Σελίδα 112 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1262102107108109110111112113114115116117122 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.666 έως 1.680 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1666
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε άκουσα να έρχεσαι πριν σε δω κι έτσι πήρα θέση να σε χαιρετήσω εγκαίρως ...

    Ο τρικύλινδρος ήχος είναι χαρακτηριστικός (χωρίς να χαλάει τον κόσμο).
    I will take the mountains!

  2. #1667
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Με ειδα σημερα να πηγαινω για προπονηση και στο υψος τον αγιων αναργυρων να μενω απο βενζινη, με ειδα επισης να εχω ξεχασει το πορτοφολι σπιτι και να με σταματανε μπατσοι, με ειδα να ξενερωνω που πηρα λεωφωρειο τιγκΑ στα πρεζακια για να παω σπιτι,γυρισα με βενζινα και αφου ξεκινησα με ξανασταματησαν μπατσοι....Σας ειδα πως κοιταζατε το tdmακι επειδη ηταν κιτρινο,επισης ειδα και τα σορτσακια γαντια σωβρακα κ οτι αλλο ειχα στην τσαντα απλωμενα... Αλητες.... Ποσο πιο σκατα να.παει... ΑΑΑ σε ειδα και σενα βαραντερα να με κοιτας με λυπηση που εσπρωχνα το μηχανακι φορτομενος..

  3. #1668
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σας ειδα σημερα στο trackday, καλα ηταν, καλα να ειμαστε να τα ξαναπουμε!
    Μου εδωσε και συμβουλες ο Κωστας, θα προσπαθησω...

    Σας ειδα στο ακτινολογικο στο λουτρακι να με κοιτατε περιεργα που μπηκα να βγαλω πανοραμικη με φουλ εξαρτηση για πιστα πριν παω μεγαρα

  4. #1669
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Σε είδα τελευταία στιγμή μαλακιστήρι ντελιβερά που σε δρόμο μονής κατεύθυνσης πέρασες ξυστά από εμένα και το κράσπεδο και μετά σταμάτησες να δεις τις αντιδράσεις μου... η περιφρόνησή μου μάλλον σε χάλασε κωλόπαιδο, στο καπάκι άρχισες να προσπερνάς αντικανονικά αυτοκίνητα στη σειρά μπαίνοντας στο ρεύμα τους και ξαφνικά αποφάσισες να κοκκαλώσεις επιτόπου για να γυρίσεις να χαιρετήσεις κάποιον γνωστό σου που σου κόρναρε και σα να μην έφτανε αυτό άρχισες να βρίζεις τον χριστιανό που πάτησε απότομα φρένο για να μη σε πατήσει με το αυτοκίνητο :a31: Χάρη στην κοινωνία θα έκανε άμα πέρναγε από πάνω σου, δε βλέπω να έχεις πολύ λάδι στο καντήλι σου ακόμα...

  5. #1670
    Με είδες που βγαίνοντας από το στενό σα βλαμένος έπεσα με 2 χλμ ανά ώρα, γιατί το ζώον δεν είχα λίγο υπομονή να περιμένω να περάσει και το τελευταίο αυτοκίνητο για να στρίψω δεξιά στην Αλεξάνδρας και σάστισα.
    Ευτυχώς που η κυρά δε χτύπησε και κρατήθηκε όρθια, όσο με νύχια και με δόντια άφηνα το σκούτερ να ακουμπήσει κάτω απαλά.

    Να είσαι καλά που σταμάτησες και ρώτησες αν είμαστε καλά, μια χαρά είμασταν, μόνο ο εγωϊσμός πληγώθηκε και κανά 200άρι gr βενζίνη που χύθηκαν.

  6. #1671
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/08/2012
    Μηνύματα
    57
    Σε είδα παππού ν' ανοίγεις την πόρτα του Avensis σου σήμερα το μεσημέρι στην Ηλιούπολη.....σε είδα 2 nanosecond πριν πέσω πάνω σου.....ότι την είχα πάρει από service την καλή και την είχα πλύνει. Μπροστινά πλαστικά, ζελατίνα, κάγκελα και μπαγκαζιέρα....adios amigos. Kι εγώ να σφαδάζω κρατώντας το γόνατό μου ξάπλα στον δρόμο....

    Μετά σε είδα να κλαίς σαν μικρό παιδί και να μην φεύγεις από δίπλα μου....να μου λες ότι θα φροντίσεις ότι χρειαστεί για εμένα και την μηχανή. Δεν μπόρεσα να σου κρατήσω κακία ρε παππού.....όλοι παιγμένοι είμαστε και οδηγούμε σαν ζαβλακωμένοι. Σε ηρέμησα, μου έκανες αμέσως φιλική δήλωση ότι φταις και ήπιαμε μαζί κι έναν καφέ..... το γόνατο πονάει και πρήστηκε αλλά ευτυχώς δεν έσπασε κάτι. Το CBF θα φτιαχτεί......να προσέχεις την άλλη φορά, καλό σου βράδυ...

  7. #1672
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    Σε άκουσα μόλις βγήκα από το παρκαρισμένο κουτί μου....ο ήχος γνώριμος.....έψαχνα να δω από που....και να που ξεπροβάλλει ξάπλα στη στροφή στον Άγιο Ανδρέα ένα 990 Adv ανθρακί.....και καπάκι στην αριστερή μετά (η αλήθεια ήταν πως με χάλασε που εγώ τελικά ήμουν με το κουτί) .....αλλά το περίεργο ποιο ήταν;;;Σε ακολουθούσε κι ένα σκουτεράκι από πίσω!!!
    Τελευταία τροποποίηση από parachuter; 07/02/2013 στις 09:02.

  8. #1673
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα σημερα, περνωντας εγω αναμεσα απο τα σχεδον σταματημενα αμαξια στην Τσιμισκη μπροστα στην Αριστοτελους, να πεταγεσαι με τον παπιο σου μπροστα απο ενα βαν - φορτηγο (δεν θυμαμαι ακριβως) αλλα τελικα να σταματας, αφου με ειδες και να σε αποφευγω, οχι ομως για περισσοτερο απο 5 εκατοστα...
    Ισως αν δεν σηκωνα το ποδι να μου το ειχες φαει..
    Αν και σε εκοψε να σταματησεις και αποφευχθηκε το μοιραιο, το μπινελικακι σου το φαγες, καθοτι με κοψοχολιασες...



    Ειδα και εσενα λιγα λεπτα νωριτερα με το ασπρο xciting300 και τον σκυλο στα ποδια, ο σκυλος γαμ@τος, εσυ ακρανοτος και το λουρι του σκυλου δεμενο ολο γυρο απο το τιμονι. Για κανα 2 λεπτα μετα σκεφτομουν τι θα γινοταν ετσι και εκανε πως εφευγε ο σκυλος...
    Τελευταία τροποποίηση από Bradipous; 07/02/2013 στις 20:19.
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  9. #1674
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε ειδα βρωμερε και τρισαθλιε τυπε κουτακια βλαμενε,πρασινο ηταν σε μενα το κωλοφαναρο περιμενες στο κοκκινακι σου μια χαρα, ηταν αναγκη οταν το διεσχιζα να ξεκινησεις με κοκκινο ηλιθιε? Στο τσακ την κρατησα ορθια κ δεν σε ενοιαξε καν.... Συνεχισες.... Δν ηξερες ομως οτι σε αυτο το σημειο υπαρχει κ αλλος δρομος που βγαινει απο πανω σου... ΛΥΠΑΜΑΙ μονο που εισαι και μοτοσυκλετιστης,ξερω οτι το διαβαζεις λογικα αυτο γιατι υπηρχε ρουφιανο-αυτοκολιτο στο πισω μερος του κουτιου σου μοτο.γρ αν θες εξηγισεις για το σπασιμο του τζαμιου σου στειλε μ εδω να τα πουμε καθως το να μην πεσω ηταν κωλοφαρδια ο καημενος ο ντελιβερας διπλα μου ομως εσκασε στο πεζοδρομιο κ εφτυχως δεν χτυπησε εισαι κολοφαρδοε κ συ επισης ομως γιατι δεν θυμαμαι τις.πινακιδες σου...Ευχαριστω τον απο πισω μου κουτακια για τα κορναρισματα κ το βρισιμο στον αλλον
    ΥΓ. Σκεφτομαι να σταματησω να κΒαλαω μηχανη με τοση γκαντεμια....

  10. #1675
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    ΧΤ_Billy μήπως έπινες καφέ σε κεντρικό πεζόδρομο της Κορίνθου σήμερα; Σε είδα (αν δεν κάνω λάθος δηλ.)

  11. #1676
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα σήμερα κατά τις 15:00 ρόδα αυτοκινήτου να αράζεις στη μέση της δεξιάς λωρίδας κάτω από τη γέφυρα της Κατεχάκη. Ευτυχώς ήμουν στη μεσαία και δεν χρειάστηκε ελιγμός. Ο παπόβιος στη δεξιά τελευταία στιγμή σε είδε. Στο επόμενο φανάρι άραξα στο πλάι και κάλεσα τροχαία και το ανέφερα. Στο γυρισμό προς κέντρο μετά από 1ώρα δε κατάλαβα αν σε είχαν μαζέψει.....ήταν πηγμένη η άνοδος για να σε εντοπίσω. ελπίζω να σε μάζεψαν πριν μάζευες κανέναν άλλον.

    Σε είδα και σένα βεστρομά ακράνοβιτς κουστουμαρισμένος και σκαρπίνι να μας έχεις σπάσει τα @@ από την Πατησίων μέχρι τη Λιοσίων θέλοντας να βγαίνεις πάντα πρώτος και να χώνεσαι κάνοντας όλες τις άλλες μηχανές και αυτοκίνητα στην μπάντα. Δυστυχώς είσαι και πονηρός και έχεις πινακίδα με φουλ φιμε πλεξιγκλάς και όσο και αν σταμάταγα πίσω σου δε φαινόταν τίποτα από νούμερο και γράμματα.

    Δε σε χάλασε όμως που τα φώτα φρένων του κουτάκια δεν άναβαν και πήγες να πέσεις πάνω του. Από τις πολλές σφήνες και για να μας τη βγεις γρήγορος και κοιτάχτε πως το πάω.....τα μάτια μπροστά...όχι πίσω να δεις αν σε κοιτάμε.
    ξενέρωσα που το σωσες τελευταία στιγμή να πω την αλήθεια....ήθελα να τη φας με 20χλμ και να τσαλακωθεί η κουστουμιά και η αφεντομουτσουνάρα σου.


    Σε είδα και σένα κοπελιά με το λευκό σκουτεράκι με κρανάκι μπουφάν γάντια...και λέω ωραία πράγματα....μετά όμως γκρέμισες κάθε καρδούλα που είχα σχηματίσει γιατί έσφαζες όλα τα κόκκινα λόγω βιασύνης.

  12. #1677
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/06/2003
    Μηνύματα
    1
    Κυριακή, 10/2, μεσημεράκι.
    Σας είδα, παρέα με το πορτοκαλί tiger και τα υπόλοιπα 4-5 ον-οφφ, στην ταβέρνα της πλατείας στα Πίσσια. Ή μάλλον σας μισο-είδα, γιατί γυάλιζε πολύ η βιτρίνα, αλλά σας χάρηκα.(Το κόκκινο gsxr που πέρασε προς Σχίνο).

    Και σε είδα κι εσένα φίλε με το gs που ανέβαινες από Σχίνο προς Πίσσια μετά από λίγο και με χαιρέτισες...

  13. #1678
    Πολυτεχνίτης Το avatar του/της MuayThai
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    69
    Σε είδα που με είδες φίλε με το μαύρο RR στο φανάρι στη Β.Σοφίας, σε είδα μόλις ξεκινήσαμε να φεύγεις και με σούζα

    Σε βλέπω και σένα στον πύργο αθηνών πράσινο 636 με τις ρόζ αυτοκόλλητες πεταλουδίτσες πάνω στα φέριγνκ...

  14. #1679
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σε ειδα φιλε με το λευκο x-max σημερα κατα τις 16:00 πεσμένο στον ποδηλατόδρομο στην Αγ. Δημητριου με Κατσιμίδη στη Θεσσαλονικη. Ηταν ασθενοφόρο εκει και σου περνουσαν κολάρο στο λαιμο... ελπίζω να μην ειναι κατι πολυ σοβαρό. Περαστικά σου...
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  15. #1680
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikolhs Προβολή μηνύματος
    ... από Σχίνο προς Πίσσια ...
    Δεν ημουν με αυτη την παρεα, αλλα περναω συχνα απο εκει μονος βολτιτσα

    Σε ειδα Σαββατο βραδυ delivera να κανεις κατι ελιγμους περιεργους που ερχοσουν απο απεναντι... κοιταω πιο καλα και ηταν ενας κονος στη μεση του δρομου. Σταματησα, τον εριξα στο πορτ-μπαγκαζ του κουτιου (αφου ειδα οτι δεν ειχε φυγει απο καπου εκει γυρω, κανα γυφτακι θα το βουτηξε και θα το πεταξε εκει), και εφυγα, μην εχουμε ατυχηματα, ειναι και πολυ στενος ο δρομος εκει...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF