Σελίδα 88 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3878838485868788899091929398 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.306 έως 1.320 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1306
    Συνάδελφε με το μαύρο Ζ750 χθες κατά τη μία το βράδυ στη Βουλιαγμένης, αν διαβάζεις αυτές είναι για σένα
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  2. #1307
    Απροσάρμοστος Το avatar του/της railDG
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    25
    Δεν βλέπετε την ταμπελίτσα ''Απαγορεύεται η στάση κι η στάθμευση'';Κι όμως,δεν επιτρέπεται ούτε τους ζυγούς ούτε τους μονούς μήνες το παρκάρισμα στην κάθοδο της Αθηνάς στον Κορυδαλλό.ΔΕΝ χωράμε!Ο ένας πετάγεται απ'το στενό,ο άλλος διαβαίνει το δρόμο,ο άλλος κάνει προσπέραση εντελώς στο αντίθετο ρεύμα και το λεωφορείο δεν ξέρω πως τα καταφέρνει.

    Όσο για εσένα που άνοιξες και την πόρτα σου άνετος,ενώ ξέρεις πως δεν υπάρχει χώρος να πάω πιο δίπλα δε σε βλέπω καθόλου καλά αν σε ξαναπετύχω.Αϊ σιχτίρ σήμερα.
    Ξύπνα...φτάσαμε...!

  3. #1308
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από railDG Προβολή μηνύματος
    Δεν βλέπετε την ταμπελίτσα ''Απαγορεύεται η στάση κι η στάθμευση'';Κι όμως,δεν επιτρέπεται ούτε τους ζυγούς ούτε τους μονούς μήνες το παρκάρισμα στην κάθοδο της Αθηνάς στον Κορυδαλλό.ΔΕΝ χωράμε!Ο ένας πετάγεται απ'το στενό,ο άλλος διαβαίνει το δρόμο,ο άλλος κάνει προσπέραση εντελώς στο αντίθετο ρεύμα και το λεωφορείο δεν ξέρω πως τα καταφέρνει.

    Όσο για εσένα που άνοιξες και την πόρτα σου άνετος,ενώ ξέρεις πως δεν υπάρχει χώρος να πάω πιο δίπλα δε σε βλέπω καθόλου καλά αν σε ξαναπετύχω.Αϊ σιχτίρ σήμερα.
    οταν παραπονεθηκα τοσο σε γιαλαντζι οσο και σε oem οργανα η απαντηση που πηρα ηταν οτι εχουν εντολη να μη γραφουν προκειμενου να τονωθει η αγορα!!!

    σε ειδα μαρινακη μεσα στο χ5 με το δικαβαλο tdm για συνοδεια στα τελειωματα της προχτεσινης πορειας και ενω ακομα γινεται πανζουρλισμος στο υψος του φιξ να γκαζωνει ο οδηγος σου και οποιον παρει ο χαρος...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #1309
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα με το κουτι σου να με προσπερνας σε διπλη γραμμη πριν απο γεφυρα και να με κορναρεις για να παω ακρη. Το μπηνελικι το εφαγες παντως.
    Σε ειδα και εσενα μετα απο λιγα χλμ να εισαι στην ακρη του δρομου και να πεταγεσε για αναστροφη, για μερικα εκατοστα σου ξεφυγα. Παλι καλα που ειμαι και ελουρος δηλαδη αλλιως θα σε κλαιγανε τωρα.

  5. #1310
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σε είδα....με τον......έλικα στην πλάτη.. Quo Vadis???

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG00495-20120928-0806.jpg 
Προβολές:	1013 
Μέγεθος:	64,7 KB 
ID:	269596
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG00496-20120928-0806.jpg 
Προβολές:	1006 
Μέγεθος:	72,5 KB 
ID:	269597
    The mountain is you

  6. #1311
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108
    Σε είδα να βγαίνεις με το παπί σου από στενό στη κάθοδο της Θηβών και να αρχίζεις να την ανεβαίνεις....Είχες το γιο σου επάνω και μάλλον τον πήγαινες σχολείο. Το κακό είναι ότι δε μου φάνηκε και πολύ παράξενο....
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

  7. #1312
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σε είδα μικρό κοριτσάκι να κάνεις το.....εμπόρευμα σε βιτρίνα ζαχαροπλαστείου.....Ήσουν γλύκα όντως!!!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG00489-20120908-1227.jpg 
Προβολές:	1002 
Μέγεθος:	99,5 KB 
ID:	269598
    The mountain is you

  8. #1313
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα κάτω ταλαίπωρε πακετά εκεί στο Χαλάνδρι με το πόδι χτυπημένο χαμηλά...

    Από ότι κατάλαβα, το παιδί με το σκούτερ, παραβίασε το στοπ.

    Περαστικά!
    I will take the mountains!

  9. #1314
    Σε είδα από το μπαλκόνι μου το απόγευμα να έχεις παρκάρει στη γειτονιά μου.

    Ποιος είσαι;
    Συνημμένο 269612

  10. #1315
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα με το busa,άσπρο με τα μπλέ αυτοκόλητα και κράνος agv μαύρο rossi replica.
    Όχι μόνο με προπέρασες από δεξιά(και ας ήμουν στην δεξιά λωρίδα..) αλλά πήγες και να απογειωθείς μπροστά μου στο σαμαράκι..
    The only easy day was yesterday.

  11. #1316
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    χαχχααχ τι θυμηθηκα...
    πριν χρονια... ημουν με το κουτι στην Ιερα οδο, κολημενα τα παντα, ημουν τερμα δεξια διπλα στο στενο, λεω θα κανω δεξια να φυγω απο αλλου, βγαζω φλας, κοιταω τον καθρεφτη μηπως ερχετε κανα δικυκλο, τιποτα, ξεκιναω για δεξια και ΣΕ ΒΛΕΠΩ μουρη του βεσπακια κολημενη στο τζαμι του συνοδηγου χχαχααχαχαχαχαχ
    ερχοσουν απο το πεζοδρομιο, ενας θεος ξερει γιατι, ευτυχως δεν επαθες τιποτα... πηγες να ξεκινησεις να με βρισεις, αλλα μετα ευτυχως καταλαβες τι εκανες μολις σου ειπα "εισαι καλα φιλε μου? μα καλα, απο που ηρθες" και εφυγες κακην κακως χεεχεχε
    Ετσι η βεσπα, αλμα απο το πεζοδρομιο στην πορτα του συνοδηγου αχαχαχχα

  12. #1317
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σας βλέπω καθημερινά με τα κωλοαυτοκίνητά σας νεοέλληνες παρτάκηδες να τα έχετε παρκαρισμένα πάνω στα πεζοδρόμια και στις ράμπες για ΑΜΕΑ και για καροτσάκια, επειδή θέλετε τα γ@μημένα σας να τα αράζετε κάτω από το κωλόσπιτό σας για να μην περπατήσετε 2 μέτρα παραπάνω και σας πέσει ο κώλος!!! Κατέβηκα σήμερα με την κορούλα μου με το καρότσι και τη μισή διαδρομή ήμουν συνέχεια στο δρόμο δίπλα στα διερχόμενα αυτοκίνητα επειδή πεζοδρόμια και ράμπες είχαν καταληφθεί από τα αυτοκίνητα. Βάλτε τα στον κώλο σας που χωράνε ρε, όχι στα παζοδρόμια!!! Άϊ σιχτίρ θέλετε να γίνουμε και κράτος μετά...

  13. #1318
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Μια όμορφη μέρα, έβαλα και για 1η φορά στην ζωή μου 100άρα βενζίνη και ήμουν με ένα χαμόγελο ως τα αυτια με το 125 μου, ηλιθιε Mercedezakia με πράσσινο χρώμα και μοντέλο του 2000, να ερχομαι προς το φαναρι με 40-50,και εσυ ενω ησουν σταματημενος και πολυ κοντα σου , να αλλαζεις λωριδα και να πηγαινεις αριστερα,να γλιστραει το λαστιχο μου να ερχομαι διπλα σου , να σε λεω κατεβασε το παραθυρο και εσυ αμετανοητος δεν εκανες τιποτα,το κατεβασες σε ειπα 2-3 κουβεντες και εσυ αρχισες να βριζεις και να λες "ποιος ειμαι εγω ξερεις ? μπορω να σε διαλυσω" λεω "Εγω ξερεις ποιος ειμαι ?" λεει ρε δεν θα με μιλας εμενα ετσι δεν ξερεις τι δυναμη εχω,και του χτυπαω την πορτα και του λεω ελα μετα το φαναρι να δεις εγω τι δυναμη εχω ζωο , μετα συνεχισε να βριζει ,και περιμενα μετα το φαναρι να κατεβει αλλα εκανε αναστροφη στην εγνατια πανω και εφυγε.

    Παει μια τοση ομορφη μερα !!!

  14. #1319
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    ΣΕ ΕΙΔΑ με το (μπλε?) Triumph Street (?) Triple στο Χαιδαρι με κατευθυνση προς Ελευσινα, να ξεκινας απο το φαναρι με σουζα... εγω ερχομουν κομματια με το Ibiza και ακολουθησα, καποια στιγμη σε περασα, με ξαναπερασες, ξαναπερασα πριν τα φαναρια στα διυλιστηρια ασπροπυργου, πρεπει να ελεγε καπου στα ...όντα το κοντερ.
    Στο φαναρι σταματας διπλα μου με κοιτας και γελωντας λες "χαχα τεζα το πας δεν μπορουσα να σε φτασω", ειμαι σιγουρος οτι αστειευοσουν, εκτος αν σε ειχε τρελανει ο αερας, δεν εχει και φερινκ το εργαλειο.
    Ειπαμε δυο κουβεντες και στο πρασινο εφυγες με μια μεγαλοπρεπη σουζα!
    Καλές βόλτες!

  15. #1320
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα χθες στις 10 το βραδυ φιλε μου κουστουμαρισμενε στην καθοδο τησ Συγγρου,να τσιγκλας για κοντρα με το ποταμοπλοιο Gs 1150.
    Το μηχανακι που καβαλας ελπιζω να καταλαβες οτι δεν ειναι για πολλα τετοια ...
    Σε χαρηκα παντως που ησουν προβλεπομενος...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF