Σελίδα 51 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 41464748495051525354555661101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 751 έως 765 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #751
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Ευτυχώς σε είδα μαλ@κοπίτουρα με το μπουρδέλο σου στην Γαλατσίου (άνοδος πρός Περιφερειακό) στο φανάρι της Βείκου από τέρμα δεξία να το κόβεις αριστερά με τα όσα μόλις άναψε το φανάρι...αν δεν έκοβα το τιμόνι να κάνω 2 μέτρα αριστερά θα με έπαιρνες μαζί σου και αν την γλύτωνα να είσαι σίγουρος ότι ακόμα θα σε γ@μούσ@ χωρίς σάλιο π@ύστη άντρα.....
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #752
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα σήμερα και σε χάρηκα με την πλήρη εξάρτηση σου και τα μαλλάκια σου πλεξούδα να ξεπροβάλλον από το λευκό σου κράνος στην Πανεπιστημίου στο Σύνταγμα.Και ναί ήσουν με το Suzuki το 750 και ήσουν Ζητού.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #753
    Νέο μέλος Το avatar του/της asimaki
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Και ναί ήσουν με το Suzuki το 750 και ήσουν Ζητού.
    Και το είχα παράπονο που δεν εχω δει ΠΟΤΕ (μα ΠΟΤΕ όμως) Ζητού... Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι δεν υπήρχαν καν..
    Γραμμένα στα παλιά μας παπούτσια του κόσμου τα πρέπει, τα θέλω, τα μη...

  4. #754
    Ποιο κόκκινο R1 τσάγιωσα σήμερα το πρωί κατά τις 6:40 στη Λαυρίου, κανένας από δω;










    (όταν λέμε τσάγιωσα εννοώ ότι ο άνθρωπος πήγαινε χαλαρότατα και απλά πέρασα από αριστερά του. Νάσαι καλά γιατί όταν το κάνω αυτό συνήθως τρελαίνονται που τους πέρασε σκούτερ)

  5. #755
    Βλεπω πολλους πεζους, να περνανε το δρομο με το κεφαλι κατω.
    μου φαινεται θα βαλω τη sebring.
    Ξερω οτι εχετε τις εννοιες σας ολοι,αλλα προσεξτε λιγο για να γυρισουμε σπιτι μας ολοι.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  6. #756
    στη συγγρου στο ρευμα προς αθηνα στο υψος της καλλιροης εχει γινει ατυχημα και εχει ολος ο δρομος λαδια.
    ειχε φτασει πυροσβεστικη και καλυψε ολο το δρομο με πριονιδι αλλα καλου κακου προσοχη παιδια.

  7. #757
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    ΔΕΝ σε ειδα,ειδα ομως το μηχανακι σου στη π.ραλλη εξω απο τον ''σπαρτακο''.ροζ τζιξερ και εγραφε princess!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #758
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    χαχαχαχαχ....σε ειδα να βγαινεις απο το αμαξι και να φωναζεις <<ΝΑΙΙΙΙΙΙ SLAYER ΡΕ Μ$%^@Α>> ΧΑΧχαχαχ (Ακομα γελαω)
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  9. #759
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα φίλε μου σε όλα τα φανάρια της Λ.Καβάλας στο ρεύμα προς Αθήνα το απόγευμα στις 6:30 περίπου να μην ακουμπάς τον μπροστινό τροχό του λευκού GSXR1000K8 κι όταν σου είπα οτι ευτυχώς που υπάρχουν τα φανάρια και σε πιάνω με κέρασες αλλη μια λαμπάδα μέχρι τη γέφυρα στο ποτάμι ! Καλούς δρόμους !

  10. #760
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAGOURO Προβολή μηνύματος
    Σε είδα φίλε μου σε όλα τα φανάρια της Λ.Καβάλας στο ρεύμα προς Αθήνα το απόγευμα στις 6:30 περίπου να μην ακουμπάς τον μπροστινό τροχό του λευκού GSXR1000K8 κι όταν σου είπα οτι ευτυχώς που υπάρχουν τα φανάρια και σε πιάνω με κέρασες αλλη μια λαμπάδα μέχρι τη γέφυρα στο ποτάμι ! Καλούς δρόμους !
    πρεπει να τον εχω πετυχει κι εγω και μαλιστα με λινά στο πισω λαστιχο!!!

    Με ειδα να κανω το πρωτο μου μπανιο στη θαλασσα χθες! Ωραια ήταν!

    ...μετά είπαμε να σταματησουμε στα Μεγαρα να χαζεψουμε λιγο το TrackDay και σας είδα odin#%$^@# με το νεο σου ΚΤΜ RC8 (ΤΟΥΜΠΑΝΟ) και εσενα sardnasagam με το SV να γυρνοβολατε! Ωραιοι!!

    Το βραδυ στο σπιτι, πρωτα σε ακουσα και μετα σε ειδα που.. επεσες απο τον 4ο και... Το ασθενοφορο ηρθε γρηγορα αλλα μετα απο λιγο κατεληξες απο εσωτερικη αιμοραγια

    Κριμα, κριμα!!!

  11. #761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος

    ...μετά είπαμε να σταματησουμε στα Μεγαρα να χαζεψουμε λιγο το TrackDay και σας είδα odin#%$^@# με το νεο σου ΚΤΜ RC8 (ΤΟΥΜΠΑΝΟ) και εσενα sardnasagam με το SV να γυρνοβολατε! Ωραιοι!!
    αντε αντε ετοιμασε το πιστολιε δι σιρκουιτ ιζ γουετινγν μπρε
    Suzuki+Suzuki-Nipponia+ΚΤΜ-Husqvarna=

  12. #762
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tom kissas
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    692
    σε ειδα bandit με αυτοκολλητο moto.gr στο κολοφαναρο στα φαναρια οθωνος και μ.μποτσαρι στην κιφισια ειμουν με ραννερ μαυρο - γκρι
    ΥΓ ωραιο κρανος

  13. #763
    Σε ειδα με το ανασφαλιστο BMW σου, να παιρνας STOP σε κεντρικη λεωφορο του Πειραια και να με κανεις καινουριο...

  14. #764
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σας βλεπω κουτακηδες να παραβιαζετε σωρηδων τα φαναρια ακομα και οταν εχει αναψει κανα δευτερολεπτο κοκκινο.
    οταν σας ρωταω γιατι...ακουω την καθε απιστευτη μαλακια,
    οταν σας λεω να κανετε ακρη να σας παρω το διπλωμα...αρχιζει το κλαμα οταν πριν ριχνατε μπινελικια.

    προσεξτε ρε παιδια και αν αναψει πρασινο...περιμενετε λιγο κι ας σας κορναρουν.
    εχουν δει απιστευτες καταστασεις τα ματια μου τωρα τελευταια...

  15. #765
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tom kissas Προβολή μηνύματος
    σε ειδα bandit με αυτοκολλητο moto.gr στο κολοφαναρο στα φαναρια οθωνος και μ.μποτσαρι στην κιφισια ειμουν με ραννερ μαυρο - γκρι
    ΥΓ ωραιο κρανος
    Στον "Μπαμπη" ε ?
    Κατι θυμαμαι τωρα που το λες.
    Πες ενα γεια...


Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF