Σελίδα 16 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 611121314151617181920212666116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #226
    Σε είδα ντίζα του συμπλέκτη να είσαι φαγωμένη και να κρέμεσαι από 3 συρματάκια.
    Με ειδαν να πηγαίνω σπίτι αργά το βράδυ με 2α επειδή δεν κούμπωνε καμία άλλη ταχύτητα.
    Με είδα το πρωί να παίρνω οδική βοήθεια και να τη φορτώνω για συνεργείο.
    Σε είδα και πάλι συμπλέκτη μου να έχεις αίσθηση "βουτυρένια" και χάρηκα :wacko:
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  2. #227
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.043
    Σε είδα Μόρτη Κουτάκια με το Auris το γκρι.....

    να αλλάζεις λωρίδα απο τέρμα αριστερά στην μεσαία, χωρίς φλας και κοίταγμα....Παραλιακή, Ρεύμα προς Γλυφάδα, αμέσως μετά την διαστάυρωση προς Λ.Αλίμου.

    Σε απέφυγα κάνοντας ελιγμό και ανοίγοντας το γκάζι(TDM λέμε.. )
    και προσπερνώντας, σου έδωσα συγχαρητήριο!!:a31:

    Λίγο πιο κάτω, στην ευθεία,ήρθες δίπλα μου και με κοιτάγατε και οι τρεις στραβωμένοι!!! Σου φώναξα, " ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΛΩΡΙΔΑ, ΤΟ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΦΛΑΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ!!!!!"

    Προτίμησες να κατεβάσεις το τζάμι, και να με απειλήσεις:

    -" ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΡΕ???"

    Με είδα να σταματάω τη μηχανή διαγώνια μπροστά , και να έρχομαι στο παραθυρο σου..... Σου απάντησα:

    -" ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ? ΤΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΥΜΕ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ???"

    Σου άνοιξα και την πόρτα, γιατί μάλλον ζεσταινόσουν, δεν σε άκουγα και καλά....

    ΤΙ ΑΛΛΑΓΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ??? Πως μαλάκωσες έτσι??? Πως βγήκε αμέσως η απόφαση:

    - ΦΙΛΕ, ΣΥΓΝΩΜΗ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΕΣΑ...

    - "Αντε στο καλό άνθρωπε μου, και καλό μήνα," σου είπα, και πήγα στην δουλειά μου να τσακωθω με κανα Κινέζο....


    Υ.Γ. Μάλλον το "ΡΕ" με πείραξε.....

  3. #228
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα σήμερα στα Μέγαρα!

    Φοβερός καιρός, λίγος κόσμος, όμορφο track day!



    Στο επανιδείν!!!

    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  4. #229
    ΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΦΛΑΣ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΟ

  5. #230
    Σε εβλεπα απο μακρια, αραχτο στο κοκκινο.
    Μαλλον βαρεθηκες να περιμενεις και αποφασισες να το πνιξεις, την ωρα που εφτανα.
    @@, αφου φτασαμε σπιτι μας και αποψε...
    Αυριο βλεπουμε...
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  6. #231
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σε είδα πρώην μου.
    βραδυ, τιγκα σκοταδι, με γυρισμενη πλατη κι ομως... σε αναγνωρισα παρά τα χρόνια που εχουν περάσει! Είσαι βέβαια μοναδική. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ άλλη σαν κι εσενα!
    Τρελάθηκα απο τη χαρα μου! Αλλη μια φορα σε ειχα πετυχει αλλα ημουν εν κινησει και δεν ειχα προλαβει να σε σταματησω τοτε.
    Χτες λοιπον αρχισα να χοροπηδαω απ τον ενθουσιασμο. Θα σε αγγιζα και παλι εστω για λιγο... εστω στα κλεφτα, ένα απλό φιλί... κι ας ησουν με τον "καινουριο".
    Μεχρι να σταματησω σε καποιο σημειο δεξια, με ασφαλεια και να τρεξω κοντα σου μου ηρθε στο μυαλο αυτο το χαζο τραγουδι που εχω ακουσει κλεφτα σε καποιο ραδιοφωνο και εκλαιγα απο τα γελια! http://www.youtube.com/watch?v=6ZFhhYVJrm4

    Πλησίασα με τσαμπουκά... χωρις να υπολογίσω τον καινούριο σου!
    Αυτος δεν με αναγνώρισε και εμεινε κόκαλο να κοιταει σα χανος!
    (εγω στη θεση του, βλεποντας καποιον αφιονισμενο να ερχεται κατα πανω σου θα τον ειχα αρχισει στις μπουνιες πριν το καταλαβει)

    ...δε σε προσεχει. δε ξερω γιατι το κανει! φαινοταν στην οψη σου.
    Παραμενεις πανεμορφη βεβαια αλλα...

    Του ειπα ποιος ειμαι και τοτε... Ω! ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ!
    (κι εγω η αληθεια είναι)
    ...γιατί νόμιζα οτι θα γύρναγα το κλειδί και θα επερνες μπροστά ωστε... μια βολτα το τετραγωνο θα μπορουσα να σε κανω... εστω κι αν δεν ειχα κρανος, μπουφαν... τιποτα, με τη μπλουζιτσα πεταχτηκα απο το αμαξι!

    Ειχες μεινει... για πρωτη φορα απ οταν την πηρε απο μενα, απο κατι... χμ... σοβαρο?
    Δεν ξερω, δεν εβγαλα ακρη! Επερνες αμεσως μπροστα (βενζινα ειχες) αλλα αμεσως μετα σαν να σου εκλειναν το διακοπτη!

    Εμεινα αρκετη ωρα εκει.. να σε κοιταω, να κουβεντιαζουμε με τον Πανο... να σε ακουω εστω και για τα 2sec που εμενες αναμένη!

    Εχεις φτάσει τις 92.000+ χλμ πια. Εχεις αλλαξει μονο λάδια απο τοτε που σε πηρε απο μενα. Δυσκολοι καιροι και ο Πανος δεν ειναι σε καλη οικονομικη κατασταση.
    Ουτε σερβις, ουτε μπουζι, ουτε ιμαντες... τιποτα! ΝΑΘΙΝΓΚ!
    Η εξωτερικη σου εμφανιση ομως οπως προειπα παραμενει αριστη μη σε ματιαξω!
    Με τα αυτοκολλητα μου ακομα στη θεση τους... με τα εξτρα σου επάνω... ολα, ολα κομπλε!

    Ελπιζω να μην ειναι τπτ σοβαρο.
    Ελπιζω να σε ξαναδω συντομα...

    Εγω σε ειχα ερωτευθει και ακομα παραμενω ετσι!
    Οσες ιδιες και να υπαρχουν, εγω παντα μα ΠΑΝΤΑ, ακομη και μεσα στα σκοταδια... ακομη και μεσα στην πηγμενη Αλεξανδρας θα σε αναγνωριζω απο μακρυα! Θα νοιωθω την αυρα σου!














































    :a07:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	038.jpg 
Προβολές:	701 
Μέγεθος:	99,3 KB 
ID:	241008

  7. #232
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα παλίκαρε με το μαύρο Ducati χθες στα μέγαρα να μου βάζεις μούτρα στην Κ3, να μου γ@μάς τελείως τη γραμμή μου, και να μπαίνω φρεναριστός στην Κ4 για να μην σε εμβολίσω.
    Αργότερα, σε είδα στο τέλος της ευθείας να μπαίνεις μπροστά μου, να φρενάρεις με τα όλα και να σου σκάω ξερογκαζιές στο apex της Κ6 για να ξεκολήσεις.

    Σε είδα και εσένα με το δίχρονο λιβανιστήρι, μην νομίζεις ότι δεν σε είδα.

    Μετά όλοι μου λένε να κλείνω τους καθρέφτες...Αμ δε που θα τους κλείνω.

    Edit: Τα 2 παιδιά με Ducati (1 γυμνό & 1 1098) στο γρήγορο γκρουπάκι ήταν για σεμινάριο οδήγησης.

  8. #233
    που στε ρεεεεεεεεεεε! !!!! Το avatar του/της jpag
    Εγγραφή
    01/12/2007
    Μηνύματα
    258
    σας ειδα προχθες το βραδυ κατα τις 2,30 στη βεικου και γαλατσιου πλησιαζοντας στο φαναρι
    να περνατε 3 πιτσιρικαδες με παπιες χορευοντας ταυτοχρονα οπως ο τονις στο 1,43!!!!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=ZPALAzWmpfg

    βαλτε κανα κρανος στη χορογραφια ρεεεεεεεεεεεεε

  9. #234
    σε ειδα κοπελα μου να καβαλας το παπι σου κ να μιλας στο κινητο σου απο τη καμαρα μεχρι το σταθμο ....
    απορω τι σκατα ακουγες ΠΑΝΩ απο το κρανος μεσα στη κινηση!!

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  10. #235
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα κοπελιά να βγαίνεις απο στενό στα μουλωχτά για να ξαναστρίψεις αριστερά την ώρα που σε πέρναγα
    ευτυχώς αντέδρασες σωστά και κοίταξες δίπλα,αλλιώς....
    την κόρνα όμως την πάτησες...
    μισή μαλακία δικιά μου(προσπέραση σε κατοικημένη περιοχή),μισή δικιά σου...

  11. #236
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα ρε 1050αρη γατούλη να τρως άσχημη ήττα από δυο 650αρια Ληστόπουλα επί της Κηφισίας . Μετά βγήκες εκτός στον παράδρομο και σταμάτησες λίγο πριν το Φαρο αναρωτόμενος τι έκανες λάθος Συμπέρασμα: Δεν υποτιμούμε ένα μηχανάκι κάτω των 8000€ και μάλιστα Ληστή Αν είχαμε και το 1250 θα χαμε φτάσει Θεσ/νικη τωρα Καλούς δρόμους σε όλους μας
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  12. #237
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    σε ειδα ρε Gαμι-ΟΛΑ να φευγεις στη διασταυρωση χωρις να ελεγχεις και να στριβεις με το ενα χερι και το αλλο στο κινητο.. και ολοι γυρω σου που σε μουτζωναν και σου κορναραν ηταν οι "νευροσπαστοι" οι υπερβολικοι ..! (εσυ θα απαντουσες "-αφου δεν σκοτωθηκε κανενας,ολα καλα")

    γαμωτοσπιτισας ανετοι οδηγοι που τα βλεπετε ολα και τα ξερετε ολα

    να αυτοαναφλεγειτε μπας και γλυτωσουμε εμεις οι φλωροι.........
    Accipere quam facere praestat injuriam

  13. #238
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    ειδα ενα εκατομμυριο ποδηλατα να εχουν μπλοκαρει την φρυνης κ την φιλολαου στο παγκρατι, κ ειμασταν ολοι κ περιμεναμε να περασουν με συνοδεια μπατσων στο τελος κ ειχαμε φρικαρει!
    μα, που πανε μεσα στο κρυο, 11 το βραδυ ολοι αυτοι κ χειροτερευουν τοσο πολυ την κινηση στους δρομους? μα ειναι δυνατον??
    στριβω, αρα υπαρχω..

  14. #239
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Είδα τα απομεινάρια από τη χτεσινή θανάσιμη σύγκρουση μοτοσυκλέτας με ΙΧ που παραβίασε STOP και μου σφίχτηκε η καρδιά, επειδή δεν έφταιγες, ήσουν μόνο 39 χρονών κι άφησες μια γυναίκα χήρα και 2 ανήλικα αγοράκια...Δεν έφταιγες βέβαια, αλλά οι γιατροί είπαν ότι εάν φόραγες κράνος θα ζούσες. Έμεινες στον τόπο απλά επειδή χτύπησες το κεφάλι σου στο οδόστρωμα και θεωρούσες μαλακία να φοράς το κράνος μέσα στην πόλη. Γιατί ρε γαμώτο σου, γιατί δε βάζετε μυαλό;;;

  15. #240
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108
    Σε είδα Κηφισού και Π.Ράλλη στο φανάρι συμπαθητικέ αλλοδαπέ να πουλάς κράνη (!!!!) και φορτιστές αυτοκινήτου....................
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF