Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: βοηθεια!Αγορα μηχανης.

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/05/2010
    Μηνύματα
    18

    Exclamation βοηθεια!Αγορα μηχανης.

    Καλησπέρα αδέρφια. Θέλω να μου λύσετε κάποιες απορίες που έχω , σχετικά με μια αγορά μηχανή που θα κάνω. είμαι ανάμεσα σε 2. στο Honda το STi abs, και στο Yamaha to tdm 900/A. Δεν ξέρω και πολλά πράγματα στο τομέα της μηχανής ,και θα σας παρακαλούσα να με βοηθήσετε πριν κάνω την αγορά.

    Θέλω να μου πείτε από θέμα κατανάλωσης πια συμφέρει καλύτερα? Και στα μελλοντικά σέρβις πια μηχανή έχει τα πιο φτηνά ανταλλακτικά. Για να αγοράσω βέβαια μηχανή πρέπει να ξέρω και αλλά πράγματα .αλλά πιστεύω ότι αυτές οι δυο ερωτήσεις για αρχή είναι καλές . Αν έχετε και εσείς να προσθέσετε θα σας ήμουν ευγνώμων.

  2. #2

    Re: βοηθεια!Αγορα μηχανης.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από scoopy
    Καλησπέρα αδέρφια. Θέλω να μου λύσετε κάποιες απορίες που έχω , σχετικά με μια αγορά μηχανή που θα κάνω. είμαι ανάμεσα σε 2. στο Honda το STi abs, και στο Yamaha to tdm 900/A. Δεν ξέρω και πολλά πράγματα στο τομέα της μηχανής ,και θα σας παρακαλούσα να με βοηθήσετε πριν κάνω την αγορά.

    Θέλω να μου πείτε από θέμα κατανάλωσης πια συμφέρει καλύτερα? Και στα μελλοντικά σέρβις πια μηχανή έχει τα πιο φτηνά ανταλλακτικά. Για να αγοράσω βέβαια μηχανή πρέπει να ξέρω και αλλά πράγματα .αλλά πιστεύω ότι αυτές οι δυο ερωτήσεις για αρχή είναι καλές . Αν έχετε και εσείς να προσθέσετε θα σας ήμουν ευγνώμων.
    Φίλε …. Θα σου πούμε δεκάδες αντιφατικές γνώμες και για τις δυο….
    Θα σου προτείνουμε καμιά εικοσάρια μοντέλα ακόμη…
    Αν δεν την θες για delivery ή courier η κατανάλωση δεν παίζει και πολύ ρόλο …
    Επίσης , αν στην μια το φίλτρο λαδιού κάνει 30 και στην άλλη 50 πάλι δεν παίζει και πολύ ρόλο ….
    Πάρε αυτή που ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ να την βλέπεις και να την καβαλάς …


  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/05/2010
    Μηνύματα
    18
    ρε φιλε δεν ξερω τι να σου πω,πρεπει να το ψαξω πολυ το θεμα..δεν αγοραζεις απο την μια στιγμη στην μηχανη.

Παρόμοια θέματα

  1. λιγη βοηθεια για αγορα μηχανης
    από Warlord13 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2011, 06:04
  2. βοηθεια για αγορα μηχανης
    από kat94 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 150
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2011, 14:37
  3. αγορα μηχανης απο αρχαριο.βοήθεια!
    από makro στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2010, 08:05
  4. Βοήθεια για αγορα μηχανης απο Κινα
    από Γιαννης2 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2009, 06:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF