Σελίδα 22 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1217181920212223242526273272122 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 316 έως 330 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #316
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Σε ειδα τυπε με το σκουτερακι που πηγενες αναποδα στο στενο δρομακι του χωριου καταφερα και σε αποφυγω αλλα ο διαολος ειχε αλλα σχεδια και μου πεταξε μπροστα μου αμεσως μετα μια γατα την οποια δεν ξερω και εγω πως καταφερα και δεν την πατησα.Η γατα απο το χεσιμο εκανε κολια και απο εκει που ηταν καθετη σε μενα αρχησε να τρεχει διπλα μου.Α ρε Μβ παλι την γλιτωσαμε την τουμπα

  2. #317
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα φίλε με το Tenere το 750 με την Race tech πλήρως εξοπλισμένο εκτός από μπότες (αθλητικά με σακούλες για τα νερά ).σου βγήκε η **ριόλα και καπάκι έβγαλε μούρη πιό κάτω και ένας από στενό καθώς προσπερνάγαμε την τύπισσα,βγήκαμε μαζί πρός Πειραιά από την γέφυρα της Φιλαδέλφειας.

    Επίσης βλέπω καθημερινά έναν τύπο με μαύρο Gsr με λινά (καραλινά όμως!!) και τον είδα και σήμερα στην βροχή ξανά στον Κηφισσό και να πηγαίνει κομμάτια ανάμεσα στα αυτοκίνητα.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #318
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.746
    Σε είδα ρε δικιέ μου με βαρκαdero να μην έχεις «δίπλωμα για ταχύπλοο» και εκτός αυτού να κάθεσαι καμαρωτός μες την βροχή σε σημείο που χωρούσες να περάσεις και να κρατάς και ‘μας πίσω σου!

    Όχι ότι βράχηκα (τα αδιάβροχα γιατί τα έχουμε ) αλλά με τσάντισε η τακτική σου!

    ΑΜΑ ΔΕ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!

  4. #319
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα σήμερα στην Κηφισάις κατά τις 9.30 με το άσπρο gixxer..

    Κράνος, μπουφάν, γάντια κλπ κομπλέ...

    Την ξύλινη γκλίτσα τι την ήθελες μαζί κι έβγαινε μέσα από το μπουφάν, πίσω στον σβέρκο σου; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #320
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Σε ειδα σημερα φιλε στην πατησιων κατα τη 1 να εισαι κατω καθιστος τερμα αριστερα με το κρανος στα χερια και με ορους.Ελπιζω να μην ηταν κατι σοβαρο.Προσοχη μαγκες εκει εξω γινεται πολεμος.

  6. #321
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα χτες βραδυ κατα τις 10 θηβων και ιερα οδο.εστριψες δεξια προς αθηνα με το ταξι σου στο οποιο ειχες αυτοκολητα μοτοσυκλετιστικα πισω.κανενας απο δω?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #322
    Δεν είδα κανέναν σήμερα. Μόνο μια μηχανή στο βάθος. Κωλόκαιρε.

    Σε είδα κ σένα μοντένας μετά από 25 λεπτά στη βροχή να αρχίζεις να ρετάρεις κ να σε κρατάω με το τσοκ. Μάλλον η μπουζόπιπα μπάζει λίγο.
    Yamaha FZS 600

  8. #323
    Σε ειδα φιλε μου με το Στρωμα σου χθες, κατα τις 20:15 στην Α.Ο., με το μπουφανακι σου, τα μποτακια σου, το σκουφακι σου και το κρανος στο χερι, να ριχνεις κουτουλιες στις σταγονες της βροχης.

    Μετα απο 4 εξόδους, αποφάσισες να βραχει ο αγκωνας σου και να προστατευσεις το κεφαλι σου, οπως και να βοηθησεις την οραση σου φορώντας το κρανος.

    Δεν σε καταλαβαινω.
    Παντα ορθιος.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  9. #324
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrEvil
    Δεν σε καταλαβαινω.
    Όπως και εγώ δεν καταλαβαίνω το κοπέλι με το σκούρο πορτοκαλί Tiger διβάλιτσο που πήγαινε με καμιά κατοστάρα στην εθνική προς Ρέθυμνο, σε ένα δρόμο τίγκα στο νερό και στην κίνηση.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  10. #325
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε βλέπω pilot road 3 να με διασκεδάζεις καθημερινά τις τελευταίες βροχερές μέρες
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  11. #326
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ...με βλέπω...καθε μέρα... όλο και πιο κοντά στην πραγμάτωση....

    :wacko:

  12. #327
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Εγώ είδα εμένα με απλό μπουφανάκι στο ψιλόβροχο που ξαφνικά έγινε μπόρα... Μόλις 1 χιλιόμετρο ήτανε να πάω... Ακόμα στάζει το σώβρακό μου...

  13. #328
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Δεν με είδε κανείς να κάνω καγιάκ στον Κηφισσό.....

    Αν'αυτού σε είδα παππού και γιαγιά απάνου στην φλορέττα με προστασία από την βροχή μια ομπρέλλα θαλάσσης.
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #329
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Όπως και εγώ δεν καταλαβαίνω το κοπέλι με το σκούρο πορτοκαλί Tiger διβάλιτσο που πήγαινε με καμιά κατοστάρα στην εθνική προς Ρέθυμνο, σε ένα δρόμο τίγκα στο νερό και στην κίνηση.
    Και μαλλον ειναι ο ιδιος που συνεχισε προς Σπιλι πηγαινοντας συνεχως αντιθετο ρευμα σε σημεια που απλα δεν πας ΠΟΤΕ!!
    Quod me nutrit... me destruit.....

  15. #330
    Σε βλέπω (σχεδόν) κάθε πρωί να ανεβαίνεις κατά τις 6:15με το πορτοκαλί σου KTM με φουλ κορντούρες,
    κράνος Shoei με την αγγλική σημαία, μπότες και τα συναφή. Είσαι κανείς από δω;

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF