Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 87

Θέμα: Hayabusa Bastard: το μαγικό ταξίδι από τα 180 άλογα στα …350!!

  1. #1

    Hayabusa Bastard: το μαγικό ταξίδι από τα 180 άλογα στα …350!!

    Καλησπέρα σας, είμαι ο Παναγιώτης. Υπερήφανος ιδιοκτήτης του Hayabusa Bastard. :-)

    Σε αυτή την σελίδα http://www.facebook.com/pages/Hayabu...609796?sk=wall
    θα βρείτε όλες τις πληροφορίες και το ιστορικό για το Hayabusa Bastard. Καθώς και από εδώ και πέρα όλες οι νέες φωτογραφίες και όλα τα νέα video (προσεχώς έρχονται ΠΟΛΥ δυναμικά!!) θα τα δημοσιεύω μόνο εκεί. Εκεί θα είναι ο τόπος που θα μοιράζομαι μαζί σας ένα όνειρο που μετά από ΠΟΛΥ κόπο και θυσίες έγινε πραγματικότητα!

    Δέχτηκα πολά θετικά σχόλια από φίλους της μοτοσυκλέτας, ανεξαρτήτου ηλικίας και χώρας προέλευσης. Αυτό με τιμά και μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω την τρέλα και το πάθος μου.

    Το λιγότερο που μπορώ να κάνω για να ανταποδώσω το ενδιαφέρον και τη αγάπη σας, είναι μια σελίδα, όπου μέσα από αυτήν, θα μοιραστώ μαζί σας, την γνώση μου, την εμπειρία μου και την τρέλα που με δέρνει για το συγκεκριμένο μηχανάκι.

    Θα δημοσιεύσω πληροφορίες και λεπτομέρειες, ώστε όποιος ενδιαφέρεται, να μπορέσει να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα, χωρίς να ξεκινήσει έρευνα από το μηδέν στα τυφλά, όπως ξεκίνησα εγώ πριν 3 χρόνια. Να αρχίσει έχοντας την δική μου εμπειρία και γνώση ώστε να αποφύγει λάθη που κοστίζουν ΠΟΛΥ σε χρόνο και χρήμα.

    Έτσι για να πολλαίνουν τα τουμπανιασμένα Hayabusa από τους Ελληνάρες και να κάνουμε τους εαυτούς μας και την Ελλαδάρα μας υπερήφανους!

    Καλός ορίσατε λοιπών στον μαγικό κόσμο του Hayabusa Bastard! Κρατηθείτε καλά… το ταξίδι των 350 ίππων ξεκινάει...

    P.S - Για όσους δεν γνωρίζεται με το μηχανάκι μου, να σας συστήσω…

    http://www.youtube.com/watch?v=8Trql...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=lGL2L7xAnSI

    http://www.youtube.com/watch?v=Lj0QMvPJejI

  2. #2
    Μια γεύση από το νέο look... ακούω γνώμες.
    Όλες δεκτές και θετικές και αρνητικές :-)


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	photo1.jpg 
Προβολές:	1040 
Μέγεθος:	79,4 KB 
ID:	232013

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7

  8. #8
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    πολυ ωραιο βαψιμο...

    του παει με 1340...


  9. #9

  10. #10
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    κουκλί! Μόνο που την λωρίδα στο μπροστινό φτερό θα την ήθελα με καμπυλωμένη άκρη για να δένει με το υπόλοιπο, αλλά απλά προσωπική άποψη!
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Πολύ ωραίο το εργαλείο σου και επειδή είδα και τα βίντεο σου και είδα και τα σχόλια μην ακούς κανέναν κάντο για τον εαυτό σου και μόνο ...

    να προσέχεις μόνο μην χτυπιέσαι μόνο στα γυμναστήρια .Να προσέχεις και στον δρόμο με εξοπλισμό και το κεφαλί σου πάντα στην θέση του ,γιατί πολλές φορές θα θέλεις να βγείς εκτός ορίων με την μηχανή που έχεις

    Να'σε καλά

  12. #12
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    εχεις κανει κατι με την αναρτηση μπροστα?

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nihristo
    κουκλί! Μόνο που την λωρίδα στο μπροστινό φτερό θα την ήθελα με καμπυλωμένη άκρη για να δένει με το υπόλοιπο, αλλά απλά προσωπική άποψη!
    Σε ευχαριστώ πολυ!!
    Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λές για το μπροστά φτερό. Ώμος οτιδήποτε συνδιασμό και αν δοκίμασα (με χαρτοταινία) για να το δω πως ήταν, δεν μου άρεσε! Αυτό μου έκατσε καλύτερα απ όλα. Στην αρχή δεν ήμουν σίγουρος, όμως όσο το βλέπω το αγαπώ!! :-)

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    εχεις κανει κατι με την αναρτηση μπροστα?
    Θέλω να δώ που θα καταλήξεις γιατί μόλις είδα και σε νορμάλ φωτογραφία την μηχανή ,και την βλέπω ίδια.Απορώ που βλέπετε τις λεπτομέριες μέσω φωτογραφίας...ο άπειρος απο μακρυά μυρίζει !

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
    Πολύ ωραίο το εργαλείο σου και επειδή είδα και τα βίντεο σου και είδα και τα σχόλια μην ακούς κανέναν κάντο για τον εαυτό σου και μόνο ...

    να προσέχεις μόνο μην χτυπιέσαι μόνο στα γυμναστήρια .Να προσέχεις και στον δρόμο με εξοπλισμό και το κεφαλί σου πάντα στην θέση του ,γιατί πολλές φορές θα θέλεις να βγείς εκτός ορίων με την μηχανή που έχεις

    Να'σε καλά
    Να είσαι καλά για τα καλά σου λόγια και τις συμβουλές σου. Καλοδεχούμενα όλα! Πίστεψέ με, σου μαθαίνει τρόπους το μηχανάκι και σου κόβει τον τσαμπουκά κάθε φορά που ανοίγεις το γκάζι! Εγώ μετά απο 3 χρόνια και ακόμα το τρέμω!

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θα μου εξηγήσει κανείς τι είναι το TC- μπροστά απο τα Shoei ;
    από PetranGR στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2013, 17:26
  2. Οσες φορες και να το δω κλαιω απο τα γελια
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2008, 13:38
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2005, 13:25
  4. Report Από το Yard με soundtrack μουσική από τα χεράκια του S4
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2003, 10:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF