Σελίδα 56 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 646515253545556575859606166106 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 826 έως 840 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #826
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7gibernau Προβολή μηνύματος
    Το είδα και γω!πρέπει να μένει Τολο γιατί πέρασε απο Ασινη με κατεύθυνση Ναυπλιο!!
    Εντάξει μωρε σιγά τη βουή...
    Εμένα με έχεις ακούσει να περνάω;;Ναυπλιο μένεις;;;

    Εγώ τον είδα στην άργους και τα είχε χωσει καλά ο φίλος ,
    Ναύπλιο μένω

  2. #827
    Σε βλέπω λάστιχό μου κάθε μέρα και θες άλλαγμα... α ρε ρημάδια karoo, γρήγορα 'λέτε τον Απόστολο'...
    Για τα προβλήματα που έχουν
    λύση, δεν πρέπει να
    αγχωνόμαστε, γιατί απλά έχουν
    λύση.
    Για τα προβλήματα που δεν
    έχουν λύση, και πάλι, δεν πρέπει
    να αγχωνόμαστε, γιατί δεν έχουν
    λύση...

  3. #828
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos1050 Προβολή μηνύματος
    Εγώ τον είδα στην άργους και τα είχε χωσει καλά ο φίλος ,
    Ναύπλιο μένω
    Τον είδα και σήμερα στην ενδεκατη.πρέπει να το στρώνει απ ότι κατάλαβα....άντε να το στρώσει,να βάλω και γω λάστιχα για να του στησω καρτερι...α.... Και δε φοράει αφτερ μάρκετ εξατμίσεις.....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  4. #829
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/03/2012
    Μηνύματα
    14
    Σε είδα μπάλα στη μέση του δρόμου στη πλατεία κυπρου στη καλλιθεα
    και σταμάτησα για να σε κλοτσήσω στην ακρη, απο την αλλη ομως δεν σταματησαν οι Ζηταδες και ετσι έκανα το σουτ ανάμεσα τους (ευτυχώς την ειδε και σταμάτησε ο δεύτερος)....
    ...Δυστυχώς, ΔΕΝ σε είδα πιτσιρικά οτι στεκόσουν απο την άλλη μερια του δρομου...

    Σε ειδα και εσενα μετά απο λιγο με το yamaha virago,μαλλον.
    Πως διάολο οδηγείτε αυτα τα πραγματα στους δρόμους της αθηνας λες και είστε στο λας βεγκας δεν μπορώ να το καταλάβω.
    Το κράνος επρεπε να το πάρεις τουλάχιστον 4 νούμερα μικρότερο.
    Νερό σου πηγαίνει στον αγκώνα σου. Δεν το δοκίμασες πριν το πάρεις;

  5. #830
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε βλεπω συνεχεια τυπε με το ανθρακι 990 να περνας και να χαζευεις το δικο μου γαιδουρι κατω απο το δεντρο στη σκια........δε θα σου πω μη το ματιασεις....αλλα κοιτα μπροστα σου ρε βλακα μη κολλησεις σε κανενα αμαξι που εχεις περασει 150.000 κοκκινα!κερατα!θα σε δω και θα εχω τυψεις!

  6. #831
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σε είδα αργά τριμάλακα που βγήκες με την όπισθεν με όλα από υπόγειο πάρκιν με το 20χρονο Μερσεντικό πλοίο , κατάλοιπα καλύτερων εποχών, το μαλλί τίγκα στο λάδι και το πατσουλί με το κιλό. Σκέτη μυγοπαγίδα ήσουν. Με κοπάνησες στο πλάι, αλλά είχα ήδη προλάβει να δώσω κλίση στο παπί και απλά μου άλλαξες την πορεία. Την πλήρωσε βέβαια παρκαρισμένο που το βούλιαξα με τον ώμο μου και το γόνατό μου. Αποτέλεσμα στραβός λεβιές ταχυτήτων, πονάνε ώμος και γόνατο από την επαφή.

    Χθες 4ωρη επίσκεψη του ΣΔΟΕ, σήμερα στούκα, δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος καριόλης μου ευχήθηκε "καλή εβδομάδα".

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #832
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σας βλέπω κουτάκιδες επί το πλείστον να κοκκαλώνετε στη μέση κεντρικού δρόμου που έχετε προτεραιότητα ώστε να αφήσετε έταιρο κουτάκια ο οποίος περιμένει να βγει από στενό το οποίο φυσιολογικότατα είναι λογικό να μην έχει προτεραιότητα! Προβλέπει ο ΚΟΚ να παραχωρούμε προτεραιότητα όποτε μας καπνίσει ; Αλήθεια αυτό είναι "κουτακίστικη" αλληλεγγύη ;
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  8. #833
    Σε είδα εχθές με το CBF στην Κηφισιάς να έχεις ξαπλώσει και ένα παλικάρι να σου κρατάει το κεφάλι.

    Ελπίζω να πήγαν όλα καλά

  9. #834
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2011
    Μηνύματα
    104
    Se είδα σήμερα κατα τις 11 το προι στην εθνική περίπου στο ύψος της Φιλαδέλφειας με το 400αρι bandit ίδιο με το δικό μου. Με είδες και εσύ και αρχίσαμε το κυνηγητό.

  10. #835
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα να μου σβήνεις το πόστ χωρίς να προλάβω να δώ τι είχες γράψει γμτ....


    Επίσης σε είδα (και σε βλέπω κάθε μέρα στον Κηφισσό) CBR 400 με τα χρόνια που έχουν περάσει από πάνω σου να μην είναι τόσο ευχάριστα και το τελειωτικό χτύπημα σου ήταν η βαλίτσα και οι βάσεις αυτής πίσω για καθημερική χρήση παπιού.
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #836
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα σημερα που με το μαυρο MV Agusta πηγαινες προς Επίδαυρο ενω εγω γυριζα. Σας ειδα και κανα-δυο ακομα, και σας βλεπω σε ασχετα σημεια της διαδρομης Ισθμός-Επίδαυρος καθημερινες καμια φορα να τα χωνετε. Αφου ειμαστε πολλοι την επωμενη φορα να βρεθουμε να παμε παρεα!

  12. #837
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε ειδα σημερα το απογευμα ΚΤΜ 950 ADV στο φαναρι να γυαλιζει το μαυρο σου το χρωμα και να αφηνουν μια ωραια μελωδια οι ξεταπωτες εξατμισεις σου!!!πολυ ωραιο!

  13. #838
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της drowvarius
    Εγγραφή
    30/09/2011
    Μηνύματα
    107
    Σε είδα πριν από 3 μέρες σε ένα φανάρι στην Καλλιρόης, λίγο πριν από την Αρδητού. Σε είδα πάνω στην Βαραντέρο σου, και ήθελες να κάνουμε κόντρες στις 6:30 το ξημέρωμα στο φανάρι. Εγώ φυσικά σε έγραψα. Ξεκίνησα κανονικά. Παρόλα αυτά βρέθηκα πρώτος στο επόμενο κόκκινο.Σε είδα να κάθεσαι πάλι δίλα μου και να μου μαρσάρεις με την ακράνωτη φάτσα σου κόκκινη από θυμό. Όταν έφτασα πρώτος και στο επόμενο φανάρι τσαντίστηκες τόσο που σε έβαλε κάτω 2 φορές στην εκκίνηση μία μηχανή 29 ετών που έφαγες όλα τα κόκκινα μετά στη σειρά. Συγγνώμη που θα σου το πω φίλε μου αλλά το μονοκύλινδρο τενερέ (μανιβελάτο) super motard έχει πολύ καλύτερη ροπή από το βαρκαντέρο σου. Και ειδικά στην εκκίνηση. Λίγες μηχανές μπορούν να κοκορευτούν ότι βάζουν κάτω στην εκκίνηση μονοκύλινδρη 600άρα...Την άλλη φορά μην ζητάς κόντρες. Που να ήθελα να κοντραριστώ κιόλας!!!

    Σε είδα κι εσένα τενερέ μου, να σου έχει πέσει το ρελαντί και να μου σβήνεις στο τελείωμα της Συγγρού κάτω από την γέφυρα που πάει προς Πειραιά. Πάλι καλά έπιασα δεξιά στα γρήγορα, κατέβηκα, και άρχισα να σπρώχνω σαν τρελλός, μέχρι που έφτασα σε αρκετά ανοιχτό σημείο για να καταφέρω να σε ξαναβάλω μπροστά. Αυτό είναι το καλό οπυ έχετε εσείς όλοι οι μιζάτοι. Πατάτε ένα κουμπί και ανάβει αμέσως. Ενώ εμείς που έχουμε μανιβέλα.....
    How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?

    Πάντα όρθιοι αδέρφια.

  14. #839
    Σε είδα στην παραλιακή Ηρακλείου, με το αμάξι σου (παππού), να είσαι στην λωρίδα κυκλοφορίας που πηγαίνεις προς Τάλως (δική μου και μάλιστα στην επιταχύνσεως) και να ΕΡΧΕΣΑΙ (προς ΤΕΙ-Αμουδάρα-Γιόφυρο)...
    Εάν δεν το έβλεπα δεν θα το πίστευα... Φαντάσου να είναι κάποιος μηχανόβιος σην αριστερή και να πηγαίνει ανοιχτός και ξαφνικά να σε δεί μπροστά του να πηγαίνεις στο ρεύμα του αντίθετα... (έχει και διαχωριστική νησίδα και για να βγείς πρέπει να διασχίσεις ΟΛΗ την παραλιακή μέχρι Γιόφυρο.
    Πρέπει να είσαι ο ίδιος που μπήκε ανάποδα στην εθνική οδό από την εκκλησία του Αγίου Ιωάννη του Χωστού (απο το Ηράκλειο) και οδήγησε (ανάποδα πάντα!) ως την είσοδο της πόλης του Ρεθυμνου...
    Ορίστε και φώτο: http://cretalive.gr/new/82751/polite...in_Ethniki_Odo
    Τελευταία τροποποίηση από Michaelsif; 02/06/2012 στις 01:27.

  15. #840
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Σε είδα BMW 1150 Adv με μπαγκαζιέρες αλλά χωρίς πινακίδα στην ΑΟ σημερα το πρωί να επιταχύνεις οσο σε πλησίαζα. Ε μετα τα 200 παραδόθηκες φυσικά.
    Αναρωτιέμαι γιατί οι GSακηδες το παιρνουν εγωιστικά πολλές φορές...
    Ακόμα και σε φανάρι μου τα εχει χώσει GS, και τον ηπιε βεβαια.
    Ισως παίζει ρόλο το αυτοκόλλητο 600 που εχω βαλει επίτηδες στο εμπρός φτερό για τις 600 νίκες της Honda στα GP.
    Πιανει ακόμα και στα TDM!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF