Σελίδα 122 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2272112117118119120121122123124125126127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.816 έως 1.830 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1816
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα καραγκιοζη με το κρυπτον στη κηφισιας να κοβεις το κοκκινο ακρανωτος με το γυαλι και να βριζεις και απο πανω το πεζο που περναγε κανονικα οταν πηγες να τον παρεις μαζι σου.
    μα ποσο ζωον εισαι??

  2. #1817
    Νέο μέλος Το avatar του/της Nina-Matilda
    Εγγραφή
    02/04/2013
    Μηνύματα
    1
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    σας είδα σύντροφοι του ΜΟΠ (Μοτοσυκλετιστικος Ομιλος Πτολεμαίδας) να πίνετε το καφεδάκι σας χθες το πρωι στους καταρράκτες της Εδεσσας και σας χάρηκα

    Την επόμενη φορά αγαπητέ Σπύρο, να έρθεις στην παρέα μας να πιουμε μαζι καφεδάκι!!!

  3. #1818
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα georgio-ποδηλατη

    ειδα και σενα κοπελια στο αιγαλεω με το κατεμι το πολεμικο, την κρανουμπα την εντουραδικια, τη μασκα και ... την σακουλα απο το αττικα με τα καινουργια παπουτσια ετοιμη να σου σκιστει και σου το ειπα. παρακαλω

    και τελος...διποδο ζωο, αν ποτε σε ξαναπετυχω να πετας τα χαρτια απο την τυροπιτα οπως εκανες χτες προκλητικα διπλα μου στις γραμμες, στην κωνσταντινουπολεως, δεν θα τα μαζεψω και θα σου τα σκασω πανω στο παρμπριζ αλλα θα σε σταματησω και θα σου τα δωσω να τα φας!αντε με τον καθε πουστη.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #1819
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    σε είδα δεξιό αντίβαρο να λείπεις απο το hornet σημερα το πρωί και ΣΚΕΥΑΣΤΗΚΑ !!!! μα πόσο μαμάκας είσαι αγόρι μου αφού δέν μπορούσες να πάρεις και το άλλο το ένα τι το θες πάρε και το δεύτερο να τελειώνουμε , χαμένο κορμί που αν σε 'έπιανα θα στα φόραγα σκουλαρίκια
    el Capitan

  5. #1820
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Περίεργο πράγμα ρε παιδί μου , στο φανάρι άσπρο Honda CBR 1000 R , αντίθετο ρεύμα εσύ και εγώ στην άλλη μεριά εγώ χάζευα το δικό σου και εσύ το δικό μου και όταν ξεκινήσαμε το ίδιο ... σε χαίρετησα αλλα΄με έγραψες στα @@ σου !
    Ε ,ρε Σαλονικιε!

  6. #1821
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Περίεργο πράγμα ρε παιδί μου , στο φανάρι άσπρο Honda CBR 1000 R , αντίθετο ρεύμα εσύ και εγώ στην άλλη μεριά εγώ χάζευα το δικό σου και εσύ το δικό μου και όταν ξεκινήσαμε το ίδιο ... σε χαίρετησα αλλα΄με έγραψες στα @@ σου !
    Ε ,ρε Σαλονικιε!
    ******

    ΣΕ ΕΙΔΑ ηλιθιε με την παπια να μου μπαινεις χωρις φωτα χθες βραδυ απο δεξια στο στενο δρομακι που κινουμασταν, φυσικα δε σε ειχα δει, παραλίγο να σε κλεισω και στο ΤΣΑΚ σε πηρα πρεφα και σου εκανα χωρο... κι εσυ... με χαιρετησες-ευχαριστησες που σ αφησα να περασεις! Ε, εισαι μλκας! Τιποτα δεν καταλαβες!

    ΣΑΣ ΕΙΔΑ Δ.Ι.Α.Σ και μολις κι εσείς με κοιτάξατε είπα απο μεσα μου χαμογελωντας "πάλι τα ιδια θα έχουμε...."
    Ε, φυσικα δεν επεσα εξω... μερικά μετρα παρακάτω, επί της Πανεπιστημίου, μέσα στη μεσαία λωρίδα μου κάνατε ντου... και με σταματήσατε στην αριστερή, ΠΑΝΩ στην λεοφωρειολωρίδα που ανεβαίνει
    Ρε πστ μου, δε γινεται αυτη η κατασταση 2-3 φορες τη βδομαδα η ιδια ιστορια... ή φατσα πρεπει να αλλάξω ή αμαξι!
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 04/04/2013 στις 12:35.

  7. #1822
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σας είδα φευγαλέα σήμερα στη Γλυφάδα, αλλά επέστρεψα να σας αποθανατίσω...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG-20130404-00123.jpg 
Προβολές:	734 
Μέγεθος:	101,9 KB 
ID:	286645
    The mountain is you

  8. #1823
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σε είδα σήμερα ξέγνοιαστε καβαλάρη...νομίζω πως το κράνος σου είναι μικρό και χρειάζεσαι μεγαλύτερο νούμερο γιατί δεν προστάτευε όλο το ρεζερβουάρ, άσε που το είχες και και άμα έπεφτες θα έφευγε από το καημένο το ρεζερβουάρ και θα ήταν εκτεθειμένο στην πτώση...

  9. #1824
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    Σας είδα φευγαλέα σήμερα στη Γλυφάδα, αλλά επέστρεψα να σας αποθανατίσω...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG-20130404-00123.jpg 
Προβολές:	734 
Μέγεθος:	101,9 KB 
ID:	286645
    Πως τα φέρνει η τυχη...
    ήθελα καιρό να πάω από το 500 και όταν πήγα βρήκα αυτούς!
    Καλό δρόμο να έχετε στο ΜΑΚΡΥ ταξίδι!
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων IMG_0862.jpg‎  

  10. #1825
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Σε είδα manhunter στην πλατεία Καραισκάκη σημερα το πρωι meto busa σου, ημουν με το αμάξι όμως και δεν με είδες.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #1826
    ντελιβερας με κιτρινο κουτι valentino rossi 46 και φουλ εξοπλισμενος, μιλαμε για πολυ φουλ οχι μαλακιες!!!
    ποιος ειναι??? σιγουρα θα τριγυρνα εδω μεσα...!
    μπραβω ρε φιλε εισ' ωραιος!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  12. #1827
    Eιδα το varadero club να πινει καφε Αθανασιου παραλια Καλαματας και μετα να φευγει προς τα πανω.
    Καλη επιστροφη !
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  13. #1828
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    νομιζω σε ειδα nio προχτες την παρασκευη το μεσημερι να κατεβαινεις την ελ.βενιζελου κατα τις 4.ημουν με το ποδηλατο και δεν προλαβα ουτε να σε δω καλα ουτε να μιλησω....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #1829
    The best is yet to come.. Το avatar του/της Dragonfly
    Εγγραφή
    05/04/2005
    Μηνύματα
    8
    Σας ειδα ολους το Σαββατο το πρωι και τα ειδα και ολα! Απο Αθηνα-Χαλκιδα για Αλιβερι με την μαυρη τη γρια ημουνα!, ενα μηχανακι μονο χαιρετισε, αλλα αυτο δεν με πειραξε τοσο, οσο τα παπουδια και οι Χαλκιδοκαγκουρες που στο δρομο για Νοτια Ευβοια, δεν ξερουν τι θα πει λωριδα, δεν ξερουν τι θα πει στριβω αριστερα στο χωραφι μπαινοντας αντιθετο ρευμα διχως φλας! και μαλλον δεν ξερουν οτι οταν σε ενα μηχανακι το κεφαλι του οδηγου ειναι πιο κατω απο το τιμονι δεν μπαινεις στη λωριδα του για να του κανεις fatality!
    Δοξα στον μεγαλοδυναμο γυρισαμε σωοι!

  15. #1830
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σας ειδα οπισθια μου να εχετε μουδιασει μετα απο 7 ωρες οδηγηση με το κουτι!

    Σε ειδα και εσενα squid με το R6 να με περνας με σουζα βγαινοντας απο το Κιατο, και αμεσως μετα στη στροφη στα σφαγεια να προσπαθεις να το στριψεις αλλα να μην το πολυ-εχεις...
    Σε ξαναειδα να με περνας μετα απο λιγο μπαινοντας Κορινθο, και μετα να ξανασηκωνεις ροδες...

    Σε ειδα και εσενα με το παπι μεσα στην Κορινθο, με μια αλυσιδα να κρεμετε απο καπου πανω απο το παπι δεμενη, και να κυλαει ακριβως διπλα στην πισω ροδα, ετσι και την πατουσες την ειχες πολυ ασχημα... αρχισα τις κορνες και να σινιαλα, καποια στιγμη πηρες χαμπαρι, σταματησες, ειδες τι επαιζε και μου ζητησες με ενα μεγαλο χαμογελο ευχαριστω. Πακι προσεχε, ησουν ετοιμος για σαβουρα!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF