Σελίδα 61 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1151565758596061626364656671111 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 901 έως 915 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #901
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Εχετλαίος Προβολή μηνύματος
    O εφιάλτης κάθε οδηγού!
    Οδηγώ στην "εθνική" από Σούδα προς Χανιά. Είμαι στην αριστερή πάνω σε μια προσπέραση και κοντά στο τοιχείο που μας χωρίζει με το άλλο ρεύμα.
    Τότε διακρίνω στο βάθος άσπρο αυτοκίνητο που μεγαλώνει σαν εικόνα δυσανάλογα με την ταχύτητα που κινούμαι.
    Και πάνω που σκέφτομαι "ρε μλκ, είτε εγώ πάω με 300 είτε αυτό είναι σταματημένος" καταλαβαίνω ότι έρχεται μούρη με μούρη καταπάνω μου! Έχει μπει (ένας θεός ξέρει πως/πότε) λάθος από κάποιο κόμβο και πάει στο ανάποδο ρεύμα για τουλάχιστον 6,5χλμ (ο κοντινότερος κόμβος Μουρνιών).
    Κόβω ξυράφι δεξιά και κολλάω στο δεξιό μεταλλικό τοιχείο ενώ πετάω φώτα, κόρνες, φωνάζω, μουντζώνω.
    Με φτάνει. Δεν έχει καταλάβει πράμα! Υπερήλικας, με ψαθάκι, κολλημένος στο τιμόνι, στόμα ορθάνοιχτο, πάει ανάποδα στο βέβαιο χαμό (στα @@ μου αν αυτός σκοτώθει, οι άλλοι που πάνε σωστά τι φταίνε; ). Παρόλα τα κορναρίσματα/φώτα κτλ (και από τους πίσω πια) δεν κουνάει καν το κεφάλι. Συνεχίζει ανάποδα...
    Δεν ξέρω πως κατέληξε, εύχομαι να μη σκότωσε κανέναν ο σκ@τάς!
    Μηπως ηταν αυτος ο μπαρμπας? Ο συγκεκριμενος εχω διαβασει καπου οτι το κανει συνεχεια. Ποσους εχετε εκει στο νησι? (Αν και αυτος ειναι σε αλλη πολη)

    Εγω ειδα τον ηλιο ενω ημουν με τα δερματινα και πηγαινα για πιστα, και τα ειδα ολα μαυρα.
    Σταματησα, γυρισα σπιτι και περασα την πολοιπη μερα χαλια στο κρεβατι

  2. #902
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Είδα το απόγευμα στο Θησείο να έχεις παρκάρει το μπροσάκι σου δίπλα στο δικό μου, και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι το 400 που είχε παλιότερα ο Anritsu από εδώ.


    Σε είδα και εσένα ένα στενό κάτω από το σπίτι μου να περνάς με ένα Yamaha GTS, να και κάτι που δεν βλέπεις κάθε μέρα!
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  3. #903
    σε είδα να ανεβαίνεις την Κηφισίας με το δερμάτινο και κατάλαβα οτι μόνο ο sniper μπορεί να είναι αυτός
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #904
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σας βλέπω μερικούς με το καλοκαιρινό μπουφάν,γάντια,επιγονατίδες,μποτάκια και ζηλέυω....εγώ όλη μέρα στον δρόμο θα πρέπει να έχω ενσωματωμένο ορό με ενδοφλέβια στο μηχανάκι αν φοράω όλα αυτα για να γλυτώσω από αφυδάτωση.....

    Τι στο διάλο μόνο εγώ ιδρώνω ελεινά ρε πστ μου??

    ps:Το κράνος αυτή την στιγμή στάζει και ας κάνει πιό δροσιά από την προηγούμενη βδομάδα.
    Keep spamming!!!:a13:

  5. #905
    σας είδα ποδηλάτες του κώλου να κυκλοφορείτε γαμιόντας στην μία ρόδα εκεί που έχει ταμπέλα οτι απαγορεύεται με κίνδυνο να χτυπήσετε κάποιον πεζό ή και μικρό/μωρό παιδί....

    κατά τα άλλα τα δικαιώματά σας σας μαράνανε...... αλλά αυτοί είναι οι έλληνες, μόνο δικαιώματα, καμμία υποχρέωση.....

  6. #906
    Καραμελωμένο Μέλος Το avatar του/της Translatoras
    Εγγραφή
    02/12/2006
    Μηνύματα
    149
    Σε είδα εχθές Κυριακή των εκλογών στις 20:29......
    Σωκράτη εσύ Σουπερστάρ, Υπέρλαμπρε Καινοφανή Αστέρα μου
    στην κατηφόρα μετά τη σήραγγα Ραψομμάτη
    με τα XENON σου ως άλλο Άστρο της Βηθλεέμ
    να αναγγέλει τον ερχομό σου άγνωστε ιπποτη της Αποκάλυψης.

    Προσπάθησα (μάταια φυσικά) να αναγνωρίσω τη ράτσα του δικύκλου σου
    αλλά οι εκτυφλωτικές σχάσεις από το/τα φανάρι/ρια σου, που κάποτε πρέπει να έκαψαν τα Σόδομα και τα Γόμμορα
    έκαναν τα μάτια μου να πονάνε.

    Λυπάμαι όσους βρέθηκαν μπροστά σου και λυπάμαι πιότερο όλους όσους διασταυρώθηκαν μαζί σου.

    Άμε λοιπόν στον κόρακα και μαζί σου ΟΛΟΙ όσοι θυσιάζουν την ασφάλεια των υπολοίπων στο δρόμο.

  7. #907
    Eίδα...τι είδα ούτε που κατάλαβα καλά καλά.
    Είδα πάνω στη στροφή της παραλιακής προς Συγγρού, αυτή την μαλακισμένη αριστερή με τις 2 λωρίδες, να έχει σπάσει κάποια σωλήνα ποτίσματος και εκτός των νερών πάνω στη στροφή, το spray νερού απ ΄τη σωλήνα έκανε τα πράγματα ακόμα πιό δύσκολα αφού δεν φαινόταν τι έχει γίνει και φρενάρουν.
    Το GS που ήταν αριστερά φρέναρε και πήγε στη μέση σπρώχνοντας το μαύρο 950ADV στη δεξιά. Εγώ που ήμουν στη δεξιά πήγα φρεναριστός προς το πεζοδρόμιο.

    Τέλoς πάντων...κακή φάση, αλλά αφού είμαστε όλοι καλά συνεχίζουμε τη μέρα μας.



    ΥΓ. Το νου σας όσοι περνάτε από εκεί γύρω στις 07:30 που ανοίγουν οι βάνες ποτίσματος.
    Τελευταία τροποποίηση από byron; 19/06/2012 στις 09:28.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #908
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα υπερμ@λ@κ@ ποδηλατη χθες στις 22:10 να κατεβαινεις αερα πατερα την Αμαλιας στις στηλες του Ολυμπιου Διος.
    Εγω που ερχομουν απο το ζαππειο και περασα κανονικα με πρασινο... Γιατι ρε γελαδερε τυπε να κοψω να περασεις εσυ με κοκκινο;
    Δεν ισχυει ο ΚΟΚ για σενα;;;
    Ασε που δεν ειχες ιχνιος διακριτικου πανω σου να σε δω και για φωτα φυσικα ουτε λογος.
    Την επομενη φορα θα σε σουβλισω και σενα και οποιον το παιζει Χειμωνετος !

    Ο ΚΟΚ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΓΑΜΩ !!!

  9. #909
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Βραβείο :Υπάλληλος του μήνα
    Εταιρεία: Αττική Οδός
    Θέση: ταμίας στα διόδια
    Όνομα: Πουναμπλέκωτώρας Βάγγος
    Αιτιολογία: Διότι επέτρεψε σε κλειστό αυτοκινητόδρομο να κυκλοφορεί παπί αμφιβόλου καταστάσεως με 3 επιβάτες, ένας εκ των οποίων ένα μικρό παιδάκι max 7-8 χρονών, ανάμεσα σε 2 πιθηκοειδή τα οποία προφανώς ισχυρίζονται ότι είναι οι γονείς του. Το μόνο κράνος που υπήρχε βρισκόταν στον αγκώνα της μάνας (γυναίκα κράτα το κράνος να'ούμε). Ο πατέρας οδηγούσε το παπί στην τελική του ανάμεσα από τα αυτοκίνητα (βιάζομαι να'ούμε).
    Δώρο: Το βιβλίο "Το λάθος του Δαρβίνου-εκεί που η εξελικτική διαδικασία σταμάτησε"

    Άντε, και γιαγιά με καροτσάκι στη ΛΕΑ (2,80 ευρώ-τετράτροχο).

  10. #910
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    σε ειδα βελζεβουλη σημερα κατα τις 18:30 καλοντυμενο και κοντοκουρεμενο, στο καφε/αναψυκτηριο οπου πηγα να πιω τον καφε μου με τα μοτορεμαλια!
    αν δεν εβλεπες το αυτοκολλητο moto.gr στο μηχανακι ωστε να μου πιασεις τη κουβεντα και να μου συστηθεις, ουτε που θα σε γνωριζα! αλλιως σε θυμαμαι
    απο τα ΔΣ στο τσιπουραδικο του αποστολη στα πετραλωνα! αλλος ανθρωπος εχεις γινει!!

  11. #911
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    χαρη παιδι μου τα αυτια τα εχουμε για καποιο λογο.να ακουμε για παραδειγμα.εσυ μαλλον τα εχεις για να βαζεις καροτα.σε ειδα χτες κατα τις 5 το απογευμα τη στιγμη που ανεβαινες την γεφυρα για να πεσεις στη καβαλας με κατευθυνση προς χαιδαρι.σου κορναρα αλλα ναααα!!!εγω περασα διπλα σου με το κακο το ατι και πηγα κατω απο τη γεφυρα για να βγω καβαλας με κατευθυνση προς αθηνα.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #912
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.717
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    χαρη παιδι μου τα αυτια τα εχουμε για καποιο λογο.να ακουμε για παραδειγμα.εσυ μαλλον τα εχεις για να βαζεις καροτα.σε ειδα χτες κατα τις 5 το απογευμα τη στιγμη που ανεβαινες την γεφυρα για να πεσεις στη καβαλας με κατευθυνση προς χαιδαρι.σου κορναρα αλλα ναααα!!!εγω περασα διπλα σου με το κακο το ατι και πηγα κατω απο τη γεφυρα για να βγω καβαλας με κατευθυνση προς αθηνα.

    αρά δε με είδες στο απίστευτο στρίψιμο στο εσακι της γέφυρας

  13. #913
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    αρά δε με είδες στο απίστευτο στρίψιμο στο εσακι της γέφυρας
    για τα καροτα κουβεντα!




    Σας ειδα 5-6 ΔΙΕΣ μαζι με 2 περιπολικα να πηγαινετε σφαιρα στου Ζωγραφου προς Παγκρατι! Της πτανας!!!
    Κατι ακουσα για επιθεση σε αστυνομικους με οπλα στο Παγκρατι!

  14. #914
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Σε ειδα...αμφιβόλου μαρκας και μοντελου , διαλυμενο Super Sport , τρακαρισμενο μέχρι κακουργήματος , στην εξοδο του 1ου τουνελ της Δραπετσωνας , στο ρευμα προς Κερατσινι.
    2 περιπολικα κι ενας τυπακος να το χαζευουν....μαλλον οτι εγινε , εγινε το βραδυ.
    Γνωριζει κανεις κάτι ?

  15. #915
    Σε είδα πανηλίθιε με το cbr125 να σφάζεις το κόκκινο στην Ηρακλείου, εγώ ξεκίνησα κανονικά με πράσινο για να διασχίσω κάθετα, σε είδα βέβαια και δεν σε εμβόλισα αλλά μου κόρναρες κιόλας με ύφος! Έχει ξεφύγει ο κόσμος...
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF