Σελίδα 4 από 18 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 260

Θέμα: θελω zzr 1400 τι να κανω;

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    ειληκρινα με αυτα που γραφετε θα με παρουν τα γελια,
    Εμάς μας έχουν πάρει ήδη με την ορθογραφία σου, αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Εμάς μας έχουν πάρει ήδη με την ορθογραφία σου, αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα
    Αυτό είναι το λιγότερο ....

  3. #48
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    νε εχω καταλαβει για τι εινε φτιαγμενη φιλε αλλα και καποιος που εχει εμπιρια χρονια αν τρεχει πιστεβεις δεν εχει πιθανοτητες να σκοτωθει τη σε πιραξε δηλαδη τοσο οτι θελω μια μηχανη 1400 αλλα να την πηγενω νορμαλ στην εθνικη;και το γκολφ του πατερα μου πιανει 200+ αλλα δεν θυμαμαι οσες φορες και να το πηρα να ετρεξα τοσο
    Σου απάντησα σοβαρά και στο mybike(που μπήκα μόνο και μόνο για να δω τι λες!). Αν ήταν στο χέρι μου δε θα έπαιρνες ποτέ μηχανή μέχρι να μάθεις να γράφεις κάποιες βασικές λέξεις...

    Μάθημα πρώτο δωρεάν:

    ΝΑΙ
    ΕΙΝΑΙ
    ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ
    ΤΙ για ερωτήσεις και ΤΗ όταν αναφέρεσαι σε ΑΥΤΗ
    ΠΗΓΑΙΝΩ

    Τώρα όσον αφορά το μυνημά σου, και μόνο που νομίζεις ότι η τελική εκφράζει τις μηχανές δείχνει πόσο άσχετος είσαι και άρα ΑΝΙΚΑΝΟΣ οδηγός.

    επειδή πολύ ασχολήθηκα (και να πάω να γαμηθώ θα μου πεις και θα έχεις και δίκιο), αλλά πραγματικά το πιστεύω και το λέω, αυτό που λες είναι λάθος επιλογή. Και τους Ικάρους στην Σχολή Ικάρων πριν τους βάλουν σε F16 πρώτα τους βάζουν σε αεροπλανάκια της αερολέσχης μετά στα παλιά τα Τ34(αν θυμάμαι καλά το μοντέλο) και για να φτάσουν να πιλοτάρουν το F16 τους οδηγούν κάπου 10 χρόνια μικρότερα μηχανάκια εεε συγγνώμη αεροπλάνα.

    Και ένα τελευταίο, μην συγκρίνεις την οδήγηση και οδηγισιμότητα μεταξύ μηχανών με την οδήγηση και οδηγησιμότητα μεταξύ αυτοκινήτων. Τώρα βέβαια κάποιος που δεν ξέρει να γράφει βασικές λέξεις αμφιβάλλω ότι μπορεί να καταλάβει αυτή την πρόταση, αλλά εγώ στο εξήγησα. Αν θες κατάλαβέ το, αν δε θες κάνε ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.

    Φιλικά πάντα...
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  4. #49
    Και γαμώ τα μέλη!!!
    Εγγραφή
    04/11/2004
    Μηνύματα
    141
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    ειληκρινα με αυτα που γραφετε θα με παρουν τα γελια,ξερετε δεν ειμε ο μονος που απο μικρου κιβισμου μηχανη θελει να παει σε μεγαλη κατηγορια,εγω ανοιξα ενα θεμα γεματος σοβαροτητα και οι πιο πολυ εδω ειρονευωνται και κοροιδεβουν μεχρι και οτη το κανω επιτιδες ειπατε.τη σχεση εχει το αλλο φορουμ με αυτο εδω,δεν εχω δικαιωμα να ρωτησω σε οσα διαφορετηκα φορουμ γουσταρω;σας παρακαλω να μηνετε στο θεμα και μην πετατε οτι χαζομαρα σας κατεβει.
    Αφού βλέπεις ότι όλοι σου λέμε χαζομάρες και σε πιάνουν τα γέλια, γιατί δε σταματάς εδώ τη συζήτηση???
    Όλες οι απαντήσεις που έχεις πάρει, δε σου αρέσουν-βολεύουν!
    Κάνε αυτό που θέλεις και άσε μας στη χαζομάρα μας!

    988
    Νίκος988
    Tα λέμε τις προάλλες!!!

  5. #50
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.770
    Κάποιος στην ηλικία σου με τον προβληματισμό που έθεσες δεν θα έβαζε αυτόν τον τίτλο.

    Κάποιος που θέλει σοβαρή απάντηση σε κάτι που γνωρίζει πως είναι ακραίο και θέλει να αποφύγει τα ειρωνικά σχόλια, όπως ανέφερες στο τέλος, προσπαθεί να πείσει απ' την αρχή πως είναι σοβαρός. Εσύ το μόνο που δεν μας είπες είναι πως η εμπειρία σου είναι μόνο από μηχανές στο καρουζέλ της γειτονιά σου.

    Το είμαι 20 και μαζεύω τα λεφτά απ' τα 18 είναι αστείο από μόνο του, δεν χρειάζεται να το σχολιάσω.

    Τα ορθογραφικά είναι τόσα πολλά που δεν πείθουν. "είνε" τώρα σοβαρά μιλάς? Ποιος άνθρωπος μπορεί να γράψει και δεν ξέρει να γράφει το "είναι". Είμαι σίγουρος πως καταβάλεις μεγάλη προσπάθεια για να κάνεις τόσα ορθογραφικά. Το πιθανότερο είναι να γυρίζεις σε αυτά που έχεις γράψει και να τα διορθώνεις προς το λάθος.

    Για τους 33 ίππους αλήθεια που το άκουσες?
    Sent from me using a computer.

  6. #51
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    ειληκρινα με αυτα που γραφετε θα με παρουν τα γελια,ξερετε δεν ειμε ο μονος που απο μικρου κιβισμου μηχανη θελει να παει σε μεγαλη κατηγορια,εγω ανοιξα ενα θεμα γεματος σοβαροτητα και οι πιο πολυ εδω ειρονευωνται και κοροιδεβουν μεχρι και οτη το κανω επιτιδες ειπατε.τη σχεση εχει το αλλο φορουμ με αυτο εδω,δεν εχω δικαιωμα να ρωτησω σε οσα διαφορετηκα φορουμ γουσταρω;σας παρακαλω να μηνετε στο θεμα και μην πετατε οτι χαζομαρα σας κατεβει.
    ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΩΡΕΑΝ μάθημα:
    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ
    ΕΙΜΑΙ
    ΟΤΙ
    ΤΙ οταν είναι σε ερώτηση ΤΗ οταν ειναι για ΑΥΤΗ
    ΜΕΙΝΕ

    Αν νομίζεις ότι αυτά που σου λένε σου προκαλούν γέλια τότε είσαι απλά ηλίθιος.

    Το τι κάνω εγώ, αυτός ή εκείνος δεν λέει τίποτα για το τι θα έπρεπε να κάνεις. Το αν και άλλοι έχουν κάνει το ίδιο λάθος δεν αναιρεί αυτά που σου λένε εδώ, το κατάλαβες αυτό;

    και να σου πω και κάτι ρε μεγάλε; Στην τελική δεν είναι δικό μας θέμα το τι θα κάνεις ούτε σου ζητήσαμε να μας ρωτήσεις. ΕΣΥ ρώτησες και μετά απαντάς μαλακίες. Και οι απαντήσεις μας φυσικά και είναι στο θέμα, θες ΖΖR αλλά δεν είναι για σένα αυτό και στο λέμε στα ίσα, τι θες να σου πούμε ;

    Παρεμπιπτόντως τώρα που θυμήθηκα τον τίτλο του post σου και εγώ ονειρεύομαι ζούζουρα, τόσο που σε μια φάση με είχε πιάσει να πάω να βρω τον παλιό τον 1100. Αλλά μετά συνήλθα.

    Αν σου φαίνομαι προκλητικός είναι γιατί προσπαθώ να σε συγκινήσω να καταλάβεις τι λέω...

    Καλή τύχη ότι και αν κάνεις.
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  7. #52
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Για τους 33 ίππους αλήθεια που το άκουσες?
    Του το είπαν οι γνώστες που από τα παπιά πήγαν στα 1000+ ...
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Κάποιος στην ηλικία σου με τον προβληματισμό που έθεσες δεν θα έβαζε αυτόν τον τίτλο.

    Κάποιος που θέλει σοβαρή απάντηση σε κάτι που γνωρίζει πως είναι ακραίο και θέλει να αποφύγει τα ειρωνικά σχόλια, όπως ανέφερες στο τέλος, προσπαθεί να πείσει απ' την αρχή πως είναι σοβαρός. Εσύ το μόνο που δεν μας είπες είναι πως η εμπειρία σου είναι μόνο από μηχανές στο καρουζέλ της γειτονιά σου.

    Το είμαι 20 και μαζεύω τα λεφτά απ' τα 18 είναι αστείο από μόνο του, δεν χρειάζεται να το σχολιάσω.

    Τα ορθογραφικά είναι τόσα πολλά που δεν πείθουν. "είνε" τώρα σοβαρά μιλάς? Ποιος άνθρωπος μπορεί να γράψει και δεν ξέρει να γράφει το "είναι". Είμαι σίγουρος πως καταβάλεις μεγάλη προσπάθεια να κάνεις τόσα ορθογραφικά. Το πιθανότερο είναι να γυρίζεις σε αυτά που έχεις γράψει και να τα διορθώνεις προς το λάθος.

    Για τους 33 ίππους αλήθεια που το άκουσες?
    ανθρωπε μου πρεπει να εισε πολυ κομπλεξικος για να μην πω κατι αλλο,εχω σινιθισει να γραφο σε λατινικα γρηγορα και γραφω οπως θα εγραφα με λατινικα γιαυτο και κανω ορθογραφηκα λαθοι τωρα αν εση δισκολεβεσε να διαβασεις τι λεω δεν ξερω πρεπει να ιπαρχι καπιο προβλιμα.με τους 33 ιπους επισης το ακουσα εδω http://www.fiinternational.com/basket-view.asp

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    ανθρωπε μου πρεπει να εισε πολυ κομπλεξικος για να μην πω κατι αλλο,εχω σινιθισει να γραφο σε λατινικα γρηγορα και γραφω οπως θα εγραφα με λατινικα γιαυτο και κανω ορθογραφηκα λαθοι τωρα αν εση δισκολεβεσε να διαβασεις τι λεω δεν ξερω πρεπει να ιπαρχι καπιο προβλιμα.με τους 33 ιπους επισης το ακουσα εδω http://www.fiinternational.com/basket-view.asp
    Χαχαχαχαχα το "λαθοι" το γράφεις και στα "λατινικά" με "οι"? :hypnotize

    lauoi πχ?
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paTman_the
    ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΩΡΕΑΝ μάθημα:
    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ
    ΕΙΜΑΙ
    ΟΤΙ
    ΤΙ οταν είναι σε ερώτηση ΤΗ οταν ειναι για ΑΥΤΗ
    ΜΕΙΝΕ

    Αν νομίζεις ότι αυτά που σου λένε σου προκαλούν γέλια τότε είσαι απλά ηλίθιος.

    Το τι κάνω εγώ, αυτός ή εκείνος δεν λέει τίποτα για το τι θα έπρεπε να κάνεις. Το αν και άλλοι έχουν κάνει το ίδιο λάθος δεν αναιρεί αυτά που σου λένε εδώ, το κατάλαβες αυτό;

    και να σου πω και κάτι ρε μεγάλε; Στην τελική δεν είναι δικό μας θέμα το τι θα κάνεις ούτε σου ζητήσαμε να μας ρωτήσεις. ΕΣΥ ρώτησες και μετά απαντάς μαλακίες. Και οι απαντήσεις μας φυσικά και είναι στο θέμα, θες ΖΖR αλλά δεν είναι για σένα αυτό και στο λέμε στα ίσα, τι θες να σου πούμε ;

    Παρεμπιπτόντως τώρα που θυμήθηκα τον τίτλο του post σου και εγώ ονειρεύομαι ζούζουρα, τόσο που σε μια φάση με είχε πιάσει να πάω να βρω τον παλιό τον 1100. Αλλά μετά συνήλθα.

    Αν σου φαίνομαι προκλητικός είναι γιατί προσπαθώ να σε συγκινήσω να καταλάβεις τι λέω...

    Καλή τύχη ότι και αν κάνεις.
    την ειπες και πιο πριν την αποψη σου γιατι δεν το βουλωνεις τωρα; ηλιθιος εισε και φενεσε.ειπα να κρατιθω αλλα τα θελει ο κολος σου ασε και κανεναν αλων να πει την αποψη του εση την ειπες,αν δεν θες να μεινεις αλο στο καλο

  11. #56
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.170
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Για τους 33 ίππους αλήθεια που το άκουσες? [/QUOTE


    Θα το διάβασε στο ''ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΑΓΟΡΙ''


    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    [...] ορθογραφηκα λαθοι τωρα αν εση δισκολεβεσε να διαβασεις τι λεω δεν ξερω πρεπει να ιπαρχι καπιο προβλιμα[...]
    Μας δουλεύεις, ετσι; :rotflmao:

    Οταν λεμε λατινικα, εννοούμε σαν αυτα στην υπογραφή μου;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #58
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.770
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paTman_the
    Του το είπαν οι γνώστες που από τα παπιά πήγαν στα 1000+ ...

    Το είχε πει ο Rein σε αυτόν που "οδήγησε ένα όπλο". Του είπε πως θα του κατεβάσει το busa στους 33 ίππους αφού υποστήριζε πως το θέλει επειδή του αρέσει και όχι για το γκάζι του και τον ρώτησε αν έχει πρόβλημα με αυτό.

    Αυτό δεν υπάρχει πουθενά αλλού. Δεν γίνεται. Μόνο κάποιος που έχει διαβάσει το θρεντ θα το ήξερε. Ή θα του έθεσε τον προβληματισμό κάποιος σε άλλο φόρουμ αφού είχε διαβάσει και αυτός το ανάλογο θρεντ και τα λόγια του ρειν.
    Sent from me using a computer.

  14. #59
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    ανθρωπε μου πρεπει να εισε πολυ κομπλεξικος για να μην πω κατι αλλο,εχω σινιθισει να γραφο σε λατινικα γρηγορα και γραφω οπως θα εγραφα με λατινικα γιαυτο και κανω ορθογραφηκα λαθοι τωρα αν εση δισκολεβεσε να διαβασεις τι λεω δεν ξερω πρεπει να ιπαρχι καπιο προβλιμα.με τους 33 ιπους επισης το ακουσα εδω http://www.fiinternational.com/basket-view.asp
    όλοι οι άλλοι που ασχοληθήκαμε με το "πρόβλημα" σου είμαστε κομπλέξαρες...

    Ο σουπιας όμως είναι ο πιο χαλαρός του μότο.γρ...




  15. #60
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    την ειπες και πιο πριν την αποψη σου γιατι δεν το βουλωνεις τωρα; ηλιθιος εισε και φενεσε.ειπα να κρατιθω αλλα τα θελει ο κολος σου ασε και κανεναν αλων να πει την αποψη του εση την ειπες,αν δεν θες να μεινεις αλο στο καλο

    Ακου μικρε για να το καταλάβεις μια και καλή.

    Σε ΟΠΟΙΟ φόρουμ και να ρωτησεις, πλην του www.cantbehaverationallyandblameanyoneelse.com, το 90% των απαντησεων θα ειναι να ΜΗΝ το παρεις

    Εαν δε σου αρέσουν, λυπούμαστε. Ετσι ειναι η ζωη, δε γινεται οι αλλοι να μας λενε μονο αυτα που θελουμε να ακουσουμε. Εαν δε θες αλλες γνωμες, μην μπαινεις στον κοπο να ρωτας. Απλα πράγματα.

    Τελος, συγκρατήσου με τους προσωπικούς χαρακτηρισμους για να μεινεις καιρο κοντα μας
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 4 από 18 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μου χάλασε!!! τι να κάνω ? που να παω ?
    από afrotwin στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2015, 20:56
  2. ΘΕΛΩ.. ε αφου θελω τι να κανω τωρα?
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2010, 17:01
  3. Τι να κάνω;
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 11:39
  4. CBR 125 R: Πινακίδα...Τι να κάνω;;
    από georgep800 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 23:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF