Σελίδα 60 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1050555657585960616263646570110 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 886 έως 900 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #886
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikRRopixel Προβολή μηνύματος
    Σας είδα χθες της ομάδας ΔΙΑΣ να σταματάτε εμένα για έλεγχο που ήμουν φουλ προβλεπόμενος και όλους τους υπόλοιπους-ακράνωτους με τα παπιά και τα σκούτερ να τους αφήνετε να περνούν σαν να μην τους είδατε... έχει αλλάξει κανας νόμος και πλέον όλοι με κράνος είναι ύποπτοι επειδή αποκρύπτεται το πρόσωπό τους?
    Και εγώ την ίδια απορία έχω!μια απο τα ίδια,κράνος,μπουφάν κτλ,μπροστά μου αμάξι Subaru impreza χωρίς πινακίδες και τελικα εγω ήμουν αυτός που πέρασε τον Ελενχο!

  2. #887
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα απόψε δικάβαλο προβλεπόμενο μαζί με ωραία θηλυκή ύπαρξη στο Γκάζι πάνω στο λευκό Sym Wolf 250....και μου φυγε το σαγόνι στο πάτωμα. Με έπεισες να πάω σε ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΓΩ!

  3. #888
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα πρωί πρωί κοπελίτσα λαχταριστή σε πεζογέφυρα επί του Κηφισσού με το φουστάκι σου το σούπερ μίνι και γούρλοσα το μάτι από το target fixation περνώντας από κάτω σου τα είδα όλα λέμε....

    Καπάκι επικίνδυνο ελιγμό από μεσαία λωρίδα σε διήθηση αριστερής-μεσαίας,να αποφύγω τα φούλ σταματημένα απο 90+χιλ στο απόλυτο στόπ αυτοκίνητα γιατί δεν έπαιζε να σταματήσω με την καμμία .
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #889
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σας ειδα σημερα 2 Tuono....ποσο να αντεξει ενας ανθρωπος σε μια μερα????? μου πεταχτηκαν' τα ματια οξω λεμε....ωραια πραματα...
    Ταχύτητα για ζωή

  5. #890
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σε είδα πάλι ξέγνοιαστε καβαλάρη με το λαδωμένο μαλλί, το γυαλί μόστρα και το κράνος τοποθετημένο στον καθρέφτη... ελπίζω μόνο να το δένεις το κράνος γιατί είναι και γρουσουζιά συν τοις άλλοις εάν σπάσει καθρέφτης...

  6. #891
    Σε ειδα παλιομ@λ@κ@ πανω σ ενα σκουτερακι με το ενα σου παιδι μπροστα και πισω η γυναικα σου με το 3 μηνων μωρο τυλιγμενο σε σεντονι .......καπνιζατε και οι δυο
    Σε γονεις σαν και εσας πρεπει να σας κανουν ευθανασια για να μη χαλαει η ρατσα!!!!!

  7. #892
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σας βλεπω ολους στα φαναρια να στηνεστε λες και παλευετε για pole position και πριν ακομα γινει πρασινο να φευγετε σφαιρα.
    Μετα ποιος φταιει;
    Ο μαλακας που τρωει το κοκκινο ή εσεις που κερδισατε 2,16 sec απο τη ζωη σας και βριζετε;;;

    Λιγο υπομονη ρε μαγκες...

  8. #893
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα μπάρμπα (μάλλον σε ένοιωσα) να πλένεις τα τζάμια του Tiguan σου και μαζί με αυτά και εμένα.Τα καντήλια σου τα άκουσες και χώθηκες ακόμα πιό μέσα στο κάθισμα.....τι στο καλό σκατ@ έχουν στο κεφάλι τους ρε πστ μου?Πρίν ξεκινήσουν δεν βλέπουν ότι είναι μπουρδέλο το τζαμι τους,πρέπει να το κάνουν εν κινήση?
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #894
    O εφιάλτης κάθε οδηγού!
    Οδηγώ στην "εθνική" από Σούδα προς Χανιά. Είμαι στην αριστερή πάνω σε μια προσπέραση και κοντά στο τοιχείο που μας χωρίζει με το άλλο ρεύμα.
    Τότε διακρίνω στο βάθος άσπρο αυτοκίνητο που μεγαλώνει σαν εικόνα δυσανάλογα με την ταχύτητα που κινούμαι.
    Και πάνω που σκέφτομαι "ρε μλκ, είτε εγώ πάω με 300 είτε αυτό είναι σταματημένος" καταλαβαίνω ότι έρχεται μούρη με μούρη καταπάνω μου! Έχει μπει (ένας θεός ξέρει πως/πότε) λάθος από κάποιο κόμβο και πάει στο ανάποδο ρεύμα για τουλάχιστον 6,5χλμ (ο κοντινότερος κόμβος Μουρνιών).
    Κόβω ξυράφι δεξιά και κολλάω στο δεξιό μεταλλικό τοιχείο ενώ πετάω φώτα, κόρνες, φωνάζω, μουντζώνω.
    Με φτάνει. Δεν έχει καταλάβει πράμα! Υπερήλικας, με ψαθάκι, κολλημένος στο τιμόνι, στόμα ορθάνοιχτο, πάει ανάποδα στο βέβαιο χαμό (στα @@ μου αν αυτός σκοτώθει, οι άλλοι που πάνε σωστά τι φταίνε; ). Παρόλα τα κορναρίσματα/φώτα κτλ (και από τους πίσω πια) δεν κουνάει καν το κεφάλι. Συνεχίζει ανάποδα...
    Δεν ξέρω πως κατέληξε, εύχομαι να μη σκότωσε κανέναν ο σκ@τάς!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  10. #895
    ειδα χθες μια αφρικα τουιν, στην θεσσαλονικη, και επρεπε να το πω καπου! Επαθα ζημια.. Χαμηλωμενο Λευκο / χρυσο, φουλ ανακατασκευη, σε street fighter!! Εφυγε απ το φαναρι γ@μιωντας χωρις να ισιωνει ο κωλος, με εναν ηχο κολασμενο...
    Ευγε παλικαρι μου! Εψαξα στο ιντερνετ για λιγο μπας και εβρισκα το συγκεκριμενο project αλλα δεν βρηκα καμια λεπτομερεια..

  11. #896
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα όλους να κοιτάτε τι κάνουν οι άλλοι....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  12. #897
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σε ειδα και σε ερωτευτικα ... ειμαι ερωτευμενη ... ::kardoyles:: ::kardoyles::

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #898
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα στην Κόνωνος στον Πειραιά με το λευκό Guzzi,κόκκινη σέλα,περιποιημένη ουρά αλά cafe racer,πολύ όμορφο..

  14. #899
    Λεωφόρος Νίκης 4 μηχανές , η μια ΚΤΜ και οι αλλες cbf - όλες γεμάτες χώματα από πολλά χιλιόμετρα και γεμάτες αποσκευές!!! Καβαλάρηδες κύριοι κάπου στα 55-60! Πάρκαραν κοντά στην δική μου, ήπιαν καφεδάκι και αναχώρησαν ξανά για την συνέχεια του ταξιδιού τους! Τους χάρηκα τόσο μα τόσο πολύ!!!! Πάντα έτσι!!! Πάντα έτσι!!!! Μπράβο τους!!!

  15. #900
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.346
    Σε ειδα χτες μπλε ΖΧ 9 που για να αποφύγεις τα πάρα πολλά ποδήλατα του χθεσινού freeday, πήγαινες με χίλια στο πεζοδρόμιο, ακράνωτος και καλοκαιρινός και μετά μπήκες και πέρασες μέσα από τις γραμμές του τραμ και μάλιστα στα χώματα , στην παραλιακή.

    Και καλά όλα αυτά, αλλα παραλίγο να στουκάρεις με το τραμ μετωπικά στην προσπάθειά σου να βγεις από τον δρόμο του. Εισαι τυχερός που ζεις, το τραμ δεν πρόλαβε να φρενάρει, απλά πρόλαβες και πέρασες οριακά .

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF