Σελίδα 81 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3171767778798081828384858691 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.201 έως 1.215 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1201
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε ειδα κι εσενα ηλιθιε ταριφα που πηγες να με ξαπλωσεις μερα μεσημερι εξω απο το Shell στη Καλαβρυτων μονο και μονο επειδη ενας κερατας σου εκανε νοημα απο την απεναντι μερια....ουτε φλας,ουτε καθρεφτη.....ηταν η βασικη εκδοση του ταξι;;

  2. #1202
    Σας βλεπω,αφου σας εχω ακουσει απο ωρα.
    Γιατι στο διαολο βαζετε εξατμιση θορυβου ( και οχι οτι κ οτι, akrapovic )
    σε καινουργια megamoufoscooter ?
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  3. #1203
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    έχω βαρεθεί να βλέπω V-Strom
    Ταχύτητα για ζωή

  4. #1204
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    ειδα σοβαρο τροχαιο στην καποδιστριου κατω απο την κυμης 31/8/12 . 01:10 περιπου .

    αν μαθει κανεις κατι ας στειλει κανα π.μ.

  5. #1205
    Σε βλεπω καθε μερα,να το παιζεις παλαιος μηχανοβιος με το GS σου.
    Φιλικα παντα,οταν οδηγεις μηχανη χωρις κρανος και με..crocs,τοτε δε λεγεσαι μηχανοβιος,μαλακας λεγεσαι.

  6. #1206
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Σε βλέπω κάθε απογευματάκι να σουλατσάρεις παραλιακή Ναυαρίνου με την κούκλα το Dorsoduro και ζηλεύω.
    Μην ξαναπεράσεις από μπροστά μου αλήτη,ακούς!

  7. #1207
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Είδα άπειρους ΙΧήδες στην περιοχή γύρω από την κακομοίρα την Ακρόπολη.

    Ήρθανε να απολαύσουν όλοι μαζί την φεγγαράδα. Απόλαυσαν όλοι τρελό μποτιλιάρισμα. Δεν κουνιέται ούτε gay!

    Γιατί ρε παιδιά δεν πάτε με το ΙΧ σε έναν τυχαίο σταθμό μετρό κοντά στην περιοχή σας, να το αφήσετε εκεί και μετά να καβαλήσετε το Μετρό;

    Το ΙΧ στην Ακρόπολη ΔΕΝ ανεβαίνει (όχι ακόμα δηλαδή).
    I will take the mountains!

  8. #1208
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΣΕ ΕΙΔΑ ζευγαρακι μου να "οργιαζεις" στην απέναντι μπαλκονόπορτα αγναντεύοντας τον Υμμητό και την πανσεληνο (και "καλα")!

    Τραβατε ρε και καμμια κουρτινα! Ολη η γειτονια ειχε βγει στα μπαλκονια της...να δει την πανσεληνο!





    (ρε τι εχω δει τελευταια λεμε)

  9. #1209
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tom kissas
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    692
    Σε ειδα απο πολυ κοντα βλακα με το 1200 gs στο αντιθετο ρευμα του παραδρομου λιγο μετα την βαρυμποπη :a31::a31::a31:

  10. #1210
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    28
    Σε ειδα σημερα λευκο Z ανεβαινοντας στις στηλες,να κρεμιεσαι σα μαιμου απο το μηαχανακι με 40 km.
    Προσεχε μην πεσεις και συνεχιζει το Ζ μονο του και γελαει καθε πικραμενος...


    Και εσενα με το CBR διπλα σε "θαυμασα"....μας κρατησες ολους πισω σου....

  11. #1211
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σε είδα κωλόγερε με το άσπρο Fly 150 χωρίς πινακίδα να έχεις σταματήσει κάτω από τη γέφυρα στη διασταύρωση προς Άργος για να κατουρήσεις σε κοινή θέα, ενώ αμέσως μετά παραβίασες το κόκκινο φανάρι, πέρασες στο αντίθετο ρεύμα και τα πόδια να κρέμονται κάτω για να κρατάς ισορροπία κωλόβλαχε... τελικά σταμάτησες σε μια καφετέρια παρακάτω στο κωλοχώρι σου για να απολαύσεις το φρέντο σου...

  12. #1212
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας ειδα οσους με χαιρετησατε σημερα στην επιστροφη μου απο Τζουμερκα....και χαρηκα.σας ευχομαι καλους δρομους ...μονο σε οσους χαιρετησαν ομως και οχι στους ασχετους που αν παιξεις τα φωτα νομιζουν πως γραφουν πιο κατω! σε ειδα κι εσενα ΚΤΜα με το ψηλοφτερο 990 που μιλησαμε στης Αρτας το γεφυρι...καλους δρομους και σε σενα και να προσεχεις με το νεο σου μοτορι!
    Τελευταία τροποποίηση από parachuter; 02/09/2012 στις 22:07.

  13. #1213
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα να παρκάρεις σε αναπηρική θέση στα Lidl(ενώ υπήρχαν αρκετές κενές),σου έκανα παρατήρηση και μου είπες θα φύγω βρε αδελφέ...αφού ψωνίσεις
    ουδέν σχόλιον.....

  14. #1214
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από parachuter Προβολή μηνύματος
    σας ειδα οσους με χαιρετησατε σημερα στην επιστροφη μου απο Τζουμερκα....και χαρηκα.σας ευχομαι καλους δρομους ...μονο σε οσους χαιρετησαν ομως και οχι στους ασχετους που αν παιξεις τα φωτα νομιζουν πως γραφουν πιο κατω! σε ειδα κι εσενα ΚΤΜα με το ψηλοφτερο 990 που μιλησαμε στης Αρτας το γεφυρι...καλους δρομους και σε σενα και να προσεχεις με το νεο σου μοτορι!

    ημουν αγναντα-προμαντα απο παρασκευη .
    ειδα αρκετους "συναδερφους" αλλα δεν χαιρετησα καποιον λογο που ημουν με το καρο (ειχα ανεβει και για κηδεια)

    συγχωριανος ?

  15. #1215
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    σας ειδα ρε παλικαρια ασχημα χτυπημενους με τα ποδηλατα να εχουν γινει κομματια απο τον μαλακα με το κουτι στην λ. κυμης εξω απο το ολυμπιακο χωριο.εμεινα να διωχνω την κυκλοφορια μεχρι που ειρθαν οι της διας.ασθενοφορα πουθενα....ελπιζω να την γλυτωσετε....
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF