Σελίδα 124 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2474114119120121122123124125126127128 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.846 έως 1.860 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1846
    Σε είδα με το Gilera Saturno Sport στην Πάτρα προχθές.Σε άριστη κατάσταση η μηχανή,μου έφτιαξες τη μέρα!

  2. #1847
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    εχτες κατα τις 20.30 στο φαναρι που βγαζει απο τροκαντερο παλικαρι 2καβαλο με τριβαλιτσο μπαντιτ και με αυτοκολητακι μοτο.ποιος?

    σε χαιρετησα δειχνοντας σου το δικο μου αυτοκολητο και την εκανα για π.φαληρο.

    το κρυπτονακι που περιμενε διπλα σου να αναψει πρασινο το φαναρι.
    Κι εγώ σε είδα.... αλλά μέχρι να στροφάρει ο καμένος εγκέφαλος είχες εξαφανιστεί.

    Στην αρχή νόμιζα ότι μου έλεγες πως ξέχασα τα κλειδιά στη πίσω βαλίτσα (ναι το κάνω σχεδόν καθημερινά ) όταν συνειδητοποίησα τι μου λες είχες ήδη στρίψει δεξιά.

    Υ.Γ. Αυτό το φανάρι πως και δε το πήραν χαμπάρι οι ζογκλέρ; Τρως, πίνεις, κοιμάσαι, ξυπνάς κι ακόμη κόκκινο είναι!!

  3. #1848
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σας χαιρέτησα στο δρόμο για Λαγκαδια (2 KTM ADVENTURE, TDM 900,.....) καλούς δρόμους !!!!!!!

  4. #1849
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα χθες το πρωι με το πάπιο μπροστά από το Καλιμάρμαρο με το αυτοκόλλητο του μοτο.γρ στην μπαγκαζιέρα και το ασημί Shoei κράνος...

    Σε είδα στην Κηφισίας με το κίτρινο GS650 (και με μουσταρδί μπουφάν) και τ' αυτοκόλλητα του moto.gr...

    1. Ήταν η μέρα του αυτοκόλλητου χθες
    2. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πηγαίνετε αναμεσα στα κουτιά με την ιδια ταχύτητα με αυτά...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #1850
    Σε είδα στο φανάρι πριν την Αμερ. πρεσβεία με το κόκκινομαυρο 954 + Nakano κρανάκι.

    Σου έσκασα ένα φάσκελο, αλλά δεν πήρες χαμπάρι...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #1851
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Σε είδα στο φανάρι πριν την Αμερ. πρεσβεία με το κόκκινομαυρο 954 + Nakano κρανάκι.

    Σου έσκασα ένα φάσκελο, αλλά δεν πήρες χαμπάρι...
    Δεν κοιτάω τριγυρω μου εκει, για να μην με κοιτάνε!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #1852
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Σε είδα φίλε με το transalp 650 στην Βασ. Κων/νου το πρωί, με μαύρο δερμάτινο μπουφάν, κρανος αράι, γυναικείες μπότες dainese και αυτοκόλλητο μοτο στη μπαγκαζιέρα. Τα τσάκισες όλα τα περτικαλί φανάρια . Βιαζόμασταν;

  8. #1853
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dmf Προβολή μηνύματος
    Σε είδα φίλε με το transalp 650 στην Βασ. Κων/νου το πρωί, με μαύρο δερμάτινο μπουφάν, κρανος αράι, γυναικείες μπότες dainese και αυτοκόλλητο μοτο στη μπαγκαζιέρα. Τα τσάκισες όλα τα περτικαλί φανάρια . Βιαζόμασταν;
    Με μένα μοιάζει αυτός... αλλά πού τα είδες όλα τα περτικαλί ρε φίλε; Ένα πέρασα (Ριζάρη) και σταμάτησα στο επόμενο. Και αυτό για να μην φορέσω τον πίσω που ερχόταν αποφασισμένος. Μήπως ήσουν αυτός; Άσε που τελευταία ειδικά δεν βιάζομαι να φτάσω στη δουλειά..
    safety doesn't happen by accident

  9. #1854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    μουσταρδί

    πορτοκαλι ηταν...

  10. #1855
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σας είδα σήμερα παρέα με τα 3 Τiger στους πίσω δρόμους κοντα στην Καλλικρατεια Χαλκιδικης... κανεις απο δω?
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  11. #1856
    Και τι δεν είδα τελευταία.
    Νταλίκα που έγραφε the doctor και τον ήλιο του rossi στο πλάι κοντά στην Καβάλα.
    Σήμερα πολλά γκρουπάκια μηχανών στην Βέροια.Ζευγαράκια, πατεράδες με παιδιά, καγκουράδες.
    Χαιρέτησα και μια τριάδα ssάδων που ανέβαιναν προς Κοζάνη. (ένα χέρι που βγήκε από κουτί αν είδατε.. )
    Όποτε παίρνω άδεια όλο και πληθαίνουν οι μηχανές στους δρόμους και ζηλεύω ρεε

  12. #1857
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    κατεμι και ντουκατι φευγατε απο καπανδριτι σας χαιρετησα απο κουτι

  13. #1858
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σας είδα όλους να έχετε ξεμυτίσει με πάσης φύσεως εργαλεία... μέχρι και καγκουρόπαπα . Στρίψαμε χαρήκαμε χαιρετήθηκαμε με αμέτρητους από εσάς
    Σε είδα επίσης διαλυμμένο SS στον άγιο.. Δυστυχώς έμαθα ότι ο αναβάτης... Κάθε βδομάδα τα ίδια ρε πστμ
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  14. #1859
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα g_m 900 στο λιμάνι Πειραιά με το tdm κατα τις 19.00.
    Πέρασες και το σκελετό με plastidip?
    The only easy day was yesterday.

  15. #1860
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Ρε μπούλη με το FS 800, πιστεύεις ότι έχει έστω και ελάχιστο νόημα να ανοίξω οπουδήποτε μαζί σου, όταν το SD είναι πιο δυνατό ακόμη και από τα μεγάλα τα GS ??? Δεύτερον άμα ο άλλος είναι ακράνωτος δεν ανοίγω για κανένα λόγο και δεν κάνω το παραμικρό. 3ον και κυριότερο, στη Κηφησίας πήχτρα στην κίνηση με πορεία να χει κλείσει το άλλο ρεύμα κι σχεδόν όλο το κέντρο, γιατί να μου κλείνεις το δρόμο γκαζώνοντας προσπαθόντας να βγεις μπροστά από μένα ? Προφανώς για να μου κλείνεις το δρόμο και να με καθυστερείς και να κινδυνεύεις να καρφωθείς σε σταματημένα....

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF