Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 68 από 68

Θέμα: Εισιτήρια Πλοίων για μηχανές

  1. #61
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    άλλες ακτοπλοϊκές εταιρίες εννοώ αν έχουν καταργήσει το διαχωρισμό σε "μικρές" και "μεγάλες" μοτοσυκλέτες

    άλλες ναι, άλλες όχι...

    όπως πάει όμως το κόλπο σιγά -σιγά νομίω όλες το πάνε για ενιαία χρέωση στα (μηχανοκίνητα) δίκυκλα...




  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    άλλες ναι, άλλες όχι...

    όπως πάει όμως το κόλπο σιγά -σιγά νομίω όλες το πάνε για ενιαία χρέωση στα (μηχανοκίνητα) δίκυκλα...



    ενιαία προς τα πάνω μου φαίνεται θα είναι... as usual

  3. #63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    ξέχνα το ... τον έλεγχο τον κάνει υπάλληλος της εταιρίας, ο οποίος θα σε στείλει στο κιόσκι να κόψεις το σωστό εισιτήριο


    μάλλον κάνεις λάθος ...κάθε καλοκαίρι και πάσχα χρησιμοποιώ πολύ συχνά καράβια γιατι πηγαινοέρχομαι σε νησιά δεν έχω δει ποτέ τον έλεγχο να τον κάνει υπάλληλος της εταιρίας για τα αυτοκίνητα και τις μήχανες που μπαίνουν στο γκαράζ ...πάντα λιμενικοί είναι. αντε να έχω δει υπάλληλο της εταιρίας όταν ανεβαίνεις πάνω στο καράβι και σου κάνει εκεί τον έλεγχο

    παντώς τώρα για Μήλο τα έβγαλα κανονικά μετά όμως που θα πάω Λήμνο θα δηλώσω παπί 125cc ...ετσι για την καγκουριά :a13:


    *πάντως για Λήμνο Ρόδο και Μήλο που κοίταξα έχει ακόμα 2 κατηγορίες εισητηρίων για τις μηχανές

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
    μάλλον κάνεις λάθος ...κάθε καλοκαίρι και πάσχα χρησιμοποιώ πολύ συχνά καράβια γιατι πηγαινοέρχομαι σε νησιά δεν έχω δει ποτέ τον έλεγχο να τον κάνει υπάλληλος της εταιρίας για τα αυτοκίνητα και τις μήχανες που μπαίνουν στο γκαράζ ...πάντα λιμενικοί είναι. αντε να έχω δει υπάλληλο της εταιρίας όταν ανεβαίνεις πάνω στο καράβι και σου κάνει εκεί τον έλεγχο

    παντώς τώρα για Μήλο τα έβγαλα κανονικά μετά όμως που θα πάω Λήμνο θα δηλώσω παπί 125cc ...ετσι για την καγκουριά :a13:
    τι να σου πω, μία φορά έχω βάλει τη μηχανή στο πλοίο μ' ένα φιλαράκι με ΧΤ... ε πήγε να κάνει την εξυπνάδα και τον στείλανε για συμπληρωματικό εισιτήριο
    Hellenic Seaways ήταν
    στο γυρισμό ούτε θυμάμαι τι είχε γίνει

  5. #65
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    τι να σου πω, μία φορά έχω βάλει τη μηχανή στο πλοίο μ' ένα φιλαράκι με ΧΤ... ε πήγε να κάνει την εξυπνάδα και τον στείλανε για συμπληρωματικό εισιτήριο
    Hellenic Seaways ήταν
    στο γυρισμό ούτε θυμάμαι τι είχε γίνει
    Ναι παίζει και αυτό γιατί η Hellenic Seaways μάλλον είναι καλή εταιρία ...με τα καρβουνάδικα και τους σκυλοπνίχτες που ταξιδεύω εγώ βλέπε saos ferries κτλ μάλλον έχω καλύτερη ''μεταχείρηση'' σε αυτόν τον τομέα


  6. #66
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Παιδιά εδω μέσα μέχρι πριν 2 σελίδες ποστάραμε μόνο τιμές διαδρομή και χρονο εισητηρίου,
    παρακαλώ η κουβέντα να μεταφερθεί κάπου αλλού και να μείνουν μόνο τα καθαρά πληροφοριακά ποστ βάση του θέματος...

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    Παιδιά εδω μέσα μέχρι πριν 2 σελίδες ποστάραμε μόνο τιμές διαδρομή και χρονο εισητηρίου,
    παρακαλώ η κουβέντα να μεταφερθεί κάπου αλλού και να μείνουν μόνο τα καθαρά πληροφοριακά ποστ βάση του θέματος...
    ναι βάλτου δουλειά ... γέρος άνθρωπας να καθαρίζει

  8. #68
    σημερα
    bluestar ferries για Πάρο
    28 το άτομο
    20 η μηχανή (1100) ΧΩΡΙΣ διαχωρισμό κυβικών!!


Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. κτεο για μηχανες
    από salivaras στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2008, 17:15
  2. Κιβωτιο ασφαλειας για μηχανες !!!
    από tifoefs στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2006, 08:13

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF