Σελίδα 90 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 40808586878889909192939495100 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.336 έως 1.350 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1336
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Mε είδα να βολτάρω μόνος μου Βέροια-Ριζώματα-Βελβεντό-Σέρβια-Σαραντάπορο-Καρυά-Λεπτοκαριά-Δίον-Βροντού-Σαλόνικα και πολύ το χάρηκα.....τώρα μέσα με φραπέ μέχρι να ρεφάρω τις βενζίνες !

  2. #1337
    Με είδα να θέλω να πάω μια βόλτα λίγο πριν χαθεί ο ήλιος πίσω από τα βουνά και να μυρίσω το δειλινό...
    Η οικογένεια όμως προηγείται κι έτσι πήρα το κουτί και πήγαμε στο πάρκο.
    Τελικά η ζωή είναι ένα πολύ μικρό κουτάκι που πασχίζεις μάταια να χωρέσεις μέσα του χιλιάδες πράγματα.

  3. #1338
    Με είδα να παίζω το γνωστό "χαζό" παιχνίδι του αν θα προλάβω να γυρίσω σπίτι πριν τελειώσει το τραγούδι. Goodys-Σπίτι λιγότερο από ένα free bird των Skynyrd. Γεράματα, κάποτε το είχα με ρέστα από ένα rock bottom των UFO...

  4. #1339
    Με είδα να καθαρίζω χυμένο αστάρι που είχε ξεχαστεί πίσω από μιά γλάστρα, είχε φάει το μεταλλικό του κουτί!!! και έχοντας γίνει τσίχλα σαν παλιά βενζίνη αργοχυνόταν στο πάτωμα και προφανώς βρωμούσε... Αφού πέρασα μερικές μέρες πιστεύοντας ότι έχω πάθει καρκίνο στον εγκέφαλο και μου μυρίζουν χημικά που δεν υπάρχουν στον χώρο, τελικά έκανα μιά σκουπωτική κίνηση στο σπίτι σηκώνοντας τα πάντα και... Εύρηκα. Τώρα δεν ξέρω τι μυρίζει χειρότερα, τα υπολείμματα του παλιού ασταριού ή το διαλυτικό νίτρου που χρησιμοποίησα για να το καθαρίσω...

  5. #1340
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Με είδα σήμερα να ΜΗΝ θέλω να φορέσω κράνος.... ΝΑΙ!!! Να μην θέλω να φορέσω μπουφάν!!! Παρά τρίχα γλύτωσα τη σαγιονάρα και έβαλα παπούτσια. Ήθελα να πάω μια βόλτα Πειραιά με το TDM σαν παπί.. (πρα,πρα..).
    Είμαι ΦΑΟΥΛ το ξέρω.... Αλλά το ευχαριστήθηκα!!!!!!!

    Έκανα βολτούλα Πειραϊκή-Καστέλα-Αιγάλεω χαλαρά, με τον αέρα να με χτυπάει στο πρόσωπο και μια ηρεμία να με κατακλύζει....

    Φόρτωσα μπαταρίες μετά από καιρό.. και από αύριο ΠΑΛΙ με κρανάκι και εξοπλισμό τις βολτούλες μου!!!!!

  6. #1341
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Με ειδα να μου τη βαραει και να φευγω το βραδυ αργα...
    για να παω Λουτρακι στη παρεα μου.. διαδρομη περιστερι
    Λουτράκι απο παλια εθνικη σε 45'

    Καλα τα πηγες μικρο μου cbf παρολο τα σκοταδια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2015-06-28 11.38.42.jpg 
Προβολές:	521 
Μέγεθος:	54,5 KB 
ID:	337863
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  7. #1342
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.459
    με ειδα να βγαζω τον κεραυνο βολτα μετα απο πολυ καιρο.Αυτο το μηχανακι μπορει να τρελανει και τρελο:σε επιταχυνση απο σταση,σε καλη ασφαλτο,σηκωνοταν στη πρωτη(αναμενομενο)εσκαγε κατω και σε αλλαγη δευτερα ξανα επανω!!!!!ΠΟΤΕ δεν το εκανε αυτο-δηλ να ερθει με δευτερα.Μηπως -λεω μηπως-σκεφτετε:κατσε να κανω καμμια μαλακια τωρα ,που εχει να βαλει βενζινα,γιατι απο βδομαδα με τα ΝΑΙ και με τα ΟΧΙ ποιος ξερει.Να εχουμε να θυμομαστε.

  8. #1343
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stamatisx
    Εγγραφή
    15/11/2014
    Μηνύματα
    160
    Με είδα να πλακώνομαι στα φρένα και να τη γλυτώνω στο τσακ...
    http://www.youtube.com/watch?v=evA5XMqqoOA

    (έπρεπε να του το έβαζα το ABS όταν το αγόραζα...)
    Τελευταία τροποποίηση από stamatisx; 28/06/2015 στις 16:55.

  9. #1344
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Πλακα εχει η χρηση της καμερας σε καθημερινες διαδρομες. Αλλα μ'αυτα που συμβαινουν εκει εξω....

    Μας ειδα να ρυθμιζουμε τις αναρτησεις και τελειωσαμε πανω που αρχισε να βρεχει...
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  10. #1345
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stamatisx Προβολή μηνύματος
    Με είδα να πλακώνομαι στα φρένα και να τη γλυτώνω στο τσακ...
    http://www.youtube.com/watch?v=evA5XMqqoOA

    (έπρεπε να του το έβαζα το ABS όταν το αγόραζα...)
    Η συγκεκριμένη πλατεία είναι για skate με παγοπέδιλα... Ουκ ολίγεις πτώσεις μηχανών άνευ λόγου και μάλιστα στο κομμάτι που είσαι.. Χρόνο με τον χρόνο γίνεται και χειρότερα. Φτηνά Την γλίτωσες !!

    ps: Τώρα που το θυμήθηκα έχω γλιστρήσει τρέχοντας με τα πόδια πριν χρόνια στην δεύτερη είσοδο της πλατείας όπως πας... TRAGIC!
    Τελευταία τροποποίηση από Nik0s_Dk; 29/06/2015 στις 11:53.

  11. #1346
    Με είδα να ανησυχώ...και να ελπίζω. Να διχάζομαι και να αμφισβητώ. Να αναρωτιέμαι και να σφίγγεται το στομάχι μου. Να μπαίνουν σκέψεις και να πικραίνομαι. Και δεν έχω και ενα μηχανάκι να ξεδώσω με μια βόλτα.
    done.

  12. #1347
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από atom_smasher Προβολή μηνύματος
    Με είδα να ανησυχώ...και να ελπίζω. Να διχάζομαι και να αμφισβητώ. Να αναρωτιέμαι και να σφίγγεται το στομάχι μου. Να μπαίνουν σκέψεις και να πικραίνομαι. Και δεν έχω και ενα μηχανάκι να ξεδώσω με μια βόλτα.
    Είδαμε κι εμάς που έχουμε...

  13. #1348
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/06/2015
    Μηνύματα
    2
    Με είδα εχθές το απόγευμα να ξεκινάω με ήλιο από την δουλειά για το σπίτι με το κοντομάνικο και να γίνομαι παπί μέχρι το κόκαλο. Να κρύβομαι πίσω από το φορτηγό να γλιτώσω όσο νερό μπορώ και από κοντά ένας σύντροχος με κουστούμι σε μια μπέμπα και ένας άλλος με παπί. Κανείς μας δεν σταμάτησε να κρυφτεί από την βροχή όσο κι αν αυτή δυνάμωσε.

  14. #1349
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Με ειδα να κανω βολτα!
    μακρια απο ολα μεσα στο Δασος..
    να κανω μπανιο στην Θαλασσα..να χαλαω ολα μου τα λεφτα!
    σε βενζινες-τσιγαρα--καφε-φαγητο!
    και να αφηνω πισω ολα τα κορακια στις τηλεορασεις να κραζουν ..
    The truth is out there!!

  15. #1350
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    με ειδα να μου ερχεται ο λογαριασμος του φυσικου αεριου της πολυκατοικιας και να ειναι πιστωτικος
    θα βαλω το γαμπριατικο και θα παω να εισπραξω 21 γιουρος

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF