Σελίδα 32 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 2227282930313233343536374282132 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 466 έως 480 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #466
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Με είδα να κάνω μερικά χιλιόμετρα με το ποδήλατο μετά από καιρό & να προσπαθώ να κάνω ξερογκαζιά στο δεξί γκρίπ, για να κατεβάσω μη πέσω πάνω σε ένα καροτσάκι με μωρό. Ξεράθηκα στο γέλιο


    Με είδα με το σκούτερ πρωί πρωί να κάθομαι αγέρωχος στο φανάρι και μόλις άναψε έσκυψα να πιάσω τα κλίπ όν (και τον συμπλέκτη ) βάζοντας ταυτόχρονα το αριστερό πόδι στο rearset (?) για να βάλω ταχύτητα.Πρέπει επειγόντως να την βγάλω βόλτα!!
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #467
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    με ειδα να ξαπλωνω το σαββατο το βραδυ με 20χαω με τον παπιο επειδη εβρεξε χωμα και οταν φρεναρα ο κωλος με προσπερασε. πηγα να το φερω με το τιμονι αλλα το μπροστινο αποφασισε να μου την κανει.

    παρασημο στον αριστερο αγκωνα απο την τριβη. ο παπιος ουτε γρατσουνια.

    πολυ χαιρομαι γιατι εχω να ξαπλωσω απο το '05 στον δρομο και απο το '10 στα σερρας οποτε στατιστικα ειμαι κομπλε πλεον
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #468
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    236
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    με ειδα να ξαπλωνω το σαββατο το βραδυ με 20χαω με τον παπιο επειδη εβρεξε χωμα και οταν φρεναρα ο κωλος με προσπερασε. πηγα να το φερω με το τιμονι αλλα το μπροστινο αποφασισε να μου την κανει.

    παρασημο στον αριστερο αγκωνα απο την τριβη. ο παπιος ουτε γρατσουνια.

    πολυ χαιρομαι γιατι εχω να ξαπλωσω απο το '05 στον δρομο και απο το '10 στα σερρας οποτε στατιστικα ειμαι κομπλε πλεον
    Πάντα η όποια αναποδιά να είναι τέτοιου και μικρότερου μεγέθους.

    Πληροφοριακά με είδα να περπατάω σαν τραβεστί με ψηλοτάκουνα για να πάω στο περίπτερο το ίδιο βράδυ γιατί το παπούτσι δεν μπορούσε να βρει πρόσφυση.

    Πρέπει η βροχή εκτός από χώμα να είχε και τουλάχιστον 20% βαζελίνη, δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

  4. #469
    ο πεζος καβαλαρης.... Το avatar του/της PRIEST
    Εγγραφή
    05/12/2005
    Μηνύματα
    53
    με βλεπω σημερα να γινομαι μουσκιδι στην Ε6 απο το συνεργειο στη δουλεια....αλλα δεν ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ...........................!!!!!!!!!!!!!!!τρια χρονια χωρις μηχανη ειναι πολλα .....πααααααααααρα πολλα τελικα.......και στην πουτανα την ξενητια σαν μια ζωη ολοκληρη.......!!!!!!!!!!!

  5. #470
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    με ειδα να χλωμιαζω στον περιφερειακο της πολης οταν το αντιθετα κινουμενο κουτι με αναγκασε να μεετραω τις βιδες στις μπαριερες,αντε εμενα δεν με ειδες το λεοφωρειο που συνοδευα πισω μου και αυτο δεν το ειδες?
    ενταξει εγω τι φταιω να με κανεις λιωμα η να με πηγαινουν με καροτσακι επειδη σου ηρθε να γινεις λιωμα μεσημεριατικα?700 ευρο και 30 μερες αφαιρεση ολα και περιμενε και το αλκοτεστ και πες μου αν θα ξαναπιεις καφρε
    παντως το σκ@@ο εφυγε απο την καλτσα και τις περασε και τις καλοκαιρινες μου μποτες...

  6. #471
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    με ειδα να χλωμιαζω στον περιφερειακο της πολης οταν το αντιθετα κινουμενο κουτι με αναγκασε να μεετραω τις βιδες στις μπαριερες,αντε εμενα δεν με ειδες το λεοφωρειο που συνοδευα πισω μου και αυτο δεν το ειδες?
    ενταξει εγω τι φταιω να με κανεις λιωμα η να με πηγαινουν με καροτσακι επειδη σου ηρθε να γινεις λιωμα μεσημεριατικα?700 ευρο και 30 μερες αφαιρεση ολα και περιμενε και το αλκοτεστ και πες μου αν θα ξαναπιεις καφρε
    παντως το σκ@@ο εφυγε απο την καλτσα και τις περασε και τις καλοκαιρινες μου μποτες...
    Εσένα τουλάχιστον στο κάνει κάποιος στο δρόμο και τον μπουζουριάζεις, εμάς που μας τα κάνουν και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα; Μη σου πω τρώμε και κανά βρισίδι άμα λάχει

  7. #472
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    μακαρι να μπορουσα να ερχομουν και εκει φιλε μου η να το εφτιαχνα ταχυδρομικα
    απο την αλλη ολοι μπορουν να κανουν κατιτις αν θελουν,στο τζερμανυ και σε αλλα τρικοσμικα κρατη δανια ολλανδια κλπ(απ οσο ξερω) ο καθε πολιτης μπορει να δωσει εναν αλλο ο οποιος εκανε παρανομια η καποια παραβαση κατα την οδηγηση του

  8. #473
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    μακαρι να μπορουσα να ερχομουν και εκει φιλε μου η να το εφτιαχνα ταχυδρομικα
    απο την αλλη ολοι μπορουν να κανουν κατιτις αν θελουν,στο τζερμανυ και σε αλλα τρικοσμικα κρατη δανια ολλανδια κλπ(απ οσο ξερω) ο καθε πολιτης μπορει να δωσει εναν αλλο ο οποιος εκανε παρανομια η καποια παραβαση κατα την οδηγηση του
    Διάβασε αυτό http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=130375 και πες μας την γνώμη σου μιας και είσαι της εκτελεστικής εξουσίας.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  9. #474
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Με είδα σήμερα το πρωί να γίνομαι επικίνδυνος για τον εαυτό μου, καθότι έχω τσιμπήσει μια ψύξη και παρόλα αυτά ανέβηκα στη μηχανή
    με το ζόρι μπορούσα να γυρίσω το κεφάλι να δω τον καθρέφτη...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  10. #475
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.966
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Με είδα σήμερα το πρωί να γίνομαι επικίνδυνος για τον εαυτό μου, καθότι έχω τσιμπήσει μια ψύξη και παρόλα αυτά ανέβηκα στη μηχανή
    με το ζόρι μπορούσα να γυρίσω το κεφάλι να δω τον καθρέφτη...
    norgesic 1x3

  11. #476
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    norgesic 1x3
    Ή εναλλακτικά μια βόλτα με MOTO GUZZI Centauro!!!!!! χιχιχιχιχιχιχιχι

  12. #477
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    norgesic 1x3
    voltaren έβαζα όλη μέρα χτες αλλά φευ...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  13. #478
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    οπως πρωειπε ο απο πανω norgesic συστηματικα για μια δυο μερες και επαλοιψη με αλοιφουλα pain care δοκιμασε αυτο το συνδυασμο και θα δεις...

  14. #479
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Με είδα να χάνω τα κλειδιά της μοτοσικλέτας μαζί με όλα τα παρελκόμενα (κλειδί λουκέτου, χειριστήριο συναγερμού) και να το παίρνω χαμπάρι αργά το απόγευμα. Σε είδα χαρτάκι σφηνωμένο στο δοχείο των υγρών φρένων (να που χρειάστηκε η κάλτσα της PUIG) να με πληροφορείς ότι τα κλειδιά μου βρέθηκαν...

    Σε πήρα τηλέφωνο, σε λένε Στράτο και σε ευχαριστώ παλικάρι μου . Τελικά ο Λιακόπουλος έχει δίκιο: "Υπάρχουν και ζουν ανάμεσά μας" μόνο που λέγονται άνθρωποι (το "α" κεφαλαίο) beer:.

    Με είδα από την άλλη να αφήνω την μοτοσικλέτα ολόκληρο το βράδι κουκουλωμένη και με 3 extra λουκέτα και σήμερα το πρωί, αφού πήρα πίσω τα κλειδιά, την είδα να με περιμένει .

    Λέω λοιπόν να πάω να παίξω κανά τζόκερ γιατί νιώθω ότι το έχω...

    Στράτο και πάλι ευχαριστώ.

  15. #480
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VASOS Προβολή μηνύματος
    Με είδα να χάνω τα κλειδιά της μοτοσικλέτας μαζί με όλα τα παρελκόμενα (κλειδί λουκέτου, χειριστήριο συναγερμού) και να το παίρνω χαμπάρι αργά το απόγευμα. Σε είδα χαρτάκι σφηνωμένο στο δοχείο των υγρών φρένων (να που χρειάστηκε η κάλτσα της PUIG) να με πληροφορείς ότι τα κλειδιά μου βρέθηκαν...

    Σε πήρα τηλέφωνο, σε λένε Στράτο και σε ευχαριστώ παλικάρι μου . Τελικά ο Λιακόπουλος έχει δίκιο: "Υπάρχουν και ζουν ανάμεσά μας" μόνο που λέγονται άνθρωποι (το "α" κεφαλαίο) beer:.

    Με είδα από την άλλη να αφήνω την μοτοσικλέτα ολόκληρο το βράδι κουκουλωμένη και με 3 extra λουκέτα και σήμερα το πρωί, αφού πήρα πίσω τα κλειδιά, την είδα να με περιμένει .

    Λέω λοιπόν να πάω να παίξω κανά τζόκερ γιατί νιώθω ότι το έχω...

    Στράτο και πάλι ευχαριστώ.



    Εισαι πολυ τυχερος αγορι μου!!!!

    Παίξε, παίξε!!!


Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF