Σελίδα 66 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1656616263646566676869707176116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 976 έως 990 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #976
    Δεν πολυκυκλοφορώ κέντρο (Αθήνας) και χθες που έτυχε να έχω κάτι δουλίτσες μου λύθηκαν κάποιες απορίες για το θρεντ...

    Και τι δεν είδα σε 2 ωρίτσες κυκλοφορίας....ακράνωτους, παιδιά σα σακιά, τη τύπισα που ξαφνικά έκοψε με το παπί και σταμάτησε στην αριστερή πλευρά του δρόμου να κοιτάξει τη βιτρίνα με τα παπούτσια, ο άλλος ο βαρύμαγκας με το τούμπανο των 125 κυβικών σε στάση χαγιαμπούζα ναουμ,
    άλλος να κόβει φέτες δεξιά αριστερά αυτοκίνητα και πεζούς να φτάσει 1ος στο κόκκινο φανάρι, μποτάκια και β1ζ@κια να φλερτάρουν με την άσφαλτο για τατού (εντάξει, αυτό μου άρεσε ), συνοδηγούς χωρίς κράνος με οδηγούς με κράνος "είμαι ο Περικλής", οδηγούς χωρίς κράνος με επιγονατίδες, κοπελιά με κράνος, μπουφάν πανοπλία εντουράδικο με (το πιο) καυτό σορτσάκι και τσόκαρο σε βέσπα, άλλοι με μαύρα γυαλιά για να προστατεύουν το κεφάλι τους μέσα στη νύχτα, οδηγούς και συνοδηγούς σε κάθε απίθανο συνδιασμό προστασίας και μη προστασίας και κατάστασης οχημάτων....

    Σε τι κόλαση κυκλοφορείτε ρε συ, πολύ τυχερός είμαι τελικά με τις περιαστικές διαδρομές μου. Τουλάχιστον έχει και κάτι χωράφια να πάω
    να πέσω να γλυτώσω από το κάθε τρελό....

    Ήρωες είστε, ήρωες...


    Δεν είμαστε Nation,

    Είμαστε OTI' NA' TION
    Τελευταία τροποποίηση από nikos_abel; 29/06/2012 στις 12:18.

  2. #977
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Αν ο της Δημοτικής Αστυνομίας με TDM δεν θέλει να σκουπίζει τα δάκρυά του σε κάθε φανάρι, τότε καλό είναι να φορά κράνος. 'Η να χρησιμοποιεί Johnsons - Οχι πια δάκρυα.

  3. #978
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα ακράνοβίτς 50ρη με το πουκαμισάκι και το σκαρπίνι στον πειραια με το παπί το σάπιο που δεν είχε στον ήλιο μοίρα,να έχεις στο αριστερό σου χέρι το φρεντοχύνω σου και να κτυπάει το κινητό εν κινήση,έπρεπε να το σηκώσεις.....σε είδα λοιπόν να λούζεις το πουκάμισο ξεχνώντας? ότι έχεις στο χέρι την καφεδιά και έκλασα στο γέλιο.
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #979
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Ωραιο το μερσεντικο ρε θειο.Αρχοντικο,με τα δερματινα καθισματα,με sun roof κλπ.Πρεπει να εσκασες πολλα λεφτα για να το παρεις και δεν σου φτασανε για να παρεις και αριστερο καθρεφτη ε?Κωλογερε.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  5. #980
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα @##@! ποδηλάτη στη Ναυαρίνου στα Εξάρχεια στην κοσμάρα σου να σφάζεις το κόκκινο και ο Ταρίφας να βγαζει μερικές άσπρες τρίχες πέφτοντας στα φρένα μη σε πάρει παραμάζωμα!! αστα διάλα ποια με σας
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  6. #981
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    θυμάσαι αν ήταν από αυτούς με τα μινιμάλ κουρσάκια με το λεπτό λάστιχο? κάτι αντίστοιχο με αυτό?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hipster-fixie.jpg 
Προβολές:	341 
Μέγεθος:	54,9 KB 
ID:	262993

  7. #982
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    θυμάσαι αν ήταν από αυτούς με τα μινιμάλ κουρσάκια με το λεπτό λάστιχο? κάτι αντίστοιχο με αυτό?
    αυτός που είδα εγώ σήμερα φορούσε πλήρη εξάρτυση. οκ δεν ερχόταν κανένας και σταμάτησε να δει, αλλά οι υπόλοιποι που περιμένουμε μαλάκες είμαστε;

  8. #983
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    και ενώ έστριβα δεξιά σε φανάρι, τυφλή στροφή, βλέπω να έρχεται κατά πάνω μου, στο αντίθετο για εκείνον ρεύμα, ένα παιδάκι 4-5 ετών με σκούτερ typhoon. εκείνο γελούσε και φυσικά το είχε στην αγκαλιά ο πατέρας του για να του προστατεύει τα αρχίδια υποθέτω. προσπερνούσε τα αυτοκίνητα που περίμεναν στο φανάρι και ευτυχώς που ξέρω ότι όλο και κάποιον μαλάκα θα πετύχω εκεί και με το που στρίβω πιάνω αμέσως δεξιά κι ας έχει λακούβες. το πως μια χαρούμενη βόλτα μπορεί να καταλήξει τραγωδία.

  9. #984
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Και εγω προσφατα βγαινω απο στενακι (με το κουτι) με πρασινοτατο φαναρι δεξια σε δρομο διπλης κυκλοφοριας με νησιδα στη μεση και δυο λωριδες ανα ρευμα κυκλοφοριας, ειχα λιγη φορα, ο δρομος ηταν ψιλοαδειος και παω κατευθυαν για αριστερη λωριδα... και βλεπω ενα ποδηλατη να ερχετε αναποδα στη μεση της αριστερης λωριδας (!???! wtf??!?), κανω κατι ελιγμους αποφυγης, στο τσακ την γλυτωσε, με εβρισε και απο πανω!!! Και πως να μην με βρισει, φυσιολογικο να πηγαινει στη μεση της αριστερης λωριδας με αντιθετη φορα απο την κινηση των οχηματων Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	wanker.gif 
Προβολές:	333 
Μέγεθος:	7,0 KB 
ID:	263013

  10. #985
    Μέλος Το avatar του/της whatever
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    63
    τελείως off topic.. αλλα τί ακριβως ειναι το κουτί ;;;

  11. #986
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από whatever Προβολή μηνύματος
    τελείως off topic.. αλλα τί ακριβως ειναι το κουτί ;;;
    αυτο με τις 4 ροδες

  12. #987
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από whatever Προβολή μηνύματος
    τελείως off topic.. αλλα τί ακριβως ειναι το κουτί ;;;
    αυτοκινητο στην γλωσσα των μοτοσικλετιστων
    Ταχύτητα για ζωή

  13. #988
    Μέλος Το avatar του/της whatever
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    63
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από koufou Προβολή μηνύματος
    αυτοκινητο στην γλωσσα των μοτοσικλετιστων
    ευχαριστώ!

  14. #989
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα μ@λάκα τζιπάτε να με βλέπεις ότι έρχομαι σε διασταύρωση να βγαίνεις για να περάσεις απέναντι,να πλακώνομαι στα φρένα,σου κορνάρω κι εσύ να κάνεις νόημα ΟΚ.... και σε κανά δυό χιλιομετρα να μην πετάγεσαι στο τσάκ(αν δεν κρατούσα πατημένη την κόρνα 4-5 δεύτερα) κ@λόγυφτε του κερατά απο δεξιά παράκαμψη σε κεντρικότατο δρόμο... + πόσα άλλα μεσ'στην κίνηση,δεν περιγράφω άλλο...

  15. #990
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από whatever Προβολή μηνύματος
    τελείως off topic.. αλλα τί ακριβως ειναι το κουτί ;;;
    Αυτο.......Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1990_volvo_240dl_wagon_2.jpg 
Προβολές:	505 
Μέγεθος:	35,8 KB 
ID:	263040
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF