Σελίδα 86 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3676818283848586878889909196 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.276 έως 1.290 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1276
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα μαλακισμένο με το corolla να με βλέπεις που έρχομαι απο κεντρικό δρόμο,σου κάνω σινιάλο να μην βγείς,στα @ρχίδια σου...με κοίταγες με απορία για τις κόρνες που σου έριξα,πάρ'τα

  2. #1277
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Φίλος έχω ρωτήσει άνθρωπο για το ίδιο πράγμα και μου είχε πει, πετάς φώτα νόμιζα πως ήταν για να βγω...

    Σας είδα με τα παπιά και τα scooter να κάνετε σφήνες και αλλαγή λωρίδων χωρίς να κοιτάτε τίποτα ενώ ερχόμουν από αριστερά στην παραλιακή, Είδα και την κοπέλα που οδηγούσε το cbf η μόνη με κράνος και μπουφάν και να πηγαίνει κανονικά... απορώ πως έχουν επιβιώσει ορισμένοι ...

  3. #1278
    se vlepo arketes fores na pernas apo thn agora ston koridalo me to BMW1000rr sou despinida alla pote me kranos ...elpizo na to vlepeis kai na se kano na skeftis kalitera peri aftou
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  4. #1279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dream_Z750 Προβολή μηνύματος
    σε είδα μαλακισμένο με το corolla να με βλέπεις που έρχομαι απο κεντρικό δρόμο,σου κάνω σινιάλο να μην βγείς,στα @ρχίδια σου...με κοίταγες με απορία για τις κόρνες που σου έριξα,πάρ'τα
    σε περίπτωση που δε το ξέρεις, το σινιάλο με τα φώτα είναι συνήθως "σ'αφήνω να περάσεις", την άλλη φορά χτύπα κόρνα καλύτερα
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  5. #1280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dream_Z750 Προβολή μηνύματος
    σε είδα ******** με το corolla να με βλέπεις που έρχομαι απο κεντρικό δρόμο,σου κάνω σινιάλο να μην βγείς,στα @ρχίδια σου...με κοίταγες με απορία για τις κόρνες που σου έριξα,πάρ'τα
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από skylaros Προβολή μηνύματος
    Φίλος έχω ρωτήσει άνθρωπο για το ίδιο πράγμα και μου είχε πει, πετάς φώτα νόμιζα πως ήταν για να βγω...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ziggΥ Προβολή μηνύματος
    σε περίπτωση που δε το ξέρεις, το σινιάλο με τα φώτα είναι συνήθως "σ'αφήνω να περάσεις", την άλλη φορά χτύπα κόρνα καλύτερα
    Αφήνω τα παραπάνω σχόλια γιατί ισχύουν (ειδικά αν του 'πέταξες' δυο φορές τα φώτα και όχι μια παρατεταμένη), for future reference.. μη τους βρίζεις άδικα τους ανθρώπους δηλαδή..

    Συνεχίζουμε.
    safety doesn't happen by accident

  6. #1281
    σε είδα να μου χαμογελάς συγκαταβατικά όταν άνοιξα το παράθυρο από το αυτοκίνητο και σου είπα να δώσεις το δεύτερο κράνος που είχες στον αγκώνα στον κύριο με το ss που ήταν ανάμεσά μας, όλο χάρη και προστασία καμία - αν θυμαμαι καλα ακουστικά είχε και γυαλιά ηλίου μονο. Νομίζω το κατάλαβε και αυτός. Στην Καλλιρόης κάθετα στον σταθμό του τραμ.
    Σε είδα δανεικό dakar bmw να μου πέφτεις λόγω βλακείας μου σε μία μικρή κατηφορίτσα από το πάρκινγκ του περα λοκα στο πορτο ραφτη. Ευτυχώς καμία ζημιά πέρα από έναν καθρέπτη και το σηκώσαμε αμέσως με την βοήθειας ενός περαστικού ο οποίος έτρεξε αμέσως να με βοηθήσει. Αν εξαιρέσεις ότι χέστηκα λίγο πάνω μου ήμουν οκ.
    Σε είδα δανεικό transalp ξανά και νομίζω σε συμπάθησα περισσότερο, παρότι η ζέστη ήταν αφόρητη για βόλτα το μεσημέρι στην Πύλη Τρικάλων. Είδα να παρκάρεις δίπλα σε ενα tiger όμως και φοβάμαι ότι η καρδιά μου ανήκει εκει. Είδα και πολλά άλλα 25 μερες Ελλάδα. Άλλα μου είχαν λείψει και άλλα όχι.
    done.

  7. #1282
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σας βλέπω να με περνάτε με τα δίτροχα (και τρίτροχα) εργαλεία σας κάθε είδους (ναι, εγώ ο "κουτάκιας" είμαι) και από δεξιά και από αριστερά μέσα στην κίνηση... (και καλά κάνετε) αλλά... έτσι όπως το κάνετε δεν ξέρω τί να κάνω και πού να σταθώ για να σας διευκολύνω.

    Αν είμαι στην αριστερή, πάω όσο πιο κοντά γίνεται στο πεζοδρόμιο ή στην νησίδα για να κάνω χώρο από δεξιά. Αλλά ακόμα ΚΑΙ από αριστερά περνάτε καμιά φορά ταυτόχρονα με τον άλλο που περνάει από δεξιά. Αν κάνω ότι προσπαθώ να διευκολύνω τον ένα, κινδυνεύω να κλείσω τον άλλο.

    Όχι ταυτόχρονα αδέρφια... Ψυχραιμία και λογική.

    Και όχι από τέρμα αριστερά ή τέρμα δεξιά όταν βρίσκεστε να ξυρίζετε τα κάγκελα του Αβραμόπουλου και να ξύνετε τα πεζοδρόμια.

    Τεράστιο ρίσκο και αδικαιολόγητο.
    I will take the mountains!

  8. #1283
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα στο KTM (Adventure?) με δυο πατερίτσες δεμένες πίσω.

    Ελπίζω να μην είναι δικιές σου αλλά αν είναι περαστικά. Γενικά περαστικά!
    I will take the mountains!

  9. #1284
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα κωλομπατσε να προσπαθεις να κανεις εντο στο φαναρι ενω ακολουθουσαν ακομα 2-3 μηχανες με μπατσους.

  10. #1285
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σε ειδα με το Tiger και την κοπελα σου πισω (χωρις κρανος και οι δυο), να πας απο το ενα φαναρι στο αλλο στη Βουλιαγμενης ολο σουζα :a31:
    Ταχύτητα για ζωή

  11. #1286
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Σας είδα με τα κλασικά σας, GT 1000, και σας θαύμασα

  12. #1287
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.970
    Σε είδα σήμερα στο λιμάνι του Ναυπλίου BMW 1150GS με γερμανικές πινακίδες και αυτοκόλλητα από τα ταξίδια σου κι έπαθα πλάκα... Αφρική, Λατινική Αμερική και δε συμμαζεύεται,τί να λέμε τώρα Μ' άρεσε και η ζωγραφιά στο φαίρινγκ αναμνηστικό από το ταξίδι σου στη Ναμίμπια το 2010. Καλούς δρόμους να έχεις και το εργαλείο σου ήταν ετοιμοπόλεμο και ταξιδιάρικο.

  13. #1288
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σήμερα στο λιμάνι του Ναυπλίου BMW 1150GS με γερμανικές πινακίδες και αυτοκόλλητα από τα ταξίδια σου κι έπαθα πλάκα... Αφρική, Λατινική Αμερική και δε συμμαζεύεται,τί να λέμε τώρα Μ' άρεσε και η ζωγραφιά στο φαίρινγκ αναμνηστικό από το ταξίδι σου στη Ναμίμπια το 2010. Καλούς δρόμους να έχεις και το εργαλείο σου ήταν ετοιμοπόλεμο και ταξιδιάρικο.
    Μήπως ήσουν μαζί με δυο multi μαύρα , το παλιό και το 1200;
    Πρέπει να ήταν και αλλα αλλα δεν τα πρεσεξα

  14. #1289
    Σε ειδα να σταματας πανω στη στροφη επειδη ετσι σου κ@υλωσε,καποια βιτρινα θα κοιτουσες μωρη γιδα.
    Μετα εκανες κινηση αριστερα,ενω πηγαινα να σε περασω.
    δεν ακουσες τα λαστιχα μου.
    χωθηκα δεξια και αποφασισες οτι θα στριψεις δεξια.
    παλι δεν καταλαβες τιποτα.
    παλιογ@μιολα, πηγες να με ριξεις 2 φορες σε 3 δευτερολεπτα και δεν πηρες χαμπαρι τιποτα.
    Με ειδα και εμενα να κανω σφηνα σε ενα αγροτικο σε στροφη απο φαναρι,πιστεψα οτι χωραω αλλα μπηκες κλειστα αδερφε.
    Σορρυ οπως και να εχει.
    Ειδα και ενα περιπολικο να περναει μαλλια,μετα ειδα ασθενοφορο να φευγει και καποιον αλλο κατω,κοσμος απο πανω,αλλα δεν ειχα χρονο να σταματησω.
    Στον καινουργιο δρομο που μπαινει απο Λακωνικης προς Ταξιαρχες,ξερει κανεις ?
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  15. #1290
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.970
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos1050 Προβολή μηνύματος
    Μήπως ήσουν μαζί με δυο multi μαύρα , το παλιό και το 1200;
    Πρέπει να ήταν και αλλα αλλα δεν τα πρεσεξα
    Ήμουνα με ένα μαύρο Britax (όχι δικό μου, της κορούλας μου, αυτή κοιμόταν μέσα...) ipila:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF