Σελίδα 64 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1454596061626364656667686974114 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 946 έως 960 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #946
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Τώρα τελευταία συμβαίνει και σε εμένα αυτό με αυτά που βλέπω στους δρόμους και συνειδητοποιώ πράγματα που δεν παρατηρούσα πρίν....σε είδα παλίκαρε στη δευτέρας μεραρχίας στον πειραιά να ψάχνεις στα σκουπίδια με το μικρό σου αδερφάκι να σου κρατάει το χέρι κοιτώντας σε με λατρεία και ανυπομονησία σαν να περίμενε να δεί να βγάζεις φαγητό από εκεί μέσα.....


    Ήθελα να πάω να τους πάρω κάτι να φάνε αλλά κόλωσα....δεν ήξερα πώς θα το πάρει και ντράπηκα,έσκυψα το κεφάλι και έφυγα με βουρκωμένα μάτια.....

    και σε μενα περναει ενα παιδακι απο την δουλεια μου που οταν του δινω φαγητο με κοιταει με ενΑ ΒΛΕΜΜΑ που με ποιανουν τα κλαματα.......


    Σε ειδα σημερα το πρωι στν εξοδο για Αγιο Στεφανο να σε σηκωνουν απο τον δρομο ..εσυ κουτσαινες και δυστυχως το δεξι σου χερι απεκτησε ''τατουαζ ασφαλτου'',μακαρι να ηταν μονο αυτο....περαστικα φιλε μου..

  2. #947
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα ρε καραγκιοζακη μαζι με τον πιτσικοκο παρεα σημερα το πρωι να ανεβαινεις την Κηφησιας σε Κινεζομηχανακι.

    ολα καλα ολα ωραια...

    -Κρανος? μπααααααα...δε βαριεσαι...!
    -παντοφλα-αμανικο? τσεκ !!!
    γυαλι Matrix ? τσεεεεεκ !

    κανενα προβλημα αλλα ρε οργιο καθυστερουσες ολους εμας που ειμασταν απο πισω σου για να στειλεις μυνημα ενω οδηγουσες!!!

    Καλλιμαρμαρο μεχρι Μεγαρο Μουσικης...τι στο διαολο εστελνες????

  3. #948
    σε ειδα στο φαναρι της Βουλγαρη (Θεσ/νικη) να χεις σταματησει δεξια με το kawa???? παπι σου (εκει πριν τα καρπουζια)
    να καθεσαι πανω στο παπι με το πλαι (γυναικεια) και να προσπαθεις να βαρεσεις μανιβελα με το αριστερο ποδι
    να λεω απο μεσα μου τι κανει?????
    να βλεπω το ποδαρακι σου να ειναι σχεδον καθετο και ετοιμο να μαζεψει

    αλλα εσυ το ειχες σκεφτει καλυτερα, το παπι ειχε ταχυτητα μεσα, κ με το που πατας μανιβελια φευγει το παπι ελαχιστα μπροστα κ τρως μια σαβουρντα...
    αλλου εσυ, αλλου η σελα, αλλου κατι πανια και εργαλεια

    εντωμεταξυ ειχες μπανταρισμενο αριστερο αστραγαλο αριστερο καρπο αλλα και μπανταρισμενο το δεξι μπουτι

    αφου σηκωνεσαι με τα χιλια ζορια, βλεπω οτι με το ζορι πατας το δεξι ποδι

    βγαζεις την ταχυτητα με το χερι, κουτσαινοντας πας απο δεξια, πατας μανιβελα με το αριστερο
    παιρνει μπρος, καβαλς και φευγεις

    τι σκατα ειχες στο κεφαλι σου, πως οδηγουσες με μισο ποδι κ μισο χερι... ησουν ηδη χαλια, θα πηγαινες να γινεις χειροτερα
    δεν ειχες καποιον ρε γμτ να σε μεταφερει

    πραγματικα ακομα δεν μπορω να πιστεψω αυτο που ειδα...
    μερα μεσημερι, πιωμενος δε φαινοταν, αλλα σιγουρα πονουσε πολυ το δεξι ποδι, με το ζορι το πατουσε

    νταξει, να γελας κ να κλαις....
    cb 600 hornet '05

  4. #949
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Σε είδα κερατένια ντίζα να κόβεσαι στη μέση του δρόμου και να μένω χωρίς συμπλέκτη στο KLR,ήταν και φορτωμένο.
    Εντάξει, σε πήγαινα με καρφωτές, αλλά στο φανάρι πώς να ξεκινήσεις; Όσα γκάζια και να σηκώσεις άμα ρίξεις καρφωτή την πρώτη σου κάνει ένα γκάπ μισό μέτρο και σβήνει.

    Άει μετά μανιβελιές...

  5. #950
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα σημερα κατα τις 13:00 στο κεντρο της πατρας,σκουτερ,beverly νομιζω,με τις χειμωνιατικες χουφτες στα χερουλια!!!!!!!!ναι αυτες που ειναι σαν γαντια για τα ταψια....δεν εβγαλαν καντηλες τα χερια σου απτην ζεστη;;;;;;;;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #951
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Σε είδα να βγαίνεις από παράδρομο της Λεωφ. Αθηνών χωρίς να με έχεις δει, ήμουν όμως σίγουρος και προετοιμασμένος για την π@π@ριά σου κυρία μου….
    Με την ξερογκαζιά έκλασες μέντες
    Τελικά όντως κοιμόσουν στο τιμόνι….

  7. #952
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    σε ειδα σημερα κατα τις 13:00 στο κεντρο της πατρας,σκουτερ,beverly νομιζω,με τις χειμωνιατικες χουφτες στα χερουλια!!!!!!!!ναι αυτες που ειναι σαν γαντια για τα ταψια....δεν εβγαλαν καντηλες τα χερια σου απτην ζεστη;;;;;;;;

    το ειδα κι εγω προχθες και τρελαθηκα!

  8. #953
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας ειδα γυρω στις 7-8 Ducati να ανεβαινετε την Πατρων Κλαους σημερα το απογευμα προβλεπομενοι με στολες και σας χαρηκα

  9. #954
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σας είδα σήμερα Ιλισίων και Σεβαστείας, στο κλασσικό φανάρι να γίνεστε λαμπόγιαλο. Ταρίφας ξεκινά με πράσινο(wtf?? και όμως) και μεθυσμένος τυπάς με Jaguar (αν θυμάμαι καλά) σκάει από Ιλισίων και τον παίρνει παραμάζωμα!!!

    Η Jaguar έφυγε λοξά και σφήνωσε ένα V-strom με τον οδηγό του που ήταν σταματημένο επάνω σε ένα παρκαρισμένο. Το παιδί δεν πρέπει να έπαθε τίποτα από ότι είδα

    Είδα τους διερχόμενους οδηγούς να βρίζουν και να φωνάζουν να διώξουμε τα αμάξια από τη μέση για να περάσουν χωρίς όμως οι ίδιοι να παίρνουν κάποια πρωτοβουλία για την κίνηση αυτή παρα μόνο έμεναν στα αυτοκίνητά τους και κόρναραν με περισσή μανία!!! ΔΕΝ τους ένοιαζε αν είχε γίνει ατύχημα, ΔΕΝ τους ένοιαζε αν είχε χτυπήσει κανείς, ΔΕΝ τους ένοιαζει το πως θα έπρεπε να γίνει η μεταφορά.

    Αλλά δεν είδα μόνο αυτούς, είδα και τον καλύτερο wannabe μπάτσο της γειτονιάς να σκάει μύτη και να αρχίζει να το παίζει εξουσία, χωρίς να καταφέρνει να βοηθήσει. Και αυτός επέμενε να μετακινηθούν τα αυτοκίνητα για να αδειάσει ο δρόμος (ενώ όλη η διαστάυρωση ήταν μπάχαλο) χωρίς όμως να λέει που να τα πάνε. Άρχισε την "ανάκριση" στους περαστικούς και επέμενε να μάθει τι είχε γίνει και ζοριζόταν από πάνω γιατί τα αυτοκίνητα ήταν ακόμα μέσα στη μέση!!! Όταν του είπα να μας πεί που να τα πάμε ή τουλάχιστον να βοηθήσει σε αυτό μου είπε κοίτα τη δουλειά σου εσύ Φυσικά μόλις έσκασαν μύτη οι συνάδελφοι του (πολύ γρήγορα είναι η αλήθεια) άρχισαν οι χαιρετούρες και έδειχνε πόσο ωραία είχε χειριστεί την κατάσταση (βρήκε τον ένοχο που πέρασε με κόκκινο).

    Είδα και έναν περαστικό που πήρε ένα κάδο και έκλεισε το δρόμο λίγο πιο πάνω για να μην κολλάνε τα αυτοκίνητα πίσω από τα τρακαρισμένα και κορνάρουν άδικα. Ήταν τόσο πολύπλοκο να το σκεφτεί ο αστυνόμος Μπέκας να ούμ??

    Τελικά άμα στη φυλάει ακόμα και σταματημένος να είσαι δεν τη γλυτώνεις.
    2 stroke Sport Touring

  10. #955
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Σε είδα, κάπου εκεί στη διασταύρωση για χαλάνδρι
    να στέκεσαι στην έρημη λωρίδα αυτών που στρίβουν και να κάνεις τον τροχονόμο
    ήσουν χοντρούλης, φορούσες καφέ και με μια γερή ίσως δόση αυτού που λέμε τρέλα
    ο πραγματικός τροχονόμος ήταν στο άλλο ρεύμα
    κι εσύ με τα χέρια να κουνιούνται με απίστευτο πάθος, έκανες ό,τι κι αυτός
    σε είδα και χαμογέλασα με την ευτυχία σου, σαν να έκανες εσύ τα αυτοκίνητα να τρέχουν..
    μα ΤΟΣΗ χαρά...
    μετά σκέφτηκα τον τροχονόμο να σε παίρνει χαμπάρι και να σε κατσαδιάζει
    και μια ίσως κουβέντα εδώ μέσα με πολλούς να σε χαρακτηρίζουν επικίνδυνο
    και να σβήνει η ευτυχία σου..
    και πάτησα κάτι κλάμματα εκεί στο τιμόνι.. στα καλά καθούμενα...
    Δύσκολοι καιροί.. ζέστη.. δεν ξέρω τι φταίει.
    τον είδα και εγώ την παρασκευή....

    ναι, τώρα που το αναφέρεις, το χαμόγελό του ήταν από αυτί σε αυτί.....

  11. #956
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από parachuter Προβολή μηνύματος
    σας ειδα γυρω στις 7-8 Ducati να ανεβαινετε την Πατρων Κλαους σημερα το απογευμα προβλεπομενοι με στολες και σας χαρηκα
    Πραγματικα απορω πως δεν παθαινουν θερμοπληξια, εγω στην μια ωρα θα ημουν ανασκελα

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johnny_Nik Προβολή μηνύματος
    Τελικά άμα στη φυλάει ακόμα και σταματημένος να είσαι δεν τη γλυτώνεις.
    Εχω εναν πελατη που εχει χασει το ενα ποδι του ετσι
    Ηταν σταματημενος πανω στη μοτο διπλα στο πεζοδρομιο αναμεσα σε κατι αυτοκινητα, καποιος παραβιασε στοπ και εριξε το κανονικα διερχομενο αμαξι επανω του με αποτελεσμα να μην μεινει τιποτα απο το ποδι


    ΣΕ ΕΙΔΑ παπακι με την ωραια σου αερογραφια στον Ασσο Κορινθιας

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	papi1.jpg 
Προβολές:	375 
Μέγεθος:	67,4 KB 
ID:	262648


    πραγματικα δεν ξερω τι μπορει να ειχε ο ιδιοκτητης σου στο μυαλο του οταν αποφασισε να σε κανει ετσι, αλλα το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο και μετα ειχα ενα χαμογελο στο προσωπο μου. Στρουμφακια λοιπον!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	papi2.jpg 
Προβολές:	380 
Μέγεθος:	67,2 KB 
ID:	262649

  12. #957
    σε είδα παπάρα με το σκουτερ να τρως την μπανάνα στο φανάρι της γερουλάνου με την βουλιαγμένης... σε ακολούθησα από πίσω να δω τι θα κάνεις με την φλούδα σίγουρος οτι θα την πετάξεις στο πεζοδρόμιο όπως και έκανες....

    την επόμενη φορά σου ευχομαι να πατήσεις μία, όχι να πέσεις, όχι να χτυπησεις αλλά να χεστεις πατόκορφα παλιομπνε....

  13. #958
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jezuz Προβολή μηνύματος





    ΣΕ ΕΙΔΑ παπακι με την ωραια σου αερογραφια στον Ασσο Κορινθιας

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	papi1.jpg 
Προβολές:	375 
Μέγεθος:	67,4 KB 
ID:	262648


    πραγματικα δεν ξερω τι μπορει να ειχε ο ιδιοκτητης σου στο μυαλο του οταν αποφασισε να σε κανει ετσι, αλλα το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο και μετα ειχα ενα χαμογελο στο προσωπο μου. Στρουμφακια λοιπον!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	papi2.jpg 
Προβολές:	380 
Μέγεθος:	67,2 KB 
ID:	262649
    το ειδα και εγω και το χαζευα το παπακι σημερα στο μαγαζι τα σπαει λεμε!!!!!!!!!!!!

  14. #959
    κοκκινομαλλης Το avatar του/της PalLoukiLuke
    Εγγραφή
    16/02/2006
    Μηνύματα
    206
    Σε ειδα Diavel χτες αργα το βραδυ μεσα στην..... Κορινθο ποτε αποκτησαμε τετοιο εργαλειο???
    Συγουρα ντοπιος γιατι κρανος γιοκ...
    θε'μου τι κ@λος....
    FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

  15. #960
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα σήμερα το πρωί στο τέλος της θησέως στο φανάρι πριν τη γέφυρα για καλλιρόης,ήσουν πάνω σε ένα πανέμορφο xt550 που το είχες στη πένα νικελομένο και οταν αναψε το φανάρι έκανες και 2 σούζες στην ανηφόρα! της γέφυρας φυσικά κράνος γιοκ γιατί έισαι τούβλο,αλλά πάντα σιδερένιος και όρθιος...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF