Σελίδα 62 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1252575859606162636465666772112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 916 έως 930 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #916
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα ταξιτζή, σήμερα το πρωί στην Αλεξάνδρας, να κάνεις σφήνα σε αυτοκίνητο για να πας αριστερά και στο καπάκι, ενώ έχω φτάσει ακριβώς δίπλα σου, να το κόβεις απότομα για να ξαναπάς δεξιά.
    Το πρώτο το είχα προβλέψει αλλά το δεύτερο ήταν τόσο αψυχολόγητο που και εσύ ο ίδιος τρόμαξες και μου ζήτησες συγνώμη στη συνέχεια. Ευτυχώς δεν είχαμε άλλα.

  2. #917
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα στον Πειραιά με το BMW R50 πολύ καλά ανακατασκευασμένο με το κουστούμι σου και κράνος UVEX.

    Πολύ λαδίλα όμως ρε παιδάκι μου....ούτε δίχρονο να ήταν.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #918
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Σε είδα ρε άχρηστο υποκείμενο με το FAZER στο φανάρι για Πλαγιάρι που πλεύρισες το RC8 και ακολουθούσες σαν γκαστρωμένη νύφη, παρά του ότι το πήγαινα χειρότερα από τον κουλανζόσαυρο τον αργώδη...

    Σε ξαναείδα (και με είδες) στο περίπτερο που σταματήσαμε και αφού έβγαλα το κράνος και είδες την ηλικία μου, βάλθηκες να αποδείξεις πόσο γαμάτα (και όχι γάμα τα..) μπαίνει η μπλε μαστίχα σου στις στροφές...

    Ευτυχώς που υπήρχε στοιχειώδης λογική (όχι δική σου, ανεγκέφαλε τρόμπα..) και μας στέρησες από την μάλλον δυσάρεστη ασχολία της ανάγνωσης των αυριανών νεκρολογιών... :a37:
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #919
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Σε ειδα για την ακριβεια ειδα τη μηχανη σου πανω στην θυσεως και χαζεψα.Μπραβο ρε φιλε την κρατας σε παρα πολυ καλη κατασταση.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων DSC_0118.jpg‎  

  5. #920
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα το πρωί παλίκαρε με τον πάπιο και την κούτα την κίτρινη με το 46 VALENTINO ROSSI.Έστριψές προς Αχαρνών από Κηφισσό και φόραγες τα πάντα όλα λέμε,μπότες,καλοκαιρινό dainese,γάντια και Αrai Pedrosa.Κόρναρα με thumps up αλλά δεν πρέπει να με είδες.

    Σε είδα επίσης στον Πειραιά με το μαύρο Dorsoduro και φόραγες την πανοπλία της Dainese.Ωραίος!
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #921
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Είναι απίστευτο πόση μαλακία μαζεμένη είδα σήμερα σε απόσταση 5 χλμ.


    Μάλλον φταίει η ζέστη ή οι εκλογές ή το εκλογικό αποτέλεσμα ή ο ΣΥΡΙΖΑ ή η τιμή της βενζίνης που ανάγκασε όλους να πάρουν μηχανάκι ή το μαύρο μας το χάλι. Τις πιο πολλές πατάτες τις κάνουν νέα παιδιά ρε πστμ.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #922
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Εγώ σήμερα όμως την είδα με το monsterάκι της, με τα ωραία εξατμισόνια στη μια πλευρά, με τα γαντάκια της κτλ, στην μεσογείων Αγ. Παρασκευή και χάρηκα ιδιαίτερα!!

    Ήθελα να σου πω μια κουβέντα, αλλά ήμασταν μακριά, άσε που θα με περνούσες για κανα κάγκουρα έτσι όπως πήγαινα, ή πως σου την έπεφτα και θα ξενέρωνα!!!

  8. #923
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Πέρα από αυτό, όπως λέει και ο προλαλίσας VASKA, σήμερα έδωσε ρεσιτάλ ο καγκουρισμός και η βλακεία!

    Άσχετο, αλλά γιατί η περισσότερη βλακεία μαζεύεται γύρο από βαραντέρους; τους κάνουν σεμινάρια όταν τις αγοράζουν; έχει οδηγίες στο μάνουαλ, όπως και για το πόσο προαιρετικό είναι το κράνος και τα πλεονεκτήματα της αντικατάστασης του από καπελάκι; ή είναι θέμα σύμπτωσης;
    Γιατί το να θεωρήσεις λογικό, ενώ gsx1000 και cb1300 ξεκινάνε στα φανάρια κυριλέ χωρίς φιτιλιές, να περάσεις σφίνα ανάμεσά τους με τουλάχιστον +50 χιλιόμετρα είναι ηλίθιο!!!

    Τέλος πάντων, έχω και καλούς φίλους με βαραντέρο και δε θέλω να κάνω γενικεύσεις που αδικούν κόσμο...

  9. #924
    Σε είδα να βγαίνεις από το Πλαίσιο και να μην αναγνωρίζεις το επιτελούς πλυμένο παπί σου, με αποτέλεσμα να κοιτάς γύρω γύρω, που στο κάλο είναι το δικό σου...


    υγ: Κανονικά πάει στο Με είδα, αλλά......
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  10. #925
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    σε ειδα μωρη πατσαβουρα να βγαζεις φλας να μπεις δεξια στο στενο να περνεις θεση και..............τι και???????
    να κοβεις το δρομο στη μεση για να μπεις αριστερα?????????????????????????
    μωρηηηηηηηη πατσαβουρααααααα δε σε χαλασε ενα κρανος μες στα μουτρα σου να σου φωναζει ΟΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
    μακαρι να σου ρθε εμμηνοπαυση απο την τρομαρα παλιο καργιολα πρωι πρωι.
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  11. #926
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σε ειδα ρε εξυπνακια "πατερα" με τα δυο σου παιδακια καβαλα στο σκουτερ (εσυ κρανος τα παιδακια τον.....) να πηγαινεις απο αριστερα καρφι δεξια χωρις φλας χωρις τιποτα στο τσακ θα σε χτυπαγαμε...και στο επομενο φαναρι αραζεις και αναβεις τσιγαρακι....παραδειγμα προς μιμηση εισαι φτου να μη ν' αμασκαθεις
    Ταχύτητα για ζωή

  12. #927
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα ρε γελαδι με το v-strom να με ακολουθεις απο αρχες Συγγρου μεχρι τον Κωνσταντινιδη και το τελευταιο φαναρι ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΦΩΤΑ ΑΝΑΜΜΕΝΑ !!!

    ειχε τοση κινηση εκεινη την ωρα (21:20) που δεν μπορουσα ουτε να σε βρισω!

    στραβωθηκα ρε ηλιθιε !!!!!

  13. #928
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    ωραιο να συναντας συμφορουμητες που δεν τους ξερεις στο δρομο και να λετε 2 κουβεντες.καστορα χαρηκα που τα ειπαμε.το βαψιμο τα σπαει !!!!!!!!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #929
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    καλα....βλεπουμε τοσα πολλα που τί να πρωτοσχολιασεις πια... βαριεμαι!

    Αλλα πριν λιγο είδα κατι που δεν το εχω ξαναδει...

    ΔΙΑΣ με BMW ορθιος σε θεση εντουραδικη, τερμα σκυμενος μπροστα λες και ανεβαινε κανενα κουτελο, και πισω η γκομενα (ΔΙΑΣ) σχεδον ξαπλωμενη στη μπαγκαζιερα με τα χερια πισω απο το κεφαλι λες και ηταν σε καμμια ξαπλωστρα, απολαμβανε τη βολτα!

    ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΛΚΕΣ!

    α, επισης χτες στο φαναρι στις 7:30 το πρωι, τερμα Ακαδημιας αναβει πρασινο και ξεκιναμε μαζι με μια porshe να μπουμε Βασιλισσης Σοφιας προς Χιλτον... ο τυπος φευγει τερμα με αναποδα να μου χωθει γιατι ηταν σε λαθος λωριδα.
    Του εφυγε λιγο, το μαζεψε, με εκλεισε...γενικως μλκιζοταν!
    Τον φτανω στο επομενο φαναρι, του κανω νοημα με κυκλικες κινησεις (σαν τα παλια με το χερουλι παραθυρα) να ανοξει να του πω. Υφακι ο τυπος, ανοιγει, κατεβαζει και το γυαλι...
    "πωπω μεγαλε κ@υλωσα μιλαμε ε! πως το πας ετσι???!!! μου σηκωθηκε η τριχα λεμε"
    ...κοιτωντας με ολο απορια (δεν το πιστεψε η αληθεια ειναι αλλα που να το παραδεχθει) μου κανει νοημα "ελα μωρε, σιγα"
    κουνοντας του το κεφαλι του ειπα οτι ειναι μεγαλος πεοπαιχτης!
    Και εκει... τα πηρε!!! Αρχισε τα γκαζια, τα φρενα, τα μαρσαρισματα... εγω χαλαρος...με ξαναδιπλαρωνει στο επομενο φαναρι
    "αλλαζουμε ρε? δε σ αρεσει δλδ το "οχημα? ελα ρε, κωλωνεις? δωσ μου το peugeot και παρε τη πορσε, αληθεια το λεω, σταματα να αλλαξουμε να δεις τι θα πει γκαζι"

    ΥΣΤΕΡΙΑ λεμε!

    Ακομα γελαω!


  15. #930
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα...αμφιβόλου μαρκας και μοντελου , διαλυμενο Super Sport , τρακαρισμενο μέχρι κακουργήματος , στην εξοδο του 1ου τουνελ της Δραπετσωνας , στο ρευμα προς Κερατσινι.
    2 περιπολικα κι ενας τυπακος να το χαζευουν....μαλλον οτι εγινε , εγινε το βραδυ.
    Γνωριζει κανεις κάτι ?
    αυτο συζητουσα τωρα με ενα φιλαρακι και ειδα το ποστ σου.Παληκαρακι γυρω στα 25 απο παρεα ακρανωτων που κανουν αισθητη την παρουσια τους απο αποσταση στα δυτικα προαστεια. Μπηκε στα τουνελ με καμμια 200αρα(κοντα εκει που σκοτωθηκε ο Αγγελοπουλος) γνωστη καταληξη....

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF