Σελίδα 82 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3272777879808182838485868792 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.216 έως 1.230 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1216
    Eιδα τελευταια στιγμη να βγαινει ενα ναβαρα απο ενα κωλοστενο,χωρις να νοιαστει.
    Πραγματικα πιστεψα οτι θα τσακιστω,τρομαξα αλλα κρατησα ψυχραιμια.
    Κατεβασμα,περιμενα να δω αν θα συνεχισεις και ευτυχως το κρυπτον δε με πουλησε,περασα ομως 2 εκατοστα απο πισω σου διπλωμενος ολος αναποδα.
    Δεν ειχε νοημα να σε γεμισω παναγιες, σου κορναρα και δε σε ενοιαξε καν οτι κοντεψες να με ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ.
    Μετα πηγα με 20 χλμ σπιτι μου,τρεμοντας.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  2. #1217
    ΤρελαΜέλος Το avatar του/της ThanosMr
    Εγγραφή
    11/08/2010
    Μηνύματα
    56
    Σε είδα σήμερα το πρωί να μην χωράς να στρίψεις με το φορτηγό στο στενό που είχες μπεί και να κάνεις μία περιποιημένη γραντζουνιά με το πίσω μέρος σου (χωρίς να το καταλάβεις υποθέτω) στην πόρτα ενός παρκαρισμένου κουτιού.

    Να σε δώσω?
    ΟΣΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΠΕΤΑΣ, ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ.

  3. #1218
    Σας βλέπω κάθε μέρα κουτάκηδες να μην την παλεύετε καθόλου! Συμπεριφορά στο δρόμο ό,τι να ναι...οι περισσότεροι νομίζουν ότι ο δρόμος τους ανήκει αδιαφορώντας παντελώς για του τριγύρω τους. Ούτε καθρέφτες κοιτάνε, ούτε φλας/αλαρμ χρησιμοποιούν πλήρης στ@@ισμός. Χθες κάποιος μου κόρναρε από πίσω εκνευρισμένος επειδή τόλμησα να σταματήσω σε στοπ και να τσεκάρω το δρόμο πριν περάσω. Έλεος πια, αν δεν είστε διαθετιμένοι να ακολουθείτε κάποιους βασικούς κανόνες, πάρτε ΜΜΜ ή μείνετε σπίτι σας...
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  4. #1219
    Σε είδα, ψηλέ ψυχάκια, στο βενζινάδικο που σταμάτησα, να έρχεσαι και να σκύβεις στο πόδι μου μιλώντας στο κινητό και να μου λες "Φίλε", "ποιά είναι αυτά;.. κάτσε ρε συ, βλέπω εδώ ένα μποτάκι dainese.. ε δεν είναι πολύ μασίφ.. (εδώ ζουλάμε μανιωδώς κάθε σημείο του ποδιού μου).. αλλά από τα δικά σου καλύτερο είναι!"

    Κλείνει κινητό, σηκώνεται, συνεχίζει..
    "Τι μπουφάν είναι αυτό; Δεν είναι μπουφάν αυτό για σένα.. (εδώ πιάνουμε προστασία ώμου, μετά αγκώνα) κοίτα! βλέπεις που κουνιέται η προστασία;;; να πάρεις δερμάτινο!! Οι επιγονατίδες σου πού είναι;; Βάλτες!! (εγώ δεν προλάβαινα να σταυρώσω κουβέντα εν τω μεταξύ) ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ!! Αυτά είναι κοντά! Μακρυά να βάλεις! Άκου τι σου λέω, με αυτά ασχολούμαι!!":hypnotize

    "ΑΚΟΥ ΛΙΓΟ!!, του λέω, μόλις πέσει λίγο η θερμοκρασία, θα βάλω πάλι το δερμάτινο!"
    "Ναι, ναι.. θα προλάβεις, να αλλάξεις μπουφάν πέφτοντας!!"
    Εκεί άρχισε να φωνάζει ο βενζινάς.. "ΑΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ ΜΩΡΕ ΜΛΚ, ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΣ!!"

    Μας την είπανε, σκεφτόμουν, κι έχει και δίκιο. Την άκουσα εγώ, για εξοπλισμό. Όλο αυτό, στο ίδιο βενζινάδικο που τον Ιούλη μου είχε πει υπάλληλος "καλά δε σκάς με αυτό;; (το καλοκαιρινό πάλι) Μη το φοράς μωρέ, μόνο κανα βράδυ, ή στις εξοχές για τα μυγάκια.. Εγώ είχα πάει εκδρομούλα με τη γυναίκα και ήμουν γυμνός από πάνω και γέμισα μυγάκια... χάλια.. για αυτήν την περίπτωση είναι αυτά.."

    Περιττό να σημειώσω ότι σήμερα έβαλα δερμάτινο. Καλό φθινόπωρο βρε!
    safety doesn't happen by accident

  5. #1220
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dream_Z750 Προβολή μηνύματος
    σε είδα να παρκάρεις σε αναπηρική θέση στα Lidl(ενώ υπήρχαν αρκετές κενές),σου έκανα παρατήρηση και μου είπες θα φύγω βρε αδελφέ...αφού ψωνίσεις
    ουδέν σχόλιον.....
    Καταλαβαίνεις φαντάζομαι μετά την απάντηση που σου έδωσε, ότι έχει κάθε δικαίωμα να παρκάρει σε αναπηρική θέση λόγω προφανούς πνευματικής αναπηρίας.

    Βλέπω και τους διάφορους τεμπέληδες που φοβούνται να κουνήσουν τα ποδαράκια τους μην χάσουν κανά γραμμάριο και συνωστίζονται στα ασανσέρ στο μετρό καθυστερώντας ανθρώπους που δεν έχουν την τύχη να έχουν άλλη επιλογή.
    I will take the mountains!

  6. #1221
    σε ειδα να θελεις παιχνιδια με το gsr στην κηφησιας...μετα ειδες την οργη του boldora που περναγε απο διπλα σου καθως εκανες αλλαγη δευτερα τριτη στις 12.500
    Καλους δρομους φιλε

  7. #1222
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα με τη γυναίκα και το παιδί σε ρόλο αερόσακου στο φανάρι Θηβών και Μ.Αλεξάνδρου. Όταν γύρισα και σε ρώτησα αν το παιδί είναι για αερόσακο κατέβασες τα μούτρα και έγινες λευκός σαν το πανί γιατί μάλλον έφερες τη σκηνή στο μυαλό σου.

    Ελπίζω να πέτυχα αυτό που ήθελα.

  8. #1223
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα βλακα με την 2θυρη την μερσεντεζ που μιλουσες στο κινητο χθες το απογευμα σε διασταυρωση οπου ειχα προτεραιοτητα κοντεψες να με εμβολισεις αλλα τελικα προλαβες και σταματισες και μου αφισες μισο μετρο αναμεσα σε εσενα και το αλλο αμαξι για να περασω. Πρεπει να συγχιστικες κ ολας απο οσο προλαβα να δω!

  9. #1224
    Απροσάρμοστος Το avatar του/της railDG
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    25
    Σε βλέπω αυτοκινητάκι μου να παλεύεις και να ζητάς σέρβις,αλλά ποιος μπορεί να στο κάνει τώρα...
    Ξύπνα...φτάσαμε...!

  10. #1225
    se eida extes to apogematovrado kata tis 10 me to mavro cbr 08+ pernages brosta apo to syntagma kai pigame mazi mexri omonia :P elpizo na min se tromaxa
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  11. #1226
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ThanosMr Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σήμερα το πρωί να μην χωράς να στρίψεις με το φορτηγό στο στενό που είχες μπεί και να κάνεις μία περιποιημένη γραντζουνιά με το πίσω μέρος σου (χωρίς να το καταλάβεις υποθέτω) στην πόρτα ενός παρκαρισμένου κουτιού.

    Να σε δώσω?
    Δωστον, και εσυ το ιδιο θα ηθελες να ειχε κανει καποιος αν ησουν στη θεση του κουτακια.

    Σε ειδα κολογερε με το αγροτικο στον Ασσο στη διασταυρωση στο κεντρο... με ειδες και εσυ και παρ'ολο που με ειδες πεταχτηκες... εφτασες στη μεση του δρομου, και εκοψες στα 5χλμ/ωρα λες και εστριβες τριαξονικο, κλεινοντας το μεγαλυτερο μερος του δρομου...
    Φρενα, ελιγμος, και το γονατο ξυστα απο τη καροτσα...
    Ολοι συμπεριφερεστε λες και ειστε μονοι στο δρομο πλεων, για βαλτε λιγο μυαλο πριν σκοτωσετε...

  12. #1227
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα ΚΑΙ σημερα, οπως και αρκετες αλλες φορες που ετυχε να περναω απο εκει πρωι, στον περιφερειακο Θεσσαλονικης προς χαλκιδικη να με προσπερνας με το Βστρομ σου!

    Παραπερα ειδα και εσενα σκουτερακια να πηγαινεις ακρη ακρη σαν κοτα καθοτι δεν φορουσες κρανος, ενω ενας ομοϊδεατης σου στο κεντρο οδηγουσε με το ενα χερι, φυσικα χωρις κρανος, αφου το δευτερο χερι που του εδωσε ο Θεος προτημισε να το χρησιμοποιησει για να κραταει το κινητο στο οποιο μιλουσε. Ευγε!

  13. #1228
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα πανιβλακα και ηλιθιε οδηγε Smart το οποιο μαλλον λαθος ονομα του δωσανε...!

    STUPID επρεπε να λεγεται !

    τι νομιζες οτι ειχες?
    καμμια τουρμποκατασκευη με 500 αλογατα ωστε να προσπερασεις αερα το Χιουνται στη μεσαια λωριδα της ανοδου της Συγγρου??

    πεταχτηκες μπροστα μου και στα @@ σου φυσικα που ερχομουν ευτυχως προσεχωντας για κατι μαλακες σαν και του λογου σου.

    το Μπινελικι ξεπερασε την επενδυση του κρανους και σιγουρα το ακουσες , οπως και το ειδες το χερακι μου να σε στολιζει κανονικα.
    παλι καλα που δεν αντεδρασες γιατι δεν σε εβλεπα καλα αν ελεγες τιποτα...

  14. #1229
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα χθες βραδυ στη Κορινθο (παραλια καλαμια) ZXRR replica (2005 zx10r?) με τα φουλ εξτρα σου πανω, απο χρυσα αγωνιστικα μαρσπιε μεχρι αυτοκολητα.
    Κουκλα, καλες βολτες!

  15. #1230
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΨΑΡΑΚΑΣ
    Εγγραφή
    02/10/2009
    Μηνύματα
    136
    Με ειδα να με χτυπαει το ρανταρ εξω απο την εισοδο του Οακα με 75 km και να μου παιρνουν οι μπατσοι το μεροκαματο ολο που μολις ειχα βγαλει την Κυριακη το μεσημερι!Το πιο υπουλο μπλοκο που εχω δει προσοχη παιδια!
    ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF