Σελίδα 26 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1621222324252627282930313676126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #376
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα σήμερα να έχεις "διπλοπαρκάρει",ενώ δίπλα σου ο χώρος ήταν κενός και χωρούσαν τουλάχιστον 3 κουτιά,τι σκεφτόσουν;

  2. #377
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σε ειδα σημερα στο συνταγμα να τρως τουμπα με το που ξεκινησαμε στο φαναρι... εβρεχε και ο δρομος ηταν πατιναζ.... σταματησα αλλα σταματησαν και αλλες 4 μηχανες περαστικα!
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #378
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σας είδα κάμποσες μηχανές σταματημένες στη ΣΕΑ Σπαθοβουνίου προς Αθήνα. Κανένα γκρουπάκι από εδώ?

    Σε είδα και εσένα φίλε στη Λ. Αθηνών να προσπαθείς να βάλεις μπρός το μοτόρι σου σπρώχνοντας (κάτι μεγάλο σε στυλ χάρλευ και φορτωμένος μάλλον από ταξίδι) . Θα σταματούσα να δω αν χρειάζεσαι κάτι αλλα δυστυχώς ήμουν στην αριστερή και όταν έπιασα τέρμα δεξιά είχα πάει ήδη αρκετά μακριά. Ελπίζω να έβγαλες άκρη!
    2 stroke Sport Touring

  4. #379
    Σας ειδα στο φαναρι με τα ριμαδοGLX σας και οταν ξεκινησαμε, σε δρομο διπλης, ηρθες και εκατσες δεξια απο το αμαξι, εκλεισα γκαζι για να περασεις μη γινει καμια στραβη και εσυ μου μαρσαρες.
    Πλακωσα κορνες μαζι με καντηλια γιατι πηγαιναμε 200 μετρα ετσι και σου εκανα και καλα οτι σε κλεινω για να καταλαβεις τι μαλακας εισαι.
    Μετα μεινατε και οι 2 στα 50 μετρα.
    Παρακαλουσα να ζητησετε το λογο στο φαναρι,αλλα @@.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  5. #380
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.196
    Σας είδα πρωί της Κυριακής καμμιά 10ριά V-stromάκηδες με τα εργαλεία σας στην Καλαμάτα, Σιδηροδρομικού Σταθμού επάνω στο πεζοδρόμιο.
    Ωραίο θέαμα,καμμιά συνάντηση ή κόψιμο πίττας;

  6. #381
    Τον είδα σήμερα το μεσημέρι όπως κατέβαινα από το Παρνασός με το κουτί.

    Παπί naked, ακράνοβιτς, στροφή πέταλο, πάγος και χιόνια, τσιγάρο στο στόμα και το αριστερό
    χέρι στη τσέπη να ψάχνει για αναπτήρα....

  7. #382
    ειδα πολυ κρυο σημερις...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  8. #383
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ειδα πολυ κρυο σημερις...
    Ανέβηκα Πεντέλη με την πάπια. Ε, σιγά τα ωά, κάθε μέρα τα ίδια.
    Κρύο , ε..., σιγά... τις τελευταίες μέρες έχει κρύο...
    Μόνο που σήμερα ήμουν τρελά αγουροξυπνημένος... το ένιωσα πολύ καλύτερα από άλλες φορές.
    Τρέμοντας μιλάμε ότι έκανα όλη τη διαδρομή.


    Και σε είδα αριστερό καλάμι μου να κλαις ....τα .............
    ....................
    ολοκαίνουρια 20άρια λαδάκια σου...
    Γιατί καλό μου? Δε σου έβαλα καινούρια τσιμούχα?
    Τι θες? Να σε ξαναλύσω?
    Θα σε ξαναλύσω.
    Να σου βάλω καινούρια -πάλι- τσιμούχα?
    Να το κάνω κι αυτό.
    Μετά θα είσαι καλό παιδάκι? (βαμώ το κέρατό σου)
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

  9. #384
    Eιδα αυτοκινητο με σκασμενο λαστιχο να πηγαινει κυριλε.
    Οδηγος με κινητο στο αυτι.
    Μαντεψτε φυλο.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  10. #385
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Ευχαριστώ όλους όσους έκαναν δεξιά σήμερα στην Εθνική οδό, για να περάσω.

    Σόρι μαγκες, βιαζόμουν αρκετα...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  11. #386
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    σε είδα @δι αλλοδαπό με τα ακριβά ρούχα ,το δερμάτινο ανδρικό τσάντακι να είσαι κάπως περίεργος και να μπαίνεις στο ταξί μου για μια κούρσα 10 χλμ...

    ...και φτάνοντας να μου λες ότι δεν έχεις λεφτά.και να ψάχνουμε να βρεις να με πληρώσεις και να ειρωνεύεσαι κιόλας ...και να τσαμπουκάλευεσαι και να σηκώνεις και χέρι

    ...και να τρως εντέλει 3~4 low ,που ούτε κατάλαβες από που ήρθαν ,καταλαβαίνοντας ότι δεν είμαι διατεθειμένος να γίνω "γκόμενα" κανενός...σιγά μη δε με πλήρωνες...

    Έχουμε ΤΑ χάλια μας από δουλειά μας μπαίνει και ο κάθε παρμενος μέσα...

    Αι σιχτίρ σκατοκαριόλια...

  12. #387
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα σιχαμένε ντελιβερά (Έλληνας πιτσιρικάς) να είσαι ακράνωτος,να δακρύζεις από το κρύο,να οδηγάς με το αριστερό χέρι στο γκάζι και με το δεξί να κρατάς το ρουθούνι σου και να φυσάς την μύτη σου και να πετάς μύξες παντού.Να σε χαιρεται η μάνα σου παληκάρι μου.

    Σε είδα και εσένα με το Gsxr k6 600 να περνάς στο Περιστέρι φορώντας μπουφάν,γάντια και πάνω μόνο fullface κουκούλα και ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου.Πολύ μπροστά λέμε,ελπίζω να με άκουγες που χασκογέλαγα μέσα από το κράνος.

    Σας είδα και εσάς παλικάρια στον Πειραιά απέναντι από τον ηλεκτρικό,σταμάτησα να βοηθήσω άν μπορούσα και μου είπατε τι πάθατε.Φρέναρε το CBR 1000 RR μόνο του από το μπροστινό σιγά σιγα.Ευτυχώς που την γλυτώσατε την σαβούρα.
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #388
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Eιδα αυτοκινητο με σκασμενο λαστιχο να πηγαινει κυριλε.
    Οδηγος με κινητο στο αυτι.
    Μαντεψτε φυλο.


    Ωχ ... λες να με ειδαν ?



    σε ειδα τραγοπαπα να εχω κοψει το δρομο με το βανακι , να εχω βγαλει το χερι και να κανω νοημα να κοψεις για να περασουν 3 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ χερι-χερι και εσυ .... βρηκες χωρο , περασες , γυρνας και με κοιτας στραβα και μιλας στο κινητο !!! μπαινεις μπροστα μου για αρκετη ωρα πηγαινοντας το μαξιμουμ 35χλμ (κατα τα αλλα βιαζοσουν ) , οοοολη αυτη την ωρα ( μενιδι-καματερο ) μιλαγες στο τηλ/νο και εννοειται οταν εστριψες δεν εβγαλες φλας ..

    με εσκασες ρεεεε

  14. #389
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Σε ειδα MB μπλε αν ειδα καλα να περνας μολις πριν λιγο μπροστα απο την εκκλησια της μεταμορφοσεος στην καλλιθεα.Ακουσα διχρονο ειδα και στρογκυλο φαναρι αλλα δεν περιμενα να δω MB.Να σε καλα μεγαλε οπου και να εισαι.

  15. #390
    Σε είδα να φοράς μπουφάν, μάλλινα γάντια, σκούφο και κασκόλ, να τουρτουρίζεις και να
    επιχειρείς να κάνεις διήθηση μια από δεξιά, μια από αριστερά σα τρελός.





















    Α! Ναι. οδηγούσε Smart. Ρε φίλε, δεν είναι όλα τα οχήματα δύο επιβατών μηχανές

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF