Σελίδα 87 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3777828384858687888990919297 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.291 έως 1.305 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1291
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Σας είδα ένα σωρό GS και 2-3 Multistrada 1200, ολόκληρο κονβόυ από Πύλο προς Καλαμάτα σήμερα το μεσημέρι.
    Σας έπαιξα τα φώτα αλλά φαινόταν λίγο παράξενο να σε χαιρετάει ένα φορτηγό γεμάτο σταφύλια!

    Που τραβάγατε βρε;

  2. #1292
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2012
    Μηνύματα
    47
    Σε είδα dakar 650 να πέφτεις στο δρόμο και να στάζουν τα υγρά του ψυγείου. Ατύχημα κοντά στο Παίδων, σήμερα γύρω στις 7-7παρά το απόγευμα. Το παλικάρι ευτυχώς δεν έπαθε τπτ σοβαρό απ' ότι είδα, μόνο κάτι γραντζουνιές. Ήμουν μπροστά με το όχημα (κουτί το λέτε), και σταμάτησα να δω τι έγινε. Δεν το είδα από την αρχή μόνο με την άκρη του ματιού μου από τον καθρέφτη του κουτιού. Πως στο καλό έγινε?

  3. #1293
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σε είδα παλιό guzzi σε αγγελία και σε τσίμπισα... πας για ανακατασκευή-μετατροπή σε cafe racer subito!
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  4. #1294
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Δεν σε ειδα κατσικουλα τι γυρευε εκει μοναχη,ευτυχως τελευταια στιγμη την γλυτωσες και εσυ και εγω και το καφασακι μου
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  5. #1295
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    σας βλεπω καθε μερα να ψοφατε για τσακωμό και για να την πειτε στους άλλους (ειτε με μηχανη ειτε με αυτοκινητο) ενω θα μπορούσατε άνετα να έχετε αποφύγει καταστάσεις χωρίς κανένα κίνδυνο!!!
    χαλαρωστε! ολοι νευριαζουμε και όλοι κανουμε λάθη!

    αν εχεισ 3 λωριδες αδειες και δεις καποιον να παει να βγει απο τον παραδρομο κανε λιγο αριστερα χωρατε και οι δύο δεν ειναι αναγκη να πας να πεσεις πανω του για να του την πεις....
    αν δεισ καποιον που δεν σε είδε πατα μια κόρνα ή πατα φρένο λίγο νωρίτερα δεν ειναι αναγκη να κάνεις οτι πλακώθηκες στα φρένα για να του την πείς...
    κτλ κτλ κτλ....
    χαλαρα ολοι στο ιδια καζανι βραζουμε...

  6. #1296
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σας είδα ένα σωρό GS και 2-3 Multistrada 1200, ολόκληρο κονβόυ από Πύλο προς Καλαμάτα σήμερα το μεσημέρι.
    Σας έπαιξα τα φώτα αλλά φαινόταν λίγο παράξενο να σε χαιρετάει ένα φορτηγό γεμάτο σταφύλια!

    Που τραβάγατε βρε;
    Ήταν οργανωμένο κόλπο από φόρουμ με ελικοφόρα.


    Σε είδα κατά τις 5 το σπόγεμα, ενώ ήμουν σταματημένος σε φανάρι στην Τσιμισκή, να βάζεις δερμάτινο και κράνος για να καβαλήσεις το monster σου, αλλά ρε κοπελιά μπορείς να αδηγήσεις με τακούνια???
    ​The journey is the reward!

  7. #1297
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    28
    Σε είδα εχθές με το -ομογολουμενως-πανέμορφο four από Πειραιά μέχρι Καμίνια να κατακρεουργεις τον ΚΟΚ όπως και να με κλείνεις δύο φορές.
    Γλιτωσες τα μπινελικια επειδή-ίσως λέμε τώρα-σεβάστηκαν την ηλικία σου ????
    Ααααα και ξέχασα.....φοράμε και κάνα κράνος έεεεε...όχι επειδή έχουμε φιλπα πινακίδες είμαστε υπεράνω...

  8. #1298
    Σε είδα με το 1150 το ασημί , να με περνάς παράνομα πάνω στο φανάρι αγχωμένος για το αν θα προλάβεις ή θα σφηνωθείς πάνω στη νησίδα που υπάρχει εκεί χρόοοονια τώρα ....αλλά και κερασάκι στη τούρτα μόλις πέρασες να γυρνάς και να με κοιτάς και με υφάκι .

    Συγνώμη ρε άρχων του δρόμου , που δεν βγήκα εκτός δρόμου με 10 τόνους όχημα , για να περάσει η αφεντιά σου πιο γρήγορα μέχρι το επόμενο φανάρι που ήταν κόκκινο στα επόμενα 50 μέτρα

  9. #1299
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    28
    Ααααα και εσένα ΚΟΠΑΝΕ με το μαύρο blackbird είδα εχθές το βράδυ κατεβαίνοντας ΕΟ στο ύψος του Ρέντη να έχεις κολλήσει πίσω από τη δεσποινιδουλα με το cinquecento και να κανεις μαγκιες.Καταλαβαίνεις υποθέτω ότι σε ενδεχόμενη "στραβή",εσύ θα έχανες περισσότερα από ότι η κοπελα.

  10. #1300
    έχω δει πολλές φορές παιδάκια πάνω σε σκούτερ, μπρος, πίσω, ακράνωτα, με το κράνος του μπαμπα +5 νούμερα, σάντουιτς ανάμεσα στους περήφανους γονείς. Αλλά αυτό που είδα χτες με σόκαρε. Τύπος να ανεβαίνει τη Συγγρού με τα όσα και το παιδάκι στριμωγμένο ΚΑΤΩ από τα πόδια του, ανάμεσα σε σέλα και ποδια. ΓΑΒ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    Suzuki+Suzuki-Nipponia+ΚΤΜ-Husqvarna=

  11. #1301
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα μλκά με το παπί να βλέπεις ότι έχει βγάλει φλάς η κοπέλα με το Ν να αποφύγει φορτηγό που έχει σταματήσει δεξιά στην Τραλλέων (Γαλάτσι) και να πηγαίνεις στην νεκρή γωνία της,μόλις η κοπέλα κάνει κίνηση την αρχίζεις στα βρισίδια και εκείνη παραδέχεται το "λαθος" της και ζητάει συγνώμη τρομαγμένη......έχε χάρη πού ήμουν με το αμάξι ρε π@υστη γιατί μετά το κάθε Ν που θα έβλεπες θα σου θύμιζε το Μ00Νι της μάνας σου.....

    Ζώα ρε πστ μου λές και όλοι ξεκίνησαν Βαλεντίνηδες και Σουμάχερ.....
    Keep spamming!!!:a13:

  12. #1302
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Σε είδα μ@λ#κα να μου πετάγεσαι σα τον βοσκό με το δυομισάρι σου.
    Κόντεψα να τσακιστώ για να μην πέσω πάνω σου, και μου ήθελες και ευγένειες......
    Σκέφτηκες ποτέ πως αν έπεφτα πάνω σου μάλλον θα χτυπούσες περισσότερο;
    Βέβαια θα μου πεις, αν το είχες σκεφτεί θα πρόσεχες παραπάνω...

    Πάλι καλά, μείναμε στα μπινελίκια, αν έπεφτα όμως θα είχαμε show.

  13. #1303
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα πουτ@να βίδα στο πίσω μου λάστιχο πρωί-πρωί....

    Έτσι για να μου φτιάξεις τη μέρα...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #1304
    Σε είδα μαλακισμενη στον
    περιφερειακό της δραπετσωνας να οδηγείς πέρα δοθε γιατί απλά εγραφες στο τηλέφωνο......και να ήταν μόνο αυτό ;;;;;;;;;
    Μου την έσκασαν απο πίσω στο φανάρι γιατί απλα δεν έλεγες να αφήσεις το γαμημενο το τηλέφωνο ......... Φταίω και εγω όμως που μετα δες σ´αρπαξα απο το λαιμό μετα.......απλα περιορίστηκα σε παναγιες και αλλα επίθετα για μανάδες
    ροδα,τσαντα και κοπανα

  15. #1305
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σας βλέπω μερικούς (συνήθως με σκούτερ) να πηγαίνετε ανάμεσα στα αυτοκίνητα, στην ίδια ταχύτητα με αυτά !
    Give me fuel, Give me fire

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF