Σελίδα 15 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819202565115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #211
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ειστε τοσο ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟΙ!!!

    ακρανωτοι,πανω σε ss,δικαβαλοι,σαββατο στη πολη...μολις ακουσετε εξατμιση και δειτε αλλον με ss και δη προβλεπομενο κανετε ΟΤΙ μαλακια σας κατεβει στο κεφαλι!!!

    2 στα 2...και μετα....κριμα το(α) παιδι(α)....

    καλη τυχη...η καλη ψυχη...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #212
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα πανίβλακα με το passat να μην τηρείς προτεραιότητα σε κυκλικό κόμβο και σταμάτησες στο τσάκ και με κοίταγες απορρημένος....κοίτα καλύτερα το τεράστιο στόπ....γρόθε....
    σας είδα και σας τσοπανόσκυλα να μου ορμάτε και ευτυχώς σταμάτησα και έριξα κανα δυό κόφτες,γιατί με την κόρνα δεν φοβάστε...

  3. #213
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2008
    Μηνύματα
    13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gliout
    Χθες το βράδυ στο πλοίο Κέρκυρα Ηγουμενίτσα. Πήγαινες για Αθήνα, με στάση Αρτα, εγώ Γιάννενα.

    Είπαμε πριν βγούμε τα δικά μας..Καλούς δρόμους!
    Καλούς δρόμους θα τα ξαναπούμε
    vp

  4. #214
    Σε είδα "αντιθαμβωτική αυτοκόλητη ζελατίνα" των 7.50 ευρώ σήμερα το πρωι στο δρόμο για τη δουλειά να έχεις ΘΑΜΠΩΣΕΙ και να μην ξεθαμπώνεις με τπτ
    Yamaha FZS 600

  5. #215
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα σήμερα παλίκαρε να σπρώχνεις στην εθνική στο ύψος του Μετροπόλιταν πρός Πειραιά το διχρονάκι σου,σταμάτησα και μου είπες μάλλον βραχυκυκλωμένο μπουζί γιατι βετζίνα είχες.Σε πήγα πατάκι τέρματα με το σκούτερ (80+ χιλ) μέχρι το λιμάνι που έφευγες στην Ε2 πύλη για Μυτιλήνη και μου φυγέ η πίστη αλλά πολύ χάρηκα που σε βοήθησα,μου πρόσφερές λεφτά για την βοήθεια και φυσικά αρνήθηκα φεύγοντας.

    Το ευχαριστώ αρκούσε.

    Ελπίζω να το πρόλαβες τελικά το πλοίο.


    Α και πού είσαι την επομένη φορά κράνος.
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #216
    Θα προσφωνούσα σκ@τόγερε αλλά με έχουν προλάβει άλλοι...
    Σε είδα λοιπόν, τρισάθλιο κουφάρι, με το Swift του 199κάτι να κάνεις αναστροφή μέσα στην εθνική στο ύψος της καντίνας στο Καλάμι και παρολίγο να πάρεις στον άλλο κόσμο (για τον οποίο οδεύεις ούτως ή άλλως σύντομα) και εμένα με τα κοπέλια μέσα, και ένα δυο μηχανάκια που πρέπει να έφτασε το σκ@τό στο άρβυλο, και κάνα δυο αμάξια από την άλλη μπάντα....
    Και δεν κατάλαβες και τίποτε από ότι έγινε!

    Και επίσης, μωρή μαγδάλω (γιατί δεν πάει ο νούς σε άλλο χαρακτηρισμό) ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΗΜΑ "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ" ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΜΒΟ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΒΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ!!!!!
    Έτυχε και πέρναγα, έτυχε, και αφου γ@μήθηκα να κορνάρω και να πετάω φώτα και ξελαρυγγιάστηκα) και πήρες (μάλλον) πρέφα τι γίνεται.
    Αυτό εδώ δεν είναι οδικό δίκτυο και οι χρήστες του δεν είναι άνθρωποι! Εφιάλτης στο δρόμο με άφθονα death wish είναι!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  7. #217
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CHRISTOF
    Εγγραφή
    09/01/2008
    Μηνύματα
    217
    Σε είδα ρε φίλε το πρωί του Σαββάτου στην Πεντέλη, με 5 βαθμούς θερμοκρασία να με περνάς με 120+ χωρίς κράνος, χωρίς γάντια και με την μισή πλάτη έξω από το στενό δερμάτινο.

    Πέρα από το θέμα ασφάλεια, θα πω αυτό που έχουν πει πολλοί

    ΡΕ, ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΤΕ ????????????????????????????

    Είχε παγώσει το μυαλό μου μέσα από το κλειστό κράνος
    Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις

  8. #218
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είδα ταρίφα να αλλάζεις λωρίδα και να έρχεσαι κατα πάνω μου μεσημεριάτικα. Έξοδος διαφυγής δεν υπήρχε από αριστερά γιατί υπήρχαν οχήματα. Σου έσκισα την πόρτα με το σιδερένιο πατάκι και είσαι τυχερός πάρα πολύ τυχερός που σε γλύτωσαν οι περαστικοί γιατί θα σε κοπάναγα κουτουλιές με το κράνος μια βδομαδα.....!!!

    Και δεν φτάνουν όλα αυτά κατά τη γνώμη σου θα έπρεπε να κυκλοφορώ και πάνω στη διαγράμμιση και να μην καταλαμβάνω λωρίδα ολόκληρη!!!! Άκουσον!!!
    2 stroke Sport Touring

  9. #219
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα -βασικά πρώτα σε άκουσα- το απόγευμα τέρμα Αρδηττού ακριβώς πριν τη διασταύρωση με Βουλιαγμένης, i10 ή 20 μπροστά δεξιά μου να μην βλέπεις το χώρισμα για την έξτρα λωρίδα που πάει το τραμ και να περνάνε οι δεξιές σου ρόδες από μέσα και το υπόλοιπο αμάξι απ' έξω...

    Σταματάω μετά το φανάρι δεξιά, κάνω να κατέβω να σε βοηθήσω αν μπορώ σε κάτι, αλλά έχω το tankbag επάνω και δεν λέει να το αφήσω. Γυρνάω από το πεζοδρόμιο και περνάω από τη διάβαση των πεζών για να έρθω δίπλα σου και σε βλέπω, γυναίκα με κάποιο παιδάκι μαζί, χωρίς καν να βγεις από το αυτοκίνητο να δεις τι βάρεσε ρε παιδί μου και αν τρέχει κανένα υγρό από το αυτοκίνητο, να ξαναβάζεις μπροστά και να φεύγεις καβαλώντας τη νησίδα σα να μην τρέχει τίποτα...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  10. #220
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα με το μαύρο GSX-R 1000cc μέσα στο στρατόπεδο του 563 ΤΠ ,να κόβεις βόλτες , μιας και είσαι "παλιούρας" ...

    Απλά next time ,φόρα κράνος

  11. #221
    1) Μας είδα σήμερα Π.Ράλλη-Κηφισού να περιμένουμε να στρίψουμε για Νίκαια!
    1 στρώμα 1000, ενα er-6 και εγώ....
    ανάβει κόκκινο το πεζοφάναρο και ακούς τρία "κουμπώματα" 1ης λες και βάλαμε σφαίρα στη θαλάμη...το σκέφτηκα και χαμογελούσα μέσα απο το κράνος!
    καλές βόλτες αλάνια!

    2) Γραφική θείτσα Π.Ράλλη το κόβει ανελέητα δεξιά ανευ φλας....στο τσακ τη γλίτωσα γαμώ τον καθρέφτη σου,αν δεν το κοιτάς ξήλωσε τον να ξέρουμε+εμείς ότι είσαι ζώο να προσέχουμε!!

  12. #222
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είδα βλάκα με το σκούτερ να σφάζεις κατακόκκινο το φανάρι στην Ούλωφ Πάλμε και Αυξεντίου και να συνεχίζεις την πορεία σου ακάθεκτος με τους πεζούς να κοιτάνε απορημένοι μία το πράσινο πεζοφάναρο και μία ο ένας τον άλλον μπας και καταλάβουν τί έγινε.

    Σε είδα επίσης βλάκα με το παπάκι στη Μιχαλακοπούλου να κάνεις σφήνα από δεξιά και ένω ο δρόμος μπροστά σου ήταν μπλοκαρισμένος και τον έβλεπες κιόλας.

    Σε είδα και εσένα με το σάπιο εντούρο σου αδιευκρίνιστων λοιπών στοιχείων να έρχεσαι και να χώνεσαι στα 25 εκατοστά που άφησα από το δίπλα μηχανάκι για να μην μου κάνει ζημιά ο αναβάτης του όταν θελήσει να ανέβει, και ενώ δεν χωρούσες τελικά, στριμώχτηκες ανάμεσα λες και είχε τελειώσει όλος ο χώρος στο υπόλοιπο πάρκινγκ. Αλλά ξέχασα. Θα σου έπεφτε ο κ@λος να παρκάρεις λίγα βήματα παρακάτω από τα αμφιθέατρα. Και καλά εσένα δεν σε νοιάζει που το μπουρδέλο σου είναι σάπιο, το καινούργιο παπάκι δίπλα μου, και τα φρεσκοβαμμένα πλαστικά μου δεν σου λένε τίποτα??? Ήμαρτον....!

    Και φυσικά σε είδα και σένα με το παπάκι να προσπαθείς να αποφύγεις πόρτα από κουτί που είχε παρκάρει πάνω ακριβώς στη στροφή και την άνοιξε χωρίς να κοιτάξει. Με είδα και μένα να προσπαθώ να σας αποφύγω όλους παρέα. Ευτυχώς δεν έγινε ζημιά σε καμία πλευρά μιας και όλοι είχαμε χώρο για να την αποφύγουμε. Ο κουτάκιας φυσικά δεν έχασε την ευκαιρία να βρίσει για τον τρόπο οδήγησης των μοτό....
    2 stroke Sport Touring

  13. #223
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.204
    Σας είδα πιτσιρικάδες, στο φροντιστήριο απέναντι, να αγωνιάτε αν θα ακουμπήσει το ΧΤΧ μου η μαντάμ με τη τζιπάρα της την ώρα που ξεπάρκαρε.
    ''Πρόσεχε μωρή κότα'' ή ''όχι ρε πστμ το μηχανάκι''.

    Τελικά δε συνέβη τίποτα κακό και σας άκουσα που βγάλατε στεναγμό ανακούφισης και χαμόγελο στα πρόσωπά σας,κατουρήθηκα στο γέλιο μιλάμε.
    Με φτιάξατε παλιόπαιδα!

  14. #224
    Σε είδα σήμερα το πρωί κωλόγερε με το Golf πριν το Υγεία στην άνοδο της Κηφισίας, να είμαι αριστερή λωρίδα και εσύ τέρμα δεξιά και ξαφνικά να το κόβεις στεγνά (ευτυχώς που δεν ήταν κανείς στη μεσαία θα ήταν νεκρός) και να έρχεσαι κατά πάνω μου. Πάτησα λίγο την τέρμα αριστερά που είναι για να στρίψουν αριστερά για να σε γλυτώσω.

    Μετά μας έπιασε το φανάρι και παραπονέθηκες για το μουτζίδι που έφαγες και ήρθε από πίσω ένας τύπος με ένα beverly (ακράνοβιτς αλλά χαλάλι του) και σε έκραξε που πήγες να με σκοτώσεις. Άρχισες να λες ότι εγώ έφταιγα και εσύ μπήκες έτσι γιατί έχεις φαει μια ώρα στο δρόμο και δε μπορούσες να περιμένεις.

    ΧΕΣΤΗΚΑ ΡΕ αν έχεις φάει και 100ώρες μέσα στην κίνηση, όταν αλλάζεις λωρίδα ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΘΡΕΦΤΗ και περιμένεις να ΑΔΕΙΑΣΕΙ η λωρίδα που πας να μπεις για να στρίψεις. ΖΩΩΝ. Ελπίζω να τα χάρηκες τα μουτζίδια.
    Yamaha FZS 600

  15. #225
    βανακι της tomtom με βουλγαρικες πινακιδες να καταγραφει την μεσογειων...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF