Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 50

Θέμα: Η παλια...καλη εποχη(1978-1985,βαλτε φωτο,μονο για παλιους...)

  1. #1

    Η παλια...καλη εποχη(1978-1985,βαλτε φωτο,μονο για παλιους...)

    Η κουκλαρα μου.Την αγορασα το '82 και την εχω μεχρι σημερα.Τοτε την θαυμαζαν ολοι και τους περιφρονουσε ΟΛΟΥΣ με ενα ανοιγμα...Αλλα και τωρα γελαω με αρκετα 600 που μου κολανε.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc000401.jpg 
Προβολές:	453 
Μέγεθος:	93,9 KB 
ID:	22408

  2. #2
    και εμενα την δικη μου πρωτη κουκλα μου την εκανε δωρο ο μπαμπας (τρελλος μηχανοβιος) εν ετη 1983

    Kawasaki Z-1000j


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	loukas.jpg 
Προβολές:	391 
Μέγεθος:	60,3 KB 
ID:	22409
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  3. #3
    Και μετα απο λιγο καιρο μπηκε και ενα Διχρονο στην οικογενεια

    Yamaha RD-350 YPVS


    Η Συγκεκριμενη φωτο ειναι απο το τριτο RD -350 που ζει και λειτουργει κανονικα και σημερα με πανω απο 170000 χιλ,Ψαχνω να βρω τα ενδιαμεσα 2, RD-350 --RD-500 V4 σε φωτο , μολις τα βρω θα τα ποσταρω ..

    Αν δεν βρω ? θα ποσταρω το καινουργιο RD-500 που με μολις 9000 χιλ θα γινει δικο μου σε λιγες μερες ...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	rd-350.jpg 
Προβολές:	377 
Μέγεθος:	45,7 KB 
ID:	22410
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dexter
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    103
    ...που το τσιμπησες , πως , ποσο , πεςτα ολα , μου τρεχουν τα σαλια..

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
    ...που το τσιμπησες , πως , ποσο , πεςτα ολα , μου τρεχουν τα σαλια..
    Aπο γνωστο γνωστου προεκυψε, ο ιδιοκτητης μολις το ειχε παρει και αναγκαστηκε να το εγκαταλειψει λογω σπουδων στο εξωτερικο που ομως εμεινε εκει και εργαζεται πια εδω και τοσα χρονια ,το μηχανακι το εβαζαν μπρος συχνα πυκνα χωρις να κυκλοφορει και ειναι απλα καινουργιο ..

    1500 ευρω θα κοστισει ,και αν ολα πανε καλα μιας και υπαρχουν καποια μικροπροβληματα θα επισκεφθει αρκετα Track days ..
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από YPVS
    Και μετα απο λιγο καιρο μπηκε και ενα Διχρονο στην οικογενεια

    Yamaha RD-350 YPVS


    Η Συγκεκριμενη φωτο ειναι απο το τριτο RD -350 που ζει και λειτουργει κανονικα και σημερα με πανω απο 170000 χιλ,Ψαχνω να βρω τα ενδιαμεσα 2, RD-350 --RD-500 V4 σε φωτο , μολις τα βρω θα τα ποσταρω ..

    Αν δεν βρω ? θα ποσταρω το καινουργιο RD-500 που με μολις 9000 χιλ θα γινει δικο μου σε λιγες μερες ...
    μου αρεσει παρα πολυ η φωτογραφια σου με τον μεγαλο χρονο εκθεσης!

    Σαν να παει ο αναβατης-φαντασμα να την καβαλησει και να φυγει!

    Δεν ξερω αν το εκανες εσκεμενα,αν ναι, ευγε

  7. #7
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    μα καλά βρε μάγκες, τι σας έπιασε και θυμηθήκατε όλη την αρχαιότητα





















    πάντως πέρα το ότι σας πειράζω, είναι όμορφα που τα θυμάστε και μάς τα μεταφέρετε

    να στε πάντα καλά :wacko:
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  8. #8
    To XR το200 το ξερετε ολοι ελπιζω ( οσοι δεν το ξερετε δεν εχω φωτο σε καλη κατασταση παρτε ομως μια απο το τελευταιο μου στρητ ) NS400R POWER και στην ROTHMANS Version κυκλοφοραγε καποτε στην Καρδιτσα.
    Αυτη η φωτο ειναι απο το bikepics.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	honda-ns400-86-bikepics-263098.jpg 
Προβολές:	312 
Μέγεθος:	44,2 KB 
ID:	22466
    ΚΑΡΔΙΤΣΑ POWER
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=11736&perpage=5&pagenumber=4

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    μου αρεσει παρα πολυ η φωτογραφια σου με τον μεγαλο χρονο εκθεσης!

    Σαν να παει ο αναβατης-φαντασμα να την καβαλησει και να φυγει!

    Δεν ξερω αν το εκανες εσκεμενα,αν ναι, ευγε
    Η Φωτο ειναι περσινη και εχει τραβηχτει απο τον μετρ του ειδους Astroman

    οποτε τα ευγε πανε σε αυτον
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  10. #10
    Αγαπητέ γκαζοφωνίξ είμαι και εγώ λάτρης της παλιας καλής εποχής,
    Σου επισυνάπτω μερικές φωτό απο τις μοτό μου που ακόμα και σήμερα ειναι στην ίδια κατασταση..........(θυμάμαι την καλή χρονια..1982....εγώ πιτσιρίκος στην παραλιακή με ένα CD750K..σχεδόν βασιλιάς.....καθώς και την πρώτη μου εμπειρία στα χιλιόμετρα.....195 τελική...αντε να με πιάσουν....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	resize of samurai.jpg 
Προβολές:	296 
Μέγεθος:	32,9 KB 
ID:	22472
    ride hard.....die free, κι αν είμαι Rock μη με φοβάσαι , έγινα κιόλας 57 ετων

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dexter
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    103
    Αρχικά δημιουργήθηκε από YPVS
    Aπο γνωστο γνωστου προεκυψε, ο ιδιοκτητης μολις το ειχε παρει και αναγκαστηκε να το εγκαταλειψει λογω σπουδων στο εξωτερικο που ομως εμεινε εκει και εργαζεται πια εδω και τοσα χρονια ,το μηχανακι το εβαζαν μπρος συχνα πυκνα χωρις να κυκλοφορει και ειναι απλα καινουργιο ..

    1500 ευρω θα κοστισει ,και αν ολα πανε καλα μιας και υπαρχουν καποια μικροπροβληματα θα επισκεφθει αρκετα Track days ..

    ..αδερφε το μονο που εχω να σου πω ειναι καλοριζικο και καλοταξιδο (το οτι ηταν ευκαιρια δεν χρειαζεται φυσικα να στο πω εγω) και προσεχε αυτην την κουκλα/τερας γιατι μας εχουν μεινει πολυ λιγες...

  12. #12
    και το CB 750 K


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	resize of boldoras1.jpg 
Προβολές:	297 
Μέγεθος:	36,5 KB 
ID:	22473
    ride hard.....die free, κι αν είμαι Rock μη με φοβάσαι , έγινα κιόλας 57 ετων

  13. #13
    .........Και το χωματουργικό μου εργαλείο.......ποιο πολλά χιλιόμετρα εχει κάνει σε χωματόδρομους στο σχιστό Κορυδαλλού παρά στον δρόμο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	resize of index2.jpg 
Προβολές:	296 
Μέγεθος:	7,4 KB 
ID:	22474
    ride hard.....die free, κι αν είμαι Rock μη με φοβάσαι , έγινα κιόλας 57 ετων

  14. #14
    1988 kawasaki AR 125.ο βασιλιας στα 125.Μετά τα rd 350 ηταν η καψούρα ..:a07: Αλλες εποχές.Τωρα και το 999 να είχα δεν θα Ένοιωθα τόσο περίφανος.
    για την φατσα μου δεν θέλω σχόλια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ανώνυμο1.jpg 
Προβολές:	294 
Μέγεθος:	45,0 KB 
ID:	22475
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  15. #15
    Για τον φίλο τον transalper 696 σου στέλνω μερικές φωτό απο την αναπαλαίωση που κάνω σε ένα xr 200


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	resize of xr.jpg 
Προβολές:	287 
Μέγεθος:	33,2 KB 
ID:	22476
    ride hard.....die free, κι αν είμαι Rock μη με φοβάσαι , έγινα κιόλας 57 ετων

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΟΣΑ Ninjakia ΕΙΜΑΣΤΕ????? ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ
    από stratosZX10 στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2015, 07:38
  2. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2007, 17:24
  3. Βάλτε φώτο των chiken strips σας
    από vaskunito στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2006, 21:03
  4. Βαλτε φωτο απο τα Ζ του φορουμ
    από maikz750madness στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2005, 20:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF