Σελίδα 21 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1116171819202122232425263171121 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #301
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gms
    Εμαθα και ποσο βαρυ ειναι το cbr οταν προσπαθησα να το σηκωσω.

    [spam] δεν ειναι βαρυ απλα προσπαθησες 1000% να το σηκωσεις με λαθος τροπο



    Περαστικα σου





    Σε ειδα ρε τυπε (με το στρωμα, δικαβαλος, ακρανοι ασφαλως) απο τον καθρεφτη μου που τσεκαρισα για να ανοιξω πορτα, να εισαι στην αριστερη απο τις δυο λωριδες της καθοδου στην Παπαγου, ετοιμος για διήθηση και ανοιξα κατοπιν τη πορτα μου. Εσυ ομως αλλαξες τελευταια στιγμη γνωμη και ειπες να την κανεις τη διηθηση σου απο την πλευρα μου...
    αρκετα παρολ αυτα πριν φτασεις στην πορτα μου αναφωνησες "ΟΟΟΟΟΟΟοοοουυυ", η δικια σου εβαλε τα γελια κι εγω σου ειπα οτι σε ειδα που πηγαινες απο εκει, δεν την ανοιξα στα τυφλα!




    Αϊντε.... ΖΩΟ!

  2. #302
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.341
    σε ειδα danaos75 να περιμενεις σε στοπ καπου στη δαφνη!
    σε ψαρωσα για τα καλα ομως ετσι???

    κουκλα το ΧΤ φιλε!! οι φωτο το αδικουν!!


    σας βλεπω καθε μερα που ποσταρετε εδω μεσα: "σε ειδα κοπελια με το τζιξερ...." και απορω:
    τι σκατα, ΟΛΕΣ οι μηχανοβιες γκομενες τζιξερ παν και παιρνουν? δεν το ξερουν οτι υπαρχουν
    κι αλλα μηχανακια? και εγω γιατι δεν εχω δει καμια ακομα??

  3. #303
    Σας είδα κλειδιά να κρέμεστε στο πλάι μιας virago 250 (εν κινήσει), κάτω από τη σέλα. Σταμάτησα την οδηγό για να την προειδοποιήσω ότι θα τα χάσει, κάπου στο Παγκράτι. Στο αμέσως επόμενο λεπτό με είδα να γίνομαι ρόμπα παίρνοντας την απάντηση ''η μίζα είναι''...

    ''Καλό βραδυυυυυυυυυυυυυυ... κοπελιά!
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  4. #304
    Σε είδα με το 800άρι το BMW (εγώ με ασημί Λεόν με το αυτ/λητο AGV στο πίσω τζάμι) από Ρέθυνμο προς Ηράκλειο αλληλοπροσπεραστήκαμε 2-3 φορές και μετά κόλησα πίσω από το μπατσικό που εσύ προσπέρασες και χαθηκες ....


  5. #305
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα στην άκρη του καθρέπτη βλάκα κουτάκια να επιχειρείς να με περάσεις στα μουλωχτά,ενώ πήγαινα χαλαρά,χωρίς να κορνάρεις μήπως δεν σε έχω δεί...
    το άνοιξα και έφυγα,αλλά σε είδα να το πατάς για να με φτάσεις:rotflmao: το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

  6. #306
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Σε είδα σήμερα το μεσημέρι 75άρη με το καινούριο Opel Insignia να προσπαθείς να παρκάρεις σε χώρο που χώραγε το αεροπλανοφόρο Kuznetzov και τελικά να πετάς κάτω ένα άμοιρο παπάκι...πάντως τα στοιχεία της πινακίδας σου τα έχω...

  7. #307
    Mε ειδα να ανοιγω κλειστο δεξι καθρεφτη κουτιου,σχεδον εν κινησει, σε φαναρι και ο μ@λ@κ@ς απο πισω να μου κορναρει επειδη εκοψα για να το κανω.
    Ο οδηγος του κουτιου παλι, ακουσε το κλακ,αλλα ισα που κοιταξε.
    Δε νομιζω να εσωσα βεβαια κανεναν,γιατι προφανως και δεν κοιταζει τον δεξι καθρεφτη...
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  8. #308
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα γρηγορε με το runner στην ακτη δυμαιων στον αγ.ανδρεα την εκκλησια να περνας σφερα απο διπλα μου (με το κρυπτονακι εγω) και οταν βγηκες αγ.ανδρεου,πηχτρα απο τουτου αφου απο αριστερα δεν μπορουσες να περασεις πηγες να χωθεις αναμεσα στις 2 λωριδες και με εκοψες..αφου δεν χωρας ρε μαστορα ασε να περασει κανας αλλος,κοβεις τον διαδρομο καθετα!!!στα + φοραγες κρανος στα ?!@#$%^!! ειχες αυτοκολλητα ducatisti στο gillera...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  9. #309
    Αρχαιολογικό μέλος Το avatar του/της tomy
    Εγγραφή
    27/04/2006
    Μηνύματα
    162
    Σας είδα ή μάλλον σας άκουσα υπανθρωποι με παπια-σκουτερ όταν σταμάτησα στην διάβαση της Λ. Κηφισίας στους Αμπελόκηπους να περάσει ο τρομοκρατημενος γεράκος και μετα αναρωτιόμαστε για τα αίτια της οικονομική χρεωκοπίας όταν προ πολλού έχει προηγηθεί η ηθική..

  10. #310
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Σε ειδα φιλε με το χτχ το ασπρο κρανος και το νταινεζ μπουφανακι στην παραλιακη ειχες και φαγιτο κρεμασμενο στο τιμονι αριστερα αλλα οτι και να ηταν μαλον παγοτο θα εγινε μεχρι να πας στον προορισμο σου,καλους δρομους να εχεις.
    Σε ειδα και σενα νοτη σφακιανακη με το ασπρο gtr να αλλαζεις λοριδες λες και ηταν ολος ο δρομος δικος σου,αισχος μονο αυτο εχω να πω.

  11. #311
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    Σε είδα εχτές σούρουπο στην εθνική στο ύψος κακιάς σκάλας να ρυμουλκείς τρέιλερ με βάρκα χωρίς φώτα!!!!!!! τόσος κόπος είναι να τσεκάρεις αν δουλέυουν τα γ@μόφωτα πριν βγείς στο δρόμο δηλαδή?
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  12. #312
    Σας είδα χθες το βράδυ στη Πατησίων μελαμψά κορίτσια ελαφρών ηθών....

    Πως έφτασα σπίτι όρθιος ακόμη απορώ....

  13. #313

    Angry

    Σε είδα με ένα μαύρο VW Golf να προσπαθείς να παρκάρεις σε μέρος που χωρούσε φορτηγό και να ρίχνεις κάτω την ΧΤ... Απορούσα πως τα κατάφερες, μέχρι που βγήκε ο σουβλατζής απο το απέναντι ψητοπωλείο που καθόμουν και είπε πως τελικά η μ@λ@κία είναι χάρισμα...
    Δεν είχες ασφάλεια και κλαιγόσουν... Σε άφησα να φύγεις αν και ακόμη κλαίω τον αεραγωγό που έσπασες...

  14. #314
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    Σε ειδα κοπελια στην κηφισιας με την φιλη σου πανω στο χορνετ να πηγαινεις οπως ναναι. Πραγματικα αναρωτηθηκα πρωτον γιατι δεν φορουσε καμια κρανος και δευτερον μεχρι ποτε νομιζεις θα προλαβαινουν τα αυτοκινητα να φρεναρουν χωρις καποιο να σε χτυπησει ετσι οπως οδηγας και αλλαζεις λωριδες???.!! Καλους δρομους να εχεις.
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  15. #315
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα "ξανθιά αγαπημένη Παναγιά" με το 1200gs Κυριακή μεσημεράκι παραλιακή !
    Μου φταξες τη συνεφιασμένη μέρα μου !


Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF