Σελίδα 29 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1924252627282930313233343979 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 421 έως 435 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #421
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα αρμαγεδωνα χτες το πρωι κατα τις 12 οταν περασες απο μπροστα μου στον πειραια.

    ημουν στο φαναρι επι της τσαμαδου.περασες επι της πολυτεχνιου με κατευθυνση προς δημοτικο θεατρο.αλλη φορα βγαλε τα καροτα απο τα αυτια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #422
    Σε άκουσα κάγκουρα με το μαύρο παπί να στριγγλίζεις από τα φρένα πίσω μου, χτές το απόγευμα στην Πειραιώς μετά τα Praktiker. Μόλις είχε αρχίσει να ρίχνει γερή βροχή. Έκανα στην άκρη για να περάσεις και έκπληκτος σε είδα να πηγαίνεις μαλλιά ανάμεσα στα αυτοκίνητα σε βρεγμένο δρόμο. Σου έριξα μερικά ευχόλογα από μέσα μου αλλά μετάνιωσα όπως κάνω πάντα όταν τα ρίχνω σε οδηγό.

    Σε είδα ξανά μαύρε κάγκουρα πιο κάτω στη συμβολή Πειραιώς και Κηφισού να έχεις κάνει στην άκρη και να βρίζεσαι με κάποιον οδηγό. Τελικά προφανώς την έκανες τη μ@λ@κια... Καλά εσύ, η κοπέλα που είχες πίσω τι φταίει να γίνει χαλκομανία πουθενά?
    Honda Transalp 600 '92

    Suzuki DR 250S '91 (98500 km και συνεχίζει!)
    http://dr250.blogspot.com/

  3. #423
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα Caponord στον Πειραια φορτωμένο στην οδική.Bart??
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #424
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Σε είδα Caponord στον Πειραια φορτωμένο στην οδική.Bart??
    φτου φτου παλιοκατσικα, θα με ματιαΚΣεις!!!




    μια χαρα ειναι το capoυλι μου, κ δεν χρειαζεται (ελπιζω για πολυ) οδικες βοηθειες!






    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  5. #425
    Σε είδα στη Λαυρίου και ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις για τον μλκ με το ασημί γκολφ με το μαύρο καπώ,
    που πέρασε σα τρελός ανάμεσά μας νωρίτερα.
    Δε μπόρώ να περιγράψω πόσα άλλα έκανε ύστερα, γιατί ήταν πολλά και κότεψα να τον ακολουθήσω.

    Κάτι για σφαλιάρες είπες εσύ, αλλά μάλλον τέτοια ώρα το πρωί όλοι στη δουλειά μας πάμε και
    δυστυχώς τους συγχωρούμε με μερικά καντήλια.

    Νάσαι καλά και να προσέχεις....

  6. #426
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σας είδα να βάζετε τις μηχανές σας αντί για καφάσια για να κρατήσετε θέση παρκαρίσματος για κουτί...


  7. #427
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σας είδα νωρίτερα ενώ περίμενα στο φανάρι Μιχαλακοπούλου και Βασιλέως Αλεξάνδρου (στο Χίλτον).

    Ανεβαίνατε προς το Παγκράτι, παπί δικάβαλο με μπάτσους εκτός υπηρεσίας ο πίσω χωρίς κράνος, ο μπροστά δεν είδα καλά, μάλλον φόραγε, και ενώ περνούσατε από το φανάρι φωνάξε ο πίσω στο αλλοδαπό που ήταν εκεί και καθάριζε τα τζάμια των αυτοκινήτων "έλα καθάρισε κανά τζάμι" κάτι τέτοιο...

    υπάνθρωποι...


    μπατσάκο το ξέρεις ότι την άλλη βδομάδα που θα σταματήσεις τον βουλευτή θα κάνεις εσύ την γκόμενα ε;

    μάλλον δεν σε νοιάζει που τον τρως, απλά να είμαστε οργανωμένοι να ρίχνεις κι εσύ κανέναν...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  8. #428
    Πολλα ΜΠΡΑΒΟ στο μαγκα με το ασημι BMW 1200GS που κατεβαινε
    με σφηνες,
    μαλλιοκουβαρα,
    στην Μιχαλακοπουλου,
    λες και οδηγουσε SM οπως κι εγω.
    Μπαλαρινα η "χοντρη" λεμε!

    Ολα καλα θα μου πεις...
    Εκτος και αν εξαιρεσουμε οτι ενω εγω ηδη εκανα διηθυση
    αν δεν τον επαιρνα χαμπαρι με το αυτι μου θα γινοτανε
    σηματακι στο πορτμπαγκαζ
    και ο τρισμεγιστος ολα αυτα τα εκανε ΦΥΣΙΚΑ
    χωρις κρανος ΑΛΛΑ και με τσιγαρακι στο στομα (μερακλανταν που λενε).

    Η μαλακια η δικια μου ηταν οτι "τσιμπισα" και τον κυνηγησα
    Αλλα μετα κουλαρα γιατι ετσι και επεφτε κατω ετσι οπως πηγαινε με την "χοντρη"
    μονο την καφτρα θα βρισκανε...
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  9. #429
    Σας ειδα να εχετε παρκαρει τα μπουρδελα σας οπως να'ναι,1 σε θεση για..3
    Με ειδα να ψαχνω αρκετη ωρα για παρκινγκ.
    Για τα δεδομενα της Αθηνας βρηκα κανονικα παρκινγκ.
    Για τα δεδομενα της Καλαματας ομως,δεν παιζει.
    Με βλεπω να τα φερνω τουμπα οπως καναν στο audi.
    Με ειδα να τρωω μιση σοκολατα,να τη μασαω 2 λεπτα και να τη φτυνω σε ενα απο τα παρκαρισμενα.
    Τραμπουκος.
    Καραγκιοζηδες.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  10. #430
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα με το Stelvio τριβάλιτσο και συνεπιβάτη στην Πέτρου Ράλλη πρωί-πρωί με χιονόνερο. Έστριψες στον Κηφισό.

    Καλούς δρόμους να 'χεις!
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  11. #431
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είχα κόψει από μακριά τι φρούτο ήσουν!!!! Παρ όλα αυτά δεν περίμενα να πάς στο φανάρι της Βουλιαγμένης και να στρίψεις δεξιά στην καλογήρων μετά τη διχάλα που υπάρχει γι αυτή τη δουλειά. Σε είδα να έρχεσαι κατά πάνω μου ενώ με πράσινο περνούσα τη διχάλα, δεν πτοήθηκα όμως, και από ότι είδα ούτε και εσύ. Ευτυχώς που δεν έκανες καμια περίεργη κίνηση να ζητήσεις και τα ρέστα που μπήκα μπροστά σου γιατί τότε δεν θα έφταναν τα τσογλανάκια της ΔΙΑΣ να μας χωρίσουν.

    Αλήθεια χθές μόλις κυνηγούσαν τα πακιστάνια που πουλούσαν πραμάτεια έξω από το μετρό της Δάφνης. Τους πανίβλακες που κάνουν ότι να ναι επί μονίμου βάσεως σε εκείνο το φανάρι γιατί δεν τους κάνουν τίποτα?

    (Μόνο εγώ έφταιγα μάλλον γιατί το παπί που καβαλούσα ήταν βαμμένο παραλλαγή και στην άδεια το χρώμα ήταν πράσινο....)
    2 stroke Sport Touring

  12. #432
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σας είδα καλόπαιδα καμιά 10αριά μοτό κι ένας δικάβαλος λίγο πριν το Αγρίνιο και μετά σταματημένους έχω από την ford. Ήμουνα με το κουτί τίγκα στα τζάντζαλα και μετακόμιζα την κόρη. Ζήλεψα πολύ ο πστς. Σας χαιρέτησα κι έκανα στην άκρη να περάσετε.

    Καλούς δρόμους να έχετε και πάντα όρθιοι μάγκες



    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #433
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα να κυκλοφορείτε με ακράνοβιτς,εσένα δικάβαλο στρώμα και εσύ παπάκια που ακολουθούσες στα φανάρια στην Καρπενησίου,καλά ρε δεν κρυώνετε;;;; αν κρίνω απο το χρώμα σας,μάλλον ναι:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #434
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    Σας βλέπω συχνά να περνάτε ανάμεσα απο τα αμάξια με τα γ@αμ@παπα βράδυ χωρίς φώτα και πολλές φορές μαλλιοκούβαρα κιόλας.. Δώστε μου λίγα απο τα πίτουρα που έχετε στο κεφάλι να μη χαλάω λεφτά να ταίσω τις κότες, και προσφέρω δωρεάν αυγά!

    Επίσης να υπενθυμίσω πως τα νέα αυτοκίνητα, επειδή ανάβει το ταμπλώ δεν σημαίνει πως ανάβουν και τα φώτα αυτόματα. Σινάμενοι κουνάμενοι βραδυνοί δολοφόνοι!
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  15. #435
    Σε είδα στη μεσογείων, στο σημείο που σπάει στα 3 και συγκριμένα στο ρεύμα που σε οδηγεί στη Μιχαλακοπούλου, να έρχεσαι ΑΝΑΠΟΔΑ με το κουτί σου (ώρα 22:00). Επίσης είδα τα αντανακλαστικά μου να λειτουργούν σωστά και την τύχη μου να μην με έχει εγκαταλείψει, γιατί αν το προηγούμενο φανάρι ήταν πράσσινο...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF