εμφανη πινακιδα (την ειχα πιασει με ταινια για να μην φυγει ακριβως πανω απο τα γραμματα) την στιγμή που μπροστα μας κανανε αναστροφές παρανομα και αν θες προκλητικά πανω απο 5 αυτοκινητα με φιμε τζαμια.... και οι ακρανοι κουστουματοι να περνάνε συννεφο...

    ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ

    ολα αυτα σε ιν περιοχες την στιγμή που γίνοντα ΤΑ όργια σε πατησια κυψελες και λιοσιων κλπ και δεν τολμανε να σταματησουνε ποτε κανενα ουτε εκει αλλα για αλλους λογους...

    εχω δει δε κουστουματο να εχει σουζα ζητα μονο και μονο επειδη τον σταμάτησε (χωρις να ξερει ποιος ειναι) για έλεγχο...

    Απο το πληκτρολόγιο οι γνώμες ειναι πολλές, η αλήθεια κυριοι ειναι στους δρόμους....

    οσο για τα φιμε σκουρα ειναι ΚΑΡΑΠΑΡΑΝΟΜΑ αλλα ποιος νοιαζεται;
    Ban 'em all

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    τι εννοεις αν μου το εχουνε πει; Με εχουνε ελεγξει στην πλατεια για μη εμφανη πινακιδα (την ειχα πιασει με ταινια για να μην φυγει ακριβως πανω απο τα γραμματα) την στιγμή που μπροστα μας κανανε αναστροφές παρανομα και αν θες προκλητικά πανω απο 5 αυτοκινητα με φιμε τζαμια.... και οι ακρανοι κουστουματοι να περνάνε συννεφο...
    Μα κι εσυ την επιασες ακριβως πανω απο τα γραμματα?? Σε γραψανε?


    ολα αυτα σε ιν περιοχες την στιγμή που γίνοντα ΤΑ όργια σε πατησια κυψελες και λιοσιων κλπ και δεν τολμανε να σταματησουνε ποτε κανενα ουτε εκει αλλα για αλλους λογους... εχω δει δε κουστουματο να εχει σουζα ζητα μονο και μονο επειδη τον σταμάτησε (χωρις να ξερει ποιος ειναι) για έλεγχο...
    Και σε πατησια και κυψελες γιατι δε τους σταματανε??

    Απο το πληκτρολόγιο οι γνώμες ειναι πολλές, η αλήθεια κυριοι ειναι στους δρόμους...
    Αυτο λεω κι εγω...

  12. #12
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
    ...

    Απο το πληκτρολόγιο οι γνώμες ειναι πολλές, η αλήθεια κυριοι ειναι στους δρόμους....

    πες τα ρε Stabaka!!!!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #13
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Σου ειπα... δεν σταματανε γιατι φοβούνται, ειτε μην βρουν τον μπελά τους διοικητικά είτε μην τους βγει κανα μπαζούκας απο το πουθενά.... ετσι συνηθως κανουν τους μάγκες σε καμια γκομενα και σε καποιον "αδύναμο" όπως ειναι συνηθως ο κάθε μοτ/της...

    τελικα μου εκανε συσταση και απαίτησε να βγαλω την ταινια συσκευασιας (αν και δεν εμποδιζε τα γραμματα) με κινδυνο να χασω την πινακιδα. Σημειωτέον την ειχα πιασει με ταινια εκεινη την μερα μονο... σε ολο αυτο το διαστημα εκανα την παπια γιατι πολύ ευκολα θα μου καθιζε μια κληση των 350 και θα έτρεχα... (αν θες άδικα) και γι αυτο δεν εκανα βαβουρα ή τον μαγκα

    Απο την αλλη φυσικα και δεν ευθυνονται για τα καθηκοντα της τροχαίας οι της 'αμεσης δράσης' αλλα το παράδοξο ειναι πως ο "υποπτος" συνηθως ειναι ο αδύναμος ενώ ο προκλητικός με φιμε αυτοκινητακιας νεοέλληνας περνάει απαρατηρητος και δεν τρεχει μια... (ασε καλυτερα μην βρουμε τον μπελα μας)

    γι αυτο τους κανουν πλακα κατι Ριζαϊ και κατι κακοποιοι.... αναβουν και σειρηνες αμα λαχει και περνάνε απαρατηρητοι μπροστα τους και αυτοι τους χαιρετανε κιολας...

    δεν βαρεσαι, δεν περιμενω ποτε τιποτε απο αυτούς... παλια υπήρχε και μια σχεση μοτ/κη αν θες, ενας ατυπος δεσμος, πλεον δεν υπαρχει τιποτα.... απο την αλλη δεν υπαρχει και δεσμος μεταξυ μας θα μου πεις....

    Μονοι εναντιον ολων λοιπον, αυτη ειναι η πραγματικότητα... θελουμε δεν θελουμε.
    Ban 'em all

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Σου ειπα... δεν σταματανε γιατι φοβούνται, ειτε μην βρουν τον μπελά τους διοικητικά είτε μην τους βγει κανα μπαζούκας απο το πουθενά.... ετσι συνηθως κανουν τους μάγκες σε καμια γκομενα και σε καποιον "αδύναμο" όπως ειναι συνηθως ο κάθε μοτ/της...

    Οχι και αδυναμοι οι μοτοσυκλετιστες, σε παρακαλω!


    τελικα μου εκανε συσταση και απαίτησε να βγαλω την ταινια συσκευασιας (αν και δεν εμποδιζε τα γραμματα) με κινδυνο να χασω την πινακιδα. Σημειωτέον την ειχα πιασει με ταινια εκεινη την μερα μονο... σε ολο αυτο το διαστημα εκανα την παπια γιατι πολύ ευκολα θα μου καθιζε μια κληση των 350 και θα έτρεχα... (αν θες άδικα) και γι αυτο δεν εκανα βαβουρα ή τον μαγκα
    Δηλαδη ενοχληθηκες που σου εκανε συσταση??

    Απο την αλλη φυσικα και δεν ευθυνονται για τα καθηκοντα της τροχαίας οι της 'αμεσης δράσης' αλλα το παράδοξο ειναι πως ο "υποπτος" συνηθως ειναι ο αδύναμος ενώ ο προκλητικός με φιμε αυτοκινητακιας νεοέλληνας περνάει απαρατηρητος και δεν τρεχει μια
    Ευθυνονται, ευθυνονται...


    γι αυτο τους κανουν πλακα κατι Ριζαϊ και κατι κακοποιοι.... αναβουν και σειρηνες αμα λαχει και περνάνε απαρατηρητοι μπροστα τους και αυτοι τους χαιρετανε κιολας... δεν βαρεσαι, δεν περιμενω ποτε τιποτε απο αυτούς... παλια υπήρχε και μια σχεση μοτ/κη αν θες, ενας ατυπος δεσμος, πλεον δεν υπαρχει τιποτα.... απο την αλλη δεν υπαρχει και δεσμος μεταξυ μας θα μου πεις.... Μονοι εναντιον ολων λοιπον, αυτη ειναι η πραγματικότητα... θελουμε δεν θελουμε.
    Ενταξει εδω που τα λεμε ο Ριζαι δεν ηταν αυτο που λεμε απλος κακοποιος ετσι?
    Γαμησε τα τελευται εχουν χαλασει τα πραγματα, μηδεν κατανοηση...

    Μονοι εναντιον ολων, η μανα σου κι ο παππας που λενε...

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988

    Re: χμ χμ χμ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gs 500 f
    χμ χμ χμ, με βαλατε σε σκεψεις τωρα! εγω λεω αφου τους θεωρειτε δημοσιους υπαλληλους μην τους παρετε τηλ οταν τους χρειαστειτε και τον επομενο μηνα να μην τους δωσετε μισθο αφου εσεις τους πληρωνετε!
    και για πες μολις σας παιρνουμε τηλ ΤΙ κανετε....

    μηπως απλα καταγραφετε το γεγονος και συνεχιζετε να πινετε τον καφε σας??

    οσο για το να μην σας δωσουμε τον μισθο σας,εννοια σου και αν γινοταν ερευνα παραγωγικοτητας τουλαχιστον οι μισοι θα επρεπε να ειχαν απολυθει και να κοπει ο μισθος...
    αλλα δεν βρισκετε μια κυβερνηση με κατι @@ ΝΑ!! για να αρει την μονιμοτητα.

    περαστικα μας.

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οι 30 καλύτερες ατάκες για την Ελλάδα σε κρίση
    από menos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2012, 15:22
  2. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2006, 11:24
  3. οι μικροί για την εκδρομή
    από cityfly στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2005, 15:11
  4. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 14:48
  5. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF