Σελίδα 68 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 1858636465666768697071727378118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.006 έως 1.020 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1006
    Σας είδα λεβέντες του ΧΤ club,κουκλιά τα 550,να σκάτε ομαδικά στο λιμανάκι πίσω από τον Βαμβακούση...Αλλά ήταν φίσκα και την κάνατε...


    ΥΓ Πείτε στους 3 που πήγαν καβάλα να δούνε οοοοολη την τεράστια παραλία των ~50 μέτρων από το χωματόδρομο,να είναι λίγο πιο προσεκτικοί τουλάχιστον...

  2. #1007
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα χαρτόνι 2χ2μ να πετάς στα σίδερα Χαλανδρίου από τον δεξιά παράδρομο της Κηφισίας που ξεφόρτωναν στην αριστερά πλευρά της Κηφισίας και να κολλάς πάνω στο τσιμεντένιο διαχωριστικό... Το συνεφφο από το σπασμένο φελιζόλ το έκανε πολύ κινηματογραφικό..

    Προσοχή με τον αέρα.. ότι σκουπίδι υπάρχει, αρχίζει και πετάει..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #1008
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Προσοχή με τον αέρα.. ότι σκουπίδι υπάρχει, αρχίζει και πετάει..
    Σε είδα γ@μημένο σκουπιδάκι να περνάς ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ.,από την ίσα ίσα ανοικτή ζελατίνα και μου γ@@@ας την ορατότητα στην εθνική για πάνω από ένα χιλίομετρο.Με ένα μάτι και το άλλο κλειστό έφτασα στο γραφείο βρίζοντας θεούς και δαίμονες,πήγα στο μπάνιο στον καθρέφτη και είδα το μάτι μου να έχει γίνει τούμπανο και κατακόκκινο.Ευτυχώς είχαμε φυσικό ορό στο γραφείο και ηρέμησε κάπως.
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #1009
    Σε είδα απάλευτο και ατελείωτο σμήνος από μυγάκια στην κοπαϊδα να μου κάνετε όλο τον εξοπλισμό κώλος! Τί και αν έσκυβα πίσω από τη ζελατίνα, δεν μπορούσα να κρυφτώ πουθενά... Μέχρι να φτάσω Αράχωβα σταμάτησα 3 φορές για να καθαρίσω τη μπίχλα που μου έκρυβε την ορατότητα. Μυρωδιά κλασικά σάπια ψαρίλα...μπλιαχ
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  5. #1010
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.969
    Σε είδα κουβαδοκράνος να φεύγεις λόγω αέρα από το κεφάλι του μπάρμπα με το παπί, να σε πατάει το αυτοκίνητο μπροστά μου και να εξσφενδονίζεσαι όπως νά 'ναι...

    Φτηνά τη γλιτώσαμε γαμώ την ανεγκεφαλίτιδά σας μέσα...

  6. #1011
    ...παλληκαρι με το ΤΑ650 ξαπλωμενο στην Μαραθωνος [στον Γερακα] να περιμενεις το ασθενοφορο, αφου η κοπελιτσα με το Punto θεωρησε οτι μπορει να κανει αναστροφη σε σημειο που ουτε η στροφη αριστερα δεν επιτρεπεται, με αποτελεσμα να μην προλαβεις να κανεις κιχ.
    Ειχες τις αισθησεις σου, ευτυχως το ΕΚΑΒ ηρθε στο 10λεπτο.
    Ελπιζω να ειναι ολα καλα και να μεινουν μονο οι υλικες ζημιες.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  7. #1012
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Σας είδα και σας ένιωσα για τα καλά στο αριστερό πόδι και στα πλαστικά του τεπόζιτου παλιόχορτα της νησίδας να ξεπροβάλετε ανένταχτα και κυριαρχικά απ τις μπαριέρες έχοντας καταλάβει το μισό εναέριο χώρο του αριστερού ρεύματος. Είσοδος Βόλου από Εθνική τυφλή αριστερή στροφή. Ακόμη τσούζει το μπούτι απ το αγιόκλημα. Εμ, δεν έχετε εκεί στο Δήμο να πληρώσετε υπαλλήλους να κουρεύουν τα φυτά οι φοίνικες και το αγιόκλημα σας μάρανε....

  8. #1013
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είδα στο νοσοκομείο για δεύτερη φορά μετά από ξάπλα, αυτή τη φορά με ποδήλατο. Μου είπες ότι πήγαινες αριστερά στην Πανεπιστημίου και ήρθε ένα αμάξι και στην έριξε από πίσω. Όταν σε ρώτησα τι δουλειά είχες ΑΡΙΣΤΕΡΑ μου είπες ότι έχω ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να κυκλοφορώ σε όποια λωρίδα θέλω. Δεν ξέρω αν έχεις ή όχι δικαίωμα, αλλά σίγουρα τα ήθελε ο κ@λος σου. Το κακό είναι ότι δεν έβαλες μυαλό, ούτε αυτή τη φορά....
    2 stroke Sport Touring

  9. #1014
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε βλέπω κάθε μέρα στον Κηφισσό ταλαιπώρημένο από τα χρόνια και την χρήση παπιού CBR 400RR με την topcase και στεναχωριέμαι ξέροντας πώς κάποτε ξύριζες στους δρόμους σαν άλλο τερατάκι ιπποδύναμης στα χέρια κάποιου πιτσιρικά.....

    Σε είδα και εσένα φίλε με το καλτσάκι το λευκό (admiral) πάνω από την φόρμα μέχρι την γάμπα και puma(?) χαμηλό παπουτσάκι λευκό και ήσουν όλα τα ευρά.Κατά τα άλλα Shark κρανάκι με το λουράκι να πεταρίζει από τον αέρα και bell δερμάτινο μπουφάν.
    Keep spamming!!!:a13:

  10. #1015
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Σε ειδα κοπελιτσα με το σκουτερ στον Κηφισσό και το κίτρινο ξώπλατο δετό στο λαιμο , αλλα απο τον αέρα να έχει μεταφερθεί το κένο της πλάτης....way too much προς το πλαϊ.... , κι εγω να βλέπω τελικα την πινακίδα του προπορευόμενου Quasquai απο 1 μετρο απόσταση.

    Επίσης σας βλέπω καθημερινα 10δες jokey στο δρόμο , να εχετε φύγει απο τα κουφια κεφάλια κάποιων και αρχιζομαι να σκεφτομαι μηπως να σταματω να τα μαζευω για συλλογη.

  11. #1016
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα (για την ακρίβεια σε άκουσα από μακρυά και ίσα που σε είδα...) Τάκη με το Κτήνος στον Κηφισσό και έπαθα σοκ!!

    ΤΙ ΓΑΜΑΤΟΣ ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ????????
    Keep spamming!!!:a13:

  12. #1017
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα κοπελιά χθες το απόγευμα να βάφεσαι στο τζάμι-καθρέπτη του φυλάκιου του αστυνομικού έξω από την αμερικάνικη πρεσβεία
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  13. #1018
    Σε είδα να ξεκινάς για τη μεγάλη μάχη της ζωής σου σε ειδικευμένη κλινική της Γαλλίας.
    Σε είδα αγέρωχο, περήφανο, με πείσμα. Όπως σε ξέρω τόσα χρόνια.
    Εύχομαι ξανά σύντομα νικητής κοντά μας, με υγεία να ξανακαβαλήσεις.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  14. #1019
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Εχετλαίος Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να ξεκινάς για τη μεγάλη μάχη της ζωής σου σε ειδικευμένη κλινική της Γαλλίας.
    Σε είδα αγέρωχο, περήφανο, με πείσμα. Όπως σε ξέρω τόσα χρόνια.
    Εύχομαι ξανά σύντομα νικητής κοντά μας, με υγεία να ξανακαβαλήσεις.
    Συμφωνω και επαυξάνω να βγεί νικητής!Περαστικά με γρήγορη ανάρρωση και πάντα με υγεία!
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #1020
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Σε είδα baron με το Tuono στο φανάρι του Πειραιά. Σε κατάλαβα όταν με προσπέρασες και είδα το αυτοκολητάκι moto.gr στο κράνος. Ήμουν καβάλα στο περίεργο Χάσκι.

    Bigger Bikers Bounce Better
    Fun times!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF