Σελίδα 24 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1419202122232425262728293474124 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 346 έως 360 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #346
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα να έχεις παρκάρει το λευκό Bros με την LPA και τις μαύρες ζάντες μπροστά από το δικό μου στην είσοδο του πεδίου του Άρεως. Φαίνεται ότι του είχες δώσει πολλή αγάπη στο παρελθόν, αλλά λιγότερη τώρα τελευταία...

  2. #347
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/08/2009
    Μηνύματα
    27
    Σε είδα εννέαενενήντα μου να αρνείσαι να ξεκινήσεις σήμερα, ένεκα χαμήλ μπατάρ... Τουλάχιστον δε με άφησες υπό βροχή, όπως πριν ένα μήνα, ή βράδυ μετά τη δουλειά (το χαιδάρι πολύ το γουσταρεις για αντβέντσουρ)... Ας όψεται το "οριακό ηλεκτρικό σου σύστημα"... Ορίακό τεινει να γίνει το δικό μου νευρικό σύστημα.

  3. #348
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε με το golf,να σταματάς για να μπώ κι ας είχες προτεραιότητα....
    καλούς δρόμους φίλος....

  4. #349
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα μπακαλιαρε-ανεγκεφαλε με το μαυρο ολοκαινουργιο multi να πεταγεσαι με κοκκινο στην αγιου ανδρεου και ενω εφαγες την μουντζα που ηταν ολη δικια σου συνεχισες την ανωμαλη πορεια σου αναμεσα στα αυτοκινητα ελπιζω να μην βασανιζσεις κανεναν αθωο..

    Υ.γ.Δεν φτανει που το παταγες με τις μυτες εκανες και τσαλημακια..:a31:

  5. #350
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σε είδα μινάρα με τις πατρινές πινακίδες με το seat σήμερα το πρωί, δεν χρησιμοποίησες ΟΥΤΕ μια φορά μ@λάκα το γαμωφλάς όταν έστριβες...και έστριψες ουκ ολίγες φορές γιατί ήμουν πίσω σου και σε έβλεπα...Δε δαγκώνει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χρησιμοποίησέ το!!!!!!

  6. #351
    Αυτό με τα φλας έχει παραγίνει πια..
    Σε είδα μπετόβλακα να θες να σταματήσεις δεξιά αλλά τελικά να σταματάς 1,5 μέτρο από το πεζοδρόμιο, χωρίς καμία προειδοποίηση (φλας ή αλάρμ).
    Όταν πέρασα αριστερά σου, σου κόρναρα και σε κοίταξα, εσύ είχες ένα ύφος απορίας στα μούτρα σου της φάσης "τι θες ρε φίλε, τι έκανα ??" ενώ θα έπρεπε να αναρωτηθείς τί ΔΕΝ έκανες...
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  7. #352
    Σε ειδα και δε σε ειδα,αλλα ευτυχως ησουν μακρια,τρισμεγιστε μαλακα.
    Διασχιζοντας το δρομο με το παπι για να περασω στο απεναντι πεζοδρομιο , σε ειδα να ερχεσαι φορτσατος, χωρις φωτα, σε δρομο και αυτος χωρις φωτα, με μαυρο αμαξι
    ( με το ζορι το ειδα ) και μιλουσες και στο κινητο.
    Περασα αρων αρων και γυρισες να ζητησεις και παρεξηγηση.
    Χρονιαρες μερες θελετε να μη φτασετε σπιτια σας...
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  8. #353
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Σε είδα πάνω στην αριστερή στροφή, από Χαμοστέρνας/Κωνσταντινουπόλεως προς Π. Ράλλη, με το παπί σου και σου πήρα την εξωτερική, ώστε να στρίψω δεξιά κλειστά στη Ράλλη και να μη σε ενοχλήσω. Με άφησες άφωνο, βέβαια, όταν, ενώ είχες όλο το χώρο δικό σου, βγήκες χύμα στην αριστερή λωρίδα της Ράλλη και ο ταρίφας κόρναρε επίμονα και άλλαξε λωρίδα για να σε γλυτώσει... Γύρισα κεφάλι 5 φορές προσπαθώντας να διανοηθώ τι έκανες. 20 μέτρα πιο μπροστά ο ταρίφας και θα σε είχε κάνει αλοιφή. Γιατί? .
    Life begins at 45°.

  9. #354
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Με είδα να τριγυρναω βραδιατικα στην Αθηνα μονος, δοκιμαζοντας την αναρτηση στο Αφρικα!

    Ρε οταν εχεις κεφια να μην μπορεις να βρεις κανεναν να παιξετε...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  10. #355
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα χτες βραδυ μεσηλικα ποδηλατη να εισαι στην Ν.Ε.Ο. πατρων μεταξυ αμερικης και αρεθα να πηγαινεις προς τα εξω χωρις ουτε ενα φως,τερμα αριστερα.ημουν με το αμαξι σε ειδα στα 10 μετρα και ειχα κενο δεξια ευτυχως.ελπιζω οταν ηρθε το επομενο "κυμα"οταν αναψε το φαναρι πισω σου να σε ειδαν και αυτοι εγκαιρα.καλο το ποδηλατο ρε γαμωτο αλλα βαλτε 2 φωτακια....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  11. #356
    Σας ειδα στο φαναρι, 2 κατσικες πανω σε βεσπα,περιγραφη δε μας νοιαζει.
    Σε ακουσα απο πισω μου,να λες: Τωρα θα φταιω να περασω χωρις πρασινο?
    ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΑ.
    Ναι μωρη γιδα,θα φταις, γιατι ο νομος αλλα οριζει.
    Και μετα γελουσατε, ηλιθιες.
    Δεν ειχα ορεξη να σας κραξω, αλλα καπως ετσι σκεφτομαστε και συνεχιζουν ολοι αυτοι να κανουν ασυνειδητα ολες αυτες τις μαλακιες.
    Και σε ειδα και εσενα που προχωρουσες μπροστα μου και με τους 2 καθρεφτες κλειστους.
    Στα @@ σας ολα...
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  12. #357
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    σε είδα ρε τυπα με το Αdv 990 dakar και την 2 σε 1 εξάτμιση χωρίς σιγάστηρα να σκόρπας τον "τρόμο" στο κέντρο της κορίνθου ,αλλά κύριος όμως με το κράνος σου και τα γάντακια σου και όλα...σωραίος...

    Σε είδα και σε σένα ρε μπουχεσα με το Αdv 990 και την πιπίλα στην μάσκα του ,με τις άκραποβιτσ χωρίς σιγάστηρα και συ άκρανοβιτσ με ένα άθλιο μπουφάν ,να ξεκινάς μαλλιά από το προπο στο κέντρο του λουτρακίου και να σκόρπας τον τρόμο κυριολεκτικά όμως σε όλους γύρο σου νομίζοντας ότι θα καρφωθείς πουθενά...κρίμα το εργαλείο χαράμι πάει με κάτι τέτοιους τρομπες...

  13. #358
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Σε ειδα ρε πρωι πρωι με το κουτι να βγαινεις απο στενο και να με "ψιλοκλεινεις" ρε....
    οταν ηρθα διπλα σου χωρις να πω τιποτα και απλα σε κοιταξα ΜΠΑΣ και μου κανεις κινηση "συγνωμης" κατεβασες το παραθυρο.
    ΦΩΡΤΩΣΑ και λεω "θα μου πει καμια μλκια και θα τον καντηλιασω για καλημερα" λεμε....
    αν αυτου μου ειπες κουνωντας το χερακι σου "σε ειδα καλε μου, δε θα επεφτα πανω σου"



    ΕΚΛ@Σ@ στο γελιο λεμε και μουγκαθηκα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Μου ηρθε στο μυαλο η σκηνη με το ανεκδοτο.... "αμα σε γ@μησω θα σου πω εγω" - "καλα, πως κανεις ετσι? οριστε! Γ@μησε με"




    Ρε το ΜΠ00στη πρωι πρωι




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	smillies gayfight.gif 
Προβολές:	682 
Μέγεθος:	15,8 KB 
ID:	243223

  14. #359
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είδα ψευτόμαγκα με το μπουρδέλο σου (gsxr, street κάτι, whatever) στην Ουλωφ Πάλμε χθες να προσπαθείς να περάσεις από δεξιά ενώ ο δρόμος ήταν ήδη κλεισμένος από παρκαρισμένα. Έχω φλάς να στρίψω ΔΕΞΙΑ παπάρα, και εσύ έρχεσαι καρφωτός και μου κολλάς ανάμεσα και ζητάς και τα ρέστα από πάνω.

    Γι αυτό φίλε, ξεκράνωτε και μάγκα, αν είσαι από εδώ μέσα και το διαβάζεις αυτό, πρόσεχε γιατί την επόμενη φορά μπορεί να βρεθεί κανένας πιο μουρλός από μένα και να σε κάνει αλοιφή ανάμεσα στα παρκαρισμένα.

    (ξέχασα όμως, το φλάς προειδοποιεί και δεν υποχρεώνει, αλλά επειδή σε άκουσα και στη συνέχεια σε είδα πως προσπαθούσες να χωθείς μια κουβέντα ακόμα αν έλεγες θα σε έστελνα εγώ αδιάβαστο)
    2 stroke Sport Touring

  15. #360
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα φιλε με το φειζερ και το σοει στη δημητρακοπουλου που εκανα οσο πιο αριστερα μπορουσα για να περασεις και εσυ μου ειπες ευχαριστω.καλους δρομους

    ειδα και σενα μουστογρια ται !! οτι ειπαμε το ειπαμε πολυ βιαστικα αλλα νομιζω οτι μου χαρισες μια στιγμη απο αυτες τις αξεχαστες. δε μπορεις να φανταστεις πως αστραψανε τα ματια σου οταν σου ειπα ''αυριο παμε στορκ,ελα!''.δυστυχως δεν μας εκανε ο καιρος τη χαρη.δε γαμιεται νεξτ ταιμ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF