Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 65

Θέμα: Η "γειτονιά" στις φλόγες

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Θα ανακαλύψουμε ξανά ότι αυτή η γή, αν την καλλιεργήσουμε, μπορεί και να μας θρέψει.
    Να μας θρέψει σίγουρα αλλά ποιος μένει σε αυτό σήμερα. Όπως έλεγε και ο Μαζώ "φρέντο εσπρέσσο γιατί ο φραπέ είναι πασέ". Εδώ κάποιοι δεν μπορούν να διανοηθούν ότι δεν θα παίρνουν επίδομα έγκαιρης προσέλευσης στη δουλειά τους και θα τους πεις ζήσε χωρίς κομπρέσσορα και κόψε και το σούσι? Αν και ο άνθρωπος είναι ανθεκτικό και ευπροσάρμοστο ον, είμαι περίεργος να δω τις αναμενόμενες αντιδράσεις!
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  2. #17
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.261
    :a13:

    http://armyalert.blogspot.com/2011/01/2011_25.html



    ετσι για να αναβει η συζητηση
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
    :a13:

    http://armyalert.blogspot.com/2011/01/2011_25.html



    ετσι για να αναβει η συζητηση

    Ο ονειροκρίτης είναι σοβαρότερο ανάγνωσμα προβλέψεων. Νομίζω στερείται κάθε έννοιας σοβαρότητας το δημοσίευμα. Μόνο ορισμένοι ρώσοι εθνικιστές μπορεί να τα ονειρεύονται αφού κατεβάσουν αρκετά μπουκάλια βότκα!
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  4. #19
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.261
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS

    Ο ονειροκρίτης είναι σοβαρότερο ανάγνωσμα προβλέψεων. Νομίζω στερείται κάθε έννοιας σοβαρότητας το δημοσίευμα. Μόνο ορισμένοι ρώσοι εθνικιστές μπορεί να τα ονειρεύονται αφού κατεβάσουν αρκετά μπουκάλια βότκα!


    υπηρξε το δημοσιευμα ομως. και σε μια εφημεριδα με την κυκλοφορια της ΠΡΑΒΔΑ.
    και λογικα το διαβασαν ακομα περισοτεροι καταναλωτες βοτκας η οχι.
    επισης αυτο που μου εκανε τη μεγαλυτερη εντυπωση ειναι το blog που αναρτηθηκε και σε ποιους απευθυνεται κυριως....
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
    υπηρξε το δημοσιευμα ομως. και σε μια εφημεριδα με την κυκλοφορια της ΠΡΑΒΔΑ.
    και λογικα το διαβασαν ακομα περισοτεροι καταναλωτες βοτκας η οχι.
    επισης αυτο που μου εκανε τη μεγαλυτερη εντυπωση ειναι το blog που αναρτηθηκε και σε ποιους απευθυνεται κυριως....
    Συγγραφέας του άρθρου είναι ο Stanislav Mishin. Τσέκαρε πως εισάγει το blog του και θα βγάλεις κάποια συμπεράσματα!:

    Owner: Stanislav Mishin at stas.mishin71@gmail.com

    "Whosoever shall come to us with the sword shall perish by it. Upon this stood and stands the land of Russia". St Prince Alexander Nevsky, in the 13th century

    IF GOD BE WITH US WHO CAN BE AGAINST US?
    Romans 8:31

    Διέυθυνση εδώ

    Η δημοσίευση από την Πράβντα δεν μου λέει και πολλά. Μπορεί να αρθρογραφεί σαν συνεργάτης. Εξάλλου η εφημερίδα εδώ και πολλά χρόνια έχει σταματήσει να είναι η κραταιά έκδοση που την έκανε διάσημη παγκοσμίως και αν θυμάμαι καλά πριν κάποια χρόνια είχα διαβάσει πως πήγαινε για κλείσιμο!

    Όσο για το ιστολόγιο που την δημοσίευσε προφανώς απευθύνεται σε στρατιωτικούς και πήγε ο συγγγραφέας να "δρέψει εύσημα" αλλά αν διαβάσεις τα σχόλια...
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  6. #21
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.261
    ενα εξ αυτων ....

    Ανώνυμος είπε...

    Επίσης σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες, το 2011 οι ινδιάνοι ξανακυριεύουν τις ΗΠΑ και ρίχνουν τα χλωμά πρόσωπα στη θάλασσα!


    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  7. #22
    Πάμε Αίγυπτο ;

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
    Πάμε Αίγυπτο ;
    Να κανονίσουμε ετησία του φόρουμ στο Κάιρο που έχουν φτηνή βενζίνη και καθόλου διόδια!


    ΥΓ Μάλλον η σκούπα θα έχει πολύ δουλειά!
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  9. #24
    Είναι προγραμματισμένο για 2/2/2010 και μάλλον που θα πάω ....Τζάμπα τόσα χάπια ;

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
    Είναι προγραμματισμένο για 2/2/2010 και μάλλον που θα πάω ....Τζάμπα τόσα χάπια ;
    Αν σοβαρά σκέφτεσαι να πας, τότε τα τόσα χάπια δεν πήγαν τζάμπα!
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  11. #26
    Η Αίγυπτος είναι μεγάλη ρε συ .

    Απλά παίζει να μη δω τις πυραμίδες που είναι Κάιρο.
    Και τότε που σπάγανε την Αθήνα , στο ξεν/χείο που δουλεύω στην Κρήτη είχαμε ακυρώσεις γιατί όσοι έβλεπαν τηλεόραση ακύρωναν κρατήσεις .

    6.000 Πολωνοί τουρίστες είναι αυτή τη στιγμή κάτω , 500χλμ μακρυά και δεν τρέχει καστανο(ακόμα) .
    Τώρα είμαι Πολωνία και εδώ έχει συνέχεια ανταποκρίσεις και λένε στον κόσμο αυτά που σου λέω . Δεν υπάρχει τρομολαγνεία ,παρόλο που τα όσα σοβαρά συμβαίνουν αναφαίροντε λεπτομερώς.

    ...και επειδή εγώ δουλεύω το καλοκαίρι Π#π#-κ@λΟ μου μένει μόνο τώρα χρόνος για να κάνω διακοπές .

    Τους καταλαβαίνω και τους άλλους που δεν έχουν να φάνε , αλλά έτσι είναι αυτά .

    ...Σήμερα αυτοί ...Αύριο εμείς

  12. #27
    Φίλε μάλλον δεν έχεις ενημερωθεί για το μέγεθος του χάους που επικρατεί τώρα σε ΟΛΗ την Αίγυπτο! Ψάξτο λίγο παραπάνω. Εγώ πάντως δεν θα το επιχειρούσα στη θέση σου.
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
    Φίλε μάλλον δεν έχεις ενημερωθεί για το μέγεθος του χάους που επικρατεί τώρα σε ΟΛΗ την Αίγυπτο! Ψάξτο λίγο παραπάνω. Εγώ πάντως δεν θα το επιχειρούσα στη θέση σου.
    Τελικά φίλε μου είχες δίκιο . Της Π@ρνης γίνεται .
    Και ο εδώ υπουργός εξωτερικών πρίν από λίγο ενημέρωσε τον κόσμο να αποφύγει οποιοδήποτε μέρος της Αιγύπτου.

    Ο ίδιος ο Μουμπέρακ λέγετε ότι έχει καταφύγει στην περιοχή όπου είχαμε κανονίσει ....


    Περαστικά μας .

  14. #29
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Καιρός ειναι να ανάψουν φωτιές στην γειτονιά μας αν κρινουμε απο τα διεφθαρμένα καθεστώτα που ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ τις χωρες αυτες 30 και πλεον χρονια.Στον αντίποδα ομως η ανοδος και η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ισλαμικων κυβερνήσεων στις χωρες αυτές τι μπορει να φερει στο μέλλον;

  15. #30
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    και στα δικα μας οι σκλαβωμενοι...
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  2. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  3. Η Ελλαδα στις φλόγες
    από ...city στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2007, 13:22
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF