Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 28

Θέμα: στροφη vs spazz 1-0

  1. #1

    στροφη vs spazz 1-0

    Η Παρασκευη που μας περασε ηταν μια ωραια μερα......οσον αφορα τον καιρο.ηθελα και μια μπιλια για το σκουλαρικι οποτε παιρνω το μηχανακι και παω προς Μαρουσι.μεχρι να παω ειχα ορεξη και εκανα λιγο πολυ διαφορες μαλακιουλες.το παιρνω και γυρναω.πλησιαζω προς το σπιτι.κανω ενα endo ψιλοdeath(προς το τελος κουναγε και το τιμονι) και συνεχιζω.μετα λεω δεν παω και στην κλασσικη στροφαρα???βγαινω στην ευθεια 1η γκααν 2α γκαααν λιγο σουζιτσα 3η γκαααααααν 4η γκααααααααν 5η γκαααααν πλησιαζει η στροφη..........φρενα και κατεβασμα σε 3η κατευθειαν αρχιζει και ντριφταρει και του δινω γκαζια για να βγω απο ολη τη στροφη με κωλο. γκαααααααααααααν του παραδινω γλυστραει πολυ ....το τιμονι φτανει στο stop και δεν ειχα αρκετη κλιση........οποτε γραπωνει αποτομα και φευγει αποτομα απο την αλλη.......και πεφτει κααααατω.........και εγω απο αριστερα του παλι κατω.κατι καψιματακια πηρα μονο αλλα οχι πολλα γιατι εκει ειναι ψιλογυαλι η ασφαλτος(γι αυτο σε προκαλει να μπεις και με αναποδο)το μηχανακι δεν επαθε τιποτα.παλι καλα που εχω χαλαρα βιδωμενα το φρενο και τον συμπλεκτη. σηκωνομαι σηκωνω και την κοπελα μου....ειμαστε και οι δυο ενταξει και παω σπιιιιτι αλλο ενα σουζακι(εντελως ελεεινο γιατι ειχε ψιλοφυγει η ορεξη) στο τελευταιο στενο και τελος.


    ενα δημοσιο συγγνωμη στην καλη μου.μωρο μου δεν ηθελα να σε ριξω τοσο αγαρμπα.εμμμμμ ψηλα τακουνια και κουνας και τον κωλο σου..........
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Πάνυα όρθιος!

    Εσύ να 'σαι καλά!

    Καψίματα;
    Δεν φορούσες τίποτα προστατευτικό;


  3. #3
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    περαστικα φιλε, να ειναι η τελευταια

  4. #4
    αμε.παπουτσια κοντομανικο βερμουδα και τσαντα.ενταξει τι περαστικα σχεδον τιποτα δεν επαθα.
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  5. #5
    Tria Poulakia Kathontan Το avatar του/της Ora_Nihil
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    85
    Περαστικά και Πάντα Όρθιος!!
    Όση ζάχαρη και να ρίξεις στα σκ@τά, λουκούμια δε θα γίνουν


    Eίπε ο Μητσάρας και τράβηξε τζούρα απο το φραπέ





  6. #6
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: στροφη vs spazz 1-0

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    Η Παρασκευη που μας περασε ηταν μια ωραια μερα......οσον αφορα τον καιρο.ηθελα και μια μπιλια για το σκουλαρικι οποτε παιρνω το μηχανακι και παω προς Μαρουσι.μεχρι να παω ειχα ορεξη και εκανα λιγο πολυ διαφορες μαλακιουλες.το παιρνω και γυρναω.πλησιαζω προς το σπιτι.κανω ενα endo ψιλοdeath(προς το τελος κουναγε και το τιμονι) και συνεχιζω.μετα λεω δεν παω και στην κλασσικη στροφαρα???βγαινω στην ευθεια 1η γκααν 2α γκαααν λιγο σουζιτσα 3η γκαααααααν 4η γκααααααααν 5η γκαααααν πλησιαζει η στροφη..........φρενα και κατεβασμα σε 3η κατευθειαν αρχιζει και ντριφταρει και του δινω γκαζια για να βγω απο ολη τη στροφη με κωλο. γκαααααααααααααν του παραδινω γλυστραει πολυ ....το τιμονι φτανει στο stop και δεν ειχα αρκετη κλιση........οποτε γραπωνει αποτομα και φευγει αποτομα απο την αλλη.......και πεφτει κααααατω.........και εγω απο αριστερα του παλι κατω.κατι καψιματακια πηρα μονο αλλα οχι πολλα γιατι εκει ειναι ψιλογυαλι η ασφαλτος(γι αυτο σε προκαλει να μπεις και με αναποδο)το μηχανακι δεν επαθε τιποτα.παλι καλα που εχω χαλαρα βιδωμενα το φρενο και τον συμπλεκτη. σηκωνομαι σηκωνω και την κοπελα μου....ειμαστε και οι δυο ενταξει και παω σπιιιιτι αλλο ενα σουζακι(εντελως ελεεινο γιατι ειχε ψιλοφυγει η ορεξη) στο τελευταιο στενο και τελος.


    ενα δημοσιο συγγνωμη στην καλη μου.μωρο μου δεν ηθελα να σε ριξω τοσο αγαρμπα.εμμμμμ ψηλα τακουνια και κουνας και τον κωλο σου..........
    den se katalaveno file mou ise amasitos kala kanis ala kopanas ki ala atoma kato? giati goustaris na tous afisis simadia na se 8imounte?
    ti fasi ine afti den tin katalaveno?
    agori mou ime oloi mou tin zoi pano se mixanes ke sou leo afto
    an itan i kori mou ke tin petages etsi kato me malakies 8a sou ekova stegna ton lemo me granazi 45ari ke tora lege oti malakia 8es.perastika sou genikos
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #7
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Thumbs down Τώρα τινα πω?????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    Η Παρασκευη που μας περασε ηταν μια ωραια μερα......οσον αφορα τον καιρο.ηθελα και μια μπιλια για το σκουλαρικι οποτε παιρνω το μηχανακι και παω προς Μαρουσι.μεχρι να παω ειχα ορεξη και εκανα λιγο πολυ διαφορες μαλακιουλες.το παιρνω και γυρναω.πλησιαζω προς το σπιτι.κανω ενα endo ψιλοdeath(προς το τελος κουναγε και το τιμονι) και συνεχιζω.μετα λεω δεν παω και στην κλασσικη στροφαρα???βγαινω στην ευθεια 1η γκααν 2α γκαααν λιγο σουζιτσα 3η γκαααααααν 4η γκααααααααν 5η γκαααααν πλησιαζει η στροφη..........φρενα και κατεβασμα σε 3η κατευθειαν αρχιζει και ντριφταρει και του δινω γκαζια για να βγω απο ολη τη στροφη με κωλο. γκαααααααααααααν του παραδινω γλυστραει πολυ ....το τιμονι φτανει στο stop και δεν ειχα αρκετη κλιση........οποτε γραπωνει αποτομα και φευγει αποτομα απο την αλλη.......και πεφτει κααααατω.........και εγω απο αριστερα του παλι κατω.κατι καψιματακια πηρα μονο αλλα οχι πολλα γιατι εκει ειναι ψιλογυαλι η ασφαλτος(γι αυτο σε προκαλει να μπεις και με αναποδο)το μηχανακι δεν επαθε τιποτα.παλι καλα που εχω χαλαρα βιδωμενα το φρενο και τον συμπλεκτη. σηκωνομαι σηκωνω και την κοπελα μου....ειμαστε και οι δυο ενταξει και παω σπιιιιτι αλλο ενα σουζακι(εντελως ελεεινο γιατι ειχε ψιλοφυγει η ορεξη) στο τελευταιο στενο και τελος.


    ενα δημοσιο συγγνωμη στην καλη μου.μωρο μου δεν ηθελα να σε ριξω τοσο αγαρμπα.εμμμμμ ψηλα τακουνια και κουνας και τον κωλο σου..........

    Τι να πω τώρα; να το παίξω κι εγώ μπαμπάς; συμφωνώ με τον afro:

    ....(den se katalaveno file mou ise amasitos kala kanis ala kopanas ki ala atoma kato? giati goustaris na tous afisis simadia na se 8imounte?
    ti fasi ine afti den tin katalaveno?
    agori mou ime oloi mou tin zoi pano se mixanes ke sou leo afto
    an itan i kori mou ke tin petages etsi kato me malakies 8a sou ekova stegna ton lemo me granazi 45ari ke tora lege oti malakia 8es.perastika sou genikos)... θα διαφωνήσω ίσως στον νούμερο του γραναζιού....)


    Για ξανασκέψου το λίγο την επόμενη φορά....
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  8. #8
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Κανε δυο τις ψηφους υπερ του Αφρο!
    Εχω κι εγω κορες ...

    Ο καθενας μπορει να σκοτωθει οπως γουσταρει.
    Με τη ζωη αλλου ομως δεν εχει δικαιωμα να παιζει κανεις.
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  9. #9
    THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ε χουμε και ερωτικη σχεση


    με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  10. #10
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ε χουμε και ερωτικη σχεση


    με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα

    Σωστος ο Νεος!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  11. #11
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    οκ. αλλά.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
    THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ε χουμε και ερωτικη σχεση


    με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα

    .....σκέψου λίγο τον εαυτό σου τότε...αντε και καλά χιλιόμετρα....
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  12. #12
    τον σκεφτομαι.αυτο που εκανα δεν ηταν καθολου επικινδυνο. .......τον σκεφτομαι οσο πρεπει.
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  13. #13
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    axaxaxaxax amesws na petaxtoun oloi na to feroun to paidi ston isio dromo!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ma ti gelio prwi prwi!!!

    Mprabo re palikaria kai gw sthn arxh nomiza oti eixe gkomenaki panw sto motori alla an diabasei kaneis ligo kalytera katalabainei oti mila gia thn KTMo
    Syn to gegonos oti exei anafer8ei se toulaxiston alla 2 post sthn legamenh

    Alla esy eidika Afrolex me apogohteyses....se eixa gia pio parathritiko kai eksypno.Kryokwlos men...eksypnos de
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  14. #14
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ELA...SPAZZ...

    O PATERAS THS KOPELIAS EIMAI RE ...


    TH GAMHSES LEME ETSI;;;AKOY EKEI NA KANEIS MALAKIES ME TH KORH MOY...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    EGO LEO NA BALETE ENA AYTOKOLHTO PANO STA MPOYRDELA SAS....



    ΜΠΑΜΠΑ ΜΗ ΤΡΕΧΕΙΣ!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #15
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Post Παλαιό ρητό!

    Εκεί που είσαστε ήμασταν κι εδώ που είμαστε θα 'ρθετε!!!

    Αναλύστε το και θα καταλάβετε....
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. street VS enduro
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2014, 12:21
  2. Mercedes vs VW
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2010, 07:40
  3. 300v vs 5100
    από alex14 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2003, 16:07
  4. Castrol vs Bel Ray
    από alexander_g16 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 13:34
  5. venzini(GR vs UK)
    από greekshadow στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 21:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF