Σελίδα 6 από 128 ΠρώτοΠρώτο 12345678910111656106 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    σε ειδα ρε κωλαβλανε με το tengai και το κρανος μεχρι τη μυτη να μου σκας διπλα και να κοιτας περιεργα.......
    που στο διαλο τα βρησκουν και τα ξεθαβουν....και το παιζουν και ιστορια.......

    το σφυριγμα,σφυριγμα ομως...ειχα χρονια να το ακουσω..
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  2. #77
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.234
    Σε είδα με το πορτοκαλί ΧΤ (wannabe KTMά), ακράνοβιτς, με ακράποβιτς τελείως ξετάπωτες να χαλάνε τον κόσμο και να κάνουν σκασίματα στο κάθε κλείσιμο του γκαζιού. Βάρεσες κόφτη περνώντας το αμάξι στην κίνηση και μάλλον αποπειράθηκες να κάνεις και μΠαντιλίκι, αλλά στις στροφές σε είδα λίγο χεσμεντέν, εκτός κι αν εκεί δε γουστάρεις να το παίζεις υπερπαγκόσμιος και το πας χαλλλαρά.

    Κατούρα και λίγο, γιατί παίζει να σε είχα μέχρι κι εγώ. Και τάπωσε τα μπουρδ€λα που έχεις για εξατμίσεις, σα να έπαιζες μπαλοθιές ήτανε.

  3. #78
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα moto.gr να έχεις ανανεωμένο domain ξανά
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  4. #79
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271
    Σας είδα όλους τους ακράνωτους χθες και προχθές με το κ@λόκρυο ...
    Καλά ρε μαλάκες, δεν κρυώνετε!!?!??!?!?!??!
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


  5. #80
    Σε είδα πριν ένα μήνα στη γειτονιά μου στο Κουκάκι μέ ενα σκούτερ, κοιταχτήκαμε μου χαμογέλασες, απο τότε σε ε΄χω ξαναδεί αλλές 2 φορές, είμαστε γείτονες, δουλέυεις εκει κοντά; Ποιος ξέρει..

  6. #81
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    σε ειδα σημερα με το xlr dakar στο συνταγμα αλλα εσυ δεν με ειδες που ελιωνα μεσα στο τρολει πηγενοντας στην σχολη (ποτε θα δωσω πορεια?)

  7. #82
    εχω να σας κανα δυο μερες που το μοτο.γρ πηγε διακοπες!

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  8. #83
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα γρήγορε με το fz6 και τις ακράπες σου,να μην ανταποδίδεις χαιρετισμό...(και ήμουν μάλλον ο μόνος μηχανόβιος που συνάντησες σήμερα,με τέτοιο ψόφο...)

  9. #84
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
    Σας είδα όλους τους ακράνωτους χθες και προχθές με το κ@λόκρυο ...
    Καλά ρε μαλάκες, δεν κρυώνετε!!?!??!?!?!??!

    +Πολλά,πάρα πολλά...κάθε μέρα πηγαίνοντας στη δουλειά,συναντώ ένα τύπο ο οποίος είναι ξεκράνωτος,το κράνος κρεμασμένο στον αγκώνα,να πηγαίνει σαν κότα και τα μάτια κλαμμένα από τον παγωμένο αέρα...Πόσα κιλά μαλάκας πρέπει να είσαι για να έχεις περασμένο το κράνος στο χέρι,να κυκλοφορείς ξεκράνωτος και να υποφέρεις από το κρύο 7 η ώρα το πρωί;;;;

  10. #85
    -Σε είδα χθες βλάκα με το beverly στην Κηφισίας στο Μαρούσι. Να είμαι με 90+ με το παπί και εσύ να με βλέπεις, να περιμένεις να πλησιάσω και όταν έφτασα κοντά τότε πετάγεσαι κάθετα και περνάς ΚΑΘΕΤΑ την Κηφισίας για να μπεις στην είσοδο του Αμαρουσίου αριστερά. Ρε βλάκα, αν δε σε είχα πάρει χαμπάρι ότι θα την έκανες τη μαλακία θα σε είχα εμβολίσει με το παπί...Απορώ πως τη γλύτωσες και από τα κουτιά που ερχόντουσαν από πίσω από μένα.

    -Σε είδα σήμερα παππού με το civic στο φάρο του ψυχικού, να πετάγεσαι από το ΣΤΟΠ , ευτυχώς πάλι σε είχα μαντέψει και σένα από μακρυά ότι θα την κάνεις τη μλκ. Και δε φτάνει που πετάχτηκες, πας και με το πάσο σου και έχει κλειστά και τα 2 ρεύματα πόση ώρα. Περιτό να πω ότι ούτε καν κοίταξε αν έρχεται κανείς στα δεξιά του.

    -Δε σας βλέπω πια με τις μηχανές σας τώρα που έπιασαν τα κρύα!! Λίγοι μείναμε!




    -Σε είδα και σένα Μπετόβλακα με το FZ6 να μου λες στο τηλέφωνο ότι η μηχανή είναι άριστη και δεν έχει ούτε γρατζουνιά και ότι έχει και ABS. Έκανα το ταξίδι να κατέβω από τη δουλειά από Μαρούσι στο πασαλιμάνι για να δω τελικά ότι είχες κόψει τις βάσεις του υποπλαισίου πάνω στο σκελετό και κάθεσαι στη σέλα σαν να στρίβεις αριστερά. Άσε που για ABS ούτε λόγος και ας μου είχες επιβεβαιώσει στο τηλέφωνο ότι έχει. Αρε ξύλο που θέλετε μερικοί...ψάχνετε για κανα κορόιδο...
    Yamaha FZS 600

  11. #86
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Το είδα μία φορά,αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία....το ξαναείδα τις προάλλες όμως,άρα δεν είναι κάτι το τυχαίο...

    ...παπί κολλημένο πίσω από φορτηγό με καμιά 90άρα-100αρα χλμ/ώρα στην Αττική οδό

    και όταν λέω κολλημένο το εννοώ,στο 1,5 μέτρο το πολύ ο μπροστινός τροχός από το πίσω μέρος του φορτηγού

    Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που κάνει/ουν αυτό το δολοφονικό-αυτοκτονικό πράγμα

    Slipstreaming????? Πραγματικά ηλίθιο
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  12. #87




    -Σε είδα κοπελιά στου Ζωγράφου (όμορφη ξανθιά ωραίο σώμα) να καβαλάς την Chopper !! Παραλίγο να πέσω από το παπί!!

    -Σε είδα και σένα κοπελιά στου Ζωγράφου χθες να έχει πέσει με το Piaggio Zio (?) μπροστά στην Εθνική τράπεζα απ έξω. Αλλά απ ότι είδα μικροπέσιμο ήταν. Πάντα όρθια από εδώ και πέρα κοπελιά.
    Yamaha FZS 600

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα camen χθες 7 παρά στο σταθμό των ΚΤΕΛ στην Πάτρα. Θα σου μιλούσα αλλά έτρεχα να προλάβω το ΚΤΕΛ των 7 για Αθήνα...

    Άλλη φορά!
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
    Σε είδα camen χθες 7 παρά στο σταθμό των ΚΤΕΛ στην Πάτρα. Θα σου μιλούσα αλλά έτρεχα να προλάβω το ΚΤΕΛ των 7 για Αθήνα...

    Άλλη φορά!
    Ελα ρε:wacko: :wacko: :wacko:
    Και εγω ετρεχα να βγαλω κατι εισητηρια για κατι δικους μου...Επρεπε να φωναξεις ρε,κριμα...



  15. #90
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σε είδα AllSt@rf παλιοκάγκουρα με το παρτάλι σου... κάνεις και προσπεράσεις ε?

    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF