Σελίδα 30 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2025262728293031323334354080 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 436 έως 450 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #436
    Σας είδα σήμερα πάνω σε παπιά, KLE, Vstrom κτλ στην Πατησίων να κυκλοφορείτε ξεκράνωτοι, το πολύ με ένα κασκόλ στο λαιμό!
    Μα καλά, πως μπορείτε?

    Σε είδα και σένα με το παπί στη Σόλωνος που οδηγούσες και τραγουδούσες δυνατά! Μου φτιαξές τη μέρα από το γέλιο!

    Βέβαια και συ ξεκράνωτος ήσουν!
    Honda Transalp 600 '92

    Suzuki DR 250S '91 (98500 km και συνεχίζει!)
    http://dr250.blogspot.com/

  2. #437
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2012
    Μηνύματα
    7
    Σας είδα την Κυριακή στις 10:30 στα διόδια της Τρίπολης, 7 μοτόρια στο ρεύμα προς Αθήνα, σταματημένους για ανασυγκρότηση. σας κόρναρα από το αυτοκίνητο, σας χαιρέτησα μου ανταποδώσατε, κοίταξα το θερμόμετρο....2 c !
    Λίγο αργότερα ο ΜΖΑ.... με πέρασε με 200..... κοίταξα από τον καθρέφτη, είδα τους υπόλοιπους να έρχονται αλλά σταμάτησαν προκειμένου να μαζευτεί η ομάδα (μάλλον).
    Λίγο πιο πάνω ο ΜΖΑ.... είχε κόψει στα 40 και περίμενε τους υπόλοιπους.
    Μπράβο ρε μάγκες!

  3. #438
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Σε είδα το πρωί ενω χιονιζε με το BMW 1200 φορμουλα παντελονι , παραδόξως κρανος και αθλητικο παπουτσακι με καλτσακι σοσονι , μονο που εβλεπα τον γυμνο αστραγαλο κρυωνα , μετα κατάλαβα ... ΝΑ ΓΙΑΤΙ BOXER
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  4. #439

    μανιβελα!

    χαχαχαχα σορρυ ρε φιλε ακομα γελαω...
    Σε ειδα με παπια στην Πανεπιστημιου στο φαναρι, λιγο πιο μπροστα απο ολους..να μαρσαρεις επιμονα και να προσπαθεις να κρατησεις ισορροπια, χαχαχα μολις αναψε το πρασινο απο τη βιασυνη σου εσβησε το μηχανακι, και εμεινες πισω να βαρας μανιβελιες βριζοντας..
    χαχαχαχα ολο το φαναρι γελασε να σαι καλα και καλο μηνα..
    (τελικα πηρε μπροστα ή θα σε πετυχω και τωρα που θα ξαναπερασω?):rotflmao:

  5. #440
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    :rotflmao:
    Σε ειδα στην Πρωτοπαπαδακη στο Γαλατσι να μαρσαρεις με ενα παλιο ΚΤΜ (640 νομιζω) & οταν αναψε το φαναρι σου σβηνει.....
    Κορναρισματα απο πισω απο τους βιαστικους και εσυ βαραγες μανιβελιες βλαστιμώντας!!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #441
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα νυχτιάτικα τραγικό όχημα που έμοιζες με κάτι σταρλετοειδές να έχεις κίτρινες πινακίδες κλασσικού οχήματος και να κυκλοφορείς μέρες που δεν πρέπει!! Εκτός και αν στις 12μμ το κυκλοφορείς για λόγους συντήρησης

    Καλά ο κάθε πικραμένος τρέχει να βγάλει για το χρέπι του πινακίδες κλασσικού;
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  7. #442
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    σε είδα εχθές το βράδυ κατα τις 19:00 να περνάς με κόκκινο στην κατεχάκη στο φανάρι πριν την Κηφισίας.
    ωραιο το GS σου, αλλα και εσυ πολύ μ@λ@κ@ς αδερφάκι μου (για να μην πω τιποτα χειρότερο)!

  8. #443
    Σε ειδα, με το μπλε xt(x???) και το κοκκινο μπουφαν που ειχε μπαλοναρει απο τον αερα, και τα μαυρα μαλλια σου, να προσπαθεις να σουζαρεις στη Βουλιαγμενης στις 18.20 περιπου. Ωρα αιχμης. Αναμεσα στα αυτοκινητα. Πατσαβουρια.
    Χαρηκα που σε γνωρισα. Βγαζεις δε βγαζεις τη βραδια, με τα μυαλα που κουβαλας. Α, και δε θα τα κουβαλας για πολυ, αμα δεν τα κλεισεις σε κανα κρανος κιολας!
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  9. #444
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Σας είδα ή μάλλον δεν σας είδα μοτοσυκλετιστές λόγω του χιονιά...

    Χτες συνάντησα 6 μηχανάκια το πρωί πηγαίνοντας στη δουλειά. 2 κοπέλες, 2 ντελιβεράδες που δεν μπορούσαν να κάνουν και διαφορετικά και άλλα 2 σκούτερ, που ήταν όλοι οι άλλοι οεο?
    Το δε βράδυ που γυρνούσα σπίτι σχεδόν κανένα..
    Σήμερα κάποιοι ξεμύτισαν αλλά έχουμε μέλλον

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  10. #445
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Kαλημέρα.

    Περιφερειακή οδός Δραπετσώνας: αυτοκίνητο πήγαινε αντίθετα στο ρευμα μου. Και είναι η δευτερη φορά που μου συμβαίνει κάτι τετοιο σε αυτό τον δρόμο.

    Προσοχή παίδες!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  11. #446
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σε είδα τυπάκι με την παπια, το μπουφαν και το κρανος σου, να σαβουριαζεσαι απο την τυπισσα με το κουτι που αποφασισε χωρις να κοιταξει και χωρις φλας να μπει εντελως αποτομα απο Παπαδιαμαντοπουλου στην Διον. Αιγινητου!
    Ημουν πισω σας. Η γκομενα, ταγιερακι περι τα 40 με το εταιρικο αμαξι, ηταν στη μεση της λωριδας, εσυ χωρις να τρεχεις περναγες απο τα αριστερα της και... μπαμ, σε βρηκε στην ουρα απο το παπι γιατι αν ηταν πιο μπροστα... θα σε εβρισκε στο ποδι
    Δε χτυπησες, σηκωθηκες επι τοπου, αρχισες τα καντηλια, εγω βγηκα και ηρθα κοντα, σου ειπα να κουλαρεις αφου δε χτυπησες και σου εβαλα την ιδεα για αποζημιωση ΚΑΙ του DAINESE

    Εφυγα μετα απο λιγο αφηνοντας σου το τηλ μου αν χρειαστεις κατι γιατι το οτι σου ειπε 100 φορες "συγνωμη φταιω" δεν λεει τιποτα!

    Το παπι παντως επαθε ζημια ασχετως αν εσυ ελεγες "δεν επαθε τιποτα, μπουφαν να μου παρεις!"

    Αϊντε... ολα καλα ευχομαι


  12. #447
    Τρίτη μέρα με τίγκα χιόνι η πόλη και σας είδα να παίρνετε αέρα και να αρχίζετε να κοπανάτε πεζοδρόμια

    Λες και δεν έχετε ξαναδει χιόνι ρε πστ εδώ πάνω και δεν ξέρετε.

    Συν το γεγονός ότι τα πεζοδρόμια έχουν διπλάσιο χιόνι από τον δρόμο και όλοι οι πεζοί κυκλοφορούν στις ροδιές των αυτοκινήτων. :hypnotize
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  13. #448
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα πιτσιρικο να φευγεις απτο χερι της γιαγιας σου και να πεταγεσαι στον δρομο.ησουν πισω απτο αυτοκινητο που πηγαινε στο αντιθετο απο μενα ρευμα κυκλοφοριας.σε ειδα τελευταια στιγμη μεσα απο τα τζαμια του αυτοκινητου και πηγα οσο πιο δεξια με επαιρνε,προς τα παρκαρισμενα.ευτυχως λιγο σε ακουμπησα και δεν χτυπησες πολυ.μεχρι να σταματησω και να γυρισω να δω οτι εισαι ορθιος και οκ μου κοπηκαν τα ηπατα!!
    αν ημουν με το fazeraki και οχι με το παπι,μαλλον το τιμονι θα σε εβρισκε στο κεφαλι....ευτυχως τελος καλο...ουφ......
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #449
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167

    Thumbs down

    σε είδα ρε παλικάρι να σαβουργιαζεσαι το πρωί της παρασκευής με ενα ασημί κουτί στην αγ.Βαρβάρας ήσουν με ένα μπλε παπι δεν πρόσεξα τι ήταν μαλών άστρα ελπίζω να είσαι σώος


    σε είδα και εσένα καραγκιόζη κοντά στο σεφ να κάνεις σούζες με την κοπέλα απο πίσω και οι δυο ξεκρανοτοι
    el Capitan

  15. #450
    Σε είδα καινούρια multistrada μαύρη και εσένα fazer από πίσω της που με προσπεράσατε εμένα και την παρέα μου χτες στον Κηφισό στο ύψος της Renault. Με πόσα πηγαίνατε αλήθεια? Καλές βόλτες να έχετε!

    Υ.Γ. Εγώ πάντως αν είχα λεφτά θα το έπαιρνα κόκκινο το multistrada!
    Honda Transalp 600 '92

    Suzuki DR 250S '91 (98500 km και συνεχίζει!)
    http://dr250.blogspot.com/

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF