Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 258

Θέμα: ΠΣΚ: "Μαθαίνω την πατρίδα μου", κεφάλαιο 5: "12 Λίμνες"

  1. #61
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Αν παντως σκεφτειτε για μεσα προς τελη Οκτωμβρη, ειμαι σιγουρα μεσα.
    Μέσα προς τέλη Οκτώβρη μου φαίνεται ΠΟΛΥ αργά.

    Σκεφτόμουν περισσότερο κάτι στο στυλ αρχές Σεπτέμβρη, αλλά όπως είπα... βλέπουμε...

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Οντως... βλεπουμε.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  3. #63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    [...]
    Β. Αξιούπολη - Φανός - Σκρα - Αρχάγγελος και από εκεί συνεχίζουμε δυτικά, δίπλα στα σύνορα: Περίκλεια - Νότια - Αετοχώρι και μετά νότια μέχρι την Αριδαία. Από την Αριδαία πάλι νότια μέχρι την Έδεσσα: Αριδαία, Άψαλος, Έδεσσα. Στον χάρτη είναι η ΠΡΑΣΙΝΗ διαδρομή
    [...]
    Ψηφιζω αυτη για να πιούμε και καφε στα Λουτρά Αριδαίας πριν παρουμε το δρομο για Βερτεκοπ, Σοροβιτς


    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Συνεχίζω την (αναλυτική) περιγραφή της διαδρομής. Είχαμε μείνει στα Γιάννενα (πιθανώς για διανυκτέρευση).

    - Από Γιάννενα πάμε Άρτα. Δύο επιλογές:
    [...]

    Β. Από Αετοράχη - Καλέτζι. Πολύ πιο ορεινή διαδρομή που μας περνάει δίπλα (δυτικά) απ' την Τεχνητή λίμνη Πουρναριού (Άραχθου). Στον χάρτη είναι η ΠΡΑΣΙΝΗ διαδρομή (Καπετάνιο ρίξε μια ματιά να δεις αν κάτι τέτοιο είχες στο μυαλό σου. [...]
    Χάρτης πάντα εδώ:

    http://maps.google.com/maps/ms?msid=...66684,0.282898
    Αυτη εννοώ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #64
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Διαδρομή / Πρόγραμμα

    Βάζω το πρόγραμμα ολοκληρωμένο πλέον να υπάρχει κάπου μαζεμένο. Εκεί που υπάρχουν περισσότερες επιλογές, βάζω πρώτη (Α) την επικρατέστερη:

    ΠΣΚ: "Μαθαίνω την πατρίδα μου", κεφάλαιο 5: "10 λίμνες"

    Αναχώρηση Σάββατο, ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ, από Θεσσαλονίκη.

    1. Από Θεσσαλονίκη παίρνουμε κατεύθυνση βορειοανατολική προς Στρυμονικό (Θεσ/νικη, Άσσηρος, Στρυμονικό) και από εκεί το κόβουμε βορειοδυτικά προς Κερκίνη (Στρυμονικό, Ζευγολατιό, Λιθότοπος).
    Ο Λιθότοπος είναι στη Νότια μύτη της λίμνης. Από εκεί ακολουθούμε την νοτιο-δυτική όχθη μέχρι λίγο πριν το χωριό Κερκίνη.

    2. Αφήνοντας πίσω μας την λίμνη Κερκίνη κατευθυνόμαστε (βορειοδυτικά) προς Μοναστηράκι και Ροδόπολη / Κάτω Πορόια. Από εκεί το κόβουμε δυτικά προς Μουριές (δίπλα στην Λίμνη Δοϊράνη) ακολουθώντας ουσιαστικά τα σύνορα. Απ' τις Μουριές ακολουθούμε την ανατολική όχθη (η δυτική είναι στα Σκόπια) της λίμνης μέχρι το χωριό Δοϊράνη.

    3. Από την Δοϊράνη, κατευθυνόμαστε νότια αρχικά και λίγο μετά δυτικά, μέχρι το Πολύκαστρο και την Αξιούπολη (Χέρσο, Σταυροχώρι, Μεγάλη Βρύση, Βαφιοχώρι, Πολύκαστρο, Αξιούπολη).

    4. Από την Αξιούπολη συνεχίζουμε προς Έδεσσα. Έχουμε τρεις επιλογές διαδρομής:

    4Α. Αξιούπολη - Φανός - Σκρα - Αρχάγγελος και από εκεί συνεχίζουμε δυτικά, δίπλα στα σύνορα: Περίκλεια - Νότια - Αετοχώρι και μετά νότια μέχρι την Αριδαία. Από την Αριδαία πάλι νότια μέχρι την Έδεσσα: Αριδαία, Άψαλος, Έδεσσα. Στον χάρτη είναι η ΠΡΑΣΙΝΗ διαδρομή

    4Β. Αξιούπολη - Φανός - Σκρα - Αρχάγγελος, και μετά νοτιοανατολικά για να διασχίσουμε το Ορ. Πάικο: Λιβάδια - Καστανερή - Γρίβα - Γουμένισσα. Και από την Γουμένισσα: Πεντάλοφο - Ομαλό - Νέος Μυλότοπος, και πέφτουμε έξω από τα Γιαννιτσά όπου πιάνουμε τον κεντρικό για Έδεσσα. Στον χάρτη είναι η ΜΠΛΕ διαδρομή.

    4Γ. Συνδυασμός των Α και Β: Αξιούπολη - Γουμένισσα, και από εκεί βορειοδυτικά διασχίζοντας το Πάικο (με ανάποδη φορά απ' ότι στην Β): Γουμένισσα - Καστανερή - Λιβάδια - Αργχάγγελος. Φτάνοντας στον Αρχάγγελο συνεχίζουμε όπως στην Α: Αρχάγγελος - Περίκλεια - Νότια - Αετοχώρι - Αριδαία - Άψαλος - Έδεσσα. Στον χάρτη δεν είναι σημειωμένη από μόνη της, αλλά είναι συνδιασμός της ΜΠΛΕ και της ΠΡΑΣΙΝΗΣ διαδρομής.

    5. Από Έδεσσα κατευθυνόμαστε προς Λίμνη Βεγορίτιδα. Αρχικά τον κεντρικό δρόμο μέχρι την Άρνισσα και από εκεί πιάνουμε την δυτική πλευρά της λίμνης και την ακολουθούμε μέχρι τον Αγ. Παντελεήμονα.

    6. Από Αγ. Παντελεήμονα (Λ. Βεγορίτιδα) πάμε Αμύνταιο και από εκεί Φλώρινα, όπως πάει ο δρόμος.

    7. Από Φλώρινα πάμε δυτικά, περνάμε το Πισοδέρι, ακολουθούμε τον δρόμο νότια και λίγο παρακάτω, μετά το Αντάρτικο στρίβουμε δεξιά (βορειοδυτικά) προς Πρέσπες και ακολουθούμε τον δρόμο μέχρι τους Ψαράδες (Καρυές, Λευκώνας, Πλατύ, Ψαράδες).

    8. Από τους Ψαράδες (Πρέσπα), γυρίζουμε πίσω (όπως ήρθαμε) μέχρι την διασταύρωση μετά το Αντάρτικο και πλέον παίρνουμε τον δρόμο νότια προς Καστοριά: Είτε Πράσινο, Γάβρος, Απόσκεπτο, Χλόη, Καστοριά, είτε πιο κεντρικά Πράσινο, Γάβρος, Κορομηλιά, Μανιάκοι, Καστοριά.

    9. Από Καστοριά φεύγουμε νοτιοδυτικά προς Νεστόριο, Νέα Κοτύλη μέχρι να πέσουμε στην Ιωαννίνων - Κοζάνης. Συνεχίζουμε δυτικά, περνώντας από την περιοχή των Μαστροχωριων (Κεφαλοχώρι, Δροσοπηγή, Λαγκάδα, Πυρσόγιαννη, Καστανιά), και καταλήγουμε στην Κόνιτσα. Από την Κόνιτσα, μέσω Καλπακίου, φτάνουμε στα Γιάννενα.

    10. Από Γιάννενα πάμε Άρτα. Δύο επιλογές:

    10Α. Κλασσικά από Μπιζάνι - Φιλιππιάδα. Επιλέγοντας αυτή τη διαδρομή (που είναι και η ταχύτερη) περνάμε, κοντά στο χωριό Βουλιάστα δίπλα απ' την "Λίμνη" πηγών Λούρου (το βάζω σε εισαγωγικά, γιατί πιο πολύ πισίνα είναι, παρά λίμνη). Στον χάρτη είναι η ΜΠΛΕ διαδρομή.

    10Β. Από Αετοράχη - Καλέτζι. Πολύ πιο ορεινή διαδρομή που μας περνάει δίπλα (δυτικά) απ' την Τεχνητή λίμνη Πουρναριού (Άραχθου). Στον χάρτη είναι η ΠΡΑΣΙΝΗ διαδρομή.

    11. Από Άρτα πάμε Τ.Λ. Κρεμαστών: Νοτιοανατολικα μέχρι το Κομπότι, και από εκεί ανατολικά περνώντας από Χρυσοράχη και Φλωριάδα και μετά πάλι νοτιοανατολικά από Πατιόπουλο μέχρι το Νέο Χαλκιόπουλο, ακολουθώντας τον ποταμό Ίναχο. Από εκεί ανατολικά προς Τ. Λ. Κρεματών, περνάμε την Φραγκίστα και πάμε νότια μέχρι την γέφυρα της Επισκοπής (την οποία και διασχίζουμε).

    12. Από Επισκοπή πάμε Τριχωνίδα / Θέρμο. Και εδώ έχουμε δύο επιλογές:

    12Α. Η εναλλακτική: Το κόβουμε μέσα απ' τα βουνά και από Επισκοπή βγαίνουμε κατευθείαν στο Προυσό: Επισκοπή - Αγαλιανός - Σαρκίνη - Βελώτα - Ασπρόπυργος - Προυσός. Ο χάρτης σας μπορεί να έχει την διαδρομή χωματόδρομο αλλά πρόσφατα ασφαλτοστρώθηκε (βλέπε και εδώ). Από προυσό κατηφορίζουμε κλασσικά προς Θέρμο: Λαμπίρι - Σπαρτιάς - Καλλιθέα - Θέρμο. Στον χάρτη είναι η ΠΡΑΣΙΝΗ διαδρομή.

    12Β. Η κλασσική: Από Επισκοπή πάμε προς Αγρίνιο (Χουνη, Αγ. Βλάσιος, Ποταμούλα, Σκουτεσιάδα, Καμαρούλα. Από εκεί πιάνουμε την βόρεια όχθη της λίμνης και την ακολουθούμε μέχρι το Θέρμο. Στον χάρτη είναι η ΜΠΛΕ διαδρομή.

    13. Από Θέρμο βγαίνουμε Ναύπακτο, κλασσικά: Θέρμο - Γέφυρα Μπανιά - Ναύπακτος.

    14. Από Ναύπακτο τερματίζουμε στην Αθήνα μέσω Αθηνών - Πατρών.

    Χάρτης διαδρομής εδώ:

    http://maps.google.com/maps/ms?msid=...66684,0.282898

    Διανυκτέρευση (το Σάββατο βράδυ) θα γίνει, λογικά, κάπου μεταξύ Καστοριάς και Ιωαννίνων. Ιδανικά (αν βγουν τα χιλιόμετρα, που μάλλον θα βγουν) στα Γιάννενα ή κάπου κοντά.

    Τερματισμός στην Αθήνα την Κυριακή το Βράδυ, μάλλον αργούτσικα.

    Χιλιομετρικές αποστάσεις επί της διαδρομής:

    Θεσσαλονίκη - Κερκίνη - Δοιράνη: 140
    Δοιράνη - Έδεσσα - Βεγορίτιδα: 210 (Θ:350)
    Βεγορίτιδα - Φλώρινα - Ψαράδες: 100 (Θ:450)
    Ψαράδες - Καστοριά: 60 (Θ:510)
    Καστοριά - Γιάννενα: 165 (Θ:675)

    Γιάννενα - Άρτα: 85 (Θ:760)
    Άρτα - Επισκοπή: 120 (Θ:880) (Γ:205)
    Επισκοπή - Θέρμο: 90 (Θ:970) (Γ:295)
    Θέρμο - Ναύπακτος: 50 (Θ:1020) (Γ:345)
    Ναύπακτος - Αθήνα: 200 (Θ:1220) (Γ:545)

    Και οι λίμνες μαζεμένες:

    1. Κερκίνη
    2. Δοϊράνη
    3. Βεγορίτιδα
    4. Μικρή Πρέσπα
    5. Μεγάλη Πρέσπα
    6. Ορεστιάδα (Καστοριάς)
    7. Παμβώτιδα (Ιωαννίνων)
    8. Πηγών Λούρου / Άραχθου
    9. Κρεμαστών
    10. Τριχωνίδα


  5. #65
    Εαν το "ζορίσουμε και δεν αυνανιστούμε στη διαδρομή, για διανυκτέρευση έχουμε και σπιτι στην Πρέβεζα

    Χωραει πολύ κοσμο, αλλα μην περιμένετε ανέσεις
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #66
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Τις 2 Βόλβες (μικρή , μεγάλη) της βλέπεις βγαίνοντας απο Εγνατία στην Παλαιά Ε.Ο. απο Προφήτη και ακολουθώντας Προφήτη-Ρεντίνας απο την πάνω μεριά αλλά αν έχεις απο ίδια επιστροφή κάνω το απο κάτω (Περιστερώνα-Λουτρά-Απολλωνία) αξίζει. Είναι όμορφες πιο πολύ αν πετύχεις μουντό καιρό και υγρασία (ή περίοδο φθινοπώρου) έχουν παραλίμνια όμορφα μικρά χωριουδάκια αλλά είναι πιο πεδινές και δεν είναι ο "οργασμός" του υδροβιότοπου που θα δεις Πρέσπες, Δοιράνη και Κερκίνη.

    Κομοτηνή ωραία πολή αλλά μικρή ψάξε για τα χωριά Πάνδροσος και Νυμφαία ωραίες παραδοσιακές ταβέρνες και βουνίσια διαδρομή.

    Από Κομοτηνή, πιάνουμε Εγνατία (προς τα πίσω, δυτικά, πλέον) μέχρι την Ξάνθη. Από την Ξάνθη το κόβουμε βορειοδυτικά και πιάνουμε την Κοιλάδα του Νέστου (Σταυρούπολη, Σταυροχώρι, Παρανέστι, κοκ). Συνεχίζουμε νοτιοδυτικά μέχρι την Δράμα, ακολουθώντας λίγο-πολύ την διαδρομή του τρένου.
    Φοβερή διαδρομή μην την χάσετε!


    - Από Δράμα, Σέρρες (Αλιστράτη, Ν. Ζιχνη, Πεντάπολη, Χρυσό, Σέρρες)

    Κόφτε Βιστονίδα αν σας καίνε τα χιλιόμετρα μην χάσετε το Παρανέστι και γυρίστε απο Παρανέστι προς Σέρρες απο Σιδηρόνερο-Μικροκλεισούρα-Οχυρό-Κάτω Βροντού-Χρυσοπηγή. Ρωτήστε για το ακριβές της διαδρομής τον multijhon - estranged (δεν θυμαμαι τις επιλογές στα χωριουδάκια έψαχνα τον 3 μου -χάρτη road σημειωμένο- και στεναχωρήθηκα καθώς δεν θυμάμαι που τον έχω)

    Κάνουμε έναν ΠΟΛΥ μεγάλο κύκλο περνώντας από το όρος Πάικο: Βόρεια προς Φανό, μετά δυτικά προς Σκρά και Αρχάγγελο και από εκεί νότια ώστε περνώντας απ' τα Λιβάδια και την Καστανερή να καταλήξουμε στην Γουμένισσα. Ο κύκλος προσθέτει καμιά 70 χιλιόμετρα (τα οποία μάλλον θα είναι πολύ όμορφα...).
    ΚΑΝΤΕ ΤΟ! αχχχχ....





    Μεσα Οκτώβρη που προτείναν πολλοί είναι ιδανικά! α ρε κωλόπαιδα και θα στε και καλή παρέα...


    (Smart '01 άδεια Ελλάδας 2005/03 χρώματος μπλέ-ασημί full extra με νεο 700cc κινητήρα roadster Brabus, φορεμένο 2011/01 με 13.000+8.000χλμ που έχει κάνει απο Ιανουάριο'11 με όλα του τα Service με Συναγερμό Elser σειρά 8 + Turbo timer & starter, φιμέ πλαινά και πίσω τζάμια,προβολής ομίχλης, Air Condition, Sony radioMP3+USB, & ρεζέρβα & εργαλεία πωλείται 6500€ ή ανταλλαγή με VFR800 VTEC '06+ σε καλή κατάσταση....)

    ... μόνο έτσι θα καταφέρω να ρθω.... τέτοιες βόλτες γουστάρω....

  7. #67
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    την έχεις φτιάξει και έτσι ρε Νικόλα τη ριμάδα που είναι αδύνατον να έρθω το πρωί και το βράδυ να με πίσω στην Αθήνα

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Μέσα προς τέλη Οκτώβρη μου φαίνεται ΠΟΛΥ αργά.

    Σκεφτόμουν περισσότερο κάτι στο στυλ αρχές Σεπτέμβρη, αλλά όπως είπα... βλέπουμε...
    +1
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  9. #69
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    την έχεις φτιάξει και έτσι ρε Νικόλα τη ριμάδα που είναι αδύνατον να έρθω το πρωί και το βράδυ να με πίσω στην Αθήνα
    Αν εννοείς να ξεκινήσεις μαζί μας το Σάββατο πρωί (από Θεσ/νίκη), και να είσαι Σάββατο νύχτα (αργά) Αθήνα, ΝΟΜΙΖΩ, χωρίς να έχω βάλει κάτω ώρες και χιλιόμετρα, ότι θα μπορούσες να ακολουθήσεις παρέα μέχρι την Έδεσσα και μετά να το κόψεις νότια για επιστροφή στην Αθήνα... Το αν αξίζει τώρα, είναι άλλο θέμα.

    Αν εννοείς να φύγεις Σάββατο πρωί από Αθήνα και να είσαι πίσω Σάββατο βράδυ, αυτό πράγματι δεν γίνεται.

    Δυστυχώς δεν μπορούμε να τα ταιριάζουμε πάντα ώστε να βγαίνει modular 1ήμερη / 2ήμερε / 2.5ήμερη.


  10. #70
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Δυστυχώς δεν μπορούμε να τα ταιριάζουμε πάντα ώστε να βγαίνει modular 1ήμερη / 2ήμερε / 2.5ήμερη.

    Cool Νικόλα,

    χαβαλέ έκανα για τη πρόσφατη υπερβολή μου στην προηγούμενη ΠΣΚ.



  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Ρε, μου φαινεται οτι πατε στις ΠΣΚ για το fame and glory...
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  12. #72
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Ρε, μου φαινεται οτι πατε στις ΠΣΚ για το fame and glory...
    ΠΣΚ - Μιλάμε για σιδερόκωλη Προκήρυξη σύντροφε.

    Ξεχνάς το σκοπό μου φαίνεται. Σε κάθε προκήρυξη έπεται και αγωνιστική παρουσία η τουλάχιστον δήλωση ενδιαφέροντος.

    Αλλα μου φαίνεται μετά από τόσα χρόνια απουσίας έχεις μετατραπεί σε αντεπαναστατικό στοιχείο καταστολής των αγωνιστικών δυνάμεων.


    Ουστ προβοκάτορα


  13. #73
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.764
    Λυπάμαι που δεν μπορώ να βοηθήσω ρε μάγκες. Τώρα είδα το θεματάκι εντελώς τυχαία και από ξένο πσ. Χρόνο να μελετήσω τις διαδρομές δεν έχω. Θα το έχω όμως υπόψη μου και στην πρώτη ευκαιρία..

    Με μια γρήγορη ματιά που έριξα νομίζω πως μπορώ να βοηθήσω όσον αφορά τους χρόνους και το πόσο εύκολα ή δύσκολα βγαίνουν τα χλμ σε κάποιες διαδρομές απ' αυτές που έχει βάλει ο Νίκος.

    Φυσικά δεν χρειάζεται να πω πως για την διανυκτέρευση στη Θεσσαλονίκη μπορείτε να με υπολογίζετε ακόμα και αν δεν μπορέσω να συμμετάσχω. Ασφαλής χώρος για τις μηχανές υπάρχει όσοι και αν μαζευτούμε. Χώρος για να κοιμηθούμε θα βρεθεί.

    Με την πρώτη ευκαιρία θα επανέλθω.
    Sent from me using a computer.

  14. #74
    Εδώ είναι που εκδηλώνουμε ενδιαφέρον???




    Υπάρχει η στιγμή που πρέπει να κάνουμε τα πράγματα να συμβούν,και η στιγμή που πρέπει να αφήσουμε τα πράγματα να συμβούν

  15. #75
    κοκορετσι μελος Το avatar του/της intruder
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    648
    ο δρομος παλαια ε.ο κοζανης ιωαννινων εδω κ ενα μηνα ειναι κλειστος απο τον πενταλοφο κ μετα(ετσι γραφει πινακιδα στην εγνατια οδο)
    ....και το στηλιαρι απο το τσεκουρι του ξυλοκοπου, απο το λογγο βγαινει...

Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Την καλησπέρα μου φορουμίτες
    από asmar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2004, 16:05
  2. Την καλημέρα μου !!!
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 11:32
  3. Γαμω Την Γκαντεμια Μου....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 09:33
  4. ΑποΧωρηση Απο Την Εργασια Μου
    από dela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 20:05
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF