Σελίδα 6 από 18 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 260

Θέμα: θελω zzr 1400 τι να κανω;

  1. #76
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.336
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Πες μας ότι είσαι ο γ@μ@ω και ο δέρνω και πως το μόνο που σου λείπει γα να ολοκληρώσεις το ίματζ σου είναι μια ZZR σε χρώματα παραλλαγής και τίποτε άλλο....





    :rotflmao:
    ρε παλικαρια δεν εχετε παρει γραμμη οτι το τυπακι θελει ΖΖΡ γιατι με αυτη τη μηχανη καυλωνει το πουτανακι που εχει βαλει στο ματι να πηδηξει??
    του πουστη, 20 χρονων μπουλης ειναι, τι αλλο να την θελει δλδ?

  2. #77

    Re: θελω zzr 1400 τι να κανω;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    θελω zzr 1400 τι να κανω;
    Κάνε τον μαλάκα.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  3. #78
    βρε παιδια μην τον αποπαιρνετε ετσι, πιτσιρικας ειναι, μεσ' την γκ@υλα του ειναι, φυσικο ειναι να μην σκεφτεται ορθα και να κανει τετοιες ερωτησεις, ολοι θεωρω εχουμε περασει απο αυτη την φαση..να ξεμεροβραδιαζομαστε στο συνεργειο του κολλητου κ να χαλβαδιαζουμε τα ξενα μοτορια, να ρωταμε εστω κ ηλιθια πραγματα και να κοινολογουμε τα ονειρα μας χωρις δισταγμο...
    τεσπα, μικρε ενδιαφερομενε, οσο ξαναμμενος κ να σαι, να γνωριζεις οτι μεσ' το προγραμμα ειναι η καζουρα κ μην αρπαζεσαι..το μηχανακι -λεμε τωρα...- ειναι too much για απειρα χερια, εξοικειωσου με κατι πιο μικρο κ θα γουσταρεις...
    η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...

  4. #79
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.336
    και για να σοβαρευτουμε τωρα φιλαρακι, μιας και δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε θα σου πω δυο κουβεντες:

    καβαλαω παπια και 125αρια εδω και 20 χρονια! προπερσυ πηρα ενα γιαμαχα 250, καλο μηχανακι, ωραιο
    και με αυτο κολλησα και το μικροβιο του μηχανοβιου! δειλα δειλα αρχισα να βγιανω εκτος αθηνας,
    μεχρι τη λευκαδα εφτασε η χαρη μου με δαυτο! εχοντας ομως να ακολουθω μεγαλυτερες μηχανες
    στις βολτες που βγαιναμε (πραγμα που ηταν ζορι και για μενα και για τους αλλους) εκρινα οτι επρεπε
    να παρω ενα μεγαλυτερο μηχανακι! πριν 3 μηνες λοιπον πηρα ενα triumph TT600 (της κατηγοριας σπορτ τουρινγκ!)
    ε λοιπον φιλαρακι νοιωθω οτι δεν το εχω το μηχανακι με τιποτα! παρολο που εχω κανει ταξιδακια
    με το αλλο! το φοβαμαι!! και ειναι οτι χειροτερο αυτο!!

    συμβουλη!: ασε το 1400 σαν ονειρο να υπαρχει, ξεκινα απο ενα μικροτερο μηχανακι, πανε και σε κανα riding school,
    και οταν θα αισθανθεις οτι οι αλλες μηχανες δεν σε γεμιζουν πλεον (αφου εχεις οδηγησει καμποσες)
    τοτε πανε παρε το ονειρο σου!!
    με την εμπειρια που εχεις τωρα ακομα και ενα ZXR 400 θα σου φανει καυλα οταν το οδηγησεις!

    φιλικα και με καλη διαθεση!
    παντα ορθιος και καλα χλμ να εχεις

  5. #80
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
    ρε παλικαρια δεν εχετε παρει γραμμη οτι το τυπακι θελει ΖΖΡ γιατι με αυτη τη μηχανη καυλωνει το πουτανακι που εχει βαλει στο ματι να πηδηξει??
    του πουστη, 20 χρονων μπουλης ειναι, τι αλλο να την θελει δλδ?
    εχμ, τρίτη σελίδα, πάνω-πάνω! μου αρέσει που συμφωνούμε
    "Qu ils mangent de la brioche"

  6. #81
    80 απαντήσεις

    ρε, με τόσα που ξέθαψε ο ΣΒουΞ το πιο πιθανό είναι να έφτιαξε και κανα δεύτερο λογαριασμό επειδή δεν έβρισκε άλλα :rotflmao: :rotflmao:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  7. #82
    την πρωτη φορα που ειδα παρομοιο ποστ μπηκα στον κοπο και εγραψα 2 λογια, μετα ειδα πως κατα καιρους επαναλβανονται και πως ειναι μονο γι απλακα οποτε και δεν ξαναμπηκα ποτε στον κοπο...

    Μην τσιμπατε ρε!

    κανας μπανανας θα εχει κ@υλιτσες και ειπε να περασει να πει ενα γεια...

    παλια ειχε πλακα ρε γαμοτο, τωρα πια δεν λεει...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  8. #83
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Ρε λεβέντες αφήστε τον άνθρωπο να πάρει ότι γουστάρει !!! Υπάρχει και η φυσική επιλογή !!! Κόντρα στην εξέλιξη θα πάμε ?????

  9. #84
    Ο μπανάνα είναι και παίρνει το αίμα του πίσω .

  10. #85
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    το σιγγρατισου να το πεις και στον φιλο πιο πανω που με αποκαλεσε ηλιθιο,δεν νομιζω να παραπονεθηκα για τις αποψεις σας,παροπενηθηκα για των τροπο που τις εκφραζετε. καποιη μου παν να μην την παρω και ηταν ευγενεστατοι δεν τους παραπονεθηκα.Το μονο που ξερετε μερικοι και κανετε εινε να βρισκετε και το παραμικρο λαθος που θα κανει καπιος για να του την πειτε νομιζετε οτι εσεις ειστε οι γ@@ο και δερνω,λες και εσεις ειστε οι τελιοι,μαθε πρωτα να σεβεσε τον αλον και μετα μηλα.τελος απο μενα.
    Φίλε, κακώς ασχολούμαι περισσότερο, αλλά είμαι μαλάκας και δε θέλω να έχω τύψεις...

    Αν διαβάσεις όλα μου τα post θα δείς ότι είμαι συγκρατημένος, ούτε σε είπα ηλίθιο:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από paTman_the
    Αν νομίζεις ότι αυτά που σου λένε σου προκαλούν γέλια τότε είσαι απλά ηλίθιος.
    Επιπλέον ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ, ούτε ευχαριστώ μου είπες που ασχολήθηκα με την πάρτη σου.

    Και για να λήγει από μεριάς μου το θέμα, να σε ρωτήσω και εγώ κάτι; Ποιο είναι ακριβώς το θέμα πλέον;
    1) Δήλωσες ότι δεν ξέρεις να οδηγείς μηχανή
    2) Είπες ότι έχεις παπί
    3) είπες ότι θες ζζρ1400

    και σου απαντήσαμε όλοι ότι ΠΡΕΠΕΙ να ξεκινήσεις από κάτι άλλο. Τώρα τα πρέπει είναι σχετικά γιατί εσύ είσαι ελεύθερος και αν μπορείς πάρε kawasaki ZX-RR που τρέχει στο MotoGP, ούτε μπορούμε ούτε είναι δουλειά μας να στο απαγορεύσουμε.

    Τι ακριβώς περιμένεις να ακούσεις και τι ρωτάς;

    Περιμένεις να σου πούμε πως θα βάλεις δόσεις; Δεν είμαστε τράπεζα (και αν ήμουν δε θα σου έδινα γιατί θα είχε τεράστιο ρίσκο να μην μου το ξεπληρώσεις ποτέ...)
    Περιμένεις να σου πούμε ότι με μυαλό και σύνεση είναι ΟΚ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Είμαι συγκρατημένο άτομο και δεν ήμουν ποτέ "αλάνι" αλλά μετά από 7 χρόνια με δικιά μου μηχανή, ακόμη προσπαθώ να συγκρατιέμαι και να οδηγώ συνετά αντί να με συνεπαίρνει κάποιο όποιο μηχανάκι που οδηγώ - και δεν έχω οδηγήσει zzr1400

    Επίσης να σε ενημερώσω ότι είχα οδηγήσει σύγχρονα ss 600 ή 1000 και παρόλα αυτά ένα vfr750 με ενθουσίασε και με συνεπήρε, όπως επίσης από τις καλύτερες βόλτες μου ήταν με ένα "ψοφίμι" ducati 750ss σε στροφιλίκια στο Ζαρό (Ηράκλειο) για αυτό άσε τις μαλακίες ότι αυτό είναι το μόνο μηχανάκι που σ αρέσει γιατί δεν ξέρεις τι θα πει μηχανάκια ή τι θα πει γκάζι.

    Ενδεικτικά, δες τι έπαθε ένας ΠΑΡΑ πολύ έμπειρος οδηγός όταν πήγε να οδηγήσει κάτι που ήταν κλάσεις πάνω από τις δυνατότητές του (όπως είσαι εσύ με το zzr):

    http://www.youtube.com/watch?v=EGUZJVY-sHo

    και ειδικά στα 1:53 , 3:20 και 5:35 !

    Και ξέρεις ποια είναι η διαφορά μεταξύ αυτού και εσένα; Αυτός έχει ήδη τεράστια εμπειρία και το χανει σε ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ περιβάλλον, όχι όταν από την άλλη έρχεται νταλίκα.

    over and out.
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paTman_the
    Φίλε, κακώς ασχολούμαι περισσότερο, αλλά είμαι μαλάκας και δε θέλω να έχω τύψεις...

    Αν διαβάσεις όλα μου τα post θα δείς ότι είμαι συγκρατημένος, ούτε σε είπα ηλίθιο:



    Επιπλέον ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ, ούτε ευχαριστώ μου είπες που ασχολήθηκα με την πάρτη σου.

    Και για να λήγει από μεριάς μου το θέμα, να σε ρωτήσω και εγώ κάτι; Ποιο είναι ακριβώς το θέμα πλέον;
    1) Δήλωσες ότι δεν ξέρεις να οδηγείς μηχανή
    2) Είπες ότι έχεις παπί
    3) είπες ότι θες ζζρ1400

    και σου απαντήσαμε όλοι ότι ΠΡΕΠΕΙ να ξεκινήσεις από κάτι άλλο. Τώρα τα πρέπει είναι σχετικά γιατί εσύ είσαι ελεύθερος και αν μπορείς πάρε kawasaki ZX-RR που τρέχει στο MotoGP, ούτε μπορούμε ούτε είναι δουλειά μας να στο απαγορεύσουμε.

    Τι ακριβώς περιμένεις να ακούσεις και τι ρωτάς;

    Περιμένεις να σου πούμε πως θα βάλεις δόσεις; Δεν είμαστε τράπεζα (και αν ήμουν δε θα σου έδινα γιατί θα είχε τεράστιο ρίσκο να μην μου το ξεπληρώσεις ποτέ...)
    Περιμένεις να σου πούμε ότι με μυαλό και σύνεση είναι ΟΚ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Είμαι συγκρατημένο άτομο και δεν ήμουν ποτέ "αλάνι" αλλά μετά από 7 χρόνια με δικιά μου μηχανή, ακόμη προσπαθώ να συγκρατιέμαι και να οδηγώ συνετά αντί να με συνεπαίρνει κάποιο όποιο μηχανάκι που οδηγώ - και δεν έχω οδηγήσει zzr1400

    Επίσης να σε ενημερώσω ότι είχα οδηγήσει σύγχρονα ss 600 ή 1000 και παρόλα αυτά ένα vfr750 με ενθουσίασε και με συνεπήρε, όπως επίσης από τις καλύτερες βόλτες μου ήταν με ένα "ψοφίμι" ducati 750ss σε στροφιλίκια στο Ζαρό (Ηράκλειο) για αυτό άσε τις μαλακίες ότι αυτό είναι το μόνο μηχανάκι που σ αρέσει γιατί δεν ξέρεις τι θα πει μηχανάκια ή τι θα πει γκάζι.

    Ενδεικτικά, δες τι έπαθε ένας ΠΑΡΑ πολύ έμπειρος οδηγός όταν πήγε να οδηγήσει κάτι που ήταν κλάσεις πάνω από τις δυνατότητές του (όπως είσαι εσύ με το zzr):

    http://www.youtube.com/watch?v=EGUZJVY-sHo

    και ειδικά στα 1:53 , 3:20 και 5:35 !

    Και ξέρεις ποια είναι η διαφορά μεταξύ αυτού και εσένα; Αυτός έχει ήδη τεράστια εμπειρία και το χανει σε ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ περιβάλλον, όχι όταν από την άλλη έρχεται νταλίκα.
    φιλε οταν μιλας με ορεο τροπο θα σου μιλισι και ο αλος με ορεο τροπο,εγω τα δεχωμε αυτα που λες ομως στο βιντεακι που μου εδειξες υπαρχει μεγαλη διαφορα με αυτο που θελω να κανω εγω.ο τυπος στο βιντεο εινε επαγγελματιας τρεχει σε αγωνες και τρεχει του σκοτωμου.φισιολογικο εινε ακομα και ο πιο εμπειρος οδηγος καπια στιγμη να παθει καπιο ατηχημα.εγω αν παρω την zzr και αρχησω και τρεχω και κανω διαφορες μανουβρες χωρις να την ξερω και να την φοβαμαι φισικο εινε κατα 100% να σκοτωθω,επησης διαφωνω καθετα στο οτι καπια παιδια με εμπιρια 10+ χρονια με μηχανες εχουν των πληρη ελενχω τους,για μενα ολα αυτα ειτε γρηγορο αμαξι ειτε γρηγορη μηχανη εινε ξενες δυναμεις δεν μπορεις ποτε να εισαι σιγουρος οτι τα ελενχεις απολυτα.και μια αποδηξη για αυτα που λεω επαγγελματιες σε αγωνες τρωνε σαβουρες,τωρα απο την αλλη εμενα δεν με ενδιαφερει να παω την μηχανη οπως την πανε οι επαγγελματιες εγω θελω να την παρω και να πηγαινω βολτες τα σαβατοκυριακα ηρεμα και ωραια,θελω να σε ρωτησω κατι και σε παρακαλω να μου απαντησης.αν την πηγαινω ετσι οπως σου ειπα και ποτε μα ποτε το λεω κιριολεκτικα αυτο δεν παω πανω απο 130κμ πυστεβεις οτι θα τα καταφερω η και παλι με αμφισβητεις;θα δεχτω την απαντηση σου οπια και να εινε αυτη μονο μην μου πεις οτι δεν μπορει καπια στιγμη θα την ανοιξεις,υποθετικα μηλαμε πες οτι αυτο δια μαγειας οπως θες πες το δεν γινοταν ποτε τη θα λεγες τοτε θα τα καταφερνα να πηγαινω τις βολτες μου ηρεμα και ωραια χωρις να κυνδινεβω;
    over and out.

  12. #87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos.ken
    φιλε οταν μιλας με ορεο τροπο θα σου μιλισι και ο αλος με ορεο τροπο,εγω τα δεχωμε αυτα που λες ομως στο βιντεακι που μου εδειξες υπαρχει μεγαλη διαφορα με αυτο που θελω να κανω εγω.ο τυπος στο βιντεο εινε επαγγελματιας τρεχει σε αγωνες και τρεχει του σκοτωμου.φισιολογικο εινε ακομα και ο πιο εμπειρος οδηγος καπια στιγμη να παθει καπιο ατηχημα.εγω αν παρω την zzr και αρχησω και τρεχω και κανω διαφορες μανουβρες χωρις να την ξερω και να την φοβαμαι φισικο εινε κατα 100% να σκοτωθω,επησης διαφωνω καθετα στο οτι καπια παιδια με εμπιρια 10+ χρονια με μηχανες εχουν των πληρη ελενχω τους,για μενα ολα αυτα ειτε γρηγορο αμαξι ειτε γρηγορη μηχανη εινε ξενες δυναμεις δεν μπορεις ποτε να εισαι σιγουρος οτι τα ελενχεις απολυτα.και μια αποδηξη για αυτα που λεω επαγγελματιες σε αγωνες τρωνε σαβουρες,τωρα απο την αλλη εμενα δεν με ενδιαφερει να παω την μηχανη οπως την πανε οι επαγγελματιες εγω θελω να την παρω και να πηγαινω βολτες τα σαβατοκυριακα ηρεμα και ωραια,θελω να σε ρωτησω κατι και σε παρακαλω να μου απαντησης.αν την πηγαινω ετσι οπως σου ειπα και ποτε μα ποτε το λεω κιριολεκτικα αυτο δεν παω πανω απο 130κμ πυστεβεις οτι θα τα καταφερω η και παλι με αμφισβητεις;θα δεχτω την απαντηση σου οπια και να εινε αυτη μονο μην μου πεις οτι δεν μπορει καπια στιγμη θα την ανοιξεις,υποθετικα μηλαμε πες οτι αυτο δια μαγειας οπως θες πες το δεν γινοταν ποτε τη θα λεγες τοτε θα τα καταφερνα να πηγαινω τις βολτες μου ηρεμα και ωραια χωρις να κυνδινεβω;

  13. #88
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.773
    OXI
    Sent from me using a computer.

  14. #89
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    έχεις υπ'όψιν σου ότι τα 130 στο συγκεκριμένο μηχανάκι είναι με πρώτη και το 1/3 του γκαζιού;

    άστο μάστορα το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν είναι για σένα...θα πάει στράφι το εργαλείο δε το λυπάσαι;

  15. #90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    έχεις υπ'όψιν σου ότι τα 130 στο συγκεκριμένο μηχανάκι είναι με πρώτη και το 1/3 του γκαζιού;

    άστο μάστορα το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν είναι για σένα...θα πάει στράφι το εργαλείο δε το λυπάσαι;
    ναι το εχω υποψην αλλα ρε φιλε για να αλλαξω ταχητητα και να βαλω 2α πρεπει να το παω 130κμ;;;;;;;;

Σελίδα 6 από 18 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μου χάλασε!!! τι να κάνω ? που να παω ?
    από afrotwin στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2015, 20:56
  2. ΘΕΛΩ.. ε αφου θελω τι να κανω τωρα?
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2010, 17:01
  3. Τι να κάνω;
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 11:39
  4. CBR 125 R: Πινακίδα...Τι να κάνω;;
    από georgep800 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 23:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF