Σελίδα 121 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2171111116117118119120121122123124125126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.801 έως 1.815 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1801
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    σε είδα σήμερα στη κηφισίας στο ύψος του ότε,με το ducati 1098 σου και το arai σου,απλα θεικός ο ήχος της καλής σου..καλούς δρόμους να έχεις..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  2. #1802
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σας είδα αρκετούς προχτές στη βόλτα μας και πολύ γούσταρα!
    Θύμιζε λίγο άλλες εποχές...


    Σας βλέπω να σχολιάζετε που δε σας χαιρετάνε! Ε, και? Τόση εμμονή πια? Cool!

  3. #1803
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Το είδα και δεν το πίστευα....σήμερα το πρωί στην γέφυρα της Ν.Φιλαδέλφειας "μπαμπάς" με 5-6 ετών παιδάκι πάνω στο σκουτεράκι να το έχει δεμένο πάνω του με κάτι σαν ζώνη.Μέτα βίας το πιτσιρίκι κρατιόταν από πάνω του....τι να πείς.....
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #1804
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε είδα ΚΤΜακια σήμερα το απόγευμα με το πορτοκαλι 990 adventure σου να ξεκινάς απο το φανάρι των ΤΕΙ της Αθήνας με σούζα και να το πηγαίνεις πορεία...Το ευχαριστηθηκα αλλά άργησα να ξεκινήσω απο το βενζινάδικο και σε έχασα!!!

  5. #1805
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα καθώς πήγαινα Χαλκιδική , με το Translap σου,σε χαίρετησα και ανταπέδωσες.
    Σε είδα στην συνέχεια με το πορτοκαλί CBR 125 2005 , και χαιρέτησες και ανταπέδωσα.

    Επίστροφή.

    Σε είδα Ducatti 749 κόκκινη πήγαινες προς χαλκιδική και απο πίσω ήταν ένα Gixxer Μαύρο; χαιρεήσατε και ανταπέδωσα

  6. #1806
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    ..ειδα σημερα το πρωι περιφεριακη Υμητου χτυπημενο μαυρο Ζ με ζελατινακι και τους τροχαιους να μετρουν αποστασεις κτλπ.
    Ελπιζω να εισαι καλα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  7. #1807
    Όχι ο βασιλιάς..ο άλλος.. Το avatar του/της Nestor
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    2
    Σε είδα παππού με το κόκκινο παπί να περνάς το stop, τη καρδιά μου να φτάνει στο παπούτσι γιατί ήδη είχα δει το λευκό peugeot με το οποίο θα διασταυρωνόσουν και είχα κόψει για να αφήσω να εξελιχθεί η μαλ..κία. Ευτυχώς σε είδε έγκαιρα και σου έδωσε προτεραιότητα και λίγο καιρό ζωής ακόμη. Εσύ μάλλον δεν είδες τίποτα.

  8. #1808
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα πιτσιρικά να με χαιρετάς και σου κόρναρα! σε είδα κι εσένα με το cbr να παρκάρεις φούλ εξοπλισμένος και σου κόρναρα!

  9. #1809
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σας ειδα χθες Norton να γυριζετε απο βολτα στο Ναυπλιο και χαιρετηθηκαμε, ωραιοι ειστε!


    Σε ειδα και εσενα σημερα ΖΩΟ με το πρασινο Saxo στον κεντρικο δρομο στο Κιατο να μου πεταγεσαι απο εκει που ειχες παρκαρει με φορα, το πολυ 3 μετρα μπροστα μου... τα ABS στο γκολφ δουλεψαν υπερωριες και ισα-ισα την γλυτωσες... και ενω σου πατησα κορνα μπας και προσεξεις λιγο, εβγαλες και το χερι απο το παραθυρο και μου εκανες και χειρονομιες και πηγες να σταματησεις για να ζητησεις και τα ρεστα, αντι να ζητησεις συγνωμη (αν και με τοσο αστρονομικη βλακεια, ουτε η συγνωμη σου θα μετρουσε), αλλα οταν ειδες να πανε να ανοιξουν οι πορτες και τρεις μουσατους μαλιαδες να σε βριζουν εκανες την κοτα και εφυγες ΖΩΟ.
    Στον ιδιο δρομο γυριζωντας απο την δουλεια σε ειδα ντελιβερα να βγαινεις απο μια αυλη κοιτωντας το απειρο, και πεταχτηκες και εσυ στον δρομο χωρις καν να δεις αν ερχεται κανενας (κοιτουσες απεναντι, δεξια, το βουνο?), εκανα λιγο αριστερα και σε απεφυγα, σου πατησα και ενα *μπιπ* την κορνα να καταλαβεις οτι καποιος ειναι διπλα σου, και ανταπεδωσες με κορνα-χαιρετισμο!?!?! Δεν πατε ΚΑΘΟΛΟΥ καλα...

  10. #1810
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Είδα και εγώ αυτοκίνητο, με άντρα οδηγό και γυναικόπαιδα να βγαίνει από στενάκι που είχε στοπ χωρίς να κοιτάξει και από τις δύο πλευρές. Υποψιασμένος, όμως εκοψα ταχύτητα, αλλά αναγκάστηκα να φρενάρω απότομα για να μη γίνει ζημιά. Ο οδηγός του αυτοκινήτου ΚΥΡΙΟΣ με κεφαλαία, μου ζήτησε ΣΥΓΓΝΩΜΗ γιατί ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΕ από την πλευρά που ερχόμουν. Επέμενε μάλιστα να περάσω ενώ είχε μισοβγεί στο δρόμο, αλλά του έκανα νόημα μιας και είχε κλείσει την κυκλοφορία σε όλα τα ρεύματα. Περνώντας δίπλα μου μου ξαναζήτησε συγγνώμη. Κάπου υπάρχουν ακόμα άνθρωποι....

    αντίθετα, παπάκιας επέμενε να με περάσει από δεξιά, ενώ είχα ήδη ανάψει φλας για να στρίψω σε στενό. Όταν εγώ έστριβα, ο παπάκιας γκάζωσε, και γραπώθηκε στο πίσω πίσω μασπιέ μου, με αποτέλεσμα να ξαπλωθεί φαρδύς πλατύς στο δρόμο και το παπί να σκάσει επάνω σε ένα παρκαρισμένο... Σηκώθηκε βρίζοντας (!!!) και μου είπε γιατί έχεις αναμμένο φλας δεξιά και στρίβεις; Εγώ νόμιζα ότι το άναψες για να σε περάσω (από δεξιά !!???). Φυσικά δεν είχα ούτε όρεξη να ασχοληθώ μαζί του και του είπα να καλέσουμε την αστυνομία, για τα περαιτέρω. Μόλις το άκουσε αυτό σηκώνεται, πιάνει το παπί και φεύγει καπνός! Όσο για τον ιδιοκτήτη του παρκαρισμένου, κατέβηκε λίγο πριν φύγει ο πιτσιρίκος και ευτυχώς είχαμε δει και οι δύο το σκηνικό και την πινακίδα από το παπί. Κάποια στιγμή ήρθε και η αστυνομία, κατέγραψε το συμβαν και ψάχνει τον πιτσιρίκο να πληρώσει τα σπασμένα. Περαστικά του!!!!
    2 stroke Sport Touring

  11. #1811
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε είδα κύριε μαλάκα μου,ενώ ήμουν σταματημενος στο φανάρι στο Σχιστο μετά τη γέφυρα,να έχεις βγει στο αντίθετο να προσπερασεις πάνω στη διασταύρωση και να έρχεσαι κατα πάνω μου...Τελευταία στιγμή προλαβες και έκανες σφήνα ανάμεσα σε ένα φορτηγό και στη νησίδα,παραλίγο και θα με είχες βάλει γκολ στα διυλιστήρια!!!

  12. #1812
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα ηλίθιε με το μανάβικο-αγροτικό να ξεκινάς πάνω από στροφή παρκαρισμένο και να περνάω στο τσακ... σε είδα κι εσένα με το aprillia pegaso να μου κορνάρεις, , καλούς δρόμους!!!

  13. #1813
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    σε ειδα ρε ατιμε να μου παιρνεις το BSA μεσα απο τα χερια.....

  14. #1814
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.968
    Ευτυχώς σε είδα ξεκράνωτε με το Ηayabusa και 2 σακούλες από super market στο δεξί χέρι να μου κάνεις σφήνα αντικανονικά... σε έκοψα από πρίν για μαλάκα και ευτυχώς δικαιώθηκα (και σώθηκα...)

  15. #1815
    ρε φιλε με το xt το απογευμα στην αθηνων λαμιας, όταν σπας καθρέπτη αυτοκίνητου με μπουνιά κοίτα τους καθρέπτες σου πρώτα.. τα τζάμια με πήραν στο πόδι..

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF