Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 38 από 38

Θέμα: ξεφτιλα

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2005
    Μηνύματα
    165

    περι μοτο video.

    ειπαρχει κανεις που παρακολουθει ευχαριστα εναν ανθρωπο να κανει κατι που το κανουν και ολοι οι υπολοιποι; μα σχεδον ολοι/ καποται στα λιμανακια καθε Σαββατο λιωναμε λαστιχα.ειλικρινα χωρις αυριο. καποιοι αγωνιζομενοι μας ελεγαν ο καλυτερος εκει τελευταιος στην πιστα.καλα τα ελεγαν εγω δεν τους καταλαβαινα .ξερετε γιατι; γιατι μεσα μας εχουμε ενα αδηφαγο τερας που λεγεται εγωισμος και ζητουσε φαι ,και το θρεφαμε.μια μερα βρεθικα πεζος απεναντι προς την θαλασσα.τρομαξα να περασω.τοτε καταλαβα τι τραβουσαν οι πεζοι αφου με 180 200 μπροστα στην καντινα θελει υπολογισμο και ποδια.απο τοτε δεν ξαναπατησα.αυτα τα μυνηματα αν μου τα εδινε μαζικα καποιος φορεας και τεχνικα οχι οπως οπως,θα το ειχα κοψει νωριτερα.και ερχομαι και σκιζομαι οχι μονο για το δικαιωμα του μοτοσυκλετιστη να τρεχει αλλα να δινει και το δικαιωμα σε καποιον αλλο μοτοσυκλετιστη να μη τον απολαλουν καφρο ,γιατι αυτα ειναι μ......ς.αν λοιπον δειτε εναν να οδηγει κατ αυτον τον τροπο ,τον βλεπεται μονο εσεις.οταν το βλεπουν χιλιαδες τοτε τι γινεται;δεν θελω λοιπον κανενας να μου αφαιρει το δικαιωμα να μη με θεωρουν ταυτοσημα με τον τυπο.α και να ξερεται του ghost rider ειναι ικανοτητα και με 250 για να αλλαξεις κατευθυνση θελει γνωσεις και κοτσια.του τυπου η ικανοτητα ειναι να εισαι μ.....ς.αρα ο καθε μ.....ς μπορει να βγει και να το κανει και μ.....ς υπαρχουν πολλοι. το ΜΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΑΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ.ενω θα επρεπε να καθοδηγει.
    Συγνωμη για το μακροσκελες του γραμματος
    ΥΓ ξερει κανεις στο ghost rider εκει που την σηκωνει με 340(κανω λαθοςμηπως κανονικα επρεπε λογω ανωσης να ερθει καπακι;ξερετε τι κρατα τη μηχανη στα 340 στη γη;ενω το 747 απογειωνεται στα 250(δεν το φερνω σε ευθειο παραλληλησμο)απλα σκευτηται τις δυναμεις .γιατι δεν μου εκατσε και πολυ καλα.
    wrench

  2. #32

    Re: περι μοτο video.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wrenchfzr

    ΥΓ ξερει κανεις στο ghost rider εκει που την σηκωνει με 340(κανω λαθοςμηπως κανονικα επρεπε λογω ανωσης να ερθει καπακι;ξερετε τι κρατα τη μηχανη στα 340 στη γη;ενω το 747 απογειωνεται στα 250(δεν το φερνω σε ευθειο παραλληλησμο)απλα σκευτηται τις δυναμεις .γιατι δεν μου εκατσε και πολυ καλα.
    Και ειναι και γυμνο ε!
    Ουτε το τσουλουφακι του δεν πεταει απο τον αερα,τι fairing και λακαμιες....

  3. #33
    ρε παιδια υπαρχει κανεις που μετα απο αυτα που ειδε να κανει ο ghost rider ηθελε να βγει και να κανει τα ιδια στον δρομο???

    συγνωμη δλδ αλλα εμενα μου κοπηκανε τα γονατα απο την φρικι του τι θα μπορουσε να συμβει ...
    θα επηρεαζε συγουρα καποιον που σκευτοταν ειδη να κανει κατι παρομιο...

    παρολα αυτα το βιντεο μου αρεσε...

    και κατι ακομα απο που και ως που το μοτο "θα επρεπε να καθοδηγει."??? Για τι το περαστε? για Υδρημα καλων οδηγων μοτοσηκλετων?

    τεσπα...

  4. #34
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Αν ο καθένας καραγκιόζης πάει και κάνει ότι βλέπει είναι άξιος της τύχης του....

    Υποτίθεται πως έχουμε και μια στοιχειώδη νοημοσύνη και δεν είμαστε σαν τα χαζοαμερικανάκια.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #35
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    κανα link για τα videakia;

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2005
    Μηνύματα
    165
    οχι βεβαια αλλα να μη τους τα σουρουμε κιολας.μη αφηνεις για τους αλλους να κανουν τις δικες σου δουλειες.δεν μπορει καποιος θα το ειπε ευτο χα χα
    wrench

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2005
    Μηνύματα
    165
    ωιμιζω www.gofastvideo.com
    wrench

  8. #38
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    ειδικά σε μηχανές μεγάλου κυβισμού πρέπει να υπάρχει "παιδία" ...
    και η ζωή συνεχίζεται...

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF