Σελίδα 84 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3474798081828384858687888994 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.246 έως 1.260 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1246
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα ηλίθια δεκάχρονα,να μου πετάγεστε μπροστά,ενώ με είδατε και στο τσάκ να γλιτώνετε και εσείς κι εγώ απο τη σούπα...

  2. #1247
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα πριν από ακριβώς 2 λεπτά από το μπαλκόνι να τραβάς γκαζιά πάνω στη Δυρραχίου με το Μπλε Enduro μπρίκι σου για να το παίξεις μάγκας και η άσφαλτος να σε αποζημιώνει με ένα φανταστικό high side....Σύρθηκες εσύ σύρθηκε και το μπρίκι.....τουλάχιστον φόραγες το άσπρο εντουράδικο κράνος που προστάτευε την βλακεία του εγκεφάλου σου.

    Να δεις γέλια που έριξε η γειτονιά......

  3. #1248
    Με είδα να κατεβαίνω απο το crosstourer με 1 χαμόγελο εως τα αυτια που να ταν και δικό μου (καταραμένη κρίση )...


    (Απίστευτος ο ήχος της σιωπής... )
    Τελευταία τροποποίηση από KernelPanic; 12/09/2012 στις 21:57.

  4. #1249
    Απροσάρμοστος Το avatar του/της railDG
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    25
    Σας βλέπω που παρκάρετε έξω από το γυμναστήριο κι απλά τις χαζεύω...Ειδικά την πράσινη την κάνω χάζι κάθε φορά.
    Ξύπνα...φτάσαμε...!

  5. #1250
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε έιδα πανηλίθιε με το dacia στο γήπεδο της Άεκ να με προσπερνάς πάνω στην στροφή ενώ βλέπεις ότι πάνε σημειωτόν τα αυτοκίνητα μπροστά.

    Σε πέρασα 2 μέτρα μετά (αφού ακινητοποιηθηκές) και έφαγες την Βασιλική αφού σταμάτησα ακριβώς μπροστά σου,έκανες ότι δεν με είδες και αυτό με εκνευρίζει περισσότερο γι'αυτό και πήγαινα δίπλα σου μέχρι το φανάρι δίνοντας σου Βασιλικές χαιρετούρες για να το καταλάβεις.
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #1251
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα (ξανθια νομιζω) κοπελια με το μερσεντεζ Α κλας να προσπερνας στο κεντρο της Θεσσαλονικης (πανω στην Εγνατια) βγενοντας στο αντιθετο ρευμα ενω υπηρχε ουρα για το φαναρι και καταφερες να πας 2 θεσεις πιο μπροστα ...
    Παρολα αυτα η κοπελια που ερχοταν απο την αντιθετη με ενα σκουτερ σου χαρησε μια ανοιχτη παλαμη και λογιων λογιων επιθετα...

  7. #1252
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα στο Κουκάκι να έχεις παρκάρει την μηχανή σου κάτω από το πεζοδρόμιο μεν, αλλά κεντραρισμένη στην γκαραζόπορτα μιας πολυκατοικίας δε.

    Πώς να βγει ο χριστιανός από μέσα; Τρελλάθηκε να κορνάρει αλλά ... φως από πουθενά.

    Δεν σου έκανε εντύπωση ότι κανείς άλλος δεν σκέφτηκε να παρκάρει στην προνομιούχο θέση;

    I will take the mountains!

  8. #1253
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σε είδα σήμερα στον Κηφισσό... τα υπόλοιπα λόγια είναι περιττά...

    Respect στη ρόδα, που μου τράβηξε το ενδιαφέρον αρχικά...και μετά ο ήχος των εξατμίσεων, που κάλυπταν τις δικές μου...(TDM λέμε....)
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων IMG00492-20120913-0817.jpg‎   IMG00493-20120913-0818.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από Manalishi; 13/09/2012 στις 17:15.
    The mountain is you

  9. #1254
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    σε ειδα παπου να διπλοπαρκαρεις , να ανοιγεις την πορτα χωρις να κοιταξεις και αφου καταφερνω και σταματω σε ρωταω : τι κανεις ρε μπαρμπα ? και απαντας : γιατι , τι εγινε ? (με υφος και τσαμπουκα) .

    σε ειδα να οδηγας στην μεση του δρομου , να μαζευεσαι τελευταια στιγμη και οταν ηρθαμε διπλα σου λεω : μαζεψου ρε μαστορα και εσυ (αφου με ειχες περασει) σταματησες και κατι φωναζες .

    σε ειδα να πεταγεσαι , να σταματας στην μεση του δρομου και αφου εκανες τον οδηγο της παπιας να χασει καμια 20αρια χρονια απο την τρομαρα του σου φωναζει : ΒΛΑΚΑ , Ε - ΒΛΑΚΑ και εσυ .. οπισθεν και τον κυνηγας ..

    συμπερασμα .. οταν κανεις μαλακια ζητας τον λογο . οταν σου την κανουν ζητας συγνωμη .

    σορρυ ρε παιδια .. δεν το ηξερα

  10. #1255
    σε ειδα βενζινα να προσπαθεις να με πεισεις οτι η vpower θα μου δωσει επιταχυνση και τελικη βασιζομενος σε φοβερα επιχειρηματα

  11. #1256
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    Σε ειδα στα Mc Donalds στο υψος του Κιατου να κανεις αναστροφη στην Εθνικη!!!! Δυστηχως και ολο περιεργως δεν σε ειδανε τα 2 περιπολικα που ειταν σταματημενα στην ακρη! Ειτανε πολυ απασχολημενοι μην τους ξεφυγει κανενα χιλιομετρο απο τα αμαξια που ερχονταν γιατι ως γνωστον η ταχυτητα σκοτωνει...
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  12. #1257
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Aς μου εξηγήσει κάποιος αυτό που είδα....Ε30 (Η κλασική BMW 316 δηλαδή) σε αγροτικό...είναι αληθινό;
    Και ποιος πέρασε ΚΤΕΟ αυτό το πράμα;
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 090720122027.jpg‎   090720122029.jpg‎  
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  13. #1258
    Τυπος μπροστα,εχει πιασει 2 λωριδες και δεν τον απασχολει τιποτα εξω απο το αυτοκινητο του.
    Το αυτοκινητο ΜερΤΣενΤΕ 250τιδιαολοηταναυτο.
    Ανοιγει παραθυρο,πεταει οτι αχρηστο ειχε,πεφτουν πανω μου.
    Δε με ενοιαξε,ημουν με το αμαξι.
    Κοκκινα τα φαναρια,αναβει πρασινο για ευθεια,κοκκινο αριστερα.
    Το αμαξι μπροστα μου φευγει αριστερα παρεα με τους πρασινους.
    Σταματαει στα 10 μετρα σε αλλο φαναρι...
    Για 10 δευτερολεπτα,μετα αποφασιζει οτι δεν τον νοιαζει και φευγει με κοκκινο.
    Αναβει πρασινο μετα απο 5 δευτερα.
    Βρισκω μπροστα τον τυπο να πηγαινει με 20..
    ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΡΕ Γ@ΜΩΣΠΙΤ@,ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ?
    Σιγουρα δε βιαζοταν αυτο το συγκεκριμενο γιδι.
    Πιο κατω συνανταω τετρακαβαλο παπι με πιτσιρικαδες,ολοι να σερνουν τα ποδια τους.
    Μετα μας φταινε οι αλλο, οχι εμεις οι ιδιοι που φτασαμε σε αυτο το χαλι.
    Περαστικα μας.
    Αυτα,καληνυχτα.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  14. #1259
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    ται νομιζω οτι σε ειδα την πεμπτη στην ιερα λιιιγο πριν το φαναρι της θηβων.γυρισες και με κοιταξες και συ (αν ησουνα εσυ) αλλα μαλλον σαστισαμε και οι δυο και δεν μιλησαμε.ησανε τελικα ρε?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #1260
    σε είδα κυρία Βροχή να μου κάνεις παρεά στο στριφτερό δρόμο μέσα στο βουνό.πίστεψέ με,δε με χάλασες καθόλου...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC00500.jpg 
Προβολές:	585 
Μέγεθος:	62,9 KB 
ID:	268511
    ''στην αρχη ηταν ενας ποταμος.ο ποταμος εγινε δρομος κι ο δρομος απλωσε παρακλαδια σ'ολοκληρο τον κοσμο.κι επειδη ο δρομος ηταν καποτε ποταμος,ηταν συνεχεια πεινασμενος...''

    Ben Okri

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF