Σελίδα 35 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2530313233343536373839404585 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 525 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #511
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Το (πρώην) δικό μου!!! το χει πάρει ο Lepa απο εδώ και έχει βάλει φουλ φέρινκ ... δώστου χαιρετίσματα!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikepics-1351612-800.jpg 
Προβολές:	837 
Μέγεθος:	82,2 KB 
ID:	249326

    axxx.....:a07:

  2. #512
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tropeas Προβολή μηνύματος
    Το (πρώην) δικό μου!!! το χει πάρει ο Lepa απο εδώ και έχει βάλει φουλ φέρινκ ... δώστου χαιρετίσματα!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikepics-1351612-800.jpg 
Προβολές:	837 
Μέγεθος:	82,2 KB 
ID:	249326

    axxx.....:a07:
    Roger that!

  3. #513
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Removed by McGyver

    Σας είδα ακρανο ζευγαρακι δικαβαλο πάνω στο υπο διαλυση DUCATI 749 ΜΑΛΛΟΝ, στο φαναρι του Χιλτον με κατευθυνση προς Συνταγμα. Χαλαρα αδηγουσες, δε μπορω να πω αλλα "εσφαξες" μπροστα απο ενα GOLF και εναν ταριφα και τις 2 λωριδες Εννοειται χωρις φλας (ουτε καν φως δεν ειχες πισω)...στο μισο μετρο για να στριψεις Κολωνακι!!!
    Μιλάμε χέστηκαν πανω τους οι ανθρωποι!
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 08/03/2012 στις 09:19.

  4. #514
    Σε είδα λίγο αργά κοπελάρα μου καθώς πέρναγα το δρόμο πρωί πρωί πεζός με την τσίμπλα στο μάτι
    αλλά ευτυχώς εσύ με είχες δει πιο νωρίς ότι πάω για φούντο και είχες σταματήσει το λευκό σου Golf.
    Πρέπει να μου έφυγε η ψυχή όταν το πήρα χαμπάρι αλλά εσύ μετά, μου έκανες μαγκιόρικη χειρονομία
    "σε είχα δει μην ανησυχείς". Άντε ναμαστε καλά

  5. #515
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σας ειδα αντρες της διας πριν καμια ωριτσα στην νεο πατρων (προς ριο)να εχετε σταματησει ενα παλικαρι ντελιβερα,να του εχετε ανοιξει το κουτι πισω και να ψαχνεται κατι,ανακατευοντας,οπως ειδα απτις κινησεις των χεριων σας,τα πραγματα που ειχε μεσα!νεα πιτα χασισακι βγηκε?η νομιζατε πως ειχε κρυψει κανεναν πακιστανο μεσα εκει;;;;;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #516
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σε είδα σήμερα το μεσημέρι γνωστή και μη εξαιρετέα τύπισσα με το γιαπωνέζικο custom, ακράνωτη όπως πάντα, να στέλνεις sms με το κινητό πάνω στη μοτοσυκλέττα και να μην κοιτάς καθόλου το δρόμο, ενώ στο καπάκι άρχισες να προσπερνάς αντικανονικά τα αυτοκίνητα και όταν δεν υπολόγισες καλά χώθηκες με το έτσι θέλω μπροστά από έναν ανυποψίαστο φουκαρά για να αποφύγεις την τράκα...και μετά από λίγο άρχισες πάλι την ίδια ιστορία... είσαι που είσαι παλιοπατσαβούρα, έχεις και αντιπαθητικό υφάκι πάνω στο μοτοσακό σου...είσαι πολύ δήθεν...

  7. #517
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    σε ειδα σημερα με το streetακι σου δεν προλαβα να δω τι μαρκα ηταν...ειχες και το κρανος ακουμπισμενο στο ντεποσιτο.....

    σε ειδα και εσενα με την μαυρη Z750 που εσκασες μυτη στο σχολειο προφανως για να παρεις την κοπελια σου...κρανος ουτε λογος...

    Μα καλα ρε παιδια τοσο δυσκολο σας ειναι να το φορατε δηλαδη? οχι για εσας για την φουκαριαρα την μανα σας...

    Να ειστε καλα ρε μαγκες να χαιρεστε τα εργαλεια σας και παντα ορθιοι...αν εξαιρεσουμε το κρανος που δεν φορουσατε σας χαρηκα και τους δυο...θα ερθει και για εμενα η ωρα να γινω σαν εσας...δεν βλεπω την ωρα....
    Ταχύτητα για ζωή

  8. #518
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/05/2009
    Μηνύματα
    29
    Σε είδα φιλαράκο με το FouJouRa ( FJR1300 ) εγώ είμουνα με το ZZR μου και αρχίσαμε παιχνιδάκια απο την Παπανδρέου μέχρι και την έξοδο Allou Fun Park και πηγαίναμε παρεούλα . Μου είπες οτι γύρισες στο φανάρι μόλις απο Ισπανία και σε ΄χαρηκε η ψυχή μου. Σου είπα να μην τσιμπάς το φρενάκι στην γλυστρα στροφή της Παπανδρέου και μου πες ο καθένας οπως εχει μάθει, έχεις και τα δικια σου Να σε καλά αν είσαι απο εδω μέσα και ΠΑΝΤΑ όρθιος παλικαρά μου. Αντε και αλλα 1000 ταξίδια να πας.
    Why do we kill people , that kill people just to prove to these people that killing is wrong?

  9. #519
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σας ειδα να βγαινετε απο το ημιυπογειο οταν ακουσατε την μηχανη να βρονταει.καθησατε και τη κοιτουσατε...σας ρωτησα αν σας ενοχλει και με ενα τεραστιο χαμογελο μου ειπατε ''ολα οκ''.μετα με ρωτησατε αν ειναι ακριβη και αφοτου μιλησαμε λιγακι μου ειπατε ''φιλε θα σου τη προσεχουμε εμεις οσο την εχεις εδω''.οσες φορες βγηκα για να τσεκαρω το μωρο μου απο τον οροφο επανω εισασταν εκει και μου τη φυλαγατε.χωρις να ειστε υποχρεωμενοι.σας ευχαριστω ρε παιδες....απο τη μεση ανατολη!

    μετα σε ειδα να μου κλεινεις το δρομο στη λεωφορο πεντελης με το αμαξι κοπελια χωρις φλας,χωρις τπτ.ευτυχως που ο ασσος (μπροστινο ελαστικο) δουλεψε τελεια σε γλιστερο οδοστρωμα και ευτυχως που παρα το λαθος σου,τσεκαρες τελευταια στιγμη τον καθρεφτη σου και δεν συνεχισες να με κλεινεις αλλα διορθωσες!!!αλλη φορα ειδοποιουμε εγκαιρα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #520
    Σε είδα γιαγιά να πετάγεσαι 10 μέτρα πριν το φανάρι από το πουθενά μπροστά στη ρόδα μου. Τρόμαξες, έριξες μια πλάγια ματιά προς το μέρος μου και εξαφανιζόλ τρέχοντας απέναντι πριν προλάβω να αρχίσω τα καντήλια, να συνειδητοποιήσω ότι δεν σε πάτησα, να δω ότι πρόλαβε και ο πίσω μου να φρενάρει.. να.. να..

    Αυτό το "ό,τι δεν γυρίζω να κοιτάξω, απλά δεν είναι εκεί" δεν το χω χωνέψει ακόμα..
    safety doesn't happen by accident

  11. #521
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Σε είδα το πρωί της Κυριακής 11 Μαρτίου γύρω στις 10.45-11.00 να κατεβάινεις την Μεσογείων καβάλα σε μαύρο triumph street (ή speed ??) triple με κράνος SHOEI.

    Περισσότερα δεν πρόλαβα να διακρίνω γιατί χάζευα ....γενικώς και ειδικώς :a07:

    Φτού σου κοπελάρα μου!!

    Σε ακολούθησα από την Αγία Παρασκευή μέχρι σχεδόν τον Χολαργό...
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  12. #522
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    μετα σε ειδα να μου κλεινεις το δρομο στη λεωφορο πεντελης με το αμαξι κοπελια χωρις φλας,χωρις τπτ.ευτυχως που ο ασσος (μπροστινο ελαστικο) δουλεψε τελεια σε γλιστερο οδοστρωμα και ευτυχως που παρα το λαθος σου,τσεκαρες τελευταια στιγμη τον καθρεφτη σου και δεν συνεχισες να με κλεινεις αλλα διορθωσες!!!αλλη φορα ειδοποιουμε εγκαιρα.
    Το αυτό σήμερα το πρωί, αλλά αντί για κοπελιά ήταν Αλβανός, δεν ήμουν μόνος μου ήμουν με το τσούπι και τα φρένα κυρίως το μπροστινό δούλεψαν υποδειγματικά.

    Εγώ βέβαια δυο καντήλια τα έριξα η αλήθεια είναι και μάλλον του κοπανούσα το τζάμι (δεν θυμάμαι αλλά πονάνε οι κόμποι στη δεξιά μου γροθιά).

    Είπε το κλασικό δε σε είδα και όλα καλά.

    τες πα.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #523
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Takata Dome Προβολή μηνύματος
    Το Σάββατο βράδυ στην Πάτρα,στην Πατρέως απέναντι απο μπαρ είδα Ducati 800SS νομίζω ή κατι παρόμοιο με αυτοκόλλητο Simoncelli απο DimChios...ποιος ήταν;
    Eγω,ημουν Σκουφακι...

  14. #524
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σε ειδα σημερα Κωστα Σομερ με την κοκκινη BMW σου...ωραια moto ρε μεγαλε...
    Τι εγινε αγορινα μου???? Ποιος φουρνος γκρεμιστηκε και φορεσες κρανος???
    Παλι καλα που εβαλες μυαλο!!!


    Καλες βολτες να εχεις και να χαιρεσαι το εργαλειο σου...
    Ταχύτητα για ζωή

  15. #525
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Σε είδα εχθές στην Δεκελείας και Πατριάρχου Κωνσταντίνου κοτσιδάτε (για πολύ μακρυά κοτσίδα λέμε) φίλε προβλεπέ με πάνω-κάτω bering εξοπλισμό και λευκό κράνος με το παπάκι.Καλούς δρόμους να έχεις!
    Τον αδερφό μου ειδες...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF