Σελίδα 23 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1318192021222324252627283373123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #331
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    Σε είδα διανομέα με το παπί φορτωμένο κάργα -κούτες δεμένες κτλ- και την ομπρέλα για να μη βραχείς στο αριστερό χέρι! Τι κατάφερες που δεν θα κατάφερνε ένα κράνος ακόμα δεν το 'χω καταλάβει!
    Music is my soul...

  2. #332
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα runnerάκι μου να με αφήνεις στην μέση του Κηφισσού,με πολύ προσπάθεια πήρες μπροστά και με έφθασες μέχρι το συνεργείο παληκάρι μου!!:smilea:


    Η δεύτερη φορα μέσα σε 2 μήνες με τα ίδια συμπτώματα (μπουκώματα σαν να μένεις από καύσιμο) και ποτέ εδώ και 8 χρόνια που σε πήρα καινούριο.....γιατί ρε θηρίο?
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #333
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα χτες βραδυ κατα τις 10 θηβων και ιερα οδο.εστριψες δεξια προς αθηνα με το ταξι σου στο οποιο ειχες αυτοκολητα μοτοσυκλετιστικα πισω.κανενας απο δω?
    είδα και εγώ ταξί ΤΟΥΟΤΑ με 2 μοτοσυκλετιστικά αυτοκόλλητα πάνω από την πίσω πινακίδα!!!

  4. #334
    ...παππου (πανω απο εβδομηντα ετων) να κινησαι στο αριστερο ρευμα της Κηφισιας καβαλα στο Lifan σου με 35 χαω και χωρις κρανος και ισορροπια.

    Προσεχε!
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  5. #335
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδαι τυπα με το nexus το κοκκινο να με προσπερνας(ανεβαινωντας την παπαφλεσσα προς ψηλα αλωνια) και μετα στην δεξια στροφη να με κλεινεις μπαινοντας μπροστα μου.και τι καταλαβες?αφου ηταν το αμαξι στα 5-6 μετρα μπροστα.απο πισω του πηγαιναμε τρενακι.τι διαολο ρε φουστη μου,λογικη 0?η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζουμε..η και τα 2 μαζι!!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #336
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Κοπελιά με gixxer 1000 (μαλλον)
    2 μπουκες πισω ,
    ασπρο - ?ροζ? βαμμενο , ροζ κρανος ,ροζ τσαντα
    Λαοδικίας...Νικαια


  7. #337
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Κοπελιά με gixxer 1000 (μαλλον)
    2 μπουκες πισω ,
    ασπρο - ?ροζ? βαμμενο , ροζ κρανος ,ροζ τσαντα
    Λαοδικίας...Νικαια


    και γραμμένο princess στο ντεπόζιτο???
    την έχω δει+εγώ!!

  8. #338
    Ψυχή βαθιά ... Καρδιακός Το avatar του/της Ασωτος
    Εγγραφή
    25/07/2006
    Μηνύματα
    284
    Suzuki DR 350, με άσπρο φαίρινγκ, πάνω στο πεζοδρόμιο, απέναντι από το Ιπποκράτειο....

    Ο οδηγός, (και η συνοδός του), μέσα στο καφέ .....



    Nemes 74, σε έδωσα στεγνά ... αλλά το μηχανάκι ωραίο
    Μια από τις σχέσεις που δεν ξέρεις, μου φώναξε ένα πρωινό, κάνεις εσύ αυτό που θέλεις, γι΄αυτό βαθιά και σε μισώ ...

  9. #339
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245

    Σε είδα παρκαρισμένο...

    Σε είδα να έχεις παρκάρει την BMW σου, πάνω στο πεζοδρόμιο απέναντι από το αστυνομικό τμήμα.

    Όλοι οι "άστεγοι" εκεί προτιμάμε να παρκάρουμε (όταν βρούμε θέση) για ασφάλεια. Αν δεν βρούμε ρισκάρουμε και πάμε αλλού. Δεν ανεβαίνουμε στο (στενό) πεζοδρόμιο.

    Είχες παρκάρει (διαγώνια κι όλας!) μεταξύ της γραμμής των προσόψεων και της άκρης του πεζοδρομίου. Ευτυχώς εκεί είναι το μόνο σημείο όπου υπάρχει μια μικρή στοά. Όλοι οι πεζοί έπρεπε να κάνουν παράκαμψη, να μπουν στη στοά και να ξαναβγούν μετά από 3-4 μέτρα.

    Ερώτηση 1: Αφού η στοά έχει ένα ξενοίκιαστο μαγαζί γιατί δεν πάρκαρες (στην χειρότερη περίπτωση) μέσα στη στοά ώστε να μην είσαι στην φυσική πορεία των πεζών (να μην αναφέρω την γραμμή κάτω για τους τυφλούς); Φαντάζομαι ότι το έκανες επειδή εκεί δεν είχε σταθερό σημείο για να περάσεις την κουλούρα σου.

    Ερώτηση 2: Τί νόημα είχε η μεγάλη κουλούρα περασμένη στον μπροστινό τροχό και στο κολωνάκι του πεζοδρομίου; Είναι σταθερό σημείο βέβαια αλλά αφού το ύψος του είναι-δεν είναι 50 πόντους τί ασφάλεια σου προσφέρει; Όποιος ήθελε απλά σήκωνε την κουλούρα και την περνούσε από πάνω...

  10. #340
    Εξε-ληγμένο Μέλος Το avatar του/της eagleye101
    Εγγραφή
    22/08/2011
    Μηνύματα
    150
    Σε ειδα ασημι GSR σημερα στη Συγγρου, να σε κηνηγγαω με 140 και να μη μπορω να σε πιασω... και καπου εκει ενας παππους να φευγει απο την αριστερη λοριδα και οταν πηγα να προσπερασω, ο παππους το μετανοιωσε και ξαναγυρισε αριστερα με αποτελεσμα να χεστω απο φοβο!
    Ευτυχως με 140χμ δε μυρισε...
    One with everything

  11. #341
    Σας βλέπω καθε μέρα αυτή την εβδομάδα το πρωί (7κ30 πμ) κ@υλιάρηδες με τα κουτιά που δεν εχει κίνηση και πάτε τον πάτο σας με τα τριμπούρδελά σας στις στροφές μεταξύ μαρίνας φλοίσβου και αλίμου στην παραλιακή.....

    δεν σας έχω αρχίσει τα πουστριλίκια γιατί ειναι και γιορτινές μέρες..... αλλά που θα πάει...

  12. #342
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα π@παρα με το smartaki να παρκάρεις κάθετα σε δρόμο διπλής κυκλοφορίας και το μισό να είναι μέσα στο δρόμο,ενώ χώραγε να το παρκάρεις κανονικά...πολύ πούλ-μούρ βρε αδελφέ....

  13. #343
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Μας ειδα σημερα για το καλο του χρονου 9 μηχανακια για καφεδακι στο Αιγιο,ειδα τον κοσμο που κρυωνε το πρωι,ειδα και μοτοσυκλετιστες κλεισμενους μεσα σε αυτοκινητα με την οικογενεια να μας παιζουν τα φωτα ασταματητα,ειδα και τον παππου εξω απο το καφενειο να λεει μπραβο,ειδα ομως και τον ποδηλατη να τον χαιρεταμε και ανταποδιδει..

    Ποσο μου ειχε λειψει εκεινο το φιδι απο κωλοφαναρα και η καλη μοτοπαρεα!!

    Καλη χρονια σε ολους μας


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	01012012239.jpg 
Προβολές:	667 
Μέγεθος:	125,8 KB 
ID:	242955
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  14. #344
    Σε ειδα κοπελια με το ΑΨΟΓΟ sr σου με μαυρη βαλιτσουλα απο πισω, στη πατησιων και γουσταρα!

    Ειδα Παρασκευη βραδυ να με πιανει βροχη στο δρομο με τη κοπελα μου κοντα στο κουκακι και να βρισκουμε καταφυγειο στο Pulp.Πρωτη φορα βρεθηκα εκει και (παλι)γουσταρα!

    Και αφου σταματησε η βροχη και φυγαμε ειδα την σελα μου (corbin μη χεσω) να εχει παρει νερο στις ραφες, παρολο που την ειχα περασει με λιπος, και να κανει το παντελονι μου μ@υνι..και δεν γουσταρα..

    Καλη χρονια σε ολους!!!

  15. #345
    που στε ρεεεεεεεεεεε! !!!! Το avatar του/της jpag
    Εγγραφή
    01/12/2007
    Μηνύματα
    258
    σε ειδα Ferrari να εχεις καρφωσει το swift στην κωνσταντινουπολεως στο μπουρναζι και να χετε γινει και τα 2 σωβρακο!

    ευτυχως δε χτυπησε κανεις!

    ολη νυχτα χτες εξω και λιγες μονο μοτοσυκλετες στο δρομο!!!!

    το πινω και δεν οδηγω εφαρμοστηκε ή κρυωνατε?????

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF