Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: ΚΛΟΠΗ Tdm - 900 ΚΙΤΡΙΝΟ (μοντ. 2002) -- ΒΡΕΘΗΚΕ

  1. #1

    Angry ΚΛΟΠΗ Tdm - 900 ΚΙΤΡΙΝΟ (μοντ. 2002)

    Σήμερα το πρωί στην Πάτρα (Κύπρου και Ηρ. Πολυτεχνείου) μεταξύ 07.20 και 08.00 εκλάπει μηχανή μου - Yamaha TDM 900 χρώματος κίτρινου (μοντ. 2002, βλ. φώτο) με αριθμό κυκλοφορίας ΑΖΥ 121. Ο συναγερμός βρέθηκε κομμένος και πεταμένος λίγο πιο πέρα. Όποιος γνωρίζει κάτι παρακαλώ να επικοινωνήσει στο 6944557512. Δίνεται αμοιβή.

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. Όποιος είχε μηχανάκι και το έχει πάθει, μπορεί να καταλάβει την ψυχολογική μου κατάσταση...

    Δείτε το στο Link:
    http://4.bp.blogspot.com/_lQIytwez6E.../TDM+Alex2.JPG

  2. #2
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.718
    Εύχομαι να τη βρεις γρήγορα και άθιχτη

    a little help with the photo!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tdm_alex2.jpg 
Προβολές:	565 
Μέγεθος:	42,0 KB 
ID:	200454

  3. #3
    Τους αλήτες..... Ρε φίλε πραγματικά καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι, τα ιδια ειχα περασει και εγώ με το αμάξι... πραγματικά η ψυχολογία γίνεται κουρέλια... μην σκας φίλε και μην χαλάσεις την υγεία σου για τέτοια θέματα. Εγώ από κάτι τέτοιο κόντεψα να πάω νοσοκομείο πριν μερικά χρόνια..


    Σου εύχομαι να βρεθεί σύντομα η μηχανή σου, συνήθως τις βουτάνε κλεφτρόνια για ληστείες και τις παρατάνε μετά.



    Όποιοι το έκαναν, να τους κοπούν τα χέρια από την ρίζα και να μην προλάβουν να ξανά οδηγήσουν τα καθίκια...

  4. #4
    Ευχαριστώ πραγματικά,

    Ντρέπομαι που αισθάνομαι έτσι και ειδικά τα κλισέ που ακούω από τους γύρω μου "μην κάνεις έτσι, σίδερα είναι, κτλ". Ντρέπομαι να τους πω επίσης πως η μηχανή ήταν μέρος της ζωής μου, της ηρεμίας μου, της ευκολίας μου στην πόλη. Ένας σύντροφος.

    Σκάω.

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tragedian
    Ευχαριστώ πραγματικά,

    Ντρέπομαι που αισθάνομαι έτσι και ειδικά τα κλισέ που ακούω από τους γύρω μου "μην κάνεις έτσι, σίδερα είναι, κτλ". Ντρέπομαι να τους πω επίσης πως η μηχανή ήταν μέρος της ζωής μου, της ηρεμίας μου, της ευκολίας μου στην πόλη. Ένας σύντροφος.

    Σκάω.
    Υπομονή φίλε... δεν μπορείς να κάνεις και κάτι άλλο...
    Καλή τύχη εύχομαι, να την ξαναβρείς.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tragedian
    Ευχαριστώ πραγματικά,

    Ντρέπομαι που αισθάνομαι έτσι και ειδικά τα κλισέ που ακούω από τους γύρω μου "μην κάνεις έτσι, σίδερα είναι, κτλ". Ντρέπομαι να τους πω επίσης πως η μηχανή ήταν μέρος της ζωής μου, της ηρεμίας μου, της ευκολίας μου στην πόλη. Ένας σύντροφος.

    Σκάω.
    Δίκιο έχεις φιλαράκι και μην ντρέπεσαι για τίποτα, και για εμένα η μηχανή μου είναι η μεγαλη μου αγάπη, την φροντίζω, την προσέχω και την χαζεύω κάθε μέρα, αλλά προέχει η υγεία. Προς θεού ηρέμησε λίγο και μην σκας, η στεναχώρια δεν βγάζει σε τίποτα και μπορεί σου δημιουργήσει ακόμα περισσότερα προβλήματα.

    Βγες σήμερα με τα φιλαράκια σου για ένα καφεδάκι , χαλάρωσε και να είσαι αισιόδοξος. Σου εύχομαι και πάλι όλα να πάνε καλά.


    Θα περιμένουμε ευχάριστα νέα σου.

  7. #7
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851


    εύχομαι να την βρεις φίλε.......

    τους &@(@#&@*&@#(#(@

    1 φορά να μου πέσει ένας στα χέρια μου.... θα τον δέσω σε ένα υπόγειο και θα σας φωνάξω όλους να έρθετε.....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  8. #8
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    μακαρι να το βρεις...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    ΠΟυ να τους κοπουν τα χερια...


    Ειμαι Πατρα και θα εχω τον νου μου.Μακαρι να την πηρε κανενα πρεζονι και να την εχει παρατησει πουθενα.Γτ δεν εχω ακουσει για κρουσματα κλοπων ολοκληρης μηχανης.Αυτο που παιζει συχνα ειναι ψειρισμα.Ερχονται και περνουν αυτα που θελουν.


    Εννοειται οτι εχεις παει αστυνομια να το δηλωσεις ετσι?!Υπομονη .................

  10. #10
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    φιλε θα εχω το νου μου...


    επειδη πινακιδα δεν θα υπαρχει, αλλα και να υπηρχε δε θα τη θυμομουν...

    πες καποιο χαρακτηριστικο της μοτο...πχ εξατμισεις η κατι αλλο...φανταζομαι δε στο φαγαν με τις βαλιτσες...

    δεν εχει και πολλα κιτρινα tdm η πατρα και η αληθεια εινα πως το χρωμα βγαζει ματι

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    φιλε θα εχω το νου μου...


    επειδη πινακιδα δεν θα υπαρχει, αλλα και να υπηρχε δε θα τη θυμομουν...

    πες καποιο χαρακτηριστικο της μοτο...πχ εξατμισεις η κατι αλλο...φανταζομαι δε στο φαγαν με τις βαλιτσες...

    δεν εχει και πολλα κιτρινα tdm η πατρα και η αληθεια εινα πως το χρωμα βγαζει ματι
    Πανο αυτο δεν θα κυκλοφορησει Πατρα που ειναι ενα χωριο.Εκτος και αν το βουτηξε κανενα πρεζονι ή γυφτος και το παρατησει πουθενα.

    Η ανταλλακτικα θα γινει ή εχει φυγει ηδη για τα περιχωρα της Πελοπονησου...

  12. #12
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    Πανο αυτο δεν θα κυκλοφορησει Πατρα που ειναι ενα χωριο.Εκτος και αν το βουτηξε κανενα πρεζονι ή γυφτος και το παρατησει πουθενα.

    Η ανταλλακτικα θα γινει ή εχει φυγει ηδη για τα περιχωρα της Πελοπονησου...
    αμα ηταν ετσι τοτε δεν εχει και νοημα η υπαρξη του θρεντ


    υπαρχει μια μικρη περιπτωση να κυκλοφορει...και αυτη παμε να πιασουμε...

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    και αυτη παμε να πιασουμε...

    Μ Α Κ Α Ρ Ι...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Αλλα πρεπει να εισαι πολυ μαλακας για να το κυκλοφορησεις εδω μεσα...

  14. #14
    Συμφωνώ και 'γω με το ότι δεν μπορεί να κυκλοφορήσει Πάτρα, μάλλον για λύσιμο πάει ή στα περίχωρα.
    Την ίδια μέρα στον ίδιο δρόμο φάγανε και ένα GS 1200... Το παιδί καθόταν στο πεζοδρόμιο και έκλαιγε μόνο του. Μόλις είχε πληρώσει την δόση 2 από 36. Η απόλυτη καταστροφή...

    Εννοείται πως το δήλωσα στην Ασφάλεια. Κάτι βαριεστημένοι τύποι μου είπαν πως βρίσκουν το 15% από τα κλεμένα.

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό η μηχανή δεν είχε, εκτός από την custom made πινακίδα σε κίτρινο φόντο με μαύρα γράμματα - ΑΖΥ 121 (την εφτιαξα όταν το Υπ. Συγκ. δεν χορηγούσε πινακίδες και έκτοτε δεν έβαλα την κανονική). Μοναδικά αξεσουαρ ένα ψηλό φέρινγκ και μπάρες στον κινητήρα.

    Σας ευχαριστώ όλους και πάλι για το ενδιαφέρον. Καμιά φορά - το ξανάπα - οι άγνωστοι σε καταλαβαίνουν καλύτερα.

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2010
    Μηνύματα
    4
    αληθινος πονος φιλε καταλαβαινω την ψυχολογια σου...τι να πουμε τωρα...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Εκλαπη Yamaha TDM 900 ΜΑΥΡΗ μοντ. 2006
    από violator στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2009, 13:43
  2. ΚΛΟΠΗ Tdm 900
    από stathis1976 στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2009, 10:28
  3. ΚΛΟΠΗ Tdm 900 ΒΟΗΘΕΙΑ!
    από xpirakox στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2009, 19:05
  4. ΚΛΟΠΗ Tdm 900...
    από Thanassis στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 19:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF