Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 81

Θέμα: Πόσο πιο στραβά και ανάποδα μπορεί να πάει αυτή η χώρα ρε γμτ μου;

  1. #1
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755

    Πόσο πιο στραβά και ανάποδα μπορεί να πάει αυτή η χώρα ρε γμτ μου;

    Η Ελληνική Κυβέρνηση επιβραβεύει τους ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΥΣ και τους ΕΠΙΔΕΙΞΙΟΜΑΝΕΙΣ. ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Διαβάστε την καινούργια Υπουργική απόφαση (Νοέμβριος 2011).


    http://skeftomasteellhnika.blogspot....2/01/2011.html


    Μπορείτε να διαβάσετε και το pdf που έχει σαν link και παραπέμπει στο φύλο Κυβέρνησης όπως εκτυπώθηκε.
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  2. #2
    Άσε Μάγε, ο βόθρος δεν έχει πάτο. Για τις νέες συλήψεις στο Ρέθυμνο με γιατρούς και δικηγόρους αγκαζέ με κοπελάκια έμαθε κανείς πράμα; Φυσικά όχι.
    Και όλοι ξέρουμε γιατί.
    Και το γιατί, και ποιοί είναι, και πόσοι είναι, και ποιοί πολιτικοί τους καλύπτουν και γιατί, και τι σκατ@ έχει μέσα της αυτή η σάπια κοινωνία μπλιό.


    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  3. #3
    Μαγε, δε σχολιάζω αναρτησεις σε μπλογκς γιατι ειναι μονίμως λειψές, απλα θα σχολιάσω οτι η ποιότητα των σελιδων που επισκέπτεσαι ακολουθει καθοδική πορεία.

    Τωρα, γιατι σου ήρθε να το μοιραστείς κι εδω και να γινει αλλο ενα θρεντ με καυγαδες, αφορισμους και παπαριές ενθεν κακειθεν, εσύ ξέρεις.

    Μπορεί να ειναι κι ενας τρόπος να περάσει το συννεφιασμένο πρωινο του Σαββατου.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #4
    συμφωνω 100% με cpt.



    τι εγινε, βρηκες κοριτσι ρε ?

  5. #5
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πανοπτικός
    συμφωνω 100% με cpt.


    εδω κατι παιζει





    αλλα εχει δικιο ο καπεταν Ηλιας
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    +1
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  7. #7
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    την μαθαμε και αυτη την λεπτομερεια στο απατο βαρελι που ζουμε....ωραια!

  8. #8
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Μαγε, δε σχολιάζω αναρτησεις σε μπλογκς γιατι ειναι μονίμως λειψές, απλα θα σχολιάσω οτι η ποιότητα των σελιδων που επισκέπτεσαι ακολουθει καθοδική πορεία.

    Τωρα, γιατι σου ήρθε να το μοιραστείς κι εδω και να γινει αλλο ενα θρεντ με καυγαδες, αφορισμους και παπαριές ενθεν κακειθεν, εσύ ξέρεις.

    Μπορεί να ειναι κι ενας τρόπος να περάσει το συννεφιασμένο πρωινο του Σαββατου.

    Απλά λιτά και ξεκάθαρα ! Καπετάνιε +1000

  9. #9
    Εγώ πάλι διαφωνώ με τους από πάνω, ο μάγος καλά κάνει και τα βάζει, έτσι για να ξέρουμε ποιοί πάνε τελικά φυλακή σε αυτή τη χώρα.

  10. #10
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
    Εγώ πάλι διαφωνώ με τους από πάνω, ο μάγος καλά κάνει και τα βάζει, έτσι για να ξέρουμε ποιοί πάνε τελικά φυλακή σε αυτή τη χώρα.


    και επιλέγεις τις καλύτερες πηγές ενημέρωση !!

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
    και επιλέγεις τις καλύτερες πηγές ενημέρωση !!

    You missed the point bro, anyway

  12. #12
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    και επιλέγεις τις καλύτερες πηγές * ενημέρωση !![/B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
    You missed the point bro, anyway



    ορέ το * ''γιά'' έχασα ,αλλά δεν πειράζει .... ανταποδίδω

  13. #13
    Ρε σεις από πότε μας ενδιαφέρει η πηγή ή το site που δημοσιεύει κάτι και όχι η ίδια η είδηση ?

    Δλδ ποιο site κατά τη γνώμη σας θα έπρεπε να το έλεγα για να άξιζε το κόπο να συζητηθεί και να αναλυθεί??

    Εγώ πάντως , στο κομμάτι της είδησης και μόνο , είδα μια υπουργική απόφαση που δίνει ποσοστά αναπηρίας σε κλεπτομανείς , πυρομανείς , παιδόφιλους , επιδειξιομανείς ...κτλ

    ...και ομολογώ πως είναι κάτι το οποίο δεν γνώριζα και αν αληθεύει ( θα ήθελα κάποιον που τα κατέχει 100% να το επιβεβαιώσει ) , πραγματικά μου γεννά ερωτηματικά πολλά .

    Το κυριότερο είναι , πως την ίδια στιγμή που κατεβάζουν ποσοστά αναπηρίας ( άρα και επιδόματα ) από γερόντους και ανθρώπους με σοβαρά προβλήματα υγείας , τα δίνουν σε παιδόφιλους και επιδειξιομανείς .

  14. #14
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
    Ρε σεις από πότε μας ενδιαφέρει η πηγή ή το site που δημοσιεύει κάτι και όχι η ίδια η είδηση ?

    Δλδ ποιο site κατά τη γνώμη σας θα έπρεπε να το έλεγα για να άξιζε το κόπο να συζητηθεί και να αναλυθεί??

    Εγώ πάντως , στο κομμάτι της είδησης και μόνο , είδα μια υπουργική απόφαση που δίνει ποσοστά αναπηρίας σε κλεπτομανείς , πυρομανείς , παιδόφιλους , επιδειξιομανείς ...κτλ

    ...και ομολογώ πως είναι κάτι το οποίο δεν γνώριζα και αν αληθεύει ( θα ήθελα κάποιον που τα κατέχει 100% να το επιβεβαιώσει ) , πραγματικά μου γεννά ερωτηματικά πολλά .

    Το κυριότερο είναι , πως την ίδια στιγμή που κατεβάζουν ποσοστά αναπηρίας ( άρα και επιδόματα ) από γερόντους και ανθρώπους με σοβαρά προβλήματα υγείας , τα δίνουν σε παιδόφιλους και επιδειξιομανείς .
    με αρχικη πηγη το Blog "antiparakmi" εγω θα το ξανασκεφτομουν τι καταπινω αμασητα ...


    οι καριολοζητιανες του click εχουν κανει ακομα χειροτερα απο Photoshop....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	σiga.jpg 
Προβολές:	601 
Μέγεθος:	43,8 KB 
ID:	243540
    Accipere quam facere praestat injuriam

  15. #15
    Ναι αυτό το δέχομαι , γιαυτο και λέω αν κάποιος ξέρει 100% ας μας επιβεβαιώσει .

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2012, 13:01
  2. Αν και θα επρεπε να παει...
    από Runner Ducati στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 13:56
  3. Διάφορα στραβά και ανάποδα...
    από stratospr στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2005, 17:48
  4. ολα στραβα και αναποδα
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2005, 15:17
  5. Στραβα Και Αναποδα Στισ Ταινιεσ!!!!!
    από GTZ750 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2005, 20:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF