Σελίδα 67 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1757626364656667686970717277117 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 991 έως 1.005 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #991
    Μέλος Το avatar του/της whatever
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    63
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    ευχαριστώ

  2. #992
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σε είδα με το R1 και το κράνος Doohan replica ευλαβικά τοποθετημένο όχι στο κεφάλι σου αλλά στο ρεζερβουάρ... περιέργως δεν είχες περασμένο στο κεφάλι σου το tankbag

  3. #993
    Ποιο μελος; Το avatar του/της george_636
    Εγγραφή
    31/03/2003
    Μηνύματα
    46
    kawasaki 10άρι μαύρο πήγαμε παρέα μεγάλο κομμάτι του Γαλαξίδι- Ναύπακτος σήμερα το πρωί αλλά έπρεπε να σταματήσω στον Πλατανίτη και χαιρετηθήκαμε αλλά δε μιλήσαμε.

  4. #994
    Μέλος Το avatar του/της whatever
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    63
    Ένας χθες με το κράνος κρεμασμένο στο χέρι (κλασσικά.. )
    Ένας σήμερα να στέλνει μήνυμα στη μέση του δρόμου (με κινητό touch) και το μηχανάκι εν κινήσει, χωρις κράνος

  5. #995
    Σε είδα μοσχαροκεφαλή να πέφτεις στα φρένα Συγγρού & Φραντζή χωρίς λόγο και αιτία και αφου ευχαρίστησα τον Θεό και την Τokico για την γαμιστερή 6πίστονη και όταν σε ρώτησα γιατί μου είπες ''αιντε και.......'' κατέβηκα να σου ανοίξω και άλλη τρύπα. Σε έσωσαν τα άσπρα σου μαλλιά......αυτή τη φορά.
    Better safe than sorry............................

  6. #996
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    σε ειδα πουτ@νας γιε να πετας τη σακουλα μαζι με τα περιτυλιγματα στη μεση της εθνικης οδου ....

    σε ειδα πουτ@νας γιε να πετας σε μποτιλιαρισμα το αποτσιγαρο εγω απο το παραθυρο της μαλακιας που σου πουλησαν γι'αμαξι, κατευθειαν στο δρομο , μπροστα στα ποδια μου.....


    δε φταις ομως εσυ.... φταιει το σπιτι σου το γ@μημενο που ειναι μαντρι ...... γιατι αμα το σπιτι σου ειχε αρχες και η μανα σου τσιπα.... θα ειχες κανει χαρακιρι... Παλιοπουσταρα Ελλεεινε ... που αμα σου λεγαν οτι ο εμετος στο πεζοδρομιο ειναι DKNY ή YvesSaintLorainte θα επεφτες στα γονατα να το γλυψεις......
    Accipere quam facere praestat injuriam

  7. #997
    Σε είδα με το απαστράπτον μπλου Τενερε 660 με πλαϊνές βαλίτσες , σήμερα το απόγευμα στην παλιά εθνική Αθηνών – Κορίνθου στο ύψος της Κινέττας … καλούς δρόμους … (κανείς από δω ?)

  8. #998
    Σας ακουσα και μετα απο λιγο σας ειδα,να περνατε με 140+ σε χωριο ρε μ@λ@κες, σε δρομο με καφετεριες και παραλιες και δεν προλαβα καν δω τι στο διαολο καβαλουσατε.
    Ποσο ηλιθιοι εισαστε αραγε?
    Σε βλεπω και σενα μπεμπα, να περνας καθε μερα απο το μαγαζι,στον ιδιο δρομο με τους μ@λ@κες απο πανω,πανω στο κρυπτον, με 50 χλμ και μονιμως να γραφεις μηνυμα.
    Δε συζηταμε για κρανος η κατι αλλο,το πολυ φουστα-μπλουζα εαν δε φοραει το μαγιω της.
    Καλο γιδι εισαι και του λογου σου.
    Και που να σφιξουν οι ζεστες.
    Περαστικα μας..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  9. #999
    ΣΕ ΕΙΔΑ ΠΑΠΑΡΟΣΦΙΧΤΗ ΜΕ ΤΟ VARAΓΕΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΗ Κ ΕΓΩ ΤΡΙΑ ΜΕΤΡΑ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΣ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΣΠΡΩΧΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΣΤΟΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΟΥ ΤΡΟΧΟ.ΓΥΡΙΣΕΣ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΜΑΣΚΑ(ΑΣΠΡΟ)ΧΑΧΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ?ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΓΑΜΩΣΤΑΥΡΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΕΦΥΓΕΣ ΜΕ ΠΑΤΙΛΙΚΙΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.:a31:
    I ''ll never get out of this world alive...

  10. #1000
    Σε ειδα να με κοιτας στον καθρεφτη με υφος "σε γαμησα" στη μαραθωνος και επειτα να κατεβαζεις τρεις (τεσσερις?) και να ανοιγεις τσιτα το 600αρι εργαλειο (μαλλον hornet).Δεν προσεξες ομως οτι το στρογγυλοφαναρο απο πισω ηταν 1300 και αν δεν αφηνα το γκαζι θα ανεβαιναμε και οι δυο μαζι και θα πηγαιναμε τρικαβαλο...

  11. #1001
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σας έβλεπα όλους εσάς χτες τα ξημερώματα γυρνώντας απο το αεροδρόμιο, σε ΑΔΕΙΟ δρόμο να προσπερνάτε από τη δεξιά λωρίδα... :a31:
    ΕΥΤΥΧΩΣ σε είδα τρισμέγιστε κάφρε στο ύψος των Αγίων Θεοδώρων, να κουβαλάς την κωλόβαρκά σου σε τρέϊλερ ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΑ και αντανακλαστικά, ενώ και στο τριμπούρδελό σου δούλευαν μόνο τα φώτα πορείας μπροστά... Είπες να παρατήσεις τη μ@λακία και να το ρίξεις στο ψάρεμα δολοφόνε της ασφάλτου;

  12. #1002
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Σε ειδα μαλάκα Αραβα με γυναίκα και παιδί (το παιδί κλασικά αερόσακκος γιά την μανα....) να πηγαίνεις
    αντίθετα στό αντίθετο ρεύμα γιά 50 περίπου χλμ!!!!!!!!!!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04902.jpg 
Προβολές:	691 
Μέγεθος:	25,5 KB 
ID:	263116
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  13. #1003
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    .Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04895.jpg 
Προβολές:	692 
Μέγεθος:	14,7 KB 
ID:	263117
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #1004
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Σε είδα πριν απο λίγο με το κίτρινο 2006-2007 (λες και ξέρω τα μοντέλα σας) GS 1200 σου, στο δαχτυλίδι της Κηφισίας να μη "προλαβαίνεις".

    ξετάπωτη acrapovich (αν δε κάνω λάθος) μες τα κολωπάντηλα.

    Ήσουν δεν ήσουν στη πραγματικότητα ..……. δε με νοιάζει, ............ εμένα κορίτσαρος μου φάνηκες

    Να σαι καλά

  15. #1005
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    Σε είδα πριν απο λίγο με το κίτρινο 2006-2007 (λες και ξέρω τα μοντέλα σας) GS 1200 σου, στο δαχτυλίδι της Κηφισίας να μη "προλαβαίνεις".

    ξετάπωτη acrapovich (αν δε κάνω λάθος) μες τα κολωπάντηλα.

    Ήσουν δεν ήσουν στη πραγματικότητα ..……. δε με νοιάζει, ............ εμένα κορίτσαρος μου φάνηκες

    Να σαι καλά

    Σωστα ειδες!

    5αρι νομιζω ειναι και ξανθο για να ταιριαζει με το κιτρινο!



    ΣΕ ΕΙΔΑ παλιοταριφα (εχετε γινει η χειροτερη φαρα εδω και καιρο) να μου χωνεσαι στο φαναρι σφηνα μπροστα μου λες και δεν εισαι ενας απο αυτους που πανε με 5χαω μπας και τσιμπησουν κανα πελατη παραπανω, αφηνωντας απο τον προηγουμενο ταριφα 300 μετρα αποσταση, που πανε λαου λαου στο φαναρι να τους πιασει κοκκινο μπας και απομακρυνθουν πιοτερο απο τον προηγουμενο...
    Τί ηθελες δλδ, και εβριζες κιολας? Ησουν ΠΙΣΩ μου κι εφυγες να ερθεις ΜΠΡΟΣΤΑ μου!
    τα καντηλια που μου εριχνες τα ειδα απο τον καθρεφτη σου ωσπου οταν κατεβηκα αρχισες τα "συγνωμη ρε φιλε, σιγα!"
    εχω και την ψυξη μου... πρωι πρωι στα διαλα!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF