Σελίδα 19 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 914151617181920212223242969119 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 271 έως 285 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #271
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα να αποφασιζεις να σταματησεις και να κοβεις αποτομα δεξια το τιμονι σου ενω εγω ημουνα πισω δεξια σου.το ειχα στο νου μου και ετσι τσαρουχωσα τα φρενα.με ειδες τελευταια στιγμη και εκοψες τερμα αριστερα για να μου δωσεις διαφυγη αλλα ειχα ηδη σταματησει.σηκωσες χερι.σου εκανα νοημα να παρκαρεις (οπως το ειχες σχεδιασει) και την ωρα που περναγα απο διπλα σου μου φωναζες ''συγγνωμη''.σου φωναξα ενα ''ολα καλα'' και συνεχισα τον δρομο μου.

    φανηκε και η ειλικρινης σου συγγνωμη και το οτι μαλλον και εσυ καβαλας απο την ακαριαια αντιδραση σου μετα το λαθος σου.να σαι καλα και να προσεχεις
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #272
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα κωλόσκυλο να πετάγεσαι ανάμεσα απο αυτοκίνητα,να φρενάρω δυνατά και να περνάς 1 μέτρο απο τον τροχό...ούφ,πάλι την γλίτωσα...

  3. #273
    Σήμερα το πρωί με το μαύρο Transalp...
    Μόλις είχες σηκωθεί από το βρόντο πάνω στη γέφυρα Γερανίου στο Ρέθυμνο, με τα χέρια μέσ' το αίμα. Το μπουφάν και το κράνος έκαμαν καλά τη δουλειά τους...να φόραγες και γαντάκια ρε γμτ...
    Εύχομαι να είσαι εντελώς καλά και μακριά από τέτοια ξανά.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  4. #274
    σε είδα Αθηνών+Κηφισού με την κυρία σου...και δεν άντεξα,σε ρώτησα!
    -τι μοντέλο είναι?
    -εε....87-88....?...
    -το λέει η ψυχούλα της....ε?
    -γερνάμε μαζί....είπες και χαμογέλασες...

    καλούς δρόμους με την πιο παλιά αλλά πάντα καλοστεκούμενη-περήφανη BMW σου...

  5. #275
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Σε είδα νσ με ρωτάς αν είναι 1000ρι το ,gsxr ....σου είπα
    Ναι και μου είπες ότι " σας έχουμε ευνουχίσει" .... Χαχαχ
    Ήμαρτον που λέει και ο τροοπερ
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #276
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.349
    Σας ειδα χτες μετα τα διοδια κοροπιου στην αττικη μεσημερακι σταματημενους.καρουμπαλα δεν ειδα οποτε για βολτιτσα ετοιμαζοσασταν...ζηλεψα,χαιρετησα ανταπωδωσατε.καλους δρομους.

  7. #277
    Eιδα 4 παπια να σφαζουν το κοκκινο..
    Με ειδα μετα απο λιγο να ξεκιναω και να βλεπω ποδηλατο να μην υπολογιζει το φαναρι καν.
    φρενα,κορνες και καντηλια ολα μαζι.
    τι σκατα σκεφτεστε ηθελα να ηξερα..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  8. #278
    Σε είδα γ@...0 μπροστινό λάστιχο του μοντένας να σε χάνω μέσα σε 12 ώρες 3 φορές στα φρένα. Ειδικά την πρώτη ένας Θεός ξέρει πως τη γλύτωσα τη σούπα. Μόνο ένας μόλωπας στο αριστερό πόδι από το χτύπημα που μου έριξε το αριστερό πατάκι την ώρα που έβαλα πόδι να το κρατήσω όρθιο. Έξοδα ρε πστ μου αλλά μέσα στη βδομάδα πάω για metzeler, τουλάχιστον στο μπροστινό.



    Με είδα τις 2 από τις 3 φορές που έχασα το μπροστινό να είναι από το νευρικό πάτημα του φρένου μετά από τσακωμό με τη κοπελιά. ΔΕΝ ξαναοδηγάω ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ. Δεν αξίζει η γκόμενα να καταστρέψω το καλύτερο μέσο ευχαρίστησης που έχω...
    Yamaha FZS 600

  9. #279
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    σε είδα με την BMW στην Κηφησίας να προσπαθείς να καθαρίσεις τα τζάμια σου και να κάνεις μούσκεμα το μηχανάκι πίσω σου!
    φτιάξε ρε μεγάλε τα πιτσιλιστίρια δεν ειναι επιστήμη!!!
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ: ABUS GRANIT EXTREME 69

  10. #280
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σας είδα χθες το μεσημεράκι με τους Δούκες σας και τα δέρματα στην Ε.Ο. λίγο μετά τα Μέγαρα. Τρείς είσαστε και σας ζήλεψα πολύ αλλά ανέβαινα με την κοράκλα μου με το κουτί βούρ για το πλανητάριο και μετά για παγοδρόμιο.

    Υπέροχος ο θόρυβος από τα μπουριά σας, ακόμη και μες στο αυτοκίνητο μ' έφτιαξε άσχημα λέμε.





    Σας είδα και σας όμορφο μπουλουκάκι που κατεβαίνατε (πιθανά έπαιζε βολτούλα) και ξαναματαζήλεψα αλλά είπαμε η "κοράκλα" ήταν η τιμώμενη χθες. Έπαιξα τα φώτα και σας χαιρέτησα.

    Καλούς δρόμους σε όλους μας.


    Υ.Γ. Πάτρα Αθήνα και το ανάποδο αυθημερόν, δεν πάει το μυαλό σας τι είδαν τα ματάκια μου

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #281
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    σε ειδα πορτα αυτοκινητου να ανοιγεις..
    κορναρω, φρεναρω, ζντουββ παρτην κατω
    μαλακισμενο πεσιμο, γιατι δεν χτυπησα πανω στην πορτα τελικα..
    αλλα μετραει απωλειες το μηχανακι...
    κ μπολικες..
    τις οποιες τις ειδα αφου ειχα φυγει κ δεν ειχα κρατησει το τηλ του παιδιου...


    καλα να παθω..
    στριβω, αρα υπαρχω..

  12. #282
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    πετρου ραλλη,υψος κρατικου νικαιας,κατευθυνση προς λαοδικιας.μηχανη τυπου ss (νομιζω σουζουκι),δικαβαλη.οδηγος-συνοδηγος αμφοτεροι κρανωμενοι.
    οδηγος:στα παπαρια μας
    συνοδηγος:ξανθο μαλι (καργα αμφιαλιωτικο το νουμερο της βαφης λεμε) απλωνεται κατω απο το κρανος.εκεινη κοιταει στο αντιθετο να δει ποιος την κοιταει (ναι εγω την κοιτουσα).τι κοιτουσα?
    τη λευκη μαλλινη μακρια μπλουζα (που χρησιμοποιουνταν και ως φουστα) να εχει ανεβει στο υψος του αφαλου και το μαυρο στρινγκ να ειναι ολο οξω

    ευχαριστουμε για το τσαμπα θεαμα ρε κοπελια!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #283
    σε ειδα βαλβιδα μου να εισαι εκτος οριων κατασκευαστη και μου'ρθε εγκεφαλικο...!

    Γαμω τα εξουσιοδοτημένα γαμω!!!!!!!!!!!!!!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  14. #284
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε είδα Ντούβλη μαζί με την έταιρη (μου διαφευγει το ονομα-εχω συγκρατησει αλλα πραγματα) καλλιτέχνιδα ηθοποιό του εγχώριου ελληνικού ερωτικού κινηματογράφου χτές στο gala για τους "εκλεκτους" καλεσμένους - παίχτες του καζίνο της πάρνηθας (που εχουν ακουμπήσει περιουσιες εκει μεσα) και παρέα σας τη μέγιστη αδερφη-μανατζερ-προαγωγο (αυτουνου μου διαφευγει και το ονομα και ο πισινος του) να σας κατευθύνει προς το επόμενο "θυμα".

    Ε ρε, ζουμε μεγαλες στιγμες λεμε! Η βιζιτα, ο τζογος και η μαλακια καλα κρατουν στην Ελλαδα!
    Για την κοκα δε λεω, εννοειται!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #285
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα το πρωί McTala (εσύ με είδες μάλλον γιατί δεν σε κατάλαβα αμέσως με άλλο μηχανάκι, τώρα είδα και το thread σου )
    Give me fuel, Give me fire

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF